PDA

View Full Version : не го разбирам



missmee
09-01-2011, 16:00
Такаа, имам един малко глупав проблем.. От скоро ходя с едно момче, което скоро заминава и излизаме почти всеки ден. Когато излизаме си прекарваме много добре и си личи, че му пука за мен, но по скайп се държи леко пренебрежително и почти винаги аз му пиша първа, а винаги като му пиша ме ядосва.. и незнам дали има някакви по сериозни чувства към мен или не.. Та въпросът ми е, дали трябва да се притеснявам, че се държи така по скайп и някой има ли подобен проблем?

DragonLady
09-01-2011, 16:02
Според мен е по важно на живо как се държи. И защо не го попиташ някой път кат сте заедно навънка, защо се държи така с теб по скайп. Впрочем ако заминава някъде за постоянно, не си струва връзка от разстояние, особено щом е нова.

GShock
09-01-2011, 16:05
Може да се държи така с теб заради това, че заминава ( впрочем къде отива и за колко време ) дай малко повече инфо :)

Auriss
09-01-2011, 16:11
Каква трагедия ,какво чудо. Мързи го да пише :* ;d :D rofl haha xaxa omg ужас. На твое място бих се радвал

missmee
09-01-2011, 16:13
Може да се държи така с теб заради това, че заминава ( впрочем къде отива и за колко време ) дай малко повече инфо :)




Ами заминава да учи за Варна, а тя е доста далеч от нашия град и може да не ме взема на сериозно поради този факт, но тогава защо се държи толкова добре когато излизаме и аз незнам..

fenkaaa
09-01-2011, 16:14
Сама го казваш,ходите от скоро.. пък и явно ти самата знаеш,че връзката ви няма много бъдеще :?

ledenakrasota
09-01-2011, 16:22
Толкова ли не се сещаш тогава малко да го стимулираш да ти пише?!? :shock: :shock: :shock:

Пиши му, че си без бельо и искаш да му покажеш разни работи! :D :D Пусни музика и се раздвижи :grin:

Или просто си говорете, ако го мързи да пише.


И на мен ми е досадно понякога да съм заета с нещо и някой да ми досажда в скайп, дори ТОЙ. :)

Chacho
09-01-2011, 16:24
Толкова ли не се сещаш тогава малко да го стимулираш да ти пише?!? :shock: :shock: :shock:

Пиши му, че си без бельо и искаш да му покажеш разни работи! :D :D Пусни музика и се раздвижи :grin:

Или просто си говорете, ако го мързи да пише.


И на мен ми е досадно понякога да съм заета с нещо и някой да ми досажда в скайп, дори ТОЙ. :)

Не че бих имал против, ама така ли се проси внимание?

GShock
09-01-2011, 16:26
Може да се държи така с теб заради това, че заминава ( впрочем къде отива и за колко време ) дай малко повече инфо :)




Ами заминава да учи за Варна, а тя е доста далеч от нашия град и може да не ме взема на сериозно поради този факт, но тогава защо се държи толкова добре когато излизаме и аз незнам..

Амии до някъде си отговори :) Пък на живо може да е мил, за да не те нарани по някакъв начин.

DragonLady
09-01-2011, 17:00
Може да се държи така с теб заради това, че заминава ( впрочем къде отива и за колко време ) дай малко повече инфо :)




Ами заминава да учи за Варна, а тя е доста далеч от нашия град и може да не ме взема на сериозно поради този факт, но тогава защо се държи толкова добре когато излизаме и аз незнам..

Задочно или редовно? Питам за да преценим горе долу колко време ще прекарва при теб от момента на заминаването му да учи във Варна.

sasha_90
09-01-2011, 17:59
Не влагай толкова усилия в нещо,което няма бъдеще.Сама каза,че заминавал за Варна да учи,а това е достатъчно доказателство.

elysunny
09-01-2011, 19:09
аз ли трябва да го разбирам ?

SheDevil
09-01-2011, 19:12
Спокойно и аз съм така с приятеля ми.Супер добре се разбираме в реалния живот, но в интернета " моля не ме търси" -съм за него ... не че не го обичам или пък не го уважавам...просто имам нужда и от лично пространство......

blaaablaaablaaa
09-01-2011, 19:12
За скайпа хич да не те е грижа. Варна... Гадно... Ако ти се занимава, ок, има и случай на такива връзки, но има и голям шанс да боли... Да боли доста...

powerman
09-10-2011, 20:17
Много хора нямат време....... да седят и да се описват в любов по скайп ..... лично мен също ме изнервя по скайп да си говоря разни работи с момичета по-добре е очи в очи :)

martito2
09-11-2011, 10:11
По-важно е как се държи с теб, когато сте заедно. Лошото е че заминава да учи ... Не вярвам във връзките от растояние (мое мнение). Но ако наистина имате силни чъства тогава разтоянието няма да е нищо повече от цифра .. Най-добре да поговориш с него за всичко, което те притеснява. :)

SmilezZz
09-11-2011, 10:24
Чудиш се откъде да създадеш проблем. Важното е как се държи на живо , а не по скайп. Викаш ,че си прекарвате добре , че ти доказва , че има симпатии към теб, а ти само заради този скайп, се вкарваш в някакви филми.