PDA

View Full Version : Само за момичета :)



freedomgirl159
08-30-2011, 22:35
МОМИЧЕТАА ПОМОЩ . От 4 месеца харесвам едно момче от квартала (той не ме познва много добре) . И един ден се усмелих и му въвв фейсбук писах но , си писахме за малко щот имал няква работа ("Оо кво прайш ?" ейй такиа глупости ) И след това не съм се усмелила да му пиша . Та въпроса мии е как да подходя към него ? Малко ще е странно ей така изведнъж да му напиша " Оо кво прайш, ай на кино ? " :oops:

elysunny
08-30-2011, 22:46
слънчасала си ?

Soraq
08-30-2011, 22:59
слънчасала си ?
Сигурно не е. Но съм почти убедена, че е 13 годишна пикла, която не знае дори дали го харесва наистина. :D

4o4ina
08-31-2011, 09:18
И ние к'во трябва да направим?

BohemianRhapsody
08-31-2011, 09:22
И ние к'во трябва да направим?

Да бъдем момичета, доколкото разбрах...

sasha_90
08-31-2011, 09:27
Според мен не изпитва нищо към теб.Дори да имаше само интерес към теб,щеше да ти пише.Не се излагай да тичаш след такова момче,което дори не иска да ти пише.

xPafx
08-31-2011, 09:27
аз съм момиче, ето ме тук :oops:

sexa_na_kompleksa
08-31-2011, 09:48
Пиши му пак, като толкова много го харесваш. Говорете си общи неща и ако разговора върви, може да го попиташ дали иска да се видите....

lorager0va
08-31-2011, 10:45
не се занимавай...ако няма интерес още от начало е безсмислено... :)

xoxi
08-31-2011, 10:51
Според мен не изпитва нищо към теб.Дори да имаше само интерес към теб,щеше да ти пише.Не се излагай да тичаш след такова момче,което дори не иска да ти пише.

Тя каза, че той дори не я познавал добре. Нима се очаква вече да планира сватбата? А и момчето може наистина да си е имало работа.

Пиши му пак, няма от какво да се притесняваш. Нищо няма и да загубиш.

sasha_90
08-31-2011, 11:09
Според мен не изпитва нищо към теб.Дори да имаше само интерес към теб,щеше да ти пише.Не се излагай да тичаш след такова момче,което дори не иска да ти пише.

Тя каза, че той дори не я познавал добре. Нима се очаква вече да планира сватбата? А и момчето може наистина да си е имало работа.

Пиши му пак, няма от какво да се притесняваш. Нищо няма и да загубиш.
Нямам предвид сватба!
Просто дори и да не се познават,момчето,ако има интерес,би й писал.Какво като веднъж е имал работа?Всеки път ли като се засекат в интернет,той е зает?Човек,ако иска ще се освободи,ще седне пред компютъра и ще пише,на човека от когото се интересува.Просто е-имаш интерес-търсиш и намираш начин,иначе само си търсиш оправдание/я.

Evterpa
08-31-2011, 11:17
слънчасала си ?
Сигурно не е. Но съм почти убедена, че е 13 годишна пикла, която не знае дори дали го харесва наистина. :D

По-леко с нападките, забравяш че и ти си била на 13. :wink:

Авторке, 'осмелявай се' да му пишеш по-често и, в случай че усетиш че му е приятно, го покани да излезете.

4o4ina
08-31-2011, 11:26
И ние к'во трябва да направим?

Да бъдем момичета, доколкото разбрах...

Добре.

kobrichka
08-31-2011, 11:28
Пиши му пак, като толкова много го харесваш. Говорете си общи неща и ако разговора върви, може да го попиташ дали иска да се видите....

Съгласна съм!
Пиши му нищо няма да загубиш. Не го кани на кино или на кафе, а просто си поговорете общи неща. :)

xch0colattegiirlxx
08-31-2011, 11:44
Явно не се интересува от теб.Както казаха по-горе..Щом не е проявил интерес от първия път не си струва.. или нещо такова..

xoxi
08-31-2011, 13:29
Нямам предвид сватба!
Просто дори и да не се познават,момчето,ако има интерес,би й писал.Какво като веднъж е имал работа?Всеки път ли като се засекат в интернет,той е зает?Човек,ако иска ще се освободи,ще седне пред компютъра и ще пише,на човека от когото се интересува.Просто е-имаш интерес-търсиш и намираш начин,иначе само си търсиш оправдание/я.

Аз доколкото разбрах те са си писали само веднъж и то за малко. Кой е казал, че всеки път той е зает?
А и всеки си е различен. Момчето може да не си губи времето в чатове, разсъждавайки кога и какво трябва да пише на някой.
Аз ако не познавам някой и си пиша с него само 5-10 минути (примерно), малък е шанса отново да се сетя за този човек.

Niakoitam
08-31-2011, 16:34
Нямам предвид сватба!
Просто дори и да не се познават,момчето,ако има интерес,би й писал.Какво като веднъж е имал работа?Всеки път ли като се засекат в интернет,той е зает?Човек,ако иска ще се освободи,ще седне пред компютъра и ще пише,на човека от когото се интересува.Просто е-имаш интерес-търсиш и намираш начин,иначе само си търсиш оправдание/я.

Аз доколкото разбрах те са си писали само веднъж и то за малко. Кой е казал, че всеки път той е зает?
А и всеки си е различен. Момчето може да не си губи времето в чатове, разсъждавайки кога и какво трябва да пише на някой.
Аз ако не познавам някой и си пиша с него само 5-10 минути (примерно), малък е шанса отново да се сетя за този човек.

И аз така. Отговарям ти на въпроса въпреки че съм мъж.Малко стеснителен съм и е рядкост да започна чат пръв особено пък с непознато момиче.Често хората с, които си чатя първо ме потърсват те поне няколко пъти за да съм убеден за себе си че не съм им неприятен и не съм им досаден.Често и не мога да водя чатове пък и не съм кой знае какъв запален чатър.Търсят ме и обвързани момичета,което би трябвало да ти покаже че това че търсиш някой и се интересуваш от него не означава непременно че го харесваш за гадже.Та така.Потърси го няколко пъти и ако все си намира оправдание може би просто няма желание да общува с теб.След това идва и останалото. :)

vanitu
09-01-2011, 08:29
Еми поопознайте се малко, но не по фейса, а на живо.. Например заговори го с нещо като го видиш и т.н. Ако те хареса ще си проличи, а ако не, ее има прекалено много момчета, няма да останеш сама! :grin:

BrainlessROCKBABY
09-01-2011, 08:38
слънчасала си ?

sasha_90
09-01-2011, 11:26
Нямам предвид сватба!
Просто дори и да не се познават,момчето,ако има интерес,би й писал.Какво като веднъж е имал работа?Всеки път ли като се засекат в интернет,той е зает?Човек,ако иска ще се освободи,ще седне пред компютъра и ще пише,на човека от когото се интересува.Просто е-имаш интерес-търсиш и намираш начин,иначе само си търсиш оправдание/я.

Аз доколкото разбрах те са си писали само веднъж и то за малко. Кой е казал, че всеки път той е зает?
А и всеки си е различен. Момчето може да не си губи времето в чатове, разсъждавайки кога и какво трябва да пише на някой.
Аз ако не познавам някой и си пиша с него само 5-10 минути (примерно), малък е шанса отново да се сетя за този човек.
За това говоря.Няма значение дали се познават или не.Момчето би й писало,ако иска да се опознаят и продължат да общуват.

kuklichka_bg
09-01-2011, 18:35
Сръчкай го 8-) 8-)