PDA

View Full Version : задръстен ли съм или само така си мисля



aannoonniimmeenn
08-30-2011, 21:48
така нека ви разкажа за мен аз съм момче на 14г. и според мен съм много смотан защото нямам много приятели не казвам че нямам наистина имам много от дск. но не бих излязъл навън да се мотаем и да правим нещо има едно фр което ми е най-доброто с него се познаваме от първи клас всеки ден излизаме на вънка нали но си мисля че правим лапешки неща например караме колело отиваме до магазина ядем разни неща праи и нас ни кефи но съм много зле защото другите на моята възраст се събира големи групи до къно има бира момичета и аз искам но нз защо не се получава и от там и другият проблем не съм имал приятелка и не съм се целувал с език до сега а другите са имали много момичета и се водят слухове че някой вече и секс са правили и липсата на момиче автоматично ме прави още по задръстен вие как мислите
задръстен ли съм или само така си мисля
ако отговорът ви е да дайте някой съвети плс.

Requisition
08-30-2011, 21:58
Виж сега, бирата и стоенето до късно няма да те направят куул. За лисата на момиче вече те разбирам, яма смисъл да се захващаш с някоя ку**а. И аз съм на твоята възраст и хората, които мога да нарека приятели са двама-трима, другите са само mnogo познати. Просто се отпускай, бъди себе си и всичко ще се нареди с времето. :) При мен примерно един познат се опитва да впечатли момиче, като показва "уменията си" да се бие и да се гаври с другите, мога да ти кажа, че само ку**ите му обръщат внимание
И btw. научи се да пишеш.

GossipGirl89
08-30-2011, 21:59
Така. Като за начало основният ти проблем и в самочувствието. Или по-скоро в липсата на такова. Как може да имаш толкова ниско мнение за себе си? Ако ти самият не се харесваш и обичаш такъв, какъвто си, как очакваш да те възприемат другите? Ако постоянно си повтаряш, че си задръстен и т.н. то автоматично ще изградиш и подобни представи в околните. Тия неща се усещат... в смисъл... когато човек не цени себе си и има лошо мнение излъчва отрицателна енергия, която околните съответно прихващат и отвръщат към него със същото :) Вдигни мнението за себе си и недей да си мислиш че си смотан, задръстен и т.н. - научи се да се обичаш.
Второ, нещата, които правите с твоят приятел за мен лично са си напълно нормални. Даже нещо повече - това реално са нещата, които трябва да правят 14 годишните деца, а не да се напиват като свине, да се друсат, да правят безразборен секс и т.н. Не ги гледай другите - няма да прокопсат с подобен начин на живот. Това че са правили секс вече не ги прави нещо повече от теб. Когато му дойде времето и ти ще правиш :)
За целувките важи същото. Липсата на момиче/гадже не те прави задръстен. Знаеш ли колко хора са сами и се чувстват идеално? Всичко си има предимства и недостатъци. Просто приеми, че още не му е дошло времето да си намериш момиче и толкова. Забавлявай се, прави си нещата, които си правиш и те кефят и това е. Другите работи сами ще си дойдат. И НЕ ГЛЕДАЙ ОТ ОСТАНАЛИТЕ !!!!! Това овче мислене е ужасно! Радвай се, че си различен и се гордей със себе си! :)

aannoonniimmeenn
08-30-2011, 22:50
Виж сега, бирата и стоенето до късно няма да те направят куул. За лисата на момиче вече те разбирам, яма смисъл да се захващаш с някоя ку**а. И аз съм на твоята възраст и хората, които мога да нарека приятели са двама-трима, другите са само mnogo познати. Просто се отпускай, бъди себе си и всичко ще се нареди с времето. :) При мен примерно един познат се опитва да впечатли момиче, като показва "уменията си" да се бие и да се гаври с другите, мога да ти кажа, че само ку**ите му обръщат внимание
И btw. научи се да пишеш.

браво на втора тема вече ми отговаряш но с едно не съм съгласен за правописа признавам не съм най-добрият но ако може ми покажи 5 грешки ако успееш признавам но да не са такива които могат да се допуснат от бързане или просто съм натиснал грешно копче и се съобрази темата е писана някъде около 00:30

fenkaaa
08-30-2011, 22:51
Това,че не стоиш до късно с бира в ръка и покрай теб няма една дозина подрастващи к***и не те прави смотан :)

Requisition
08-30-2011, 23:06
Автора брато, нямах предвид правописни грешки, а пунктуационни. Просто слагай препинателни знаци и главни букви, че иначе трудно се разбира... ;)

PrettyVacant
08-31-2011, 08:12
браво на втора тема вече ми отговаряш но с едно не съм съгласен за правописа признавам не съм най-добрият но ако може ми покажи 5 грешки ако успееш признавам но да не са такива които могат да се допуснат от бързане или просто съм натиснал грешно копче и се съобрази темата е писана някъде около 00:30


Tака, нека ви разкажа за мен. Aз съм момче на 14г. и според мен съм много смотан, защото нямам много приятели. Не казвам, че нямам наистина - имам много от дск., но не бих излязъл навън, да се мотаем и да правим нещо. Има едно фр, което ми е най-доброто. С него се познаваме от първи клас, всеки ден излизаме навънка, нали, но си мисля че правим лапешки неща. Например караме колело. отиваме до магазина, ядем разни неща. Нас ни кефи, но съм много зле, защото другите на моята възраст се събират големи групи до къно, има бира, момичета... И аз искам, но нз защо не се получава. Оттам и другият проблем - не съм имал приятелка и не съм се целувал с език досега, а другите са имали много момичета и се водят слухове, че някои вече и секс са правили. Липсата на момиче автоматично ме прави още по - задръстен. Вие как мислите?
Задръстен ли съм или само така си мисля?
Ако отговорът ви е 'да', дайте някой съвети, плс.

В опровержение на автора. Вярвам, че добре образованият човек би могъл да се справи с елементарен текст и в сравнително по - късен час. Пет грешки, моето момче, съдържаше само първото ти изречение.

FuCKkK13
08-31-2011, 08:33
е не му сваляйте сега и с това самочувствието.. момчето пита дали е задръстен, а вие почнахте с лекциите за правописа :? ... не гледай другите.. бъди себе си.. за всичко има време.. това, че другите са решили да се правят на големи може да ги прави само смешни.. не знам как на 14 са до късно навън, пият алкохол и се натискат с момичета или някой други неща.....така привличат само курви.. ако искаш да си като тях давай, ама после да не викате що свестните момичета са при еди кой си :? .. .ще ти кажа нещо.... на 15 съм.. и преди излизах в компания, но баща ми е много строг и винаги съм имала час..за разголени дрешки като 12 годишните пикли да не говорим... и какво ? задръстена ли трябваше да е чувствам.. не мисля... спокойно.. за всичко си има време.. не се проваляй само защото другите са решили да пропиват и пропушват от 10 годишни :? ...а това да впечетлиш едно момиче като се правиш на идиот е супер смешно и жалко, най-много да я отблъснеш .. айде.. не му мисли.. момичето ще дойде, когато най-малко очакваш .. айде.. гледай си училището, гледай да не се проваляш,а все някога ще имаш гадже и ще разбереш, че не е имало смисъл да се притесняваш и да се чувстваш по този начин.. :)
П.С. наистина не е написано много много грамотно :?

nessparty
08-31-2011, 08:36
Ами за лапешките истории..какво да кажа, това според мен е напълно нормално :) на 14 си все още..това е твоето детство..изживей го така, както трябва..не бързай да порастваш, защото после може би ще съжаляваш, че не си си изживял детството..колкото по-дълго е то, толкова по-добре, поне според мен е така :) а за момичетата...те ще си дойдат сами, когато трябва ;) и не мисля, че заради тези работи трябва да се мислиш за смотан..какво.. и аз съм на 14, обаче момиче...и какво правя..еми не седа до 100 часа даа пия бира с момчета..ами карам ролери..колело, какво лошо, това според мен не означава, че сме смотани |( но това е само мое мнение ;д:))) ии btw. ..от написаното от теб разбрах, че все пак над теб има контрол..а онея, които пушат и пият по нощите..мислиш ли, че родителите им се интересуват от тях..какво правят и т.н. ?!! :? така че бъди доволен, че си такъв :)

BrainlessROCKBABY
08-31-2011, 09:52
ау леле ;х трябва ти самочувствие.. замисли се за положителното в теб.. главата горе (за предпочитане горната! :D ) и напред.

SunT
08-31-2011, 12:19
Ми мен пък не ме кефи идеята да си хвана гадже, което виси до късно по градинките, занимава се с к**ви и се напива като галош.Според мен не си смотан.Сега, не знам как си на външен вид, обаче на мен не ми се видя нищо лошо в описанието ти.И още нещо - моля те, слагай препинателни знаци.
Не съм чела всички мнения, но видях, че всички говорят за самочувствие и са доста прави.

ПП
На 13 съм :)

an0niimka
08-31-2011, 15:38
Според мен не си задръстен. Това, че другите са правили нещо не значи, че и ти трябва да го правиш. Някой от тях ако се хвърли от мост и ти ли ще се хвърлиш от мост?? Не, нали!! Според мен трябва да бъдеш себе си!! Прави това, което ти искаш, а не да гледаш другите какво правят и ти след тях. Те като искат да пият алкохол, да пият.... това не означава, че и ти трябва да го правиш, а за това, че нямаш приятелка - не се притеснявай все ще намериш някое свястно момиче, с което да бъдеш. :) Успех!! :)

monster123
08-31-2011, 15:50
Не си задръстен. Я постни 1 снимка може и да те хареса някоя

KumchoValcho
08-31-2011, 15:55
Самочувствието ти е ключовият проблем във всичко. Когато започнеш да се уважаваш без да се сравняваш с другите ще започнеш да имаш и момичета и повече приятели.

Moderatorius
08-31-2011, 20:29
Еш пък ти. :D Норма 32 си си. Не мисли, че само ти си така. Айде да не казвам за мене си, че прекалено ще ти се вдигне самочувствието. :lol:

sapphire5
08-31-2011, 20:50
Това,че не стоиш до късно с бира в ръка и покрай теб няма една дозина подрастващи к***и не те прави смотан :)

точно.

Mirage3
08-31-2011, 21:41
Ми мен пък не ме кефи идеята да си хвана гадже, което виси до късно по градинките, занимава се с к**ви и се напива като галош.Според мен не си смотан.Сега, не знам как си на външен вид, обаче на мен не ми се видя нищо лошо в описанието ти.И още нещо - моля те, слагай препинателни знаци.
Не съм чела всички мнения, но видях, че всички говорят за самочувствие и са доста прави.

ПП
На 13 съм :)
На същото мнение съм.

Verminaard
09-01-2011, 12:39
така нека ви разкажа за мен аз съм момче на 14г. и според мен съм много смотан защото нямам много приятели не казвам че нямам наистина имам много от дск. но не бих излязъл навън да се мотаем и да правим нещо има едно фр което ми е най-доброто с него се познаваме от първи клас всеки ден излизаме на вънка нали но си мисля че правим лапешки неща например караме колело отиваме до магазина ядем разни неща праи и нас ни кефи но съм много зле защото другите на моята възраст се събира големи групи до къно има бира момичета и аз искам но нз защо не се получава и от там и другият проблем не съм имал приятелка и не съм се целувал с език до сега а другите са имали много момичета и се водят слухове че някой вече и секс са правили и липсата на момиче автоматично ме прави още по задръстен вие как мислите
задръстен ли съм или само така си мисля
ако отговорът ви е да дайте някой съвети плс.

Не си задръстен,колега,идиот си.На 14 години не ти е време да пиянстваш по квартала или да се натискаш с курветините от махалата.Ти какво очакваш?На 15 да си редовен Хю Хефнър,иначе батковците ще ти се смеят ли?Я вземи порастни малко.
А тебе няма да те вземат в големите групи,защото никой не иска 14 годишно хлапе,дето ще се усмърти от две бири,ще одрайфа всичко и ще вкисне цялостното положение.

IncendiaSanctus
09-01-2011, 12:49
по добре се гръмни безнадежден случаи си. Защото се пише случай xD

Добре де, сега по-сериозно. Стегни се. Какво ти пука на теб какво правят другите ( или какво казват че правят ). На никого живота не е 24-часов купон, колкото и някои хора да се стремят така да изглежда... Е, с изключение на много малко хора... умрели всичките на по 27 години.

Tiin
09-01-2011, 12:54
Абе да пиеш бира не те прави готин...Като станеш на 16-17 ше се осефериш ...

jump897
09-01-2011, 14:12
Къде ти е самочувствието?Чопленето на семки и наливането с бира и коняк,докато се мляскаш с 12годишна,те правят някой..В никакъв случай..Иначе дай малко инфо, откъде си, умен ли си (Щото то в дн. време умните са игнорирани)..Избирам,че си малко задръстен,по простата причина че точно задръстените нямат самочувствие, а иначе предполагам си нормално 14 годишно момче.

PrettyVacant-Кви са тези нападки? Пет грешки в 1 изречение от 2 думи
:-D .Бъди малко по-толерантен,вярно е, че правописа не е 6,ама все пак автора не е постнал, за да го охрани половината тиин :(

ZloboMiR
09-07-2011, 09:19
Крайностите не са хубаво нещо, но твоята крайност е далеч по за предпочитане. Струва ми се, че не искаш начина на живот, който водят "готините", искаш само слуховете и имиджа. А този имидж е всъщност лош, не си струва.

malkasladka
09-07-2011, 09:49
Не си задръстен! Карането на колело с най-добрия ти приятел или пък липсата на гадже не те правят задръстен. Напротив. Караш колело, живееш по-здравословно, това е и един вид тренировка, супер! Нямаш гадже и не си се целувал, споко! Когато бях на 14 също не се бях целувала, въпреки че ме харесваха супер много момчета, аз знаех, че те харесват само външния ми вид и за това бях в търсене на принца на бял кон, който не след дълго дойде, колко е бил принц и колко коня му е бил бял, не знам. И твоята принцеса ще се появи, просто още не и ед ошло времето. Стоенето до късно и пиенето на бира в компанията на подрастващи курви не е толкова яко, колкото си мислиш. Супер си се развиваш като за годините си. Изживей си детството!!!!! :)

deni979
09-08-2011, 07:51
Ако не беше направил тази анкета нямаше да те помисля за задръстен. :? Хубаво е това, че не пиеш,пушиш и т,н на тази възраст, но как, по дяволите, ти хрумна да направиш тази анкета? :shock: Нямаш ли поне малко самоуважение. :-o

0bsessi0n
09-08-2011, 11:32
Само факта, че си задаваш толкова тъпи въпроси те прави такъв, да не говорим за правописа и пунктуацията. Вместо да се чудиш кое не ти е наред вземи понаучи някое правило.

Anonimen123456
09-09-2011, 00:03
Не гледай другите.Бъди себе си ! :) Защо трябва да се сравняваш с някой? Живей си както ти е по душа , пък всичко ще си дойде с времето. И тия пияници и ку*ви които спомена не успяват много в живота...запомни го. :)

aLeXx4
09-11-2011, 11:25
Пич не си задръстен.. Това, че не пиеш бира и не седиш навън до късно не те прави задръстен! Като гледам трябва да си вдигнеш самочувствието и просто като си в компания да се държиш естествено, бъди себе си :). Е, аз съм на 14 също, пия бира(сега ще ме нападнете знам), но не защото искам да се правя на готин, а просто ми доставя удоволствие. Движа с комания.. Не пуша и аз не съм имал сериозна приятелка и така.. Умен съм не си мислете, че съм пропаднал(не се фукам ;))Уча в Американския Колеж София.. И айде изживей си детството по незабравим начин и прави това, което искаш =]

D3NG3rZ0N3
09-11-2011, 13:00
Нямаш никакво самочувствие, това се разбира още от ника ти. Научи се да се цениш, да се обичаш, да се харесваш. Ти самият, като имаш ниска самооценка как искаш хората да имат хубаво мнение. 'Каквото от вътре- такова и от вън'- мнението на хората за теб е отражение на вътрешния ти свят, на душата ти, на мнението ти за себе си. Така че вдигаш главата, почваш да се цениш и обичаш, и спираш с хленченето. :)

nepowtorima
09-11-2011, 14:42
Всички все едно и също повтаряте, че темата се е изчерпала до няма и накъде!!!
Не може всички да са готини! Не може всички да са харесвани!
Това си е твоя работа как ще се представиш на хората! Ако ти се мислиш за смотан - такъв си! Ако смяташ, че ще успееш да си нещо повече - пий, дрогирай се, е** се, пуши.. и да видим до къде ще стигнеш! Щом това ти харесва и мислиш, че те не са задръстени като правят това - давай, твой си е живота! Ние не можем да ти помогнем по никакъв начин!

DevilWish
09-11-2011, 18:31
Определено не си зле, напротив те са злета ;) ти си изживяваш детството и няма да съжаляваш ;)

SilverPoint
09-11-2011, 19:17
така нека ви разкажа за мен аз съм момче на 14г. и според мен съм много смотан защото нямам много приятели не казвам че нямам наистина имам много от дск. но не бих излязъл навън да се мотаем и да правим нещо има едно фр което ми е най-доброто с него се познаваме от първи клас всеки ден излизаме на вънка нали но си мисля че правим лапешки неща например караме колело отиваме до магазина ядем разни неща праи и нас ни кефи но съм много зле защото другите на моята възраст се събира големи групи до къно има бира момичета и аз искам но нз защо не се получава и от там и другият проблем не съм имал приятелка и не съм се целувал с език до сега а другите са имали много момичета и се водят слухове че някой вече и секс са правили и липсата на момиче автоматично ме прави още по задръстен вие как мислите
задръстен ли съм или само така си мисля
ако отговорът ви е да дайте някой съвети плс.

Самоубий се.