PDA

View Full Version : НАЦИЗЪМ



OKW
08-31-2011, 23:25
Какво мислите за Нацизма Хитлер и Евреите

Soraq
08-31-2011, 23:29
Вече никой не мисли за това. 8-)

OKW
08-31-2011, 23:39
Напротив

TheMightyNadenica
09-01-2011, 00:40
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

Soraq
09-01-2011, 00:45
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...
Ее да ама според мен не е правилно заради грешките на някои хора да страдат цели народи. :(

TheMightyNadenica
09-01-2011, 00:51
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...
Ее да ама според мен не е правилно заради грешките на някои хора да страдат цели народи. :(

За какво говориш...?

ScarlettS
09-01-2011, 00:57
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

сетих се за онази песен щурмфюрер :D

точно за евреите не съм чела какво си обяснявал, доколкото помня ти всички хора искаше да избиеш, така че не знам точно на тях какво им е толкова специалното :D

TheMightyNadenica
09-01-2011, 01:08
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

сетих се за онази песен щурмфюрер :D

точно за евреите не съм чела какво си обяснявал, доколкото помня ти всички хора искаше да избиеш, така че не знам точно на тях какво им е толкова специалното :D

Е, че аз песента за СС си я слушам от време на време... 8-)
Иначе аз съм човекомразец! Но особено мразя и ненавиждам и са номер 1 в смъртния ми списък са цигани и еврей! Пример за евреите е - Ран-Ъп!

gandalfepi4
09-01-2011, 06:34
хитлер - германски педал

нацисти - германски тъпаци слушащи германски педал

евреи - същите като горните само дето не са германци

кебапа - дрънка глупости

OKW
09-01-2011, 07:12
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

Напълно си прав няма нищо по хубаво от това да си нацист

+1 :)

autista88
09-01-2011, 07:33
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

Напълно си прав няма нищо по хубаво от това да си нацист

+1 :-D

Глупости. Съмнявам се, че дори разбираш какво е "нацизъм".

Съмнявам се, че си си изяснил вижданията (икономическите и социалните) си.

Patriot
09-01-2011, 07:42
Ама Хитлер е въртял търговийка с евреите от Уолстрийт, уж се бори срещу едрия еврейски капитал, а е финансиран от него, именно с протекцията на едрите бизнесмени, тогавашния президент Хинденбург му е дал властта.

ZipFail
09-01-2011, 09:35
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Ама пишеш на тайвански компютър, ползваш американска технология, носиш турски/китайски дрехи, от магазина си купуваш гръцки/китайски плодове, ядеш германско/датско месо и т.н. Мощно лицемерие мой човек.

gandalfepi4
09-01-2011, 09:36
aбе кебапа да не бърка нацизъм с национализъм :-o

ZipFail
09-01-2011, 09:43
Не, ти не разбираш ! Той ЗНАЕ ! Но вие всички....сте необразовани ! Хитлер и имал план ! И много добре е знаел ! Втората световна....е само заблуда ! Всъщност по прицип...... но зависи !

Аунаци !
Антлантиди !
Исус е жив !

loveca777
09-01-2011, 10:18
:lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Защо мразите еврейте . Защото са много умна нация ли? ;)

Циганите и те са хора... макар в застой на еволюцията ! :D
Нито искат образование, нито да работят, пък се оплакват,че нямат пари и живеят мизерно...
И българските цигани са по-различни от останалите в чужбина! Тука са най-простите. Но има много с добри души.

OKW
09-01-2011, 10:23
Защо мразите еврейте

http://www.youtube.com/watch?v=BGpTrDEqQRs

ScarlettS
09-01-2011, 10:25
Всъщност по прицип...... но зависи !

:D

Пропусна "Ти си бот..!!" и ''Хората са боклуци..!''

loveca777
09-01-2011, 10:31
Мразя Америка ... но такива клипчета са пълен таш*к. :D

OKW
09-01-2011, 10:34
Това е самата истина за това сме на тва дередже :(

loveca777
09-01-2011, 10:37
Това е самата истина за това сме на тва дередже :(
Ти видя ли строго секретния докумен? :razz:
КОмунистите са виновни!
Както и всичките ни политици , които не им дреме за държавата.
Винаги сме имали просто управление!

LunaTriCk
09-01-2011, 10:38
Аз лично мисля, че човека е имал психични отклонения. В друго време и място би бил в бяла риза и стая с меки стени.

TheMightyNadenica
09-01-2011, 11:35
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Ама пишеш на тайвански компютър, ползваш американска технология, носиш турски/китайски дрехи, от магазина си купуваш гръцки/китайски плодове, ядеш германско/датско месо и т.н. Мощно лицемерие мой човек.

Ами не използвам български заради такива като теб!

TheMightyNadenica
09-01-2011, 11:41
aбе кебапа да не бърка нацизъм с национализъм :-o

Е нациосоциализъм...

ToOoNiCe
09-01-2011, 11:43
Аз съм нацист! Няма нищо лошо в това! Дори напротив! Няма нищо по-добро от това да признаваш само родното!
Хитлер - писал съм много...за това ще кажа само - знаел е за какво става на въпрос!
Евреите - само смърт! Обяснявал съм доста пъти защо...

Напълно си прав няма нищо по хубаво от това да си нацист

+1 :-D

Глупости. Съмнявам се, че дори разбираш какво е "нацизъм".

Съмнявам се, че си си изяснил вижданията (икономическите и социалните) си.


:razz: Много обичам , когато някой сляпо подръжава на приятелите си ... отнякъде си чук за националсоциализма и сега си решил да се съпротивявяш на родителите ти ... ти въобще знаеш ли ,че Хитлер не е избивал евреите , заради това ,че са евреи... правил го е , защото е вирял , че евреите контролират световната икономика... ако ги е трепел защото са евреи , първо е трябвало да започне от себе си .. .(той е 1/4 евреин) :?

TheMightyNadenica
09-01-2011, 11:43
:lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Защо мразите еврейте . Защото са много умна нация ли? ;)

Циганите и те са хора... макар в застой на еволюцията ! :D
Нито искат образование, нито да работят, пък се оплакват,че нямат пари и живеят мизерно...
И българските цигани са по-различни от останалите в чужбина! Тука са най-простите. Но има много с добри души.

Циганите са изгонони от свойте хора дори...

TheMightyNadenica
09-01-2011, 11:48
Това е самата истина за това сме на тва дередже :(
Ти видя ли строго секретния докумен? :razz:
КОмунистите са виновни!
Както и всичките ни политици , които не им дреме за държавата.
Винаги сме имали просто управление!

Ти си очебийно сляп!

loveca777
09-01-2011, 12:19
Това е самата истина за това сме на тва дередже :(
Ти видя ли строго секретния докумен? :razz:
КОмунистите са виновни!
Както и всичките ни политици , които не им дреме за държавата.
Винаги сме имали просто управление!

Ти си очебийно сляп!
а вие сте лудаци.

Verminaard
09-01-2011, 13:14
Вече никой не мисли за това. 8-)
Умри.
А тази тема е за политика,не за религия и шитлософия.

Плюс,не казвай 'нацизъм'.Национал-соцализъм е правилното.'Нацист' и 'нацизъм' са термини наложени от янките и евреите с цел да се размие границата между системата на Хитлер и системата на Мусолини.Също както масово казват 'Хитлерофашизма' 'Фашисткият режим на хитлер' и прочее помия.

Shturrrche88
09-01-2011, 23:17
Мда. Хитлер не е равно на фашизъм.
Жалко, че хората по презумция са овце, които сляпо вярват на всичко, което виждат, четат или чуват.
Фашизма на Мусолини е едно, Национал-социализма на Хитлер друго.
Ама като се каже фашист и всички за Хитлер се сещат.
Освен това масово хората идея си нямат от политическата идея на течението фашизъм...
А колко псевдо нацистчета има в България специално-думи нямам. И заради тея псевдо мухльовци хората като видят някой националист и вече го изкарват ебати боклука.
А колко хубаво би било хората поне малко да се образоват, преди да говорят.
Същото се отнася и за комунистите, социалистите и анархистите. Всички си мислят, че то това е едно и също...хайде, не всички, а само крайно незапознатите..... :x

npp
09-06-2011, 10:57
нацизма е голяма глупост/простотия/идиотщина, винаги е било пълно с всякакви хора способни да угнетяват, насилват, обезобразяват, осакатяват и/или убиват, но нямаше кой да спасява хората достатъчно, досега най-популярно беше да си лош, но колко по-полезно е да си винаги Добър до максимум, иначе досега под една или друга форма е имало всякакъв род вандали, хулигани, побойници, угнетители, насилници, поробители, съдисти, убийци, и пр., но кога е имало такива като Исус Христос и неговите Ученици/Апостоли, които да спасяват, изцеляват, и възкресяват всеки срещнат човек, та дори и много несрещнати, Исус е спасявал цели села и градове при все че жителите им не са го желали в техните предели

"И когато се навършваха дните да се възнесе, Той насочи лицето Си да пътува към Ерусалим. И проводи пред Себе Си пратеници, които отидоха и влязоха в едно самарянско село да приготвят за Него. Но не Го приеха, защото лицето Му беше обърнато към Ерусалим. Като видяха това учениците Му Яков и Иоан, рекоха: Господи, искаш ли да заповядаме да падне огън от небето и да ги изтреби [както стори и Илия]? А Той се обърна и ги смъмра; [и рече: Вие не знаете на какъв сте дух; защото Човешкият Син не е дошъл да погуби човешки души, но да спаси]. И отидоха в друго село." Лука 9:51-56,

"изнасяха болните по улиците и ги слагаха на постелки и на легла, та, като заминаваше Петър, поне сянката му да засегне някого от тях. Събираше се още и множество от градовете около Ерусалим та носеха болни и измъчваните от нечистите духове; и всички се изцеляваха." Деяния 5:15-16,

"Така Филип слезе в град Самария и им проповядваше Христа. И народът единодушно внимаваше на това, което Филип им говореше, като слушаха всичко, и виждаха знаменията, които вършеше. Защото нечистите духове, като викаха със силен глас, излизаха от мнозина, които ги имаха; и мнозина парализирани и куци бидоха изцелени, тъй щото настана голяма радост в оня град." Деяния 8:5-8,

"Бог вършеше особени велики дела чрез ръцете на Павла; дотолкоз щото, когато носеха по болните кърпи или престилки от неговото тяло, болестите се отмахваха от тях, и злите духове излизаха." Деяния 19:11-12

MojoJojo88
09-06-2011, 11:32
нацизма е голяма глупост/простотия/идиотщина, винаги е било пълно с всякакви хора способни да угнетяват, насилват, обезобразяват, осакатяват и/или убиват, но нямаше кой да спасява хората достатъчно, досега най-популярно беше да си лош, но колко по-полезно е да си винаги Добър до максимум, иначе досега под една или друга форма е имало всякакъв род вандали, хулигани, побойници, угнетители, насилници, поробители, съдисти, убийци, и пр., но кога е имало такива като Исус Христос и неговите Ученици/Апостоли, които да спасяват, изцеляват, и възкресяват всеки срещнат човек, та дори и много несрещнати, Исус е спасявал цели села и градове при все че жителите им не са го желали в техните предели


Това е най-дългото изречение, което някога съм чела. Да не говорим за грамотността му-клони към нула...
Просто съм смаяна от безумието, което съдържа целия пост.... :-x

TheMightyNadenica
09-06-2011, 11:56
нацизма е голяма глупост/простотия/идиотщина, винаги е било пълно с всякакви хора способни да угнетяват, насилват, обезобразяват, осакатяват и/или убиват, но нямаше кой да спасява хората достатъчно, досега най-популярно беше да си лош, но колко по-полезно е да си винаги Добър до максимум, иначе досега под една или друга форма е имало всякакъв род вандали, хулигани, побойници, угнетители, насилници, поробители, съдисти, убийци, и пр., но кога е имало такива като Исус Христос и неговите Ученици/Апостоли, които да спасяват, изцеляват, и възкресяват всеки срещнат човек, та дори и много несрещнати, Исус е спасявал цели села и градове при все че жителите им не са го желали в техните предели


Това е най-дългото изречение, което някога съм чела. Да не говорим за грамотността му-клони към нула...
Просто съм смаяна от безумието, което съдържа целия пост.... :-x

Все пак е сляп християнин нямащ си на представа са случващото се около него...

gandalfepi4
09-06-2011, 15:14
нацизма е голяма глупост/простотия/идиотщина, винаги е било пълно с всякакви хора способни да угнетяват, насилват, обезобразяват, осакатяват и/или убиват, но нямаше кой да спасява хората достатъчно, досега най-популярно беше да си лош, но колко по-полезно е да си винаги Добър до максимум, иначе досега под една или друга форма е имало всякакъв род вандали, хулигани, побойници, угнетители, насилници, поробители, съдисти, убийци, и пр., но кога е имало такива като Исус Христос и неговите Ученици/Апостоли, които да спасяват, изцеляват, и възкресяват всеки срещнат човек, та дори и много несрещнати, Исус е спасявал цели села и градове при все че жителите им не са го желали в техните предели

"И когато се навършваха дните да се възнесе, Той насочи лицето Си да пътува към Ерусалим. И проводи пред Себе Си пратеници, които отидоха и влязоха в едно самарянско село да приготвят за Него. Но не Го приеха, защото лицето Му беше обърнато към Ерусалим. Като видяха това учениците Му Яков и Иоан, рекоха: Господи, искаш ли да заповядаме да падне огън от небето и да ги изтреби [както стори и Илия]? А Той се обърна и ги смъмра; [и рече: Вие не знаете на какъв сте дух; защото Човешкият Син не е дошъл да погуби човешки души, но да спаси]. И отидоха в друго село." Лука 9:51-56,

"изнасяха болните по улиците и ги слагаха на постелки и на легла, та, като заминаваше Петър, поне сянката му да засегне някого от тях. Събираше се още и множество от градовете около Ерусалим та носеха болни и измъчваните от нечистите духове; и всички се изцеляваха." Деяния 5:15-16,

"Така Филип слезе в град Самария и им проповядваше Христа. И народът единодушно внимаваше на това, което Филип им говореше, като слушаха всичко, и виждаха знаменията, които вършеше. Защото нечистите духове, като викаха със силен глас, излизаха от мнозина, които ги имаха; и мнозина парализирани и куци бидоха изцелени, тъй щото настана голяма радост в оня град." Деяния 8:5-8,

"Бог вършеше особени велики дела чрез ръцете на Павла; дотолкоз щото, когато носеха по болните кърпи или престилки от неговото тяло, болестите се отмахваха от тях, и злите духове излизаха." Деяния 19:11-12



ей, нека да те придружа с нещо ТОЧНО толкова смислено колкото и изказването ти:

http://prikachi.com/images/794/3786794u.gif

antifashionshit
09-07-2011, 07:15
/ignore forum troll 'npp'

goblin0306
09-07-2011, 19:07
Шибаните скинхеъдс и шибаните патриоти. Почти никаква разлика. Патриотизма те учи да мразиш хора които не си срещал никога, и да се гордееш и хвалиш с неща в които не си имал какъвто и да е вид участие.
А скинарчетата пък са най-жалките и смешни същества на тая планета, мислят се за велики, а са по-зле и от наще цигани.

Всичките са некви деца на алкохолици или глупендери, на които им е било през дедовия да се грижат за децата си когато е трябвало и са ги игнорирали когато са имали нужда от помощ. Може да са образовани, което не ги прави умни. Щом смятат, че расата има значение и, че има значение и къде си се родил, и вярват в малоумни стереотипи, значи са глупаци.

Българин бил измислил еди какво си. Е и? Това по какъв начин те прави ТЕБ по-умен от останалите? Какво значение има къде майка ти и баща ти са се ебали? Както си мразите циганите и евреите, трябваше ваще да се клецат у Израел, да видиме тогава дали още щяхте да викате БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. Щяхте да играете с пумпали по цял ден и да си плетете брадите.

Бялата раса била измислила самолетите, затова ти бяло човече, си мислиш, че си по-умен от някой индиец примерно... Сериозно ли искаш да ми кажеш, че можеш да подкараш самолет, само защото си бял?

За мен скинарите са отрепките на държавата, най-големите глупаци, нямат и средно образование даже. Трябва да си просто много глупав и с прекалено промиван мозък още от малък, че да станеш скинар. И трябва да имаш много много тъпи родители, иначе от кой щеше да взимаш пример.

Е затова няма да напредне никога тоя свят, защото хората си слагат пълни незначителни глупости като приоритети, вместо да правят нещо смислено и да помогнат на света. Дай просто да избием всичко което не ми харесва, че така е по-лесно. Тъкмо ще ни смятат и за герои.

Всички ви смятат за олигофрени, не се лъжете.

И не, не съм турчин, нито циганин и не съм черен. Българин съм и съм бял колкото вас, ако не повече.

Дано като умрете да се срещнете с хитлер в Ада, ще си сбъднете мечтата, ще можете да му правите свирки до края на вечността!

България над всичко, хаха, българия не е дори над шибаната джунгла, камо ли над всичко.

PS: Надявам се да има поне един човек който да е съгласен с мен, за да не вдигна изцяло ръце от тая лайняна държава и да се отчая още повече от живота. Така, както е тръгнал, само по-зле ще става.

GalaxyEater
09-07-2011, 19:27
Фашизмът и всичките му мутации са вредни за народите.

TheMightyNadenica
09-07-2011, 20:59
Шибаните скинхеъдс и шибаните патриоти. Почти никаква разлика. Патриотизма те учи да мразиш хора които не си срещал никога, и да се гордееш и хвалиш с неща в които не си имал какъвто и да е вид участие.
А скинарчетата пък са най-жалките и смешни същества на тая планета, мислят се за велики, а са по-зле и от наще цигани.

Всичките са некви деца на алкохолици или глупендери, на които им е било през дедовия да се грижат за децата си когато е трябвало и са ги игнорирали когато са имали нужда от помощ. Може да са образовани, което не ги прави умни. Щом смятат, че расата има значение и, че има значение и къде си се родил, и вярват в малоумни стереотипи, значи са глупаци.

Българин бил измислил еди какво си. Е и? Това по какъв начин те прави ТЕБ по-умен от останалите? Какво значение има къде майка ти и баща ти са се е**ли? Както си мразите циганите и евреите, трябваше ваще да се клецат у Израел, да видиме тогава дали още щяхте да викате БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. Щяхте да играете с пумпали по цял ден и да си плетете брадите.

Бялата раса била измислила самолетите, затова ти бяло човече, си мислиш, че си по-умен от някой индиец примерно... Сериозно ли искаш да ми кажеш, че можеш да подкараш самолет, само защото си бял?

За мен скинарите са отрепките на държавата, най-големите глупаци, нямат и средно образование даже. Трябва да си просто много глупав и с прекалено промиван мозък още от малък, че да станеш скинар. И трябва да имаш много много тъпи родители, иначе от кой щеше да взимаш пример.

Е затова няма да напредне никога тоя свят, защото хората си слагат пълни незначителни глупости като приоритети, вместо да правят нещо смислено и да помогнат на света. Дай просто да избием всичко което не ми харесва, че така е по-лесно. Тъкмо ще ни смятат и за герои.

Всички ви смятат за олигофрени, не се лъжете.

И не, не съм турчин, нито циганин и не съм черен. Българин съм и съм бял колкото вас, ако не повече.

Дано като умрете да се срещнете с хитлер в Ада, ще си сбъднете мечтата, ще можете да му правите свирки до края на вечността!

България над всичко, хаха, българия не е дори над шибаната джунгла, камо ли над всичко.

PS: Надявам се да има поне един човек който да е съгласен с мен, за да не вдигна изцяло ръце от тая лайняна държава и да се отчая още повече от живота. Така, както е тръгнал, само по-зле ще става.

Прав си отчасти...
Но как да не си скинар и да не искаш да убиеш всичко циганско в държавата? От къде на къде те ще имат повече права, и на всичкото отгоре не само не правят нищо положително, ами и го начукват на българите! А и ги подкрепят...е след всичко това не само скинар бих бил...а нещо много повече!
И как ще плюеш България бе...ти малоумен ли си?!? Много мразя такива приплювковци, които така обиждат страната! Това да мразиш една, ако не и най, от най-великите страни някога!

MakaronUduSHvaCH
09-08-2011, 09:09
Прав си отчасти...
Но как да не си скинар и да не искаш да убиеш всичко циганско в държавата? От къде на къде те ще имат повече права, и на всичкото отгоре не само не правят нищо положително, ами и го начукват на българите! А и ги подкрепят...е след всичко това не само скинар бих бил...а нещо много повече!
И как ще плюеш България бе...ти малоумен ли си?!? Много мразя такива приплювковци, които така обиждат страната! Това да мразиш една, ако не и най, от най-великите страни някога!

Ти също си прав от части :D .

Да убиеш всичко циганско в държавата, мисля, че не трябва да обиждаме братята Сигани така, РОМИ им са Вика е 8-) 8-) 8-) 8-) . Иначе, че трябва да се убие трябва !

А така само да дискриминация приказват, ромити им с роми ... , прав си НачуКват ни го, при това здраво !

Кой ги подкрепя .... хайде няма да навлизаме в политически страсти ... , да кажем само останалите им братя Сигани ... опфф Роми :D , тука само загатваш какво повече може да станеш от скинар, я проясни малко, че нещо се прибраха звездите, а боба извре ... , наденица няма ... , на каффе не гледам ...

А така кой се осмелява да плюе България освен, българите или хайде (по-голямата част от тях) , братята роми нямат това, право то принадлежи само на нас кореняците бУлгари :D ( Тук иронизирам, но иначИ си праФ :)).

Все си мисля, че не мразят толкова страната ни братята Ром :D , а повече насИленИито им, но щом ти казваш, ааз никога не бих си позволил да оспоря твоя рИшениЕ . (ИНак тука пак си праФ, до нейде, де)

А инак, много бУлгари си мразят странЕтО, и то не заради странЕто, а заради ДириДжето в странЕто, това, че някога е билЪ вЕлика, какво общо има със сега, или бЪдИщито? То и националния отбор по фОтбал, беше вилик еНо времИ, ма сИга, никаФ го нЕма ... (ама да нИ на месвам фОтболните страсти У темата, Щот, нЕма мноУ гоУем смисАл :) . Ае дръмката ... :D :D

TheMightyNadenica
09-08-2011, 14:51
Е как да няма общо с преди...? Еми то не може винаги да сме на върха...трябва да има спадове...е като избием мангалите(опс...много ги фаля)...ще се пооправят нещата...

autista88
09-08-2011, 16:18
'глупости....

Искаш да сравняваме великите изобретения направени от бели и тези направени от цветнокожи ли? :lol:

По същата логика... за какво ни е било да се освобождаваме от турско робство? Какво значение има?

Ай сиктир Васил Левски, ай сиктир Христо Ботев, ай сиктир за Шипка, ай сиктир. Е това е твоята логика.

А ти май въобще не знаеш откъде се заражда скинхедс движението и че в началото не са били никакви фашисти. А ти, че неправиш разлика между патриот, националист, национал-социалист е изцяло твой проблем.

Shturrrche88
09-08-2011, 16:20
'глупости....

Искаш да сравняваме великите изобретения направени от бели и тези направени от цветнокожи ли? :lol:

По същата логика... за какво ни е било да се освобождаваме от турско робство? Какво значение има?

Ай сиктир Васил Левски, ай сиктир Христо Ботев, ай сиктир за Шипка, ай сиктир. Е това е твоята логика.

А ти май въобще не знаеш откъде се заражда скинхедс движението и че в началото не са били никакви фашисти. А ти, че неправиш разлика между патриот, националист, национал-социалист е изцяло твой проблем.
Пропусна и скинхедс, щото май си мисли, че всички скинове са нацисти :D

autista88
09-08-2011, 16:28
скинар = националист = патриот = нацист = фЪшист =пияница = наркоман = хулиган = необразован = безполезен за обществото = боклукчия

Made in bulgaria.

Е ся, някой хора сами са си виновни, че са си създали такъв образ, не че е и в интернет и по ТВ не се бълват глупости.

goblin0306
09-08-2011, 17:22
Не казвам, че няма разлика. Казвам, че в България няма разлика. Няма значение какви са били скинхедс едно време, важното е сега какви са.

И да, ти говориш за турско робство, при положение, че ти, както и родителите ти и баба ти не сте били родени тогава. Какъв е смисъла да се гордеете с нещо, което нито сте видяли, нито сте чули, нито дори сте съществували тогава. Не стига, че когато тези неща са се случили, вие не сте били родени, а отгоре на другото, ако се бяхте родили на друго място дори нямаше да знаете, че някога е имало такова нещо в БГ.

Ако всеки така се захваща за миналото, напредък на тая земя няма да има и омразата ще си се върти от поколение на поколение и хората ще се трепят за едни и същи неща, които са реално незначителни.

Това е от мен.

Peace

TheMightyNadenica
09-08-2011, 21:25
Не казвам, че няма разлика. Казвам, че в България няма разлика. Няма значение какви са били скинхедс едно време, важното е сега какви са.

И да, ти говориш за турско робство, при положение, че ти, както и родителите ти и баба ти не сте били родени тогава. Какъв е смисъла да се гордеете с нещо, което нито сте видяли, нито сте чули, нито дори сте съществували тогава. Не стига, че когато тези неща са се случили, вие не сте били родени, а отгоре на другото, ако се бяхте родили на друго място дори нямаше да знаете, че някога е имало такова нещо в БГ.

Ако всеки така се захваща за миналото, напредък на тая земя няма да има и омразата ще си се върти от поколение на поколение и хората ще се трепят за едни и същи неща, които са реално незначителни.

Това е от мен.

Peace

Едното винаги оказва влияние на другото! Примерно миналото не може да не даде своя оттенък на бъдещето!

Shturrrche88
09-09-2011, 13:47
Еми тогава изобщо да забравим за всеки един режим, който е съществувал на земята. Негрите да забравят робството, евреите да не се считат за богопомазан народ, българите да си се мислим още за гяури и всичко ще е чудно.
И ти наистина не правиш разлика между скинарите, защото те не са само фашисти/нацисти, ами има и комунисти скинари, ама нейсе-нека си лаем е така, да има с кво да си чешаме клавиатурите...
Обичам да чета хора без мнение, като теб.... :booooomb:

ZipFail
09-09-2011, 19:55
Не знам какво се опитвате да вадите от 9 кладенеца вода, като всички сме наясно, че 90% от скинарите в България са НС и 90% от тях са точно такива, каквито ги описа :)

Shturrrche88
09-09-2011, 20:21
Не знам какво се опитвате да вадите от 9 кладенеца вода, като всички сме наясно, че 90% от скинарите в България са НС и 90% от тях са точно такива, каквито ги описа :)
Кой вади от 9 кладенеца вода? Все едно да кажеш, че всички певици в България са чалгарки?! Хахахахахаха :-x

ZipFail
09-09-2011, 20:29
Ок ок, прав си, в България скиновете нямат нищо общо с НС идеологията, убеди ме :lol:

Shturrrche88
09-09-2011, 20:30
Ок ок, прав си, в България скиновете нямат нищо общо с НС идеологията, убеди ме :lol:
Не съм казалА това... :x

ZipFail
09-09-2011, 20:32
Тогава мислиш ни че ни интересува, че има скинове които нямат нищо общо с НС, като 90% (да не казвам 99%) в България НЕ са такива ?

00kk11
09-09-2011, 21:36
Хитлер е бил велик

gandalfepi4
09-09-2011, 22:44
^ аз пък мислех че щом загубиш собствената си война, издъниш се на световно ниво и единствения ти избор е да се гръмнеш те наричат lozer

00kk11
09-09-2011, 23:12
^ аз пък мислех че щом загубиш собствената си война, издъниш се на световно ниво и единствения ти избор е да се гръмнеш те наричат lozer
да защото тръгва прекалено рано срещу света

ZipFail
09-09-2011, 23:35
Еее, ясно тогава. Защо не си бил тогава там да му го кажеш, че да спечели войната. :(

Shturrrche88
09-10-2011, 10:32
По-скоро мисля, че гледате много филми и някои имат изкривена представа за скиновете като цяло... Какво те интересува колко процента са, изобщо? Аз пък се дразня, че едно 40% от НС скиновете в България са разни позьори и малки лигльовци, които нямат никаква представа какво точно представлява НС идеята...

autista88
09-10-2011, 10:57
Еее, ясно тогава. Защо не си бил тогава там да му го кажеш, че да спечели войната. :(

Шансовете му умират в момента, в който напада СССР. Е това е ползата да имаш много пушечно месо.

А изказванията ти за скиновете са глупави. Аз какво съм виновен, че някакви позьори разбират, че някои се мисли за НС, като е набил един циганин? Или че се е напил? Не искам да ме слагат в една група с него.

Shturrrche88
09-10-2011, 11:09
Еее, ясно тогава. Защо не си бил тогава там да му го кажеш, че да спечели войната. :(

Шансовете му умират в момента, в който напада СССР. Е това е ползата да имаш много пушечно месо.

А изказванията ти за скиновете са глупави. Аз какво съм виновен, че някакви позьори разбират, че някои се мисли за НС, като е набил един циганин? Или че се е напил? Не искам да ме слагат в една група с него.
Ами то там е проблема.
Защото повечето, дето не са наясно, виждат някой 40кг аутист (нямам предвид теб)с бръсната глава , с бомбер, кубинки с бели връзки и нашивки със свастика, в едната ръка с бира, в другата с цигарата и се почва "е ский го тоя мухльо, той е скинар...ма това, че той се движи облечен по тоя начин, само за да си вдигне оная работа (самочувствието де) и за да се мисли за велик, не го прави скинар. Повечето дето лаят тука срещу скиновете, ако един ден се сблъскат с определена групичка принадлежаща към скинарите, ще се насерат и ще избягат с викове, защото няма да им се верва какво им се е случило...

Lelouch
09-10-2011, 11:40
Фашизма на Мусолини е едно, Национал-социализма на Хитлер друго
Бих желал да ми изброиш пет обществено-икономически разлики между режимите на Мусолини ,Хитлер и Сталин.
Истината е ,че границата между Фашизъм и Националсоциализъм е доста тънка - нищо чудно ,предвид факта ,че Хитлер е идеологическо отроче на Мусолини.

Нацист=Фашист. А системата на последните две по нищо не се различава от комунизма - одържавяване и репресии.


По-скоро мисля, че гледате много филми и някои имат изкривена представа за скиновете като цяло...
Предполагам и сред 99-те % евреи е имало поне 1% ,които не са заслужили мястото си в Холокоста - това ,в твоите очи ,променя ли нещо ?

Аз пък се дразня, че едно 40% от НС скиновете в България са разни позьори и малки лигльовци, които нямат никаква представа какво точно представлява НС идеята...
С удоволствие бих изслушал каква аджеба е тази идея и как на група представители на друга раса им е хрумнало да следват чужда идеология.
Истината е ,че тези никому ненужни и безполезни индивиди се присламчват към една такава принципалност именно поради невъзможността си да водят една собствено изградена екзистенция. Това е проблем и на обществото ,но в крайна сметка психическите отклонения ,причинени от някакви травмиращи преживявания в детството ,са първоизточникът на нещата.


А изказванията ти за скиновете са глупави. Аз какво съм виновен, че някакви позьори разбират, че някои се мисли за НС, като е набил един циганин?
А какви задължения включва 'службата' като скинар ,освен налитането на беззащитни хомосексуалисти и роми или създаването на обществени проблеми под въздействието на опиати ?
Идеализмът не е лошо нещо ,но има пасивен и активен такъв. Националсоциалистическата идея отдавна е история ,заклеймена като незаконна при това ,тъй като дейностното прилагане на тези 'идеали' води единствено до насилие. Миналото го казва ,не аз.
Разбираш ,че НС ,или тн. 'скинари' ,в същността си не се различават по нищо от безгласното стадо ,макар да се вкопчват в тази идея точно за да могат да се отличат.
В допълнение - полза за обществото от едно такова движение няма.

След всичко изброено би трябвало да сме стигнали до извода ,че представителите на тази група са психически нестабилни индивиди с изкривена представа за реалността ,вредни за обществото и напълно безсилни да променят каквото и да било. Макар дори да си мисля ,че не целят промяна ,а изпъкване. До това води невзрачността и липсата на индивидуалност.


Повечето дето лаят тука срещу скиновете, ако един ден се сблъскат с определена групичка принадлежаща към скинарите, ще се насерат и ще избягат с викове, защото няма да им се верва какво им се е случило..
Първо правиш опит да отмиеш представата за пропадналия побойник ,а в следващото си изречение я затвърждаваш ,твърдейки че въпросният е опасен за околните.

Все пак не разбрах - освен че са много НС настроени ,кое им е толкова специалното на група необразовани индивиди ? (нищожните познания по История за периода 20-21в не са образование)

gandalfepi4
09-10-2011, 11:40
^
^
и защо да бягат от тях?

Shturrrche88
09-10-2011, 12:08
Прекалено много разтягаш локуми, драги.
Като идеи фашизма и национал-социализма не се различават особено. И въпреки всичко, фашизмът като идеология е създаден в Италия, а не в Германия и не от Хитлер. Това е основна разлика. Освен това, фашизмът не е крайно дясна идеология, а с доста лява насоченост, за това и доста си прилича с комунизма. Между другото, политиката на Мусолини е била именно с цел развитие на държавата и обществото. Но, признавам има много грешки, които е допуснал, и те нямат нищо общо с убийство или репресия на малцинствата. Като се замислиш-дали циганите като малцинство, ще работят именно в полза на държавата, полагайки обществено-полезен труд, изграждайки сгради или пътища, или затворниците в България, по време на соца ще правят същото-разликата не е голяма.
По време на третия райх, Германия е била една от най-силно развитите страни в света, от към икономическа гледна точка, благодарение именно на евреите. Производителността и инфраструктурата придобиват гигантски размери. Тогава гражданина преди да има права, първо е имал задължения към собствената си страна-дисциплина, която е съществувала единствено там и в Япония ( до ден днешен). В Русия да речем, това не го е имало. В САЩ до ден днешен още го няма това нещо, нито в Англия, нито във Франция. Италианците са се опитали да приложат този вид дисциплиниране на народа си, но не са успели.
Та, скинарите, за които говорим и двамата, не целят да избият всички малцинства, както се опита да обобщиш. И да, борбата им е за нещо съвсем различно, а именно за промяна на управлението на България. Ама не да се налага фашизъм като режим, или НС, а да има работа за всеки, да има безплатно образование и медицинското обслужване да не е единствено ако си си платил. Хубаво-нека ромите и обикновенните българи да имат равни права, но кое правителство, управлявало до сега се е опитало да го направи? Тези хора са разгневени именно от факта, че ако един средностатистически българин си скъсва г*за от работа, с цел да може да изхранва себе си и семейството си, не може да си позволи повече от едно дете, и много често си спира парното, защото не може да си позволи да плаща по хиляда и петстотин лева годишно, за употреба ЦЕЛИ 3 месеца на ши*аното парно, то циганина не работи, ражда по 10 деца, за да живее от помощите, които получава за тях, живее в незаконни бараки, или получава току що построена къща от държавата, която разрушава още на първата седмица. На всичкото отгоре, когато има извършено престъпление от представител на малцинствена група, то присъдата му е доста по-лека,за същото престъпление българинът ще бъде разчекнат, а недай си боже да става въпрос за убийство-тогава се води убийство на расистка основа...просто е прекрасно, но ако е извършено от циганин, няма значение колко зверско е било, то минава като автоматично за замозащита :x
Та, въпросните скинари, за които говориш ти се борят това нещо да се промени. И тъй като ти очевадно не си наясно изобщо с идеите на тези групи, по-добре не говори.

gandalfepi4
09-10-2011, 12:11
^ миличка не ми отговори. обясни ми защо ако аз се разхождам навън, minding my own business и видя представители на "НС обществото" трябва да си счупя краката да бягам?

наистина ми е любопитно и интересно

ZipFail
09-10-2011, 12:45
Щурче88, не е нужно човек да е 'наясно' с идеите на въпросните групи за да види каква реалността. В България разликата между идеите и реалността е от земята до небето. И това, че са разни съвестни граждани, които са разгневени от липсата на ред и справедливост го пробутвай на някой друг. 90% са разни лумпени и объркани тийнеджъри, обикновено с проблмно детство, които си търсят няква социална група която да ги приеме. Решили са че циганите са проблема за всеки проблем в живота им, и се чустват добре, защото не са те виновни, за това, че са пропаднали наркомани, циганите са виновни. И понеже са недоволни от факта, че циганите са престъпници и крадци, затова ги бият и се друсат...което е много обществено полезно и законно. Накратко - отрепки. Не отричам че има и качествени хора сред тях, ама са 1 на 50.
И не ми казвай как не разбирам, тъй като достатъчно време съм се движил сред такива среди и съм се смятал за един от тях. Даже вероятно доста по-дълго от теб. :)

Shturrrche88
09-10-2011, 13:16
^ миличка не ми отговори. обясни ми защо ако аз се разхождам навън, minding my own business и видя представители на "НС обществото" трябва да си счупя краката да бягам?

наистина ми е любопитно и интересно
Не казах това, миличък. Казах, че тези, които хранят с лека ръка, без дори да ги познават, ще се насе*ат, а не да бягат, защото е много лесно да храниш нещо, докато не се изправиш очи в очи с него...
Което не означава, че тези хора са някакви биячи, които бият всичко що диша.

ZipFail, много интересно-и аз се движа в такива среди, един дето да друса и да е отрепка не познавам... :-o

gandalfepi4
09-10-2011, 13:20
Не казах това, миличък. Казах, че тези, които хранят с лека ръка, без дори да ги познават, ще се насе*ат, а не да бягат, защото е много лесно да храниш нещо, докато не се изправиш очи в очи с него...
Което не означава, че тези хора са някакви биячи, които бият всичко що диша.



благодаря за пояснението миличка.

Shturrrche88
09-10-2011, 13:25
Не казах това, миличък. Казах, че тези, които хранят с лека ръка, без дори да ги познават, ще се насе*ат, а не да бягат, защото е много лесно да храниш нещо, докато не се изправиш очи в очи с него...
Което не означава, че тези хора са някакви биячи, които бият всичко що диша.



благодаря за пояснението миличка.
Нещо любов ли пламва, с тия епитети :oops: :P

gandalfepi4
09-10-2011, 13:31
не миличка.

Shturrrche88
09-10-2011, 13:41
Тогава спри да ми говориш на миличка, благодаря миличък!

gandalfepi4
09-10-2011, 13:54
eх тея агресивни и антисоциални нацисти бе :D

Shturrrche88
09-10-2011, 13:58
eх тея агресивни и антисоциални нацисти бе :D
Никак не съм агресивна, просто ме дразни думата "миличка"

Lelouch
09-10-2011, 17:05
Та, въпросните скинари, за които говориш ти се борят това нещо да се промени. И тъй като ти очевадно не си наясно изобщо с идеите на тези групи, по-добре не говори.

Вече съм наясно. Борци за справедливост са явно. Поклон.
В такъв случай не разбирам обаче каква роля играят свастиките или въобще каквито и да било орнаменти ,насочващи към недалечното минало ?


По време на третия райх, Германия е била една от най-силно развитите страни в света, от към икономическа гледна точка

През Юли 33-та година Рудолф Хес обещава работа на хилядите безработни членове на НСДАП. Всъщност ,на всички с партиен номер под 300 000. Излишно е да споменавам ,че до Октомври същата година за едва 10 000 е намерено работно място.
Масова заблуда е и ,че нацистите възстановяват Германската икономика - напротив ,Франц фон Папен е отговорен за възхода на германската икономика ,заделяйки 300 милиона райхсмарки за строеж на пътища. По-късно са увеличени до 500 ,нацистите добавят още 100 през лятото на '33г.
Нацистите взимат 'признанието' за икономическия възход на Германия ,но всъщност основният инициатор и причината това да стане реалност е един икономист на име Гюнтер Гереке.
Ще се въздържа от други примери ,тъй като положението е било същото в практически всеки сектор.

НСДАП е взимала колосални заеми ,с помощтта на които и вече събраните средства от легитимните правителства преди тях ,е успяла да закрепи положението за известно време.

Наясно си и с обществено-политическия строй в Третия райх - който е бил по-близо до фюрера е живял по-добре.

Одържавяването на малкия бизнес ,на движимо и недвижимо имущество и на обработваеми площи също е един от факторите ,дали лек тласък на икономиката.
Последствията от една такава политика обаче се виждат във всяка страна от бившия Варшавски договор.


Прекалено много разтягаш локуми, драги.
В крайна сметка не чух каква е разликата между Националсоциализъм и Комунизъм ? Не в идеите ,а в действията. По какво Хитлер се различава от Сталин ?
(факти ,моля. Факти...)


Тогава гражданина преди да има права, първо е имал задължения към собствената си страна-дисциплина, която е съществувала единствено там и в Япония ( до ден днешен).
В Япония хората имат една съвсем различна ценностна система - задълженията им са един към друг ,не към държавата. Европа може само да си мечтае за една такава утопия.

Сега на въпроса -
Демокрацията (от гръцки: δημοκρατία, „народовластие“) е форма на управление, при която държавната власт произтича от народа. Уж живеем в такова общество и не виждам нищо нередно държавата да е длъжна на народа ,не обратното.
Индивидът няма никакво задължение към държавата. Държава = управляващи. Много филми си гледала ,моето момиче ,и много глупости са ти набити в главата. Животът е над всичко ,не властта ,парите или дълга. Толкова е просто.


В САЩ до ден днешен още го няма това нещо
Всъщност САЩ са пример за това ,което ти твърдиш ,че е редно - там гражданите вече нямат права. Имат единствено задължения.
Поинтересувай се от мерките им за справяне с тероризма.


И да, борбата им е за нещо съвсем различно, а именно за промяна на управлението на България
Лидер се става с интелект ,харизма ,пари и подкрепа от народа.
Не с нелепо облекло.

PS:

Съветвам те да отидеш на психоаналитик. Имаш нужда някой да изслуша проблемите ти и да те успокои.

Shturrrche88
09-10-2011, 19:06
Не че нещо, но първо съм изключително спокойна. Даже повече от необходимото.
Второ-колкото и да ми се иска това да е вярно
Животът е над всичко ,не властта ,парите или дълга. Толкова е просто. , защото и за мен животът (ми) е над всичко, но уви-за да живея трябва да изкарвам пари, както и всеки друг човек по света. Та-нито властта ме интересува, нито друго, парите не са най-важното нещо на тоя свят-така е, но без тях живот йок... А дългът е нещо друго. Дали имаш дълг към себе си, към семейството си, приятелите, работодателите или държавата-няма значение, но няма човек, който да няма никакъв дълг към нищо и никого.
А САЩ са световна сила единствено благодарение на парите, които евреите набиват. Ако няма пари-САЩ няма да съществува. И не-не са само задължения (но и аз не съм твърдяла, че индивидът, независимо в коя страна живее, ТРЯБВА да има само задължения), но преди всичко изпълняват първо тях. Значи, замисли се реално. Ако ти работиш на трудов договор и плащаш осигуровки и данъци, реално имаш задължение към държавата си. Ако не си внасяш здравните осигурвки-няма да те лекуват, освен ако не си платиш. В нашата държава животът на индивида е без никакво значение. Лекарите се борят за по-високи заплати-в правото са си, но има адски много некадърни лекари, които погубват здрави хора от некадърност и колкото и да се пее по медиите, че им се е потърсила сметка, то това реално не е така.
Оф, писна ми да ти се обяснявам-това е изгубена кауза-имай си мнение, никой не може да ти го забрани, но не ми обяснявай, че моето е погрешно!

Lelouch
09-10-2011, 19:58
Нямам спомен да съм казвал ,че нещата стоят по различен от описания от теб начин - просто не виждам каква е връзката между начинът ,по който функционира човешката цивилизация и идеите на Националсоциализма. Последният се е доказал като неспособен и неефективен.
Дотук прочетох само и единствено твоето мнение ,което не е подрепено нито с факти ,нито дори с елементарни размисли над евентуални начини за справяне със статуквото.

Дано ми простиш манипулативното поведение ,но до тази точка исках да стигна - постовете ти недвусмислено доказват ,че нямаш нито познания по отношение на така зададените проблеми ,нито дори правиш опит да излезеш едни гърди напред с някакво решение.

Както се казва - кучетата си лаят ,керванът си върви.

Аз не съм от кучетата и някой ден ще направя нещо. А ти ?

gandalfepi4
09-10-2011, 21:06
^ тоя ми докарва bonerи

inlove.jpg

Shturrrche88
09-11-2011, 10:07
Аз не съм от кучетата и някой ден ще направя нещо. А ти ?
Ох, добре. Ти си философ. Не, ти си крал-ти си велик, твоето мнение е уникално, единствено по рода си, изпълнено с истината.
Ти си различен от всички нас и явно си на светлинни години в развитието си, докато ние умеем само да лаем. Тогава защо се принизяваш до ниво да се обясняваш с куче в някакъв тийн форум?

Като успееш да направиш нещо, ела се похвали, о велики Lelouch, защото аз съм от простолюдието, чиято единствена цел е оцеляването... :?

Lelouch
09-11-2011, 12:04
Ето че пак се захвана за отделен ред от написаното - сериозна нужда от психотерапевт имаш - изобщо не ти се подигравам с това. С твърде ниско самочувствие си ,макар да се опитваш да демонстрираш противното.

Това беше от мен =). Живей си живота както решиш ,дано смешното облекло наистина ти помага да 'оцелееш'.

Shturrrche88
09-11-2011, 15:03
Ето че пак се захвана за отделен ред от написаното - сериозна нужда от психотерапевт имаш - изобщо не ти се подигравам с това. С твърде ниско самочувствие си ,макар да се опитваш да демонстрираш противното.

Това беше от мен =). Живей си живота както решиш ,дано смешното облекло наистина ти помага да 'оцелееш'.
:shock: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jumpers
09-13-2011, 19:13
ВСИЧКИ ЕВРЕИ, ЦИГАНИ НА САПУН ИМ ГО ПОЖЕЛАВАМ , ДА ПУКНАТ НАЙ-БЪРЗО ОТ ЦЯЛОТО НАСЕЛЕНИЕ ПО СВЕТА ИМ ГО ПОЗВОЛЯВАМ ИСКРЕНО :booooomb: А КОИТО СА ПРОТИВ ТОВА БИХ ИМ КАЗАЛ ДА ПРОЧЕТАТ МАЛКО КНИЖКИ А НЕ ДА ЛЪСКАТ КАТО НАЙ-ИЗПАДНАЛИ ТЪПАНАРИ И ДА ИЗПРОСТЯВАТ ПРЕД КОМПЮТЪРА :smt097 :smt097 :-x

gandalfepi4
09-13-2011, 19:16
^ представяте ли си колко му е миниатюрен пениса на тоя :D

Shturrrche88
09-14-2011, 13:42
^ представяте ли си колко му е миниатюрен пениса на тоя :D
Колко?

gandalfepi4
09-14-2011, 13:47
толкоз

http://www.thehotglove.com/wp-content/uploads/2010/10/small-penis1.jpg

Shturrrche88
09-14-2011, 13:53
Ма в ерекция ли :shock: :D

MakaronUduSHvaCH
09-14-2011, 15:43
ВСИЧКИ ЕВРЕИ, ЦИГАНИ НА САПУН ИМ ГО ПОЖЕЛАВАМ , ДА ПУКНАТ НАЙ-БЪРЗО ОТ ЦЯЛОТО НАСЕЛЕНИЕ ПО СВЕТА ИМ ГО ПОЗВОЛЯВАМ ИСКРЕНО :booooomb: А КОИТО СА ПРОТИВ ТОВА БИХ ИМ КАЗАЛ ДА ПРОЧЕТАТ МАЛКО КНИЖКИ А НЕ ДА ЛЪСКАТ КАТО НАЙ-ИЗПАДНАЛИ ТЪПАНАРИ И ДА ИЗПРОСТЯВАТ ПРЕД КОМПЮТЪРА :smt097 :smt097 :-x

Чакай бе батее :D . На евреите какво им е ? За циганите съм съгласен, ама не им се вика цигани, ами РОМИ, защото се убиждат на Сигани 8-) . А създателят на Faцеbook (бат Марко Зукърбъркчето), да знаеш, че е евреин случайно а ? Виж какво велико дело е направил той а а ? :D . Ако тоя твой пост се разпространи, знаеш ли FB, маняците, че ще те намерят и ще те принесат в жертва на бат-ти Марко а ? :D . Това не е като да си фен на Левски и да минеш покрай агитката на ЦСКА, със шалче, на Левски 1914, и да викаш, само Левски, ууу за ЦСКА. Там ще те набият 20-30 цесекарчета в най-лошият случай х2 пъти. А представяш ли си, защитниците на fb, да ти се изплющят а ? :D . Недей така дай-го по спокойно . :)

TheMightyNadenica
09-15-2011, 15:18
ВСИЧКИ ЕВРЕИ, ЦИГАНИ НА САПУН ИМ ГО ПОЖЕЛАВАМ , ДА ПУКНАТ НАЙ-БЪРЗО ОТ ЦЯЛОТО НАСЕЛЕНИЕ ПО СВЕТА ИМ ГО ПОЗВОЛЯВАМ ИСКРЕНО :booooomb: А КОИТО СА ПРОТИВ ТОВА БИХ ИМ КАЗАЛ ДА ПРОЧЕТАТ МАЛКО КНИЖКИ А НЕ ДА ЛЪСКАТ КАТО НАЙ-ИЗПАДНАЛИ ТЪПАНАРИ И ДА ИЗПРОСТЯВАТ ПРЕД КОМПЮТЪРА :smt097 :smt097 :-x

Чакай бе батее :D . На евреите какво им е ? За циганите съм съгласен, ама не им се вика цигани, ами РОМИ, защото се убиждат на Сигани 8-) . А създателят на Faцеbook (бат Марко Зукърбъркчето), да знаеш, че е евреин случайно а ? Виж какво велико дело е направил той а а ? :D . Ако тоя твой пост се разпространи, знаеш ли FB, маняците, че ще те намерят и ще те принесат в жертва на бат-ти Марко а ? :D . Това не е като да си фен на Левски и да минеш покрай агитката на ЦСКА, със шалче, на Левски 1914, и да викаш, само Левски, ууу за ЦСКА. Там ще те набият 20-30 цесекарчета в най-лошият случай х2 пъти. А представяш ли си, защитниците на fb, да ти се изплющят а ? :D . Недей така дай-го по спокойно . :)

Абе момче...евреите също на сапун! Мангалите ясно, че всички трябва да са сапунец! А щом питаш за евреите - Ран-Ът примерно...И мани го тоя фейсбоклук! Това е голяма мизерия - доброволно да си показваш стомаха на хиената...Ама ботска история...ще плачат фейсбукаджиите, но ще е късно, а аз ще седя отстрани и ще се смея злобно до пръсване!

TheMightyNadenica
09-15-2011, 15:20
А...забравих да добавя - СМЪРТ ЗА ФЕЙСБУК!

ZipFail
09-15-2011, 17:27
Анунаците контролират фейсбук ! искат да ви извлечат личните данни и да ги използват срещу вас, искат да ви промият мозъците ! ! !

gandalfepi4
09-15-2011, 17:35
^ браво зип, много си умен :x

що не вземеш да ритнеш и гнездо на стършели или да си пъхнеш пишката в гъза на спяща мечка докато си на тази вълна, тъпанар с тъпанара :-x


сега ще ни задръсти с постове



използвай прикачената аудиторна експресия на чуствата ми в момента

http://nooooooooooooooo.com/

ZipFail
09-15-2011, 18:04
Съжалявам, но беше неизбежно :(

gandalfepi4
09-15-2011, 18:15
все тая. ще чакаме да се изчисти, а до тогава

http://prikachi.com/images/76/3826076o.gif

TheMightyNadenica
09-15-2011, 20:37
Анунаците контролират фейсбук ! искат да ви извлечат личните данни и да ги използват срещу вас, искат да ви промият мозъците ! ! !

Човек...я земи направи еквивалент на шоуто на Къци...да си се смееш сам...

npp
09-16-2011, 06:41
които и да са, каквото и да са направили, не е правилният начин да им бъде причинявано зло, но правилно е винаги най-напред да се прилага подходящото Добро/Праведно отношение към тях до максимум. Да наистина имаше множество хора не просто с лош нрав но и с лоши религиозни и народни традиции/предания/обичаи, но все пак най-напред е редно да бъдат третирани с нужното Добро/Праведно отношение до максимум, и чак в крайно критичен/невъзможен момент да бъде употребено насилие - защо мислите че Исус казал на духовниците: "който от вас е безгрешен нека пръв хвърли камък на нея."(Йоан 8:7)?!, именно защото само безгрешните могат да употребяват насилието най-праведно/правилно, но онези които употребяват насилието лекомислено/с лека ръка могат да причинят много и големи вреди/щети. Това е като разликата между това да отрязваш само болните клончета на лозата, и, да сечеш безразборно лозата с мачете, в първият случай ще поддържаш лозята здрави, а в вторият ще направиш фира за хиляди/десетохиляди/милиони. Каквито и да са, всички човеци са "лози" на истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос.

"И почна да им говори с притчи: Един човек(т.е. Бог) насади лозе(т.е. човечество), огради го с плет, изкопа лин и съгради кула, и даде го под наем на земеделците, и отиде в чужбина(т.е. и изпадна в състояние на просъница). И във времето на плода изпрати един слуга до земеделците да прибере от земеделците от плода на лозето(т.е. да помогне на "земеделците" в принасянето на "Добър плод"). А те го хванаха, биха го, и го отпратиха празен. Пак изпрати до тях друг слуга; и нему счупиха главата, и безсрамно го оскърбиха. Изпрати и друг, когото убиха; и мнозина други, от които едни биха, а други убиха. Още един имаше той, един възлюбен син; него изпрати последен до тях, като думаше: Ще почетат сина ми. А тия земеделци рекоха помежду си: Тоя е наследникът; елате да го убием, и наследството ще бъде наше. И тъй хванаха го и го убиха, и хвърлиха го вън от лозето. Какво, прочее, ще стори стопанинът на лозето? Ще дойде и ще погуби тия земеделци, а лозето ще даде на други. Не сте ли прочели нито това писание: - "Камъкът, който отхвърлиха зидарите, Той стана глава на ъгъла, От Господа е това. И чудно е в нашите очи"? И първенците(т.е. главните свещенници и духовници - виж Матей 21:45-46) искаха да Го хванат (но се побояха от народа), понеже разбраха, че за тях изрече тая притча. И оставиха Го и си отидоха." Марк 12:1-12