PDA

View Full Version : тема за бисексуални



macromicro
09-01-2011, 08:54
Хайде да се пребройм колко сме грешните :lol: Гейовете и лизбийките също могат да се разпишат.Може да споделите някоя секс история или фантазия.Лично за мен няма нищо по яко от това да си би,избора е много по голям.Моя много голяма секс фантазия е да се върна във времето и с Джеймс Дийн да се чукаме цяла нощ в някое поле.Другото ми голямо желание е да правя любов с Мегън Фокс в някое огромно джакузи и да я поливам с шампанско,да пия от гърдите й.И да ми даде поне за един цял час да й лижа сливата.Също и тройка с Брад и Анджи(ако бяха само малко по млади).Разкажете вие нещо.

SisiStrange
09-01-2011, 09:00
:-o Нямам фантазии точно с известни личности.

Аз не знам и дали се водя би. Като цяло съм си най-щастлива с момче. Момичетата ми харесват и принципно бих правила секс с момиче (и съм), но винаги ще предпочета момче.

muhtesemfan
09-01-2011, 09:32
Хайде да се пребройм колко сме грешните :lol: Гейовете и лизбийките също могат да се разпишат.Може да споделите някоя секс история или фантазия.Лично за мен няма нищо по яко от това да си би,избора е много по голям.Моя много голяма секс фантазия е да се върна във времето и с Джеймс Дийн да се чукаме цяла нощ в някое поле.Другото ми голямо желание е да правя любов с Мегън Фокс в някое огромно джакузи и да я поливам с шампанско,да пия от гърдите й.И да ми даде поне за един цял час да й лижа сливата.Също и тройка с Брад и Анджи(ако бяха само малко по млади).Разкажете вие нещо.

Надали някой би споделил нещо толкова лично :?

HotLife
09-01-2011, 10:12
Разбира се, че никой няма да сподели :D

Belair
09-01-2011, 10:13
Боже,мисля,че е отвратително да го правя с друг мъж,но имам една братовчедка,която е прегрешавала и с момичета и мамчета,включително и с мен.Обаче имам някаква странна наклонност към секс с роднини

HotLife
09-01-2011, 10:14
Боже,мисля,че е отвратително да го правя с друг мъж,но имам една братовчедка,която е прегрешавала и с момичета и мамчета,включително и с мен.Обаче имам някаква странна наклонност към секс с роднини
:razz:

Anja
09-01-2011, 10:32
:-o Нямам фантазии точно с известни личности.

Аз не знам и дали се водя би. Като цяло съм си най-щастлива с момче. Момичетата ми харесват и принципно бих правила секс с момиче (и съм), но винаги ще предпочета момче.

+1, same here.

Belair
09-01-2011, 10:53
[quote=Belair]Боже,мисля,че е отвратително да го правя с друг мъж,но имам една братовчедка,която е прегрешавала и с момичета и мамчета,включително и с мен.Обаче имам някаква странна наклонност към секс с роднини
:razz:[/quote
Тоест исках да кажа момичета и момчета :oops: :? :lol:

tuzaro
09-01-2011, 11:08
да се закрие, не може малките да четат как някой искал да го порят без вазелин...

MyLifeAsItIs
09-01-2011, 11:23
Аз съм би, но чак пък фантазии нямам. Аз съм човек, който действа на мига без да си фантазира глупости.

Cucko0
09-01-2011, 12:15
тук не е мястото да си разказваме истории