PDA

View Full Version : РД



callia
08-31-2011, 13:23
Здравейте! Не знам дали това е правилата тема, но не намерих по-подходящ раздел...
Та, моля ви се, помогнете ми! Спешно е! Аз живея във Варна. Скоро е 13-тият ми рпжден ден рожден ден (след 2 седмици)... исках нещо по-специално и реших да си го направя вкъщи (живея в къща), ще го празнувам на 1вия етаж...гостите също са на по 12 - 13 г. моля ви, ако някой има идея да занимавам с нещо гостите, МОЛЯ ви, кажете ми! Искам да запълня времето с нещо забавно... а, да, щях и да ви попитам за украсата: ако някой се сеща за нещо, отворена съм за идеи, защото наистина нищо не се сещам! МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

Soraq
08-31-2011, 13:56
Рожденни дни вкъщи празнувах до 9 годишна. Мама викаше и клоун и седяхме вънка на барбекюто и умирахме от смях. После започнаха пицарийте до 13 годишна, а след това кафенцата. Ти сама прецени дали ще е подходящо вкъщи. Знаеш ли на какво заприличва къщата след като си заминат. 8-) 8-)

callia
08-31-2011, 17:32
Ми, то и аз исках на двора, ама баща ми няма да го има тогава, т.е. няма кой да запали барбекюто, да окоси тревата, да прибере лодката, да закара кучетата някъде... иначе другият вариант е на една пицария до даскало и после на ледената пързалка (която също е до дскл)... а напоследък гледах и за караоке клуб, ама нещо не намирам клубове, които да осигуряват пълна програма (с диджей и нормално караоке, щото предния път като ходих на един клуб мн се изложиха :D:D:D)

lubo9712
08-31-2011, 18:11
По-добре на боулинг близо до вас :-D :D

Soraq
08-31-2011, 18:54
Ми, то и аз исках на двора, ама баща ми няма да го има тогава, т.е. няма кой да запали барбекюто, да окоси тревата, да прибере лодката, да закара кучетата някъде... иначе другият вариант е на една пицария до даскало и после на ледената пързалка (която също е до дскл)... а напоследък гледах и за караоке клуб, ама нещо не намирам клубове, които да осигуряват пълна програма (с диджей и нормално караоке, щото предния път като ходих на един клуб мн се изложиха :D:D:D)
Ахаха като им платиш добре няма да се изложат. Споко, изпробвано е, няма мърдане. 8-) 8-)

callia
09-01-2011, 13:05
:D:D

bloodyF
09-01-2011, 14:48
с колко пари разполагаш и колко човека ще има? пиете ли ?

Verminaard
09-01-2011, 14:52
13?

http://prikachi.com/images/790/3765790E.jpg

Verminaard
09-01-2011, 14:53
http://prikachi.com/images/794/3765794c.jpg

Verminaard
09-01-2011, 14:54
http://prikachi.com/images/801/3765801O.jpg

callia
09-02-2011, 11:26
с колко пари разполагаш и колко човека ще има? пиете ли ?

Ми, най-много 150 лв., пък то не трябва и повече... 7-8 до 10 човека, и разбира се, че не пием! :D :D :D Ние сме на по 13... е, понякога една биричка обръщаме, ама то е с цялата компания от 10-11 човека :D :)

sasha_90
09-02-2011, 12:59
с колко пари разполагаш и колко човека ще има? пиете ли ?

Ми, най-много 150 лв., пък то не трябва и повече... 7-8 до 10 човека, и разбира се, че не пием! :D :D :D Ние сме на по 13... е, понякога една биричка обръщаме, ама то е с цялата компания от 10-11 човека :D :)
Какво правиш ти,бе?150 лв за един рожден ден.Аз не бих дала толкова.Тя заплатата на майка ми е 240 лв и аз да дам толкова за РД....Вие днешните тийнове не разбирате от криза и не знаете как да пестите.Знаеш ли колко трудно се изкарват тези пари?Как са ти разрешили такава сума или те не знаят,че ще харчиш толкова?
Ако погледнеш отстрани наистина с много.Това да похарчиш 150 за една вечер в домашн обстновка,при положение,че не пиете...множко си е.Вашите много те глезят.Не те виждам,ако един ден уволнят един от родителите ти,а на другият заплатата да му е 300 лв.ТОГАВА ЩЕ ТИ Е ТРУДНО ДА ПЕСТИШ НАЛИ?

marin4itu
09-02-2011, 13:20
Брат ми направи юли месец 13 години и си прави рождения ден на боулинга в търговския комплекс Явор, намира се в квартал Младост. Беше им много готино на всички, добре си изкараха.

callia
09-02-2011, 21:44
с колко пари разполагаш и колко човека ще има? пиете ли ?

Ми, най-много 150 лв., пък то не трябва и повече... 7-8 до 10 човека, и разбира се, че не пием! :D :D :D Ние сме на по 13... е, понякога една биричка обръщаме, ама то е с цялата компания от 10-11 човека :D :)
Какво правиш ти,бе?150 лв за един рожден ден.Аз не бих дала толкова.Тя заплатата на майка ми е 240 лв и аз да дам толкова за РД....Вие днешните тийнове не разбирате от криза и не знаете как да пестите.Знаеш ли колко трудно се изкарват тези пари?Как са ти разрешили такава сума или те не знаят,че ще харчиш толкова?

Ами, на мен майка ми и баща ми изкарват повече пари... и затова си позволявам по 150 лв. за РД, ама това е в краен случай... споко, де. Разбира се, че знаят, нали те ми помагат да организирам вс

bloodyF
09-02-2011, 22:21
туистър, карти, монополи, не се сърди човече, пица, хапки, торта, кола, музика и се радвайте на живота..
за по-палавите.. :lol: :lol: шише, 7 минути в рая и т.н.

Biskfitka
09-02-2011, 23:55
Какво представлява играта Седем минути в рая?


Всъщност 150л2вне са много.На сестра ми (че и моите ) рожденните дни като сме ги правили в пицария или у нас пак излиза горе долу толкова... :-o

Според мен няма нуужда от сега да го мислиш.Като се съберете нещата стават от самосебе си ;д

callia
09-03-2011, 08:10
:D :D MS мн за туистъра и монополи не се сетих ;)

bloodyF
09-03-2011, 21:48
Какво представлява играта Седем минути в рая?



двама (момче и момиче обикновено) се избират май на принципа на шише и отиват в друга стая, гардеробна, баня, тераса и т.н. (каквото имат под ръка) и се затварят там за 7 минути...ако са по-отворени си прави сметка :д

а сетих се, момчета и момичета сядат в кръг, момче, момиче, момче, момиче и така...ама съответно трябва да има достатъчно хора и от двата пола

Audiophile
09-04-2011, 00:04
bloodyF, много си палава, струва ми се, че на теб ти се играе на тези игри :oops: :lol:



така и така ще сте у вас, като за 12-13 годишни: музика (която да се харесва на всички, повече r'n'b'/dance предполагам) храна: хапки, чипс, безалкохолни някви и по-горе също изброиха. Колкото повече хора сте, толкова повече ще ви е кеф ;)

callia
09-04-2011, 19:12
Благодаря на всички ви! Но сега възникна още един проблем: аз съм малко... как да кажа... абе, така да се каже, стеснителна и като попадна в неудобна ситуация, много лесно ме манипулират. Та, проблемът: днес се видях с една съученичка - приятелска среща. Колебая се дали да я поканя, защото почти никой не я харесва и няма истински приятели в класа - всички се преструват. Аз също не я харесвам мн, ама дали да я поканя? Мисля, че на никой няма да му хареса тя да присъства, но мен веднъж ме поканиха така на едно парти, и после се почувствах ужасно, но все пак си мисля, че... ще я обидя, ддз...