PDA

View Full Version : Как ще реагирате, ако ??



mishlencencence
09-01-2011, 16:15
Интересно ми е, как ще реагирате, ако разберете, че гаджето ви, малко преди да тръгнете е имал само интимни взаимоотношения с момиче, което не понасяте ( като цяло смятате, че да бъде с нея си е направо да слезне мноого ниско ) ?? :(

Chacho
09-01-2011, 16:17
Аре глей си него, а не кой е ебал. Ако не тича по нея, кво те бърка?

DeHu
09-01-2011, 16:18
Малко преди да тръгна къде?Иначе ще си създам мноооого лошо впечатление и ще го оставя вероятно...ситуацията не ми се струва много сложна :D

SmilezZz
09-01-2011, 16:18
Какво по - точно се има в предвид под "интимни взаимоотношения" ? По начина ,по който си го тълкувам аз - зарязвам го и си продължавам напред. Явно не му пука достатъчно за мене и няма смисъл да се борим да поддържаме тази връзка,която явно отдавна е "пропаднала".

Chacho
09-01-2011, 16:20
Какво по - точно се има в предвид под "интимни взаимоотношения" ? По начина ,по който си го тълкувам аз - зарязвам го и си продължавам напред. Явно не му пука достатъчно за мене и няма смисъл да се борим да поддържаме тази връзка,която явно отдавна е "пропаднала".

Кое е пропаднало? Чукал е няква друга и сега си е в нормална връзка.

mishlencencence
09-01-2011, 16:20
Това е станало преди да тръгнете ( ДА СТАНЕТЕ ГАДЖЕТА ), и в такъв случай ли ще го зарежете ?

mishlencencence
09-01-2011, 16:24
Chacho, прав си.. така според мене трябва да се разсъждава, но е трудно да се преглътне, че момчето, с което съм - е спал ( само са спали ) с такова момиче, което не мога да понасям от мноого време :(

Shturrrche88
09-01-2011, 16:26
Chacho, прав си.. така според мене трябва да се разсъждава, но е трудно да се преглътне, че момчето, с което съм - е спал ( само са спали ) с такова момиче, което не мога да понасям от мноого време :(
И той е виновен, че ти не можеш да я понасяш?
Я се стегни! Той е с теб, а не с нея.
Тогава най-вероятно не е и подозирал за тежкия хейт към другата девойка,или не го е интересувало, тъй като не е имал чувства към теб.
Гледай си връзката и не си тормози мозъка с глупости.

SisiStrange
09-01-2011, 16:28
Миналото му не е моя работа. Няма значение какъв е бил и какво е правил преди да ме срещне. Въпросът е какво става след това. :wink:

mishlencencence
09-01-2011, 16:31
Въпреки, че знам, че държи на мен и ме обича, нали се сещате, че страха от това да се случи нещо пак остава, все пак са спали.. и още повече ме е яд, че е бил с неяя ( не искам да я обиждам, по-добре да остана абстрахирана от всичко, все пак много добре знам какво предтсвлява тя като характер и визия, не мога да повярвам, че е паднал на такова ниво.. )

DragonLady
09-01-2011, 16:36
Миналото му не е моя работа. Няма значение какъв е бил и какво е правил преди да ме срещне. Въпросът е какво става след това. :wink:

+1
Не се ровя в миналото. Гледам само бъдещето :)

А тая ако толкова те нерви одиш, теглиш и един здрав бой, "казваш и к*рво не барай мъжа ми" и да ти е мирна главата :D

Сега сериозно: Ако си сигурна в него и му имаш доверие, че това няма да се повтори защо се притесняваш изобщо?

Shturrrche88
09-01-2011, 16:38
Въпреки, че знам, че държи на мен и ме обича, нали се сещате, че страха от това да се случи нещо пак остава, все пак са спали.. и още повече ме е яд, че е бил с неяя ( не искам да я обиждам, по-добре да остана абстрахирана от всичко, все пак много добре знам какво предтсвлява тя като характер и визия, не мога да повярвам, че е паднал на такова ниво.. )
:? :? :? :?

mishlencencence
09-01-2011, 16:40
Прави сте, много сте прави, но въпреки това страхът остава ! И не е заради това, че ме превъзхожда, а заради това, че той вече е бил с нея и сега тя се опитва нещата м/у тях да се случат пак, дори и за една нощ. Разбира се, знам, че няма да стане, защото ако той е имал чувства към нея нямало е да са само за единия секс, но всеки път когато я видя и как самия й поглед ми казва, че е била с него, откачам.. ](*,)

DragonLady
09-01-2011, 16:44
Прави сте, много сте прави, но въпреки това страхът остава ! И не е заради това, че ме превъзхожда, а заради това, че той вече е бил с нея и сега тя се опитва нещата м/у тях да се случат пак, дори и за една нощ. Разбира се, знам, че няма да стане, защото ако той е имал чувства към нея нямало е да са само за единия секс, но всеки път когато я видя и как самия й поглед ми казва, че е била с него, откачам.. ](*,)

Тогава играй и ти мръсно.
Като си с него някъде навънка и я засечете прегърни го в стил " той е мой " и го целуни страстно пред нея. Повярвай ми, ще и стане супер гадно.

DeHu
09-01-2011, 16:46
Аз трябва да се науча да мисля :D Е ако наистина е било преди да тръгне с теб,значи няма значение.Пък и мнението ти за това момиче може да не съвпада с истината.При всички положения не е добре да съдиш човека за грешките му в миналото

fenkaaa
09-01-2011, 16:47
Приятелят ми е бил с 1-2 преди мен,които ги смятам за пълни мастии,а и не само аз,повечето в града.. ама толкоз му бил акъла,кво ми дреме :D

SisiStrange
09-01-2011, 16:48
Ако тази личност толкова те притеснява, че чак откачаш и пишеш теми, не разбирам защо приятелят ти все още поддържа контакт с нея.
Не става дума да му забраняваш да са приятели. Тя явно не иска приятелство. Не знам... аз, ако видя, че някой се държи прекалено интимно с мен и моето момче се дразни, бих преустановила контакт дори просто от съобразителност. Това се води компромис.

mishlencencence
09-01-2011, 16:51
Така е ! И въпреки, че знам това и, че адски много се дразня - чувствата и отношенията ми към него изобщо не са се променили.. Бил е и с други момичета, има много момичета приятелки, ясно ми е, че не съм единствената, с която е бил.. и въпреки че може да се каже, че съм ревнива никога друга не ме е дразнела така. Не мога да преглътна това, че е бил с нея - това, че е паднал толкова ниско, че да позволи тя да го има ! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

mishlencencence
09-01-2011, 16:53
Той не поддържа контакт с нея, просто понякога тя идва в нашата компания, защото братовчедка й е моя много добра приятелка, това е единственото, което ни свързва :)

mishlencencence
09-01-2011, 17:09
До сега говорих с него, леко му намекнах, той каза, че за него тя не означава нищо, после ми каза, че не е важно да съм първа, а единствена.. стана ми доста приятно и се поуспокоих малко.. Иначе коментара на fenkaaa, някакси ми вдъхна надежда 8-) 8-) 8-)

Hilary_
09-01-2011, 18:26
Как трябва да реагирам? Щом е имаЛ значи всичко е останало в миналото ..

Ако тя обаче не го знае все още бих я подсетила тактично! :lol:

magita
09-01-2011, 19:25
ъЪЪ и къв е проблема... не сте били гаджета. Той и сега може да си ши*а която иска, ма преди да тръгнете пък си е бил в пълното си право :-o

PricelessG
09-01-2011, 19:29
Какво значение има с коя е спал преди? Нали сега е с теб.. Ако не ти изневерява, няма какво да се тревожиш за миналото му. :)

_InSaNe_
09-01-2011, 19:50
е нали е имаЛ..така че:)

annonimnna
09-01-2011, 20:15
Аре глей си него, а не кой е е***. Ако не тича по нея, кво те бърка?

Me4encety
09-01-2011, 20:50
Късам директно.Не искам такъв човек който е готов да се изч*ка с всяка к*рва. :? :?

bebzgirl
09-01-2011, 23:14
Ако е било около 1 седмица преди да тръгнем,бих се позамислила.Все пак чука някоя си и след това цъфва с това,че има чуства към мен. Малко не ми се връзва :?