PDA

View Full Version : EFC



maksimal
08-30-2011, 21:52
От къде мога да си купя/поръчам тениска с логото на EFC???

Става дума за това:


http://clubefc.files.wordpress.com/2011/05/d182d0b5d0bdd0b8d181d0bad0b8.jpg

Изверг! :D

BornToBeMySelf
08-30-2011, 21:54
...

musicinmyveins
08-30-2011, 21:55
Само недей да ме изнервяш мой...До преди 1 час говорихме с момчетата дет тренират,колко развалихте сичко с позиорските си изпълнения...Просто стой мирен и недей да си търсиш табелка която не си заслужил...

maksimal
08-30-2011, 21:57
Това не е "таблека". Нарича се лого. Нито това е компания нито някаква верига. Това, че носиш такава блузка не те прави корав!

"колко развалихте сичко с позиорските си изпълнения..."
Да си ме видял как тренирам? НЕ! Тогава ти не ме изнервяй ;)

Всеки има правото да носи каквото си поиска. Приеми го!

ZipFail
08-30-2011, 22:02
Съглсен съм с maksimal. Пусна ми на кура всеки път като влезна във вбокс и да гледам едни и същи клипчета с различни имена всеки ден в топа. И Тачев най-отпред. Пусна ми на кура да чувам и чета "изрод" или "изверг" и къвто им е лафа там. То да тренират е хубаво, ама като тренировките се превърнат в показност, става грозно.


По темата: Долкото знам трябва да покриеш някъв норматив най-малкото за да ти позволят да носик такава тениска, ама май беше няква смешна история дето и аз мога да го покрия двойно.

musicinmyveins
08-30-2011, 22:33
Искал лого...Искаш да се правиш пред аверите си...Тия ги разпраай на баба ти .... Фанелка ше носиш кат направиш 1 коремно без докосване на лоста...Оо да и тогава няма да я носиш щот има критерий за покриване...Жалко,че засегнахме Тачев и той изтри темата да видиш за кфо иде реч...Зип явно не долови смисъла на поста ми.Точно във въпросната тема засягахме тея въпроси как Тачев е на всякъде лапетата дет спамят изверг и се правят на лостаджий...Убеден съм,че щеше да видиш сходството в мисленето...

maksimal
08-30-2011, 22:39
Не виждам нищо лошо в това, малките да подръжават на големите чрез спорт. Ако си против го оспори, ако не стоп спам..

musicinmyveins
08-30-2011, 22:52
Против съм да се пребиват и друг да ни е виновен после.Може ли на първата седмица да пробва слънце?С избити зъби после или някоя травма в гърдите или рамото доживот....Нищо не се прави без акъл.

ZipFail
08-30-2011, 22:54
Не виждам нищо лошо в това, малките да подръжават на големите чрез спорт. Ако си против го оспори, ако не стоп спам..
Когато големите са позьори, които грам не разбират от тренировки и спорт, тогава има лошо :)

maksimal
08-30-2011, 22:57
Против съм да се пребиват и друг да ни е виновен после.Може ли на първата седмица да пробва слънце?С избити зъби после или някоя травма в гърдите или рамото доживот....Нищо не се прави без акъл.

Това, че някой са с по високо самочувствие и си мислят, че могат всичко да си носят травмите още от 1вата седмица. + това никой не им е виновен! Те шматките на свой риск се опитват. Никой не ги кара на сила. Опитват се да се докажат пред аверите си

maksimal
08-30-2011, 22:57
Не виждам нищо лошо в това, малките да подръжават на големите чрез спорт. Ако си против го оспори, ако не стоп спам..
Когато големите са позьори, които грам не разбират от тренировки и спорт, тогава има лошо :)

Тогава и само тогава

musicinmyveins
08-31-2011, 04:32
Говориш така се 1 е частен случай....Всички смешници вече са лостаджий...Преди имаше няколко момчета дет ходеха в 120-то и се брояха на пръстите на ръката тия,които правеха нещо смислено.Без да търсят популярност или да пускат тъпи лафчета.И аз ходех преди време,с мой приятел в свободното време и на никой не съм разгласявал кво правя как го правя и защо ем бях точно на годините на тия дет сега правят точно това.Както и да е.Аз спрях да ходя сериозно от доста време,но превърнаха 120-то в помярщина,където ходят деградирали тъпаци без грам акъл,само за да кажат,че тренират там.А тва е доста жалко....Преди като имаше събирания имаше 50 човека макс,а са на 7ми беше фраш и то само с някви 13-14 дет бяха отишли да се снимат с Тачев...Остана един,който уважавах преди и сега и тва е Шменти,за които повечето не бяха чували,но въпреки това му издирваха фейсбука да му досаждат.Въпреки,че няма група във фейса няма нито един клип им скри шайбата с фул планча и факта,че държа 1,30 на лоста за разлика от победителя който направи 5 силови и 1 на 1 ръка и се пусна.И на тва състезание сичко беше нагласено.Разбираш ли са за какво говоря?Превърнаха нещо,което малко хора правеха,но го правеха както трябва без цел изгода,ами за самите тях си, в нещо което се опитват да симулират 13-14 годишни,които искат да пият No Xplode за да научат силовото.Както вика Антоан "земи тоя demi4..."

awerw
08-31-2011, 13:07
Не си заслужил тениската, толкова въпроси относно тези тениски имаше в групата във фб, не вярвах, че ти ще пишеш в тийнпроблем за тях, пиши си в групата им, мислех, че си по различен от лостаджиите, ама май нямаш разлика с тях :?

musicinmyveins
08-31-2011, 13:17
Не си заслужил тениската, толкова въпроси относно тези тениски имаше в групата във фб, не вярвах, че ти ще пишеш в тийнпроблем за тях, пиши си в групата им, мислех, че си по различен от лостаджиите, ама май нямаш разлика с тях :?Аз съм го написал горе...Имаше една малка група момчета в 120то до преди 2-3 години,които нямаха корисни цели и тренираха за себе си.Сега пре*баха сичко с тея клипове и популярност дето Тачев хвърли върху стрийт фитнеса...В превод да носиш фанелка на EFC вече не значи,че си в крюто,нито че можеш нещо...Единствената надежда е лапетата да се кротнат малко кат им мине мерака и видят,че пред монитора е по-лесно отколкот на успореката ...

awerw
08-31-2011, 13:23
Да, и на мен не ми харесва, тези клипове във вбокс, добре на няколко месеца като научат нещо ново да го качат или от някое събиране, но през ден да качват простотията "изверг" не ми харесва

maksimal
08-31-2011, 13:48
да ви питам дали съм я заслужил? НЕ! турете си очила и четете първия ми пост..

хах .. както и да е да не ва храня, че да правя спам

loveca777
08-31-2011, 14:09
Ама и вие сте едни...
Кво обвинявате Тачев. Неговата идея е да запали повече младежи да спортуват. Това ,че някои пишлемета злобоупотребяват и искат само да се докажат пред мацитата .... е друг проблем.
И аз като вляза в вбокс виждам постоянно 10 годишни пишлемета с надписа на ефект... дразни ме, но какво лошо има. Хубавото е ,че тоя спорт се разчува все повече и става известен на всички. :) Това е целта..
А аз в групата на стриит фитнесс във фб съм влизал точно 3 пъти и вече няма никога , защото първото ,което ще прочета е ,, как да направя коремно''. ИЛИ някой от долу се снимал как със засилка направил коремно и всички. ,, браво ,,браво'' ухааа
А пък някои по-напреднал лостаджия - ИЗВЕРГ, АНАБОЛ. , :lol: :lol:
Има един оператор... дето езиковия му речник е само от тези две думи :D :razz: Популярен стана.

awerw
08-31-2011, 14:26
Да е, а един се залюлял и го цъкнали и айде предна везна :lol: ама го разкриха в групата :lol:

loveca777
08-31-2011, 14:35
ТРябва се направи още една група забранена за амат*ори :D
Достъп само за разбирачи . :D

musicinmyveins
08-31-2011, 14:39
Аз веднага ти казвам какво лошо има - Пак опряхме до въпроса с парите.Тея фанелки мислиш ли,че са без пари.Сега ше направят като bar-barians и ше почнат и курсове да дават за по 40 кинта на месец и кат се изсипят 20 човека сметни си сам. (а те няма да са 20 вярвай ми) Стана много комерсиална история...чаткаш ли кое му е куцото?

loveca777
08-31-2011, 15:16
превръща се в професионален спорт. Скоро културизмат ще е бобулечка сравнение с лостаджииството.. :D
Не вярвам Тачев да мисли това, но пък всичко е възможно.

loveca777
08-31-2011, 15:26
иначе и сега си има тренери по стриит, на които им се плаща частно ;)

musicinmyveins
08-31-2011, 18:23
Аз съм наясно с това...Само да те поправя-Лостаджийство няма....Имаше в ония времена преди 2-3-4 години когат нямаше позиори и когато го правеха хора с акъл....Сега всичко се превърна в помия...

Nazko
09-29-2011, 13:45
http://clubefc.com/efc-gear/ от тук може да си поръчаш :P