PDA

View Full Version : Пиърсинг.



ddiimmssaa
08-31-2011, 19:17
Здравейте.
Може би вече има подобна тема като тази, но уж търсих, пък не можах да намеря. Та, аз и една приятелка искаме да си пробием езиците и четох из нета разни неща, но всички толкова много се разминават. Ако може някой, който вече има обеца и определено е компетентен относно пробиването на езици, да се отзове. Интересува ме всичко – колко ще струва, какво трябва да се яде, какви лекарства трябва да си взема за след това, дали боли... всякакви неща, абсолютно всякаква информация ще ми е от огромна полза!

Благодаря ви предварително. :)

LightRose93
09-02-2011, 00:53
Eйй :grin: аз лично се пробих за 23 лева беше някаква промоция в натъмно.Доста дълго мислих дали да се пробия и накрая вземах решение отидох и се пробих.Самото пробиване не боли,но след час два започва да боли,а след 1-2 дни още повече.Аз лично фъфлех,но то си зависи и от човека,но ако смяташ да криеш от ваште по-добре недей,защото ще разберат.След пробиването се жабуриш на половин час и след хранене,пушене и пиене, със сандрин (20 капки сандрин във 200мл вода) и така поне 2-3 седмици докато заздравее.Можеш да си смениш обецата на 2-рата седмица.Аз лично отидох в студиото да ми я сменят,че да не си направя нещо.Можеш да ядеш всичко стига да търпиш болка,но ми препоръчаха да не пуша и да не пия алкохол.Първите 2 дни можех да ям всичко,но третия ден прекалено мн. болеше и бях на кремчета.Езика ти се подува доста затова в началото си с по дълга обеца,но както казах после я сменяш.В никакъв случай не решавай да се пробиваш сама.На мен ми мина през ума,но самата мисъл да не чувствам после какво ям :хххх.....Моето мнение не е много компетентно,казвам каквото ми казаха на мен в студиото,но ако имаш въпроси винаги можеш да отидеш в някое пиърсинг студио да се информираш.Успех :)) :-)

danielchety
09-02-2011, 01:03
Аз се пробих за 20 лева, но самата ми обица ми излезе още 6 лева. Таа за ядене не мога да ти кажа понеже незнам на теб как ще ти понесе организма. Лично на мен ми се поду езика все едно имах гъба в устата си 8-) . Бях само на сокове и супички близо 2 седмици. Лекарството, което ми изписаха беше Сандрин в аптеките е по 3-4 лева.

ddiimmssaa
09-03-2011, 10:45
Много ви благодаря! :-) В понеделник имам час за дупчене, дано да няма проблеми след това. :)
А може ли един последен въпрос... като какво описвате болката, силна ли е? Непрекъснато ли те боли? :(