PDA

View Full Version : Wizzard 101



AniBG
08-31-2011, 13:46
С две думи започнах да играя играта от преди около 1-2 години.. Още от първата регистрация и съответния download играта ми прави проблеми - играя, играя, по едно време играта забива, след 5-6-7 секунди екрана ми става черен, след 1-2 секунди ми се явява част от екрана, веднага след това пак става черен и след 2 секунди ми се появява десктопа, но със резолюцията и курсора от играта! Дотук добре, разбира се използвам комбинацията Ctrl+Alt+Delete и избирам Task manager - разбира се дава ми, че Wizzard 101 is not responding! Давам End Task. След 1-2 минути пускам играта наново, този път забива яко, след може би няма и 5 минути игра докато съм например в битка играта зацепва (или докато зарежда някоя друга стая) Този път комбинацията Ctrl+Alt+Delete НЕ действа!!! Естествено се налага да рестартна лаптопа! Рестартвам го, пускам играта и всичко това става наново!!? За информация - на Windows 7 съм, ако има изобщо значение!? Странното е, че имам приятелка, с която попринцип играем - тя също е на Уиндоус 7, но няма изобщо такива проблеми!?! Такаамм, също искам да уточня, че бях забравила за играта може би за около 2-3 месеца.. Днес сутринта я свалих наново и за общо 4 часа игра всичко това се случи около 20 пъти!?!! Моля ви кажете как да го оправя, че накрая за една тъпа игра и лаптопа ми ще се бъгне съсвсем!! :-x :-x Какво да правя, да слагам нещо в някоя папка ли, моля ви някой който разбира да ми каже, че вече тва става втора година!!!?

AniBG
09-01-2011, 03:17
Съжалявам за спама, но моля ви някой да ми помогне! Вече това е нетърпимо, не мога да изключвам лаптопа 5 пъти от копчето в рамките на един час!