PDA

View Full Version : Боядисване на коса за няколко дена



darking
08-31-2011, 00:50
Значи интересува ме как мога да си боядисам косата в черно или перхидролено бяло за няколко дена. Перманентни решения като боята не са опция. Изобщо не съм запознат с начините за боядисване, за това ако може ме насочете(магазин и ориентировъчна цена на продуктите също). И да, момче съм. Без флейм, моля!

3oPuTy
08-31-2011, 03:52
Точно с "перхидролено бяло" няма как да стане без многократно боядисване и изсветляване ... :? А за черното - пробвай с някой оцветител,но едва ли ще стане точно черно.По-скоро нещо с оттенък :)

DisturbiaV
08-31-2011, 08:57
шампоан оцветител.не са скъпи под 2 лв е пакетчето и зависи колко го дължиш издържа от 4 до 8 измивания.Това е вариант само за черно(ако не се лъжа на Марион шампоан оцветителя черният цвят е номер 68)

ri41
08-31-2011, 09:35
пфф на марион черното е със син отенък и да ви кажа след едно две измивания става зеленикаво, вземайте си този без отенъци http://www.shopforbeauty.eu/userfiles/productlargeimages/product_6048.jpg

darking
09-08-2011, 00:01
Мерси много за отговорите! А само да питам, такъв шампоан къде мога да закупя(за София става въпрос)? И дефакто да си се изкъпя с това нещо, а на следващият ден вече с нормален шампоан? Как точно става работата :? :/