PDA

View Full Version : Защо всички са толкова зле..



noproblem123
08-31-2011, 12:52
Защо всички пушат и се правят на велики? Какво толкова? Вече няма хора, с които да си говоря нормално като човек. Като малък, повечето ми добри приятели станаха боклуци. Останаха ми само двама-трима. Даже в последно време намирам момичетата за по-добри приятели. Поне има какво да си кажеш с тях, а не само псувни и простотии. Нещо момчетата стават яко агресивни тия времена, аз много рядко съм такъв. Държа се нормално. Това ли е модерно? Искам да ви кажа едно. Зарязвайте скапания facebook, който не ви помага в нищо, освен да се филмирате в проблемите на някой друг и учете. Това ще ви спаси, защото сегашното поколение е пълно с паразити и лайна, които не трябва да съществуват. Забога, когато бях малък беше толкова по-лесно. Миналата година мразех училище, но сега разбрах, че само с тия facebook простотии, нищо няма да спечелите. Явно съм по-различен. Сега разбирам, че ученето и да спортуваш за здраве са най-важните неща. Това беше от мен. :)

Soraq
08-31-2011, 13:00
Напълно съгласна. :-) :-)

nolovexxx
08-31-2011, 13:11
+1 :) :-P :)

SmilezZz
08-31-2011, 13:17
Така. Съгласна съм с тебе. Понякога и аз се чувствам така - имам чувството,че с никого нищо не мога да кажа. Всички са на друга вълна. Но се надявам да се осъзнаят час по-скоро,че иначе просто..... след време като осъзнаят какво правят в момента,ще съжаляват адски много.

MuRocLaW
08-31-2011, 13:18
само не разбрах фейсбука кво общо има с пушенето и момчетата които се държат агресивно :smt115

4o4ina
08-31-2011, 13:29
Добре казано.

mlakniwe2
08-31-2011, 13:33
И аз си задавам тоя въпрос, аз съм момче на 18 и от нашият клас всички се праят на много важни пред по-малките и пушат, пият, напушват се и се мислят за мноо велики и е така в даскало се уважават и почитат точно "хулиганите", които са парят на важни пред даскалите и другите и мислят, че това ще им помогне за в бъдеще, не знам ква им е целта, не знам кво стаа в днешно време, а и все пак са вече на 18 години тряя да се държът малко по-зряло, и мислят, че ако слушаш в час, не спориш с даскалите, пишеш, носиш учебниици и тем подобри не е нормално, и все едно си луд за тях, щото искам да науча нещо/не съм някъв забил зубър/ дори и не съм мноо добър ученик, по отношение на успеха, но но се държа съвсем нормално в час, не говоря, слушам и пиша, но по край повечето от тях и аз започвам да говоря в час и да ми викат, а не искам да е така, за повечето от моя клас и въобще ученици даскалото е място за забавление, ебане, напушване, ядене, спане, но не и за учене, не мога да проумея, че 12-ци се държат като деца и дори в 11 клас се целиха с хартиени самолетчета, мноо забавно щеше да е ако бяха на 5, но те са на 17/18 :-o

deni979
08-31-2011, 13:39
Добре казано.
+1
И все пак не всички са такива...Винаги се намира някого, с когото можеш да общуваш без да ти се иска да се самоубиеш след 10 минутен разговор с него.

Chacho
08-31-2011, 13:42
Добре казано.
+1
И все пак не всички са такива...Винаги се намира някого, с когото можеш да общуваш без да ти се иска да се самоубиеш след 10 минутен разговор с него.

Е не съм винаги на разположение..

deni979
08-31-2011, 13:44
Добре казано.
+1
И все пак не всички са такива...Винаги се намира някого, с когото можеш да общуваш без да ти се иска да се самоубиеш след 10 минутен разговор с него.

Е не съм винаги на разположение..
Еми то в този форум си толкова търсен, че няма начин просто дори и да искаш...

N0pe
08-31-2011, 13:46
Не вярвам ВСИЧКИ от училището ти да са такива каквито ги описваш. Намери си приятели като теб и се движи с тях. Изобщо няма нужда да обръщаш внимание на тези, които те дразнят. А и не виждам какво общо има пушенето с това, че се правят на велики (както ти твърдиш). Ти нали не пушиш? Тогава какво де бърка дали другите го правят? Всеки сам си ги избира тези неща и дали да си съсипва здравето. И въобще, аз намирам за безмислени тия теми, в които се оплаквате как ви мачкат и как всички са ненормални, а вие сте нормални. А до пича над мен - да и на мен ми е странно как на по 17 години се целят с хартиики :D

Chacho
08-31-2011, 13:52
М/у другото, един доста умен човек е казал, че обратно на хорското мнение, седенето пред компютър в социалните мрежи подобрява, а не разваля езиковата култура на хората.

abvd
08-31-2011, 14:07
Напълно съм съгласен .. в днешно време децата се праят на "вижте ме кой съм аз" аа са едни боклуции..

N0pe
08-31-2011, 14:30
Напълно съм съгласен .. в днешно време децата се праят на "вижте ме кой съм аз" аа са едни боклуции..
Добре, обяснете ми, как се правят на "вижте ме кой съм аз"! Защо си мислите, че всеки който се държи по начин, различен от вашия е кретен, ненормален и се прави на важен? Няма спор, че във всяко даскало си има и боклуци, но положението не е толкова отвратително, колкото го обяснявате.

xxSoMadxx
08-31-2011, 14:32
Съгласна съм . За съжаление повечето са така. :(

Colouring
08-31-2011, 14:40
Е,вие пък всички ги изкарахте по-зле от вас.Едва ли не-вижте аз колко съм над другите.
Да,аз се чувствам по същия начин в повечето време,но просто си знам,че явно имам друго мислене.Виждам разлики между мен и другите,но определено не мога да кажа,че съм по-добра от тях.Нека правят каквото си искат.Аз пък няма да пуша,да пия и животът ми да зависи от фейсбук(споменавам го,защото авторът го беше споменал).Те си си го правят за себе си.Аз никого не мога и не искам да обвинявам.Имам различно мислене,характер..различна ценностна система,ако щеш.Едни някой ден предполагам,че ще се осъзнаят..други-не.
Бъди себе си,недей да се интересуваш от другите.И все ще намериш някой човек,който по твоите критерии е нормален.

yxoozo
08-31-2011, 15:32
Има надежда. Знам си аз, че и нормални хора има на света.

Chacho
08-31-2011, 15:47
aras, тези, за които си мислиш, че не са зле като останалите има много голям шанс също да пафкат трева ;)

MuRocLaW
08-31-2011, 16:07
aras за един едно нещо е нормално - за друг не. за един едно нещо е боклук - за друг скъпоценност. за един някой може да бъде мъдрец - за друг - тъпак .за мен може би ти си луда, за теб сигурно аз съм напълно изпаткал, за трети и 2мата сме пълни идиоти. всеки си пречупва нещата през неговата си призма, гледа от неговата гледна точка и мисли по негов си начин. след време ше се осъзнаеш

fenkaaa
08-31-2011, 16:10
Какво пречи това,че повечето хора са пушачи? 8-)

Иначе на темата +1

Chacho
08-31-2011, 16:51
Не искам по никакъв начин да агитирам някой да пуши трева. Най-малкото е нелегално и човек трябва да е готов да си понесе последствията. Но за мен не е нормално да си равнодушен към алкохола и цигарите, а към тревата не. Тревоманите са дотолкова наркомани, колкото са алкохолиците и обикновените пушачи.

aras, какво постепенно затъване? И какво значение има дали ще е 1 или 10 грама?

Chacho
08-31-2011, 17:08
Няма нужда да гледам хора, минал съм по този път. Пушех почти всеки ден в продължение на малко повече от половин година и спрях коза отведнъж, без никакви проблеми. Само за справка, цигарите се опитвах да ги отказвам и все още не съм. За моя рожден ден ми подариха 15 грама и сме си живи и здрави. Чист съм от около 2 месеца и не изпитвам нужда да пипам трева. Никога не съм си и помислял да премина на нещо по-твърдо. Така че:

-Към тревата не се пристрастяваш физически. На психическа основа е същото, като да се пристрастиш към видеоигрите.
-Тревата не е стъпало към по-тежки наркотици. Това е личен избор и ако човека премине на нещо друго след коз, то вероятно е щял да го направи и без коза. Вече опира до среда, възпитание, т.н.
-Доколкото съм информиран, досега не е имало случай на смърт от свръхдоза марихуана.
-Също така, в повечето класации за най-вредни наркотици поставят алкохола и цигарите като по-вредни от канабиса.
-Напушените хора са по-малко агресивни от пияните.

Любопитно е да прочетете защо марихуаната е нелегална.




Но тревата не излиза много евтино (не е и кой знае колко скъпа) и ако нямате самоконтрол, може да си докарате финансови проблеми. И е трудно да вземеш трезви решения докато си напушен. Понякога се депресираш от нея. Това са основните ми критики.

По-добре без, но не е чак толкова лошо със. Да не слагаме етикет "отрепка" на всеки пушач на трева.

Chacho
08-31-2011, 18:05
Ако знаеш причините може и да разбереш как да й помогнеш. Ако набеждаваш тревата за положението й, сигурно ще се почувства неразбрана.

lisi4ety
08-31-2011, 18:34
Даже в последно време намирам момичетата за по-добри приятели. Поне има какво да си кажеш с тях, а не само псувни и простотии. Нещо момчетата стават яко агресивни тия времена, аз много рядко съм такъв. Държа се нормално. Това ли е модерно? Искам да ви кажа едно. Зарязвайте скапания facebook, който не ви помага в нищо, освен да се филмирате в проблемите на някой друг и учете. Това ще ви спаси, защото сегашното поколение е пълно с паразити и лайна, които не трябва да съществуват. Забога, когато бях малък беше толкова по-лесно.

Поздравявам те за страхотния коментар.
Все пак не се отчайвай, има и свестни хора, въпреки че трудно се намират.

Biskfitka
08-31-2011, 22:56
Не,че ти не се правиш на ''кой съм аз'' с тези изказвания,едва ли не ,си над другите...

Всеки може да бъде какъвто си поиска,гледаите си живота!

Shines
09-01-2011, 08:10
В днешно време, всеки се прави на велик, гледа как да изпъкне максимално пред другият, напълно съгласен съм с автора на темата!Проблема е, че ще става още по-зле положението, всеки има право както иска да се държи, но в границите на нормалното без да прекалява и да пречи на другите около него!Ако споделиш в днешно време с някой нещо по-лично, на другият ден целият свят ще знае, малко истински хора останаха.

Chacho
09-01-2011, 08:57
Природата ни е такава. Мъжете се конкурираме за власт, жените точат лиги по властните мъже. А светът се върти около ебане. Е как да не е всеки с мания за величие?

supereightepic
09-01-2011, 09:04
Не съм чел коментарите ,но хей .. нека позная.
..всички сте съгласни с него!:) . Ясно..да,ясно..мхм.....
..така.Ами,не мога да разбера едно нещо.Facebook какво ви пречи?Лол,пречи ви,щото гледате някой как ги коментират или как ги харесват или не знам си какво и хайде всички да ги мразим .. виждате как всички казват ,че фейсбук е тъпо и хайде и ние с тях .. и аз не харесвам фейсбук,но за сметка на това не го ползвам,а вие само си плямпате..
..коментара ти е да се покажеш колко 'над' тези хора си и да се правиш на интересен,като започнеш с някоя хубава темичка относно как всички са западнали..Бе нека си пушат,нека си пият,нека се забавляват .. какво?Не си като тях?И аз не съм.И аз няма с кой да си споделям много интересите и повечето пъти си говоря с някой за неща,които ме вълнуват,но тях изобщо ,но все пак си говоря .
.Стига си се оплаквал и си мрънкал..Какво,някой като пуши и вече е пропаднал?
Никога не съм пушил .. трева ,цигари ..нищо,не мога да изкажа мнение за това,но ще изкажа мнение относно интернет .
..значи писнало ми е от бабешките изказвания стил ' излез навън да потичаш ' или както го каза ти там..много е смешно ..Да изляза навън и да си тичам?или да отида на фитнес?Искаш ли да се хванем на бас,че един ден дето хората от моята компания отидат на кафе и после у някого,аз в нас ще пред компютъра ще науча 15 пъти повече ..
..И не,не затъпяваш от компютъра изобщо,много ама много от нещата,които знам сега,съм ги научил от интернет.
Всеки да прави каквото си иска и това е.

supereightepic
09-01-2011, 09:08
о и относно твоята теория.
..'зарязвайте фейсбук и учете' ..значи ако някой влезе да си провери фейса за 15 минути и бъдещето му ще бъде различно така ли?Учете? Рофл..всичките тия проблеми дето ги изреди нямат нищо общо с ученето,ако искаш и имаш амбиция да учиш,ще учиш..ако не ,ставаш пропаднал..Но все пак на света трябва да има и пропаднали хора,не може само богаташи и преуспяли хора..
и така,не си мисли,че като пишеш тук как си много над всички и вече всичко е ОК..погледни твойте проблеми първо.

Emma123
09-01-2011, 12:07
Добре казано.

Biskfitka
09-01-2011, 19:35
Сега ще гледаме тези, които са дали +1 на автора, ще почнат да дават +1 и на supereightepic, хахахаха :DНе,ще почнат да обясняват колко пропаднали ще станем ние,тези дето не сме на мнението на автора .. :grin:

cigarettekisses
09-01-2011, 19:43
Та значи твърдиш,че ако пушиш си лош човек и пропадняк ли? :lol:
Много тъпа логика,честно.
За останалото съм съгласна..Малко са свестните,но ги има.

sli73r
09-01-2011, 20:49
. Явно съм по-различен.
http://www.demotivationalposters1.com/wp-content/uploads/2009/05/unique-just-because-you-are-unique-does-not-mean-youre-useful1.jpeg

reich
09-04-2011, 21:28
За жалост всичко което си го казал е вярно.Всички следят модата,която е да си тъп,да пушиш и да изкарваш 2-ки и 3-ки,не знам кой болен мозък го е измислил това.

crowberry
09-04-2011, 22:37
К'во ся.. искаш да те похвалим ли? Може и да си прав, ама с пускането на тази тема, няма да промениш абсолютно нищо.

Requisition
09-05-2011, 20:44
И аз съм така. Цигарите ме дразнят адски много. Почти винаги съм спокоен, усмихнат и никога не се правя на нещо повече от другите. Шитбук имам, ама само заради едно момиче, снимки и тем подобни не качвам.
Имаше един случай - играем си баскет 2vs2 навън и едно по-пълничко момче беше с един тъпак. Понеже тоя пълничкия не играеше много добре, бихме ги и оня глупавия отиде, почна да го рита, казвайки "свиня грозна"... Ей такива хора не ги разбирам...

reich
09-05-2011, 21:20
Модерно е да си тъп.Никой не ти иска мнението,иска се от нас само да кротуваме.

LordVoldemort
09-05-2011, 21:22
И аз съм спокоен,усмихнат.Не се правя на отворен пред никой,не пуша,не пия.Имам амбиции и съм пълен отличник.Повечето хора ме смятат за олигофрен,защото постоянно правя нещо свързано с филми и т.н.Кефя си се на живота и не ми пука от никой .И какво?
Да,това ,което казах е вярно,но защо трябва да го изтъквате?Хора,вижте сега.Като казвате,че сте странни и различни и не знам си какво,вие всъщност натяквате ,че сте над останалите ..Хайде,аз като съм един ,какво?Нека момичетата да си се обличат разкрепостено ,какво от това?Мода е бе хора,млади момичета,да се кефят!След 1-2 години няма да са така!Само говорите,как 14-15 годишни момичета ходят като курви.Е какво ходят като курви?Обличат се малко по така , айде,все едно не ви падат лигите по тях?!Все едно не ги заглеждате на улицата и не се обръщате след тях?Защо всеки трябва да се прави на някакъв си и не знам си какво.Това,че си купонджия и че ходиш по заведения и се кефиш на живота,значи ли че си пропаднал и че не учиш?!Това,че пушиш,значи ли че си пропаднал ?! НЕ!
Просто мисля,че е модерно да ми се правите на консервативни и т.н.Консерви такива!Я си живейте живота и не изтъквайте какви сте!Facebook?!И какви ви пречи ?!Влизайте,качвайте снимки,кефете се,сваляйте се .. кефете се на живота и правете каквото щете,стига се вкарвайте в конспиративни теории ,че баш вас,17 годишното лапе ви следи ФБР и ЦРУ!
Стига и стига .. Авторе,много изтъкваш,че си по различен от останалите,но това не те прави по- 'непропаднал ' ..
Всеки човек е различен ,всеки човек харесва различни неща,различни филми,различна музика.
За това ако един харесва Азис,друг харесва Джъстин Бийбър,друг харесва 2пак ,а 4ти харесва AC/DC не значи,че някой е смотан.Всеки харесва различни неща .. има различни интереси.Оставете хората да си живеят живота и не мислете,че ако сте сдухани и се правите на 'различни' сте НАД разкрепостените момичета и момчета,които се радват на живота .
И стига с това учене,много филми гледаш!
Мислиш,че целия успех идва от ученето ли?!Иска се амбиция,желание и старт ( + много късмет и страст ) за това ,което вършиш!Половината холивудски актьори не са завършили училище!Тарантино е учил до 16 годишна възраст,а вижте го сега?!Не бъдете толкова злобни .

fenasf
09-06-2011, 09:52
Я се скрий някъде бе хипар

reich
09-06-2011, 17:30
Такива като теб трябва да бъдат разстрелвани волдеморе.Само глупости говориш.Не е било нужно да се учи.Аз какво да направя ,че сега на хората им харесват дрогирани негри(и бели),прости пичове с начално образование не значи че трябва да се кефим и да превиваме глави и да се "радваме" на живота.

Leonore
09-06-2011, 18:12
Поредната, преувеличена тема, в която някой казва неща, които всички знаят и се изкарва различен. Накрая се оказва, обаче, че не е толкова различен, даже въобще, тъй като, още много хора след него, разсъждават по същия начин.
И, вместо да се опитвате да определяте, кой, какъв е, намерете хора, които да ви допадат и да имате общо с тях. Не може, всички да са еднакви и перфектни. Най - малкото, което е, тогава, живота нямаше да е интересен. А и, всеки има правото да живее, така, както иска.

reich
09-06-2011, 18:20
За наш късмет намираме някои като нас,макар че останаха малко.

Biskfitka
09-06-2011, 23:01
Като напишете ''всички сте толкова зле '' сте ми много интересни.А вие какво?! Много сте добре ли? :lol: Само гледате другите... 8-)

Аз какво-момиче съм,имам фейсбуук :shock: , пък съм отличничка и определено не се мисля за глупава,но слушам чалга,обличам разголени дрешки,гримирам се,пия,пушила съъм и т.н. и какво ? Да се самоубия ,защото за някои това са някакви...ненормални неща? :lol: :lol: :lol:

reich
09-06-2011, 23:09
Ае за какво всички мислите ,че като изкарвате шестици сте умни?Иначе чалга си слушате повечето,точно това не ви прави умни.

BumpyRide
09-07-2011, 05:07
Аз като момиче, напоследък също има моменти, в които пък сякаш предпочитам да общувам с момчета и се разбирам повече. Нещо ми идват в повече фешънките.. Но съм съгласна с теб. :)

webmast3rche
09-07-2011, 06:19
. Явно съм по-различен.
http://www.demotivationalposters1.com/wp-content/uploads/2009/05/unique-just-because-you-are-unique-does-not-mean-youre-useful1.jpeg

++++++++++++++++++

LordVoldemort
09-07-2011, 06:50
За наш късмет намираме някои като нас,макар че останаха малко.


оф смешко .. сигурен съм,че си поредния сдухан пубер ,дето няма приятели и го малтретират навсякъде и тука го изкарваш така,че това ти е + .. и стига си писал двулични коментари ,че си супер смешния ,дето пишеш в темата през 15 минути и всеки път мнението ти е коренно различно ..

OtkrovennoBezrazlichna
09-07-2011, 07:07
Замисли се преди да се замисляш!

Аз мисля, че напоследък все повече такива ''осъзнаващи се'' като теб се появяват и забелязвам, че това осъзнаване става комерс, нали както цигарите са били едно време хората пропушват, щото и другите пушат и става нещо като ''О я виж тоя кви неща каза...ами то и аз така мисля.''
И каде пише какъв трябва да е един човек, че да казвате какъв да не бъде.
Като не си като тея ''другите'' радвай се и толкова, с твоята тема няма да направиш хората такива каквито на теб да ти харесват :P

deni979
09-07-2011, 07:09
Ае за какво всички мислите ,че като изкарвате шестици сте умни?Иначе чалга си слушате повечето,точно това не ви прави умни.
Най-големият метъл. :razz: :razz: :razz: Затова на екскурзията се кефеше на чалгата налииииииии,'щот си много готин и печен.... :lol:

eminemfenka
09-07-2011, 11:05
Да съгласна съм.

Старата ми компания стана друсалки,мнг западнага :?

Снощи засякох един от старата компания и ми обясняваше,как е нормалнода се пафи тревица и да се друса. Колко пари се изкарват и,че всички го правят. Легналния бизнес бил за балъци , с тоя печелил повече а и му е било кеф като се друса , но пък имал проблеми с кварталния полицай.. :?

ии..това е съвсем мъничка част от днешната младеж .

againstyou
09-07-2011, 12:24
Какво пречи това,че повечето хора са пушачи? 8-)

Иначе на темата +1
Ми защото повечето го правят за да са "модерни".

JagAlskarDig
09-07-2011, 13:18
Като цяло удобрявам поста, но трябва да се прави граница между това, което ти харесва да правиш, независимо дали е правилно в очите на другите и това, което е поза, мразиш, но те "издига" пред тях. Нищо не пречи, когато нещо те отвращава просто да не занимаваш с него или да не му обръщаш внимание. Отстоявай позицията си, но не искай всички да са едни и същи, невъзможно е.

Biskfitka
09-07-2011, 23:14
Ае за какво всички мислите ,че като изкарвате шестици сте умни?Иначе чалга си слушате повечето,точно това не ви прави умни.Всеки достатъчно умен човек няма да позволи стилът на музиката да му влияе на живота,училището и т.н. ;)

reich
09-07-2011, 23:43
Ае баси интернет пчеличките,няма да се занимавам.

FantaMen
09-08-2011, 00:23
Мда мда ... и половината от хората писали в тая тема са част от тея описани в първият пост...Кво да се прави... много отдавна съм осъзнал че поколенията след 94-95 са пълен ПРОВАЛ!!! Винаги има изключения но са малко !

reperw
09-08-2011, 07:12
fag

Junieee8
09-08-2011, 08:49
Така. Съгласна съм с тебе. Понякога и аз се чувствам така - имам чувството,че с никого нищо не мога да кажа. Всички са на друга вълна. Но се надявам да се осъзнаят час по-скоро,че иначе просто..... след време като осъзнаят какво правят в момента,ще съжаляват адски много.


само не разбрах фейсбука кво общо има с пушенето и момчетата които се държат агресивно :smt115

Concussion
09-08-2011, 09:09
'би му майката. :(