PDA

View Full Version : Объркана .. :S



Intoyou11
09-01-2011, 15:46
Здравейте! Аз съм от новите тук и моля както всички за съвет или мнение. На 18 съм, имам си приятел от 2 годин и почти 2 месеца но нещо се случва с мен. Той е много добро момче, прекрасен човек но напоследък незнам не се чувствам като преди и причината е в това, че бях на рожден ден в друг град там беше едно момче което ме сваля така да се каже (аз не знаех,че ще е там. Приятелят ми знае за него) както и да е казах му, че и той е на рождения ден и той откачи. Започна да ме обижда да се държи отвратително а аз дори и не си отговорих с това момче. Почуствах се много зле почти се бяхме разделили той доиде у дома започна да ми говори на "МА" да ме нарича с грозни думи. Както и да е простих му защото найстина много го обичам. Но нещата не свършват до тук адът продължи и след това. Започна да обвинява най-добрата ми приятелка за всички наши проблеми ( а тя живее в чужбина ) обидите продължиха дори и по неин адрес, скарахме се отново тъй като аз съм от хората които много държат на приятелите си, и особено на нея защото винаги е до мен дори и от разстояние. Обиждал ме е много, наранявал ме е много и аз съм го наранявала но той прекали и нещо в мен се счупи просто незнам какво да правя говорила съм с него но той никога не ме взима на сериозно като му казвам, че ме губи. За всяка негова грешка съм виновна аз. Знам че ме обича но МИ ПИСНА .. обичам го но не издържам. Сега сме добре не се караме .. но аз не се чувствам като преди и незнам какво да правя да си дадем време ли да го оставя ли и за това ви моля просто за мнение. Говорила съм с моите приятели но искам да чуя странично мнение от това на приятелите ми .. ( Извинявам се ако има правописни или пунктуационни грешки, но наистина ми е много гадно и вобще не мисля за това дали пиша правилно .. ) Благодаря предварително .. :)

fenkaaa
09-01-2011, 15:51
По-добре си дайте време,да разбере,че наистина е възможно да те загуби ;) Не хвърляй изведнъж 2 години на вятъра.Разделете се за 2 седмици примерно,през това време се дръж по дръпнато,не се срещайте и след като се съберете ако няма промяна.. няма друг изход освен край.Успех :)

Intoyou11
09-01-2011, 16:11
По-добре си дайте време,да разбере,че наистина е възможно да те загуби ;) Не хвърляй изведнъж 2 години на вятъра.Разделете се за 2 седмици примерно,през това време се дръж по дръпнато,не се срещайте и след като се съберете ако няма промяна.. няма друг изход освен край.Успех :)

И аз така мисля но ще помисля още малко все пак както каза са 2 години и найстина го обичам но просто може би не като преди ли незнам .. Благодаря ти все пак за съвета :P

teen4e55
09-01-2011, 16:17
Дайте си малко време - да разбере и той че не може без тебе, а не само ти да го знаеш. :)

GShock
09-01-2011, 16:32
Мммм добре.. 2 години сте заедно, а те псува.. уж се обичте а-у ?

Intoyou11
09-01-2011, 16:36
Мммм добре.. 2 години сте заедно, а те псува.. уж се обичте а-у ?

Не ме е псувал. Има думи които нараняват много повече от псувнята. Поне така мисля аз .. :)

DragonLady
09-01-2011, 16:42
Кажи му, че искаш 1 или 2 седмици ( колкото време ти е нужно ) да останеш сама и да премислиш нещата. Една почивка от него ще ти се отрази добре и ще можеш да си събереш мислите на спокойствие, а от там нататъка да решиш какво да правиш с него и връзката ви.

nepowtorima
09-01-2011, 16:47
2 години са си 2 години и толкова ще си останат. Винаги ще има край. И по-добре ще е сега! Не е както преди. Защо да се мъчиш? Няма смисъл в нищо от това измъчване. Сега сте спокойни - не се карате, но пак ще настъпи този ад! Това е моето мнение ..

elysunny
09-01-2011, 19:10
Мммм добре.. 2 години сте заедно, а те псува.. уж се обичте а-у ?

mechtaq_za_teb
09-01-2011, 19:13
Ако не искаш да бъдеш с него или не си сигурна в чувствата си, просто го остави.
А това с обидите как го търпиш? Говоренето на "ма"?

blaaablaaablaaa
09-01-2011, 19:17
Говори с него относно този проблем. Изчакайте и си дайте малко време. :)

SmilezZz
09-01-2011, 20:06
Дайте си малко време. Не си говорете,не се виждайте определено време,докато не се разберете себе си и чувствата си. А ако просто тръпката я няма - тогава го зарежи.

arsenalllbaby
09-01-2011, 20:10
Разделете се за малко. Като се съберете, ако е същото, няма смисъл. И му поговори малко за начина, по който ти говори.. :?

annonimnna
09-01-2011, 20:12
Време ви трябва...
Не му звъни, докато той не те потърси сам :)

Intoyou11
09-01-2011, 20:30
Ще поговоря с него и може би ще си дадем време. А относно до начина на говорене може би сте ме разбрали погрешно. Говоренето на "ма" се случи един единствен път и то в доста голям скандал за което той сажеляваше много след това. Никога не си е позволявал през тези 2 години да ми говори по този начин и мисля, че си е взел поука. А пък за това да спрем да се виждаме то няма как да стане .. ние сме от един клас и сега ше ни се налага да се виждаме всеки ден .. :)

sasha_90
09-02-2011, 06:24
В момента,в който някой се отнесе по този начин към мен,ме губи!Ти като искаш му дай шанс,но преди това добре помисли дали го заслужава.Струва ли си да му простиш обидните думи,още повече щом казваш "вече не е същото"?