PDA

View Full Version : Любовен проблем..



Menischeto
09-01-2011, 12:16
Здравейте, имам проблем със любовта - с едно момче сме приятели, но много го харесвам. Проблемът е такъв че той харесва най-добрата ми приятелка. Но пък тя харесва друг..
Моля ви помогнете ми..!

Chacho
09-01-2011, 12:19
Такъв е живота, тая верига стига на пичка си майна. Откъсни се от нея и се разходи настрани, не гледай само направо.

fenkaaa
09-01-2011, 12:19
Ще се наложи да си останете само приятели. :)

Verminaard
09-01-2011, 12:46
Здравейте, имам проблем със любовта - с едно момче сме приятели, но много го харесвам. Проблемът е такъв че той харесва най-добрата ми приятелка. Но пък тя харесва друг..
Моля ви помогнете ми..!
Как да ти помогнем?Освен да ти изработя три сигила и да...отплеснах се.
Ние тука да не сме хари потъровци че да го накараме ей така да се влюби в тебе?Каква помощ очакваш от нас?Освен ако не искаш да го оковем в мазето ти и да си го гледаш денонощно...поне така и ще ти пази туршията. 8-)
Това което казвам е че ние няма какво да направим по върпоса,освен да се правим че ни пука,докъто се жалваш от живота.Гаден е,приеми го и иди да свършиш нещо конструктивно.

DragonLady
09-01-2011, 13:30
Ако ти стиска кажи му, че най-добрата ти фр. харесва друг. Той ще се разтрой, ще му стане гадно евентуална депресия няколко дни, през който ти - добрата му приятелка, ще го развеселяваш утешаваш и току виж се получило нещо.

Chacho
09-01-2011, 13:32
Ако ти стиска кажи му, че най-добрата ти фр. харесва друг. Той ще се разтрой, ще му стане гадно евентуална депресия няколко дни, през който ти - добрата му приятелка, ще го развеселяваш утешаваш и току виж се получило нещо.

Представи си, че ти бия виртуален шамар.

Verminaard
09-01-2011, 13:34
Ако ти стиска кажи му, че най-добрата ти фр. харесва друг. Той ще се разтрой, ще му стане гадно евентуална депресия няколко дни, през който ти - добрата му приятелка, ще го развеселяваш утешаваш и току виж се получило нещо.

Е точно такива гнусни кучки като тебе трябва да бъдат бичувани на градския площад и давани по канал едно.

4o4ina
09-01-2011, 14:05
Намери си друг!

DragonLady
09-01-2011, 14:09
Ха ха или си кучка или те тъпчат, в тоя живот е така ;)

error92
09-01-2011, 14:14
яяя се стягай бе, ти ако едно момче не можеш да свалиш какво момиче си :o :D

Verminaard
09-01-2011, 14:19
Ха ха или си кучка или те тъпчат, в тоя живот е така ;)
Не ти завиждам на живота който живееш.Значи или трябва да си гнусна кучка,интригантка,сплетниц а и предателка или те мачкат?Скъпа моя,смени си хората в обкръжението,не ти влияят добре,деградираш.
Плюя на теб и твоята житейса философия.

DragonLady
09-01-2011, 14:23
Ха ха или си кучка или те тъпчат, в тоя живот е така ;)
Не ти завиждам на живота който живееш.Значи или трябва да си гнусна кучка,интригантка,сплетниц а и предателка или те мачкат?Скъпа моя,смени си хората в обкръжението,не ти влияят добре,деградираш.
Плюя на теб и твоята житейса философия.

Не е нужно да си показваш простотията така публично, спамейки темата на момичето.

пс авторке прощавай ме за спама ;)

Verminaard
09-01-2011, 14:27
И ти не беше нужно да си показваш селския манталитет и изгнилата ценностна система но...ех,не всеки е перфектен.

kalpazanka
09-01-2011, 14:27
Нишо не можеш да направиш, Мени. Запознавай се с нови хора било по интернет, било в училище.
Не се занимавай със сплетни- ще бъдеш разкрита и ще им паднеш в очите и на двамцата- и на най-добрата ти приятелка, и на момчето. Никой не би посмял да си пъхне змия в пазвата с теб.

Chacho
09-01-2011, 14:37
Нишо не можеш да направиш, Мени. Запознавай се с нови хора било по интернет, било в училище.
Не се занимавай със сплетни- ще бъдеш разкрита и ще им паднеш в очите и на двамцата- и на най-добрата ти приятелка, и на момчето. Никой не би посмял да си пъхне змия в пазвата с теб.

+1

Това е сдържания вариант на: "Не се прави на интригантска курва да вкарваш всички във филми и да си режете групово вените на петите."

DragonLady
09-01-2011, 14:39
И ти не беше нужно да си показваш селския манталитет и изгнилата ценностна система но...ех,не всеки е перфектен.

Тебе май нещо ти хлопа дъската .... Сигурно дори и сам не си четеш простотиите, които пишеш ...

Verminaard
09-01-2011, 14:45
И ти не беше нужно да си показваш селския манталитет и изгнилата ценностна система но...ех,не всеки е перфектен.

Тебе май нещо ти хлопа дъската .... Сигурно дори и сам не си четеш простотиите, които пишеш ...

Ти сама не осъзнаваш до каква степен се срамиш с помията,която бълваш.
На мене тръгнала да ми се обяснява.Ходи си плети интригите в махалата и не ме занимавай с долнопробието си.Щом калпазанката деликатно ти каза да не си изливаш интригантските идеи тука...не знам въобще защо продължаваш да се натискаш да пандеш още повече във форумните очи.

Chacho
09-01-2011, 14:49
А ти прочете ли си какво написа. Да съсипе нещата между НАЙ-ДОБРАТА си приятелка и момчето, което харесва, за да се събере ТЯ с него.

Първо, що за лайно трябва да си, че да не цениш въобще близките си хора?

Второ, като срине надеждите на момчето, той да не би магически да се влюби в нея?


Много си жалка, честно.

DragonLady
09-01-2011, 14:50
Ти прост ли си или да? Колко още идиотщина смяташ да изпишеш? Говориш врели некипели за човек, които дори не познаваш! И кое ти дава това право а??? НИЩО!!! И срама си е за тебе, дето говориш празни приказки и по точно ръсиш обидим без повод.
Или си на детинският принцип със затапването ... ами кво да ти кажа, аман от селяния ....

Chacho ти къде се буташ бе ... Момичето пита какво да направи за да е с него, давам и идея и и казвам, ако и стиска, което си беше намек да помисли за последиците и готова ли е за тях ;) Морални тезиси за приятелство и тн. не съм засягала, че да ми разпъвате локуми за тях.

Chacho
09-01-2011, 14:51
Ние не знаем нищо за теб, затова ще ползваме собствената ти самооценка.


Ха ха или си кучка или те тъпчат, в тоя живот е така ;)

DragonLady
09-01-2011, 14:53
Това не е самооценка, а израз, представляващ една максима за живота ;)

И жалките сте вие, които се нахвърляте на всяко мнение, което не съвпада с вашето. Нали за това му се вика форум, за да си изкаже човек мнението. А не да си чеше крастата и избива комплексите, каквато ситуация виждам в момента.

Verminaard
09-01-2011, 14:55
Aх,блажени са глупавите.Твоите благословии край нямат.Най-забавното в цялата работа е че сама на осъзнава че е интелигентна горе-долу колкото десет унции хипопотамска тор.
Това което се опитвам да кажа,скъпа моя колежке,е че си глупава и ТИ самата не можеш да разбереш защо толкова хора вече те плюят.Но,моля те,продължавай,поне пада голям смях докъто се забавляваме с простотиите ти.

И максимата в живота ти е да си кучка и интригантка без приятели.
Хаосе убий я,че да не размътва допълнително и без това замърсеният ни генетичен басеин.

Chacho
09-01-2011, 14:55
Е значи или вярваш в максимата, или даваш фалшиви съвети на момичето.

DragonLady
09-01-2011, 14:56
Verminaard земи си тегли куршума и ме отърви от присъствието си. Каквото имам да казвам съм го казала, въпреки, че мозъка ти едва ли го е осмислил ;)

Verminaard
09-01-2011, 15:04
И отново приписва своите слабости и грешки на други.Знаеш ли,тебе в определени страни,граничещи с иран и ирак много ще те заобичат.
Като финал - наслаждавай се на живота и максимата си,ще умреш сама.

TheNewReligion
09-01-2011, 15:26
Кофти ситуация. Като срещнеш друго момче, ще забравиш сегашното и готово.

sasha_90
09-01-2011, 15:31
Ти го харесваш,а той теб-не.Ако чувстваш,че е възможно да си му само приятелка-бъди,ако ли не-отдръпни се от него.

DragonLady
09-01-2011, 15:59
И отново приписва своите слабости и грешки на други.Знаеш ли,тебе в определени страни,граничещи с иран и ирак много ще те заобичат.
Като финал - наслаждавай се на живота и максимата си,ще умреш сама.

Сама ли хм.... гаджето ми е на друго мнение :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

GShock
09-01-2011, 16:21
Хммм.. на твое място бих изчакал да видя как ще се развият събитията .. и чак тогава бих се пробвал .. But that`s just me :)

eXxXciTeD
09-01-2011, 18:45
Ще се скараш с приятелката, накрая никоя няма да тръгне с момчето. Бъди сигурна.

blaaablaaablaaa
09-01-2011, 18:54
Показвай му чувствата си (погледи, намеци, заигравки, гледай той да разбира, че го гледаш и отмествай погледа си). Изчакай и виж какво ще стане, като междувременно си бъдеш поне малко близка с него. Иначе ще те отреже веднага.