PDA

View Full Version : Защо ли .. ?!



stefinkaa7
08-30-2011, 19:08
Добър вечер !! :) Проблема ми е следния .. Имам си приятел от близо 7 месеца, обичам го и той ме обича всичко си е общо взето супер м/у нас. :grin: Проблема ми е, че като видя бившия (туй става на 3 месеца max) и направо изтръпвам, краката ми се подкосяват, сърцето ми започва да бие учестено и направо забравям за какво съм говорила .. :? И още по интересното е, че с него бях 3, 4 месеца с прекъсвания. И то се виждахме само в даскало, 1 път на кафе излязохме, 2-3 пъти да сме се прегърнали, 1 целувка (нз дали може целувка да се нарече, само си доближих ме усните и аз се дръпнах .. 8-) Принципно съм много стеснителна и явно заради това .. :oops: Тогава и бях на 14 а сега съм на 16), останалото време само в skype .. И любопитно как може да ми влияе така при положение, че от най-малко 1 година нямаме никакъв контакт освен "Здравей", "Здрасти" .. :-o Моля, без глупави коментари .. :)

valdesbg
08-30-2011, 19:11
Ш'порастеш още малко и ще видиш че тва са глупости.

Нека сега да претръпваш, че като станеш кака за женене няма да ти прилича.

sapphire5
08-30-2011, 19:12
Добър вечер !! :) Проблема ми е следния .. Имам си приятел от близо 7 месеца, обичам го и той ме обича всичко си е общо взето супер м/у нас. :grin: Проблема ми е, че като видя бившия (туй става на 3 месеца max) и направо изтръпвам, краката ми се подкосяват, сърцето ми започва да бие учестено и направо забравям за какво съм говорила .. :? И още по интересното е, че с него бях 3, 4 месеца с прекъсвания. И то се виждахме само в даскало, 1 път на кафе излязохме, 2-3 пъти да сме се прегърнали, 1 целувка (нз дали може целувка да се нарече, само си доближих ме усните и аз се дръпнах .. 8-) Принципно съм много стеснителна и явно заради това .. :oops: Тогава и бях на 14 а сега съм на 16), останалото време само в skype .. И любопинто как може да ми влияе така при положени, че от най-малко 1 година нямаме никакъв контакт освен "Здравей", "Здрасти" .. :-o Моля, без глупави коментари .. :)

ами нормално е.. бил ти е бивш все пак 8-)

stefinkaa7
08-30-2011, 19:15
Добър вечер !! :) Проблема ми е следния .. Имам си приятел от близо 7 месеца, обичам го и той ме обича всичко си е общо взето супер м/у нас. :grin: Проблема ми е, че като видя бившия (туй става на 3 месеца max) и направо изтръпвам, краката ми се подкосяват, сърцето ми започва да бие учестено и направо забравям за какво съм говорила .. :? И още по интересното е, че с него бях 3, 4 месеца с прекъсвания. И то се виждахме само в даскало, 1 път на кафе излязохме, 2-3 пъти да сме се прегърнали, 1 целувка (нз дали може целувка да се нарече, само си доближих ме усните и аз се дръпнах .. 8-) Принципно съм много стеснителна и явно заради това .. :oops: Тогава и бях на 14 а сега съм на 16), останалото време само в skype .. И любопинто как може да ми влияе така при положени, че от най-малко 1 година нямаме никакъв контакт освен "Здравей", "Здрасти" .. :-o Моля, без глупави коментари .. :)

ами нормално е.. бил ти е бивш все пак 8-)


"бивш" .. ако може така да се нарече .. 8-) Но наистина имах истински чувства към него .. :)

scandalousLady
08-30-2011, 19:15
Ще мине,бъди добре с другото момче и не го мисли Успех миличка

mArMaLaDkA
08-30-2011, 19:16
Не се вкарвай в излишни филми.

stefinkaa7
08-30-2011, 19:31
Не се вкарвай в излишни филми.

Епаа, щом сте казали .. 8-) Не го правя умишлено де, просто казвам какво чувствам :-o

bebeemalko
08-30-2011, 19:34
ОО успокой се бе :-D
Аз дето и нож да ми упреж в гърлото не мога да се изчервя се изчервих два пъти: първия като минавах покрай няй-якото момче на света (и все още го мисля въпреки че беше отдавна) и втория като минах покрай бившия ми(който още харесвах до скоро), а иначе не се червя за НИЩО :D така че спокойно то ще ти мине

SmilezZz
08-30-2011, 20:07
Доколкото разбирам - бившия ти е бил първата ти "любов" или по-точно да я наречем тръпка. Нормално е да се чувстваш така. А щом го виждаш рядко ,е добре. Сещаш се само няколко дена за него и после пак си си живееш живота. Та,какъв е по-точно проблема ?
Обичате се с приятеля си ,това е важното. Това,че се чувстваш по-различно ,когато видиш бившия - все някога ще го преодолееш ;dd

stefinkaa7
08-30-2011, 20:29
Сещаш се само няколко дена за него и после пак си си живееш живота.


Даже не са дни .. :D Мисля си за него само няколко часа и после забравям .. :P

SunT
08-30-2011, 22:52
Е, щом не го мислиш много според мен просто ти е останала тръпката.Като го видиш и си припомняш как си се чувствала, кое си му харесвала... И затова така става.Аз също понякога изпадам в такива ситуации с момчета които съм харесвала, но вече в никакъв случай не харесвам 8-)

bubkaa93
08-31-2011, 01:15
Сигурно е първото момче с,което си тръгнала?Нормално е спокойно,но по-добре си гледай приятеля.

blaaablaaablaaa
08-31-2011, 05:35
Пич, (май се повтарям...) ако обичаш истински, това трудно се забравя. На твоята възраст съм (на 16), харесах едно момиче в 1-ви клас и все още изпитвам някакви чувства, въпреки че сме само приятели. И това не е единственият случай, но това е друг въпрос. Нормално е да се чувстваш така, щом го видиш, споко, след време ще понамалее. Бъди със сегашния си приятел, сама каза, че се обичате. Една любав е лек за друга, а времето не винаги помага достатъчно. :)

stefinkaa7
08-31-2011, 09:32
Мерси за коментарите .. :-) :P

xPafx
08-31-2011, 09:34
Първата любов ражда не хваща. (първата е бил, нали?! не ме шокирай, като казваш, че и преди това си имала.. щото.. си била едва на 14.. смисъл ква любов преди тва...а уплетох се..) .. та да де, така.. аха, разбра ли ме, щото аз много не се разбрах.. както и да е.. :oops:

sasha_90
08-31-2011, 09:45
Добър вечер !! :) Проблема ми е следния .. Имам си приятел от близо 7 месеца, обичам го и той ме обича всичко си е общо взето супер м/у нас. :grin: Проблема ми е, че като видя бившия (туй става на 3 месеца max) и направо изтръпвам, краката ми се подкосяват, сърцето ми започва да бие учестено и направо забравям за какво съм говорила .. :? И още по интересното е, че с него бях 3, 4 месеца с прекъсвания. И то се виждахме само в даскало, 1 път на кафе излязохме, 2-3 пъти да сме се прегърнали, 1 целувка (нз дали може целувка да се нарече, само си доближих ме усните и аз се дръпнах .. 8-) Принципно съм много стеснителна и явно заради това .. :oops: Тогава и бях на 14 а сега съм на 16), останалото време само в skype .. И любопинто как може да ми влияе така при положени, че от най-малко 1 година нямаме никакъв контакт освен "Здравей", "Здрасти" .. :-o Моля, без глупави коментари .. :)

ами нормално е.. бил ти е бивш все пак 8-)Не е нормално.Аз като видя бившия,към когото нямам чувства-не ми тръпва нищо.
Явно има чувства още към него.

stefinkaa7
08-31-2011, 10:11
Добър вечер !! :) Проблема ми е следния .. Имам си приятел от близо 7 месеца, обичам го и той ме обича всичко си е общо взето супер м/у нас. :grin: Проблема ми е, че като видя бившия (туй става на 3 месеца max) и направо изтръпвам, краката ми се подкосяват, сърцето ми започва да бие учестено и направо забравям за какво съм говорила .. :? И още по интересното е, че с него бях 3, 4 месеца с прекъсвания. И то се виждахме само в даскало, 1 път на кафе излязохме, 2-3 пъти да сме се прегърнали, 1 целувка (нз дали може целувка да се нарече, само си доближих ме усните и аз се дръпнах .. 8-) Принципно съм много стеснителна и явно заради това .. :oops: Тогава и бях на 14 а сега съм на 16), останалото време само в skype .. И любопинто как може да ми влияе така при положени, че от най-малко 1 година нямаме никакъв контакт освен "Здравей", "Здрасти" .. :-o Моля, без глупави коментари .. :)

ами нормално е.. бил ти е бивш все пак 8-)Не е нормално.Аз като видя бившия,към когото нямам чувства-не ми тръпва нищо.
Явно има чувства още към него.


:-o :?

SmilezZz
08-31-2011, 16:31
Сещаш се само няколко дена за него и после пак си си живееш живота.
Даже не са дни .. :D Мисля си за него само няколко часа и после забравям .. :P Супер тогава. Просто ти е останала тръпка,надали все още имаш чувства към него.