PDA

View Full Version : мисля да почна да правя клипове в Youtube.



supereightepic
08-31-2011, 20:22
винаги съм се стремял към киното и филмите и т.н.
..не съм най-големия разбирач,но се занимавам с няколко приятели с монтаж .. занимавам се с камери и филмови ефекти ..занимавам се с режисура и т.н ..
..виждам,че хора на моя възраст,дори и по малки правят клипове за Youtube и са харесвани .. много хора ги забелязват от там и мисля да започна,нещо забавно и свързано с филми,но не да е кой знае какво и сега много се чудя..
..гледам във Вбокс нЕкви гейове като Стамбини или някакви ужасни момичета като Михаела и направо ..Тея сигурно ги е страх да излязат на улицата да не ги спукат от бой ,правят супер неприятни клипове и всички ги мразят.Никога не бих провокирал така хората с такива гадни клипове..не мисля да правя нещо величествено,просто ей така за разнообразие и нещо от сорта .. мисля,че във Vbox7.com хората са доста по-злобнички и не мисля,че там е подходящия сайт ..
..мисля в Youtube да слагам,примерно нови трейлъри да пускам,нещо ново около филмите и т.н .. не знам точно какво ,според вас добра идея ли е това и .. а бе искам да коментирате относно тая тема,който и да посети тая тема ,ако коментирате малко или много и изкажете мнението си ще е ОК ..

..от много време го мисля и .. не знам какво точно да направя.

Queenie
08-31-2011, 20:38
Браво ! Като направиш клипове си дай рега да те добавя във фр.
Нещо подобно ли ?
http://www.youtube.com/user/jakeethekid

supereightepic
08-31-2011, 20:42
Гледам в момента клипчето.
..ами не е лошо,но това е повече комедийно!и е направено малко като сериалче,много е приятно ,но аз не съм толкова по комедията.
..да,може би нещо такова,а може би и нещо като шоу в което да коментирам новите трейлъри,да показвам новоизлизащите филми и такива неща.Не съм сигурен.

Et4etoo
08-31-2011, 20:58
Виж канала на Nigahiga или Charlieissocoollike :D

Nqkuf
08-31-2011, 22:04
Супер! Кажи как ти е акаунта и ще те гледам :)

TVDQueen
09-01-2011, 09:31
О, това е супер идея.Аз например следя доста ю-тубъри, които качват нещо подобно на идеята ти.Някои от тях дори биват забелязвани.Особено ако са от Америка и там последната година един ю-тубър беше номиниран за web звезда на Teen Choice Awards.
Обаче определено това трябва да е в ютуб, защото вбокс е пълно със злобари всякакви.То това сме ние българите де.. :?

П.С. Като почнеш да качваш дай линк, ще ми бъде интересно да ти видя идеята нагледно. :)

4o4ina
09-01-2011, 09:37
Това което мислиш да направиш е супер с удоволствие ще те гледам.Както ти каза във Vbox7 хората са злобни,дори някой да е направил нещо стойностно то пак няма да бъде харесано,така,че ютуб е добър избор. :)

supereightepic
09-01-2011, 10:35
да,но има проблем относно това ,който се опитвам да разреша
..дали ще е по-добре да говоря на английски ( не,нямам български акцент,всичко е ок ) или да си говоря на български и да слагам английски субтитри ?Все пак в Youtube всички са английско говорящи .. от различни държави,но знаят английски ,а пък български не всички и за това .. размишлявам.според вас?

slicky
09-01-2011, 10:37
Преди време аз и няколко други човека бяхме замислили да правим шоу и да го качваме в Ютюб.Идеята беше да споделяме нашите възгледи върху случващите се неща,бяхме измислили дори и някои рубрики.За съжаление така и не стана,пък си мислех,че ще стане яко.

slicky
09-01-2011, 10:40
да,но има проблем относно това ,който се опитвам да разреша
..дали ще е по-добре да говоря на английски ( не,нямам български акцент,всичко е ок ) или да си говоря на български и да слагам английски субтитри ?Все пак в Youtube всички са английско говорящи .. от различни държави,но знаят английски ,а пък български не всички и за това .. размишлявам.според вас? Ако е със субтитри няма да има проблем с чуваемостта.

slicky
09-01-2011, 10:42
да,но има проблем относно това ,който се опитвам да разреша
..дали ще е по-добре да говоря на английски ( не,нямам български акцент,всичко е ок ) или да си говоря на български и да слагам английски субтитри ?Все пак в Youtube всички са английско говорящи .. от различни държави,но знаят английски ,а пък български не всички и за това .. размишлявам.според вас? Ако е със субтитри няма да има проблем с чуваемостта.

Chacho
09-01-2011, 11:31
По-добре на английски.

Verminaard
09-01-2011, 12:18
Ако си мислиш че във шитбокса хората са гадни,чакай като пуснеш оригинален материал в джутюба.Жив ще те изядат.
Плюс,нищо лично,обаче доста талант или невежа глупост е необходима,за да пробиеш в тубата.Освен това - то с качване на клипове там някои хора се издържат.

Chacho
09-01-2011, 12:25
И така да е, поне ще му е весело да си катери клипове.

Tiin
09-01-2011, 12:50
да,но има проблем относно това ,който се опитвам да разреша
..дали ще е по-добре да говоря на английски ( не,нямам български акцент,всичко е ок ) или да си говоря на български и да слагам английски субтитри ?Все пак в Youtube всички са английско говорящи .. от различни държави,но знаят английски ,а пък български не всички и за това .. размишлявам.според вас?
Говори на английски и направи БГ субтитри...

Verminaard
09-01-2011, 12:59
И така да е, поне ще му е весело да си катери клипове.
Е,да,поне така ще имам шанс ЕДИН форумец да стане известен с нещо.
И ще има за какво да се гордеем...по изключение...

KumchoValcho
09-01-2011, 15:15
Много ми е интересно как нямаш акцент. То и аз си мислех, че нямам, докато не се чух на запис как говоря 8-)

Говори на английски. И дай линк.

chereshka7
09-01-2011, 15:53
Супер идея. Харесва ми :) :)

supereightepic
09-01-2011, 16:26
Много ми е интересно как нямаш акцент. То и аз си мислех, че нямам, докато не се чух на запис как говоря 8-)

Говори на английски. И дай линк.

Щом ти е интересно ще ти отговоря.
..в контакт съм с много шведи,англичани,американци и като цяло гледам филми по цял ден.
..знам езика и акцента и мога да ти кажа от къде .. докато гледам филми и после си говоря с англичаните го разбирам повече и повече..Не малко пъти са ме хвалели ,че говоря добре..да,звучи глупаво и нескромно,но ти попита.

Abbey
09-01-2011, 18:36
Съгласна съм с Tiin- на английски+български субс.
После дай линкче.
И успех :)