PDA

View Full Version : Краят на Фейсбук



ToOoNiCe
08-31-2011, 07:33
Хакерската група Anonymous планира на тази дата да унищожи социалната мрежа. Хакерите предлага всички техни привърженици по света да се обединят и да изтрият от лицето на земята Facebook в името на личната неприкосновеност.

Видеото за плановете е пуснато на три езика: английски, немски и испански. "Facebook продава информация на правителствата и предоставя лични данни на службите за сигурност, които с помощта на социалната мрежа могат да шпионират хората по целия свят", обясняват членовете на групата. От Anonymous допълват, че социалната мрежа не може да бъде безплатна.

Ако собствениците не получават пари от потребителите, означава, че се продават лични данни. Хакерите твърдят, че Facebook запомня всички промени, въпреки параметрите на достъп до данните, установени от потребителите. При това не е възможно да се унищожи акаунт и личните данни могат да бъдат възстановени във всеки един момент. "Изборът на личните настройки във Facebook е илюзия. Facebook знае за Вас повече, отколкото Вашето семейство", заявяват от Anonymous.

Хакерите призовават активисти от целия свят да обединят усилия и да се приготвят за деня, който ще влезе в историята - 5 ноември 2011 г. На тази дата във Великобритания се отбелязва нощта на Гай Фокс, който през ХVII в. искал да взриви парламента в Англия. На терориста е посветен филмът V като Вендетта, в който Гай Фокс е изобразен с маска. Тя е станала символ на хакерите от Anonymous.

:grin: :grin: :) :-D :-P :P

А аз , като член на Anonymous ще помагам за свалянето на Фейсбук :smt001

http://www.youtube.com/watch?v=ajnFdsKXnh0

Yapp
08-31-2011, 08:32
Няма ;)

dem0to
08-31-2011, 09:27
Няма,по БНТ новините казаха че няма да се спира facebook,това било само шега :)

Yapp
08-31-2011, 09:57
Атака ще има (най-вероятно), но не от анонимните като група. Ще е сома от някои членове, не от групата като цяло.

martin97
08-31-2011, 10:10
Те ще нападнат facebook,но сега чакат да утихнат слуховете(те май утихнаха,к'во чакат?)

straus
08-31-2011, 10:43
Бе за хакер не ставам, ама бих помогнал за каузата :)

Yapp
08-31-2011, 10:45
Чакат да дойде уречената дата. Само ми е интересно дали автора на темата знаа коя е датата и защо ?

ToOoNiCe
08-31-2011, 10:59
Защо смятате ,че няма да има атака ... защо смятате че няма да е от нас ?
Аз получих директни инструкций , които казваха ,че на 5ти трябва да започнем с атаките ... :-D

naksdy
08-31-2011, 11:10
Честито, ти си 3 или 4 тема, в която се пише тая измишльотина (за повече информация напиши в търсачката "закриват фейсбук" или нещо подобно)...
Поне го сменете с Гугъл бе хора, с Фейса вече не е интересно... :(

ToOoNiCe
08-31-2011, 11:18
Честито, ти си 3 или 4 тема, в която се пише тая измишльотина (за повече информация напиши в търсачката "закриват фейсбук" или нещо подобно)...
Поне го сменете с Гугъл бе хора, с Фейса вече не е интересно... :(

:?

cookie_master
08-31-2011, 11:29
глупости :?

Yapp
08-31-2011, 11:38
Защо смятате ,че няма да има атака ... защо смятате че няма да е от нас ?
Аз получих директни инструкций , които казваха ,че на 5ти трябва да започнем с атаките ... :-D
Логично ... Образоваме се kaldata.com/63538/Защо-Aнонимните-няма-да-унищожат-Facebook.html

ThEKiNgG
08-31-2011, 21:00
Лигло на 12 щял да ми бъде в анонимос това че имаш регистрация в форума им не те прави член :razz:

Petrow
08-31-2011, 21:10
И да го "убият" няма да умрете спокойно ! :-D

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:18
Лигло на 12 щял да ми бъде в анонимос това че имаш регистрация в форума им не те прави член :razz:


Първо !!! : на 17 съм
Второ : Анонимус нямат форум... :?
Трето : На кого ще викаш лигла , кюмюр в гъза наебан ... келеме 8)
Четвърто: Бягай си избивай комплексите на друго място :)


Тази тема не я постнах ,за да се хваля ... а за да ви кажа ,че скоро ще се сбогувате с фейсбук... а до дингюла ,който по-горе постна линк , в който се казва ,че атака няма да има - не смяташ ли ,че това е перфектната тактика ... първо се прави заплаха (заплашените се стягат за борба) после се отменя заканата ... минава някой друг месец заплашените се отпускат и стават лесна мишена :)


Айде бягайте да спите ,че сънчо мина :P

ThEKiNgG
08-31-2011, 22:25
Лигло на 12 щял да ми бъде в анонимос това че имаш регистрация в форума им не те прави член :razz:


Първо !!! : на 17 съм
Второ : Анонимус нямат форум... :?
Трето : На кого ще викаш лигла , кюмюр в гъза наебан ... келеме 8)
Четвърто: Бягай си избивай комплексите на друго място :)


Тази тема не я постнах ,за да се хваля ... а за да ви кажа ,че скоро ще се сбогувате с фейсбук... а до дингюла ,който по-горе постна линк , в който се казва ,че атака няма да има - не смяташ ли ,че това е перфектната тактика ... първо се прави заплаха (заплашените се стягат за борба) после се отменя заканата ... минава някой друг месец заплашените се отпускат и стават лесна мишена :)


Айде бягайте да спите ,че сънчо мина :P Не ме интересува на колко си но имаш мозък на толкова анонимус имат форум и социална мрежа но това не е за теб всъщност си сгрешил кой да лъжеш.

naksdy
08-31-2011, 22:26
Аз ако съм направо щях да ги размажа без предупреждение 8-)

ThEKiNgG
08-31-2011, 22:27
Аз ако съм направо щях да ги размажа без предупреждение 8-) Но този позьор не разбира че това не е шега и може да пострада като за начало с бан. :lol:

Yapp
08-31-2011, 22:43
Не, 'дингюла' изобщо не се и замисли за тази възможност. Зощото дори и хакери те са честни и имат някаква изградена репутация. А това, че ти "Хакере" мислиш за тази възможност показва колко си запознат с анонимните. Кажи ми без да търсиш в гугъл - Има ли причина да са избрали тази дата ? И кой е техният 'кумир' ?

naksdy
08-31-2011, 22:47
Абе то поначало темата си е за ключ, защото я има няколко пъти. Иначе в момента само трупаме спам само, докато не е минал някой мод с катинарите да развали седянката . Човека е решил да се пошегува, едва ли някой ще му се върже. А за бан чак...нека не изпадаме в излишни крайности ;)

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:47
Не, 'дингюла' изобщо не се и замисли за тази възможност. Зощото дори и хакери те са честни и имат някаква изградена репутация. А това, че ти "Хакере" мислиш за тази възможност показва колко си запознат с анонимните. Кажи ми без да търсиш в гугъл - Има ли причина да са избрали тази дата ? И кой е техният 'кумир' ?


Ще ме извиниш колега :D ама ти описанието на темата прочете ли го ?

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:51
Аз ако съм направо щях да ги размажа без предупреждение 8-) Но този позьор не разбира че това не е шега и може да пострада като за начало с бан. :lol:

:D Позьор :razz: ... добре щом съм такъв в твоите очи .... казах това което трябваше да кажа... спирам да пиша повече в темата :)
Когато стане време ще си спомняте за мен :lol:

autista88
09-01-2011, 08:28
Тези слухове за фейсбук са поредната му реклама!Всичко е с цел!

Оф....

Няколко Анонимоса искали да направят така, че много хора да деактивират профилите си на 9ти ноември.
После обаче им писнало и излезли от чата. Други Анонимоси, като влезнали, прочели съобщенията и ги разбрали погрешно, а това е достатъчно да се завърти топчето.

Някаква такава беше историята, но е невярно, че facebook ще бъде изтрит, това е плод на болните неразбиращи журналистически мозъци.

GregoryHouse
09-01-2011, 12:48
Вървете да коментирате при анонимните алкохолици