PDA

View Full Version : ;(....



FuCKkK13
09-01-2011, 16:49
баси за какво трябва никой да не оценява това,което правиш за него.. ;( ми писна ми ;(

SisiStrange
09-01-2011, 16:50
Ей? :) Какво е станало?

nepowtorima
09-01-2011, 16:50
Винаги е било така и ще бъде. Трябва просто да мине. Знам, че ти е писнало.. На всеки му писва, но това е част от живота. И това ще мине.. Кажи какво е станало??

fenkaaa
09-01-2011, 16:52
Като не оценява,негова си работа.. важното е че си свършила нещо добро за някой,нали така ;) гуш :-)

FuCKkK13
09-01-2011, 16:53
;( ..гаджето.. каквото е искал до ся съм го правила, а сега от негова страна никакво разбиране... разсърди ми се за някаква адската простотия ;( ... и накрая аз съм виновна... ;( писах му смс - нищо.. писах му във фб - нищо, в скайп го няма и стана с ''ае махам се'' ;( .. не мога вече така.. направо ми идва да нз. какво ;(

DragonLady
09-01-2011, 16:55
За жалост повечето хора са така. Каквото и да е станало, начина по който се чувстваш и неприятните усещания, до няколко дни ще отминат, така че споко.

fenkaaa
09-01-2011, 16:55
Е,винаги има такива моменти,не на всеки всички дни са розови,ще му мине,закакво въобще си хабиш нервите ? ;)

nepowtorima
09-01-2011, 16:55
Много добре те разбирам мила, но няма какво да правиш!
Щом го обичаш и си с него ще му търпиш тъпотиите .. никой не те кара разбира се .. не ме разбирай погрешно

FuCKkK13
09-01-2011, 16:55
Като не оценява,негова си работа.. важното е че си свършила нещо добро за някой,нали така ;) гуш :-) хуг :-) .... само дето накрая излиза, че всичко,което съм правила е било напразно.. ;( ... разсърди ми се, че някакъв непознат номер ми писа смс и аз му казах какво е написано и той почна да се ядосва и си го изкара на мене ;( ...

SisiStrange
09-01-2011, 16:56
Разбирам. :( Много много мразя, когато хората изчезват отвсякъде и дори не ти дават да се разбереш с тях. Мен също такива неща ужасно ме разстройват. В един момент ще се усети, ще изникне и ще се разберете. :) Не се нервирай излишно.
Мен така са ме докарвали до сълзи донякъде и от яд, че не ме оставят да обясня и се правят на изчезнали от света.

DragonLady
09-01-2011, 16:56
;( ..гаджето.. каквото е искал до ся съм го правила, а сега от негова страна никакво разбиране... разсърди ми се за някаква адската простотия ;( ... и накрая аз съм виновна... ;( писах му смс - нищо.. писах му във фб - нищо, в скайп го няма и стана с ''ае махам се'' ;( .. не мога вече така.. направо ми идва да нз. какво ;(

Била съм в подобна ситуация. изчакай 1 -2 дни да му мине нараненото его и да се осъзнае. Накрая ще припка при тебе да т исе извинява, за ужасното си държание в момента.

Hilary_
09-01-2011, 16:56
не си първата нито последната недооценена ..

FuCKkK13
09-01-2011, 16:59
Е,винаги има такива моменти,не на всеки всички дни са розови,ще му мине,закакво въобще си хабиш нервите ? ;) защото преди плаках за мн малки неща.. в смисъл като ме нарани... после спрях... ама днеска ми дойде в повече.. имам чувството, че му е се тая... ;( .....и аз съм се държала гадно ама той прекали... ;( .. днеска цял ден плача и после от едно извинявай всичкото ми минава.. ;( .. извинявам се за безсмислената тема и безсмислените коментари ама няма на кой да кажа.. най-добрия ми приятел има работа.. най-добрата ми приятелка е навън с гаджето си (няма да й развалям вечерта) ... ;( ама трябваше да кажа на някой, защото така поне малко ми олеква .. ;(

SisiStrange
09-01-2011, 17:00
А за какво ти се е разсърдил?

FuCKkK13
09-01-2011, 17:02
Разбирам. :( Много много мразя, когато хората изчезват отвсякъде и дори не ти дават да се разбереш с тях. Мен също такива неща ужасно ме разстройват. В един момент ще се усети, ще изникне и ще се разберете. :) Не се нервирай излишно.
Мен така са ме докарвали до сълзи донякъде и от яд, че не ме оставят да обясня и се правят на изчезнали от света. и аз плача до някъде от яд.. и до някъде, защото знам, че после едно извинявай и ще ми е минало ама сега плача от няколко часа... след обяд спах само и само да не плача... ;( .. мн ми е гадно така.... ;( .. поне да не беше ставал така или да ми каже кога ще седне ;(

DragonLady
09-01-2011, 17:03
Е,винаги има такива моменти,не на всеки всички дни са розови,ще му мине,закакво въобще си хабиш нервите ? ;) защото преди плаках за мн малки неща.. в смисъл като ме нарани... после спрях... ама днеска ми дойде в повече.. имам чувството, че му е се тая... ;( .....и аз съм се държала гадно ама той прекали... ;( .. днеска цял ден плача и после от едно извинявай всичкото ми минава.. ;( .. извинявам се за безсмислената тема и безсмислените коментари ама няма на кой да кажа.. най-добрия ми приятел има работа.. най-добрата ми приятелка е навън с гаджето си (няма да й развалям вечерта) ... ;( ама трябваше да кажа на някой, защото така поне малко ми олеква .. ;(

Обади му се и му кажи, че това негово поведение те наранява много, че не можеш да спреш да плачеш и те боли от действията и думите му. Може и да се усети поне малко какво ти причинява в момента.

FuCKkK13
09-01-2011, 17:08
А за какво ти се е разсърдил? ами.. не снощи ами по-миналата вечер за нещо се скарахме (не помня) и аз му се извиних на сутринта.. цял ден беше добре... напоследък съм малко изнервена и знам, че не се държа мн мн добре ама поне му се извинявам.. и миналата вечер непознат номер ми прати смс '':*'' и аз му казах и той от ревност ли не знам се ядоса.. на мен ми стана гадно, че се ядосва след като нито съм писала аз смс, нито знам на кой е номера,нито съм цъкала, нито нищо... и малко се скарахме и аз му казах, че утре ще седна и той на следващия ден нищо до вечерта.. вечерта естествено аз му писах смс че го обичам и приятна вечер или нещо подобно не помня.. и той не се обади.. след час и нещо не можах да спа и му се обадих.. говорихме точно 2 мин... и днес пак се държи така все едно се сърди... днес ме пита дали няма да си говорим така заради някаква глупост и аз му казах, че не аз не съм го потърсила цял ден... и пак караници ;( и той стана така.. ;( и от тогава аз рева ;(

FuCKkK13
09-01-2011, 17:12
Е,винаги има такива моменти,не на всеки всички дни са розови,ще му мине,закакво въобще си хабиш нервите ? ;) защото преди плаках за мн малки неща.. в смисъл като ме нарани... после спрях... ама днеска ми дойде в повече.. имам чувството, че му е се тая... ;( .....и аз съм се държала гадно ама той прекали... ;( .. днеска цял ден плача и после от едно извинявай всичкото ми минава.. ;( .. извинявам се за безсмислената тема и безсмислените коментари ама няма на кой да кажа.. най-добрия ми приятел има работа.. най-добрата ми приятелка е навън с гаджето си (няма да й развалям вечерта) ... ;( ама трябваше да кажа на някой, защото така поне малко ми олеква .. ;(

Обади му се и му кажи, че това негово поведение те наранява много, че не можеш да спреш да плачеш и те боли от действията и думите му. Може и да се усети поне малко какво ти причинява в момента. лошото е, че той се усеща сам само че когато е късно.. и за това ме е яд.. че колкото и да ме боли после като ми каже извинявай веднага му прощавам всичкото ... ;( ... а по принцип, когато сме скарани и аз му се обадя имам чувството, че това му дава силички да ми се сърди още... просто като го търся и знае, че ще го потърся някак си може той да не ме търси.. не мога да го обясня... просто забелязвам, че когато му се моля едва ли не се дърпа, а когато понякога на мен ми стане ужасно гадно и аз се дръпна той почва да се извинява.. за това се чудя дали да му се обадя... ;( .. търсих го навсякъде.. сега отново аз ли първа да звъня ;(

sapphire5
09-01-2011, 17:13
;( ..гаджето.. каквото е искал до ся съм го правила, а сега от негова страна никакво разбиране... разсърди ми се за някаква адската простотия ;( ... и накрая аз съм виновна... ;( писах му смс - нищо.. писах му във фб - нищо, в скайп го няма и стана с ''ае махам се'' ;( .. не мога вече така.. направо ми идва да нз. какво ;(

мале.. какво държание само :?

Sh@d0w
09-01-2011, 17:15
Хаха държи се като дете :lol: Да ревнува само от един смс,на който даже не си отговорила..твърде много си го разглезила и затова ти се качва на главата.Бъди по-твърда,не му се връзвай толкова лесно.Остави го ден-два да се цупи,като му писне сам ще те потърси и ще се извини.Продължиш ли да тичаш и да му се извиняваш все ти,положението няма да се промени.

FuCKkK13
09-01-2011, 17:22
Хаха държи се като дете :lol: Да ревнува само от един смс,на който даже не си отговорила..твърде много си го разглезила и затова ти се качва на главата.Бъди по-твърда,не му се връзвай толкова лесно.Остави го ден-два да се цупи,като му писне сам ще те потърси и ще се извини.Продължиш ли да тичаш и да му се извиняваш все ти,положението няма да се промени. това го знам... по принцип е мн ревнив.. аз също.. ама не видях грам причина да ми се разсърди ;( ... а иначе.. аз по принцип съм голям инат ама стане ли ? за него ината ми се изпарява ;( .. и не мога да не го потърся или да не му пиша... ;(;(;( ... исках да изляза малко, но както казах приятелите ми имат работа,навънка са и така...просто така по-лесно щеше да ми е да не го потърся ама не стана и сега само плача у нас.. ;(

DragonLady
09-01-2011, 17:28
Пробвай се 1 - 2 дни да не му звъниш и да не го търсиш ( знам, че е трудно и мъчително ), за да се усети, че с тези негови сръдни от ревност, може много лесно да те изгуби.

SisiStrange
09-01-2011, 17:28
Ами спри да плачеш. Изтегли си "Двама мъже и половина". Помага.

Sh@d0w
09-01-2011, 17:29
Ами спри да плачеш. Изтегли си "Двама мъже и половина". Помага.

+1 8-)

FuCKkK13
09-01-2011, 17:31
Пробвай се 1 - 2 дни да не му звъниш и да не го търсиш ( знам, че е трудно и мъчително ), за да се усети, че с тези негови сръдни от ревност, може много лесно да те изгуби. само дето мен май ме е страх повече да не изгубя него от колкото него да не изгуби мен.. ;( .. ще пробвам с двама мъже и половина ама не знам.. днес ту спирам да плача и изведнъж ми потичат сълзите ей така от нищото...но ще пробвам.. ;( .. мерси мн на всички

SisiStrange
09-01-2011, 17:33
Гарантирам ти, че "Двама мъже и половина" решава всички проблеми. 2 раздели преживях с тях. 8-)

FuCKkK13
09-01-2011, 17:40
Гарантирам ти, че "Двама мъже и половина" решава всички проблеми. 2 раздели преживях с тях. 8-) добре.. дано.. ;(

DragonLady
09-01-2011, 17:56
Пробвай се 1 - 2 дни да не му звъниш и да не го търсиш ( знам, че е трудно и мъчително ), за да се усети, че с тези негови сръдни от ревност, може много лесно да те изгуби. само дето мен май ме е страх повече да не изгубя него от колкото него да не изгуби мен.. ;( .. ще пробвам с двама мъже и половина ама не знам.. днес ту спирам да плача и изведнъж ми потичат сълзите ей така от нищото...но ще пробвам.. ;( .. мерси мн на всички

Дори и така да е, не трябва да му го показваш. Иначе ще продължава да си играе с теб както и когато му кефне.

FuCKkK13
09-01-2011, 18:23
Пробвай се 1 - 2 дни да не му звъниш и да не го търсиш ( знам, че е трудно и мъчително ), за да се усети, че с тези негови сръдни от ревност, може много лесно да те изгуби. само дето мен май ме е страх повече да не изгубя него от колкото него да не изгуби мен.. ;( .. ще пробвам с двама мъже и половина ама не знам.. днес ту спирам да плача и изведнъж ми потичат сълзите ей така от нищото...но ще пробвам.. ;( .. мерси мн на всички

Дори и така да е, не трябва да му го показваш. Иначе ще продължава да си играе с теб както и когато му кефне. знам... но преди 4 месеца бях пробвала, защото много ме беше наранил... 1 вечер и 1 цял ден нито го търся, нито нищо и много го нараних и ми стана и на мен гадно.. просто не искам да го наранявам....а и така като не го търся наранявам и себе си, но май трябва пак да го направя,защото той явно не се усеща.. усеща се след време и ми се извинява .. ;( .. а от всичкото това сърдя ти се-извинявай,сърдя ти се-извинявай и т.н. взима да ми писна ;( ...иначе в момента си тегля двама мъже и половина и ще видим какво ще стане.. благодаря на всички :-)

DragonLady
09-01-2011, 18:32
Горе главата мацко! Ще видиш, че ако спреш да го търсиш макар и за няколко дни, ще се усети. И искрено се надявам това да е края на историите ви със цупите се един на друг, извинявинявате се и пак отначало.

FuCKkK13
09-01-2011, 18:35
Горе главата мацко! Ще видиш, че ако спреш да го търсиш макар и за няколко дни, ще се усети. И искрено се надявам това да е края на историите ви със цупите се един на друг, извинявинявате се и пак отначало. мерси :-)

blaaablaaablaaa
09-01-2011, 19:08
Тъмна прохладна вечер, вие двамата, ръчичката, устните, вратлето, леглото... А сега сериозно (че и този вариант става, ама...): говори с него и виж какво ще стане. Трябва да ти има повече доверие... :)

Nich
09-01-2011, 19:14
Почти всички хора са такива - приятели, познати, гаджета... Заради такива хора стигнах до извода, че съм си напълно самодостатъчна и винаги знам кое с колко усилия съм постигнала за себе си и няма как да си бъда неблагодарна. Губят може би други хора, които никога няма да разберат на какво си способна, заради такива тъпанари. Просто на човек в един момент му писва.

PricelessG
09-01-2011, 19:16
Колкото повече правиш нещо за някого, той толкова повече ти се качва на главата. :wink: Но не си струва да хабиш нерви и сълзи. :)

terii
09-01-2011, 19:21
Говори с него, какво чакаш :? питай го защо се държи така с теб

mechtaq_za_teb
09-01-2011, 19:22
Изчетох повечето мнения... и моето също е да не го търсиш първа! Както казаха горе - Двама мъже и половина! :D
Наистина не хаби нерви заради такива дреболии. Според мен той реално няма причина да ти се сърди. Какво си виновна, че някакъв непознат ти е писал смс... или пък, че той на следващия ден не те е потърсил?! Нищо лошо не си направила. така че ти си тази, която трябва да чака извинение.
Междудругото не знам дали си ти на снимката, но ако си ти, си много красиво момиче и той губи в случая.

FuCKkK13
09-01-2011, 19:44
Говори с него, какво чакаш :? питай го защо се държи така с теб ами опитах.. както казах.. нито на телефон ми отг., нито на фб,нито скайп нищо..mechtaq_za_teb да..аз съм..мерси....гледах двама мъже и половина и вече не плача..сега гледам грозната бети и ще си легна, за да нямам време да се натъжавам повече...мерси на всички, че писахте.. така поне ми олекна малко или много..

error92
09-01-2011, 21:22
Такам такам сега и аз да се разпиша :D 1вооо ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО за бога си намирате някой, който не знае как да се държи с вас и после "ооо ще вляза в тийнпроблем" там ще ми помогнат и след време си казвате "ама то найстина не си заслужавало..." виж...като се държи така с теб зарежи го и не му лази в краката, ще ти е трудно, но ако продължаваш да си с него ще ти е още по-трудно...
Аз мога до тук...избора е твой :o :-)

l0litta
09-01-2011, 21:25
За съжаление повечето хора не оценяват нещата които правим за тях. :(

FuCKkK13
09-01-2011, 21:37
Такам такам сега и аз да се разпиша :D 1вооо ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО за бога си намирате някой, който не знае как да се държи с вас и после "ооо ще вляза в тийнпроблем" там ще ми помогнат и след време си казвате "ама то найстина не си заслужавало..." виж...като се държи така с теб зарежи го и не му лази в краката, ще ти е трудно, но ако продължаваш да си с него ще ти е още по-трудно...
Аз мога до тук...избора е твой :o :-) ами.. дълга рвъзка не се зарязва ей така без нищо... + това не винаги всичко е розово и това ми е ясно... и аз не съм златна ама....и влизането ми тук с темата исках помощ как да продължа.. едва ли ще пускам тема ако мисля да зарязвам гаджето си... и я пуснах просто да споделя.. малко или много олеква... просто сега ми е малко по-добре, а с гаджето ще се оправим се някак... иначе мерси :) ама не искам да го режа.. :)

SisiStrange
09-01-2011, 21:37
Такам такам сега и аз да се разпиша :D 1вооо ЗАЩО ЗАЩО ЗАЩО за бога си намирате някой, който не знае как да се държи с вас и после "ооо ще вляза в тийнпроблем" там ще ми помогнат и след време си казвате "ама то найстина не си заслужавало..." виж...като се държи така с теб зарежи го и не му лази в краката, ще ти е трудно, но ако продължаваш да си с него ще ти е още по-трудно...
Аз мога до тук...избора е твой :o :-)
Няма връзка, която да е само цветя и песни. Точно преодоляването на кризисните моменти (сръдни, караници, спорове) я прави истинска. Тяхното не е нещо, за което чак да скъсат. Поправимо е.

scandalousLady
09-01-2011, 22:12
Ей мила,не плачи мисля,че ще се оправите . Ще му мине на сръдльото и си поговорете успех :-)

FuCKkK13
09-02-2011, 06:00
Ей мила,не плачи мисля,че ще се оправите . Ще му мине на сръдльото и си поговорете успех :-) ами дано.. мерси :-)

sasha_90
09-02-2011, 09:56
баси за какво трябва никой да не оценява това,което правиш за него.. ;( ми писна ми ;(
Защото така е основан света.Всеки гледа да те прецака,без да го интересува какво всъщност ти причинява.

badsector
09-02-2011, 10:30
баси за какво трябва никой да не оценява това,което правиш за него.. ;( ми писна ми ;(
Не търси одобрение от другите. Търси го от себе си. Когато правиш добро на някой, трябва да го правиш не заради благодарността, или някакви материални придобивки. Трябва да го правиш, защото ти се чувстваш добре от това. Тогава всичко ще се намести.

FuCKkK13
09-02-2011, 11:11
баси за какво трябва никой да не оценява това,което правиш за него.. ;( ми писна ми ;(
Не търси одобрение от другите. Търси го от себе си. Когато правиш добро на някой, трябва да го правиш не заради благодарността, или някакви материални придобивки. Трябва да го правиш, защото ти се чувстваш добре от това. Тогава всичко ще се намести. ами не го правя за някакви облаги.. просто понякога те натъжава това, че само ти се опитваш да се държиш добре.... все пак не може да се държа добре и едва ли не никой да не го оцени ама на мен да ми е хубаво, че все пак съм се държала добре с даден човек....

fenkaaa
09-02-2011, 14:31
Ейй,още ли не сте се оправили :( :-)

FuCKkK13
09-02-2011, 14:45
ами не ;(.... от 2 дена съм яла 2 филии хляб и съм пила мн малко вода и вече не знам.. само плача.. ;( .. писах му един дълъг смс и дано с него да стане, защото вече не знам ;(

granger
09-02-2011, 14:55
Ох ,мила, позната история ,каквото и да ми каже,дори и да ме обиди си трая и гледам да има мир и любов ( в това ми е грешката) , а аз дори и да не съм виновна всичко си го изкарва на мен , бързо му минава,ама докато му мине пък е някъв ад,защото се чувствам виновна,за нещо което не съм направила!Сърди се от най-малкото,но знам при мен какв е проблема,има мноооого несигурност в него. Не си вярва,поне при мен е така, 1000 пъти съм му доказвала,че той е единствения и друг няма и не искам,но като си навие на пръста ,че не е достатъчно добър и започва да избива комплекси ме подлудява... но от няколко дни намерих решението-говоря съвсем открито с него за страховете и комплексите му - обиди ми се малко като му казах ,какво мисля,но след това ми каза,че съм права ... поговорете си за отношенията ви и по-специално за неговото спрямо теб! Поздрави. :-)

badsector
09-02-2011, 14:57
... все пак не може да се държа добре и едва ли не никой да не го оцени ама на мен да ми е хубаво, че все пак съм се държала добре с даден човек....
Принципно може. Ся вече дали точно ти можеш, не може да се каже.

FuCKkK13
09-02-2011, 15:00
ами и приятеля ми е същия... милион пъти съм му казвала, че това сам да се обижда най-много го мразя... и знам, че го прави от вина..... че сме се скарали или че ме е натъжил ама това да се обижда сам и да се изкарва някакъв идиот ме натъжава още повече.... просто понякога като му стане гадно едва ли не аз съм виновна и това ме натъжава ;( и понякога ми идва е повече.. по едно време си казвах просто сме скарани и не плаках ама това беше за много кратко... ;( .. сега направо все едно не знам какво.. само плача... ;( дано с тоя смс да стане защото иначе не знам.. това 2 дена да не ям нищо скоро не е било ;( .. иначе мерси на всички :-) :-) :-)

FuCKkK13
09-02-2011, 15:07
... все пак не може да се държа добре и едва ли не никой да не го оцени ама на мен да ми е хубаво, че все пак съм се държала добре с даден човек....
Принципно може. Ся вече дали точно ти можеш, не може да се каже. т.е. да правя хубаво и да се успокоявам с това, а в същия момент някой друг да ми прави гадно.. да си имам успокоението :? .. а и бтв. аз мога.. аз съм от момичетата,който търпят,търпят и изведнъж им става гадно,тъжно и т.н... така че мога да търпя, но всичко си има граници...

FuCKkK13
09-02-2011, 16:52
;( смс и пак нищо... звъня и нищо ;( .. писна ми ;(

granger
09-02-2011, 17:15
;( смс и пак нищо... звъня и нищо ;( .. писна ми ;(
Искрено ти съчувствам, знам за кво иде реч, много е неприятно.Дай му веме,ако е умно момче, ще осъзнае ,че е дреболия.Ако продължава да не ти говори,спри с смс-ите и обажданията,отсвири го и ти и може би ще дотичка!

xPafx
09-02-2011, 18:16
Края на света

FuCKkK13
09-02-2011, 18:35
Края на света не ми е много до шеги.....
;( иначе му се обадих и той ми казва през 2 мин чао.. накрая го попитах иска ли да го оставя и той каза да... ;( .. не мога повече... ;( .. лягам си и ще гледам да не мисля ;(

Luidgie
09-02-2011, 18:40
Живот-свиквай! Ебати проблемите...

SisiStrange
09-02-2011, 18:51
Края на света не ми е много до шеги.....
;( иначе му се обадих и той ми казва през 2 мин чао.. накрая го попитах иска ли да го оставя и той каза да... ;( .. не мога повече... ;( .. лягам си и ще гледам да не мисля ;(
Оф. Тоя започва да ме дразни вече. Вземи наистина спри да го търсиш. Ебахти и гадта гадна. То бива бива малко да се подържи като настъпена госпожица, но се изсилва жестоко.

Sh@d0w
09-02-2011, 18:55
И както казах,грешката е в авторката,твърде много му играе по свирката.Да спре да го търси,ще вземе да осъзнае,че има вероятност да я загуби,тогава ще му дойде акъла.

Като ходиш след него,много ясно че ще ти се качва на главата.

FuCKkK13
09-02-2011, 18:59
Края на света не ми е много до шеги.....
;( иначе му се обадих и той ми казва през 2 мин чао.. накрая го попитах иска ли да го оставя и той каза да... ;( .. не мога повече... ;( .. лягам си и ще гледам да не мисля ;(
Оф. Тоя започва да ме дразни вече. Вземи наистина спри да го търсиш. Ебахти и гадта гадна. То бива бива малко да се подържи като настъпена госпожица, но се изсилва жестоко. ами това и направих.. след ''да'' затворих.. изкл. си скайп, махнах си фб. и след малко лягам... ;(.. малко ще поплача и все някак ще заспя.. ;( ... знам, че е в мен грешката, но просто не мога.. като знам, че му е гадно не мога да не го потърся....обаче сега вече ми е адски тъжно .. ;( .. ще го оставя той да ме потърси... ;(

SisiStrange
09-02-2011, 19:01
^^ Ем вече и аз така мисля.
Иначе е нормално да го потърси. Всеки иска да се оправят нещата особено за такива глупави караници.
Но при такова злобно отношение и такова държание толкова дълго време... аз бих се разсърдила.

Verminaard
09-02-2011, 19:01
Абе я спрете да се оплаквате и жалвате,че почвате вече да се срамите.

На' ви нещо и се успокойте най-после.
http://www.youtube.com/watch?v=u6OExSrMphA

Luidgie
09-02-2011, 19:03
Спри с ;( не го правиш по-драматично! Ама нямате мярка с тия работи! Едно изречение неможешда вържеш без да използваш... ;( Jesus!!!

FuCKkK13
09-02-2011, 19:07
хич не ме инт. ... който каквото иска да мисли.. на мен ми трябваше да споделя, за да ми олекне поне малко....а и това е първата тема,която пускам...... иначе мерси на всички.... и в момента ми е се тая какво мисли някой във форум за изреченията ми... не го правя никакво.. имах нужда да споделя... като не ви е по характера не четете такива теми бе.... за какво изобщо пуснах тема и аз не знам :? .. лошото е, че тия хора, които го приеха сериозно се броят на пръсти.....а за другите няма какво да кажа.. като не искате - не четете.. никой не ви кара... коментари, които не са по темата пък изобщо не са ми запотрябвали... в момента ми е точно до това някой тука да тръгне да се заяжда :?

Despicable95
09-02-2011, 19:09
когато осъзнае за държанието си ще тръгне да те гони.. спокойно почти винаги има някакви проблемиии от тоя сорт какво искаш .. Момчета :) За сегаа малко оо се запри да види какво е без теб .. успокой се и недей да плачеш защото не си заслужава и ти го знаеш :-)

FuCKkK13
09-02-2011, 19:14
когато осъзнае за държанието си ще тръгне да те гони.. спокойно почти винаги има някакви проблемиии от тоя сорт какво искаш .. Момчета :) За сегаа малко оо се запри да види какво е без теб .. успокой се и недей да плачеш защото не си заслужава и ти го знаеш :-) ще опитам..никога до сега не съм плакала толкова.. дори и аз не знам,защо този път ми е толкова тъжно... а точно, защото е разбирал 1 път като му се бях ядосала какво е 1 ден да не му вдигам нито тел нито нищо и точно защото знам какво му беше не искам пак да му е толкова гадно, но май трябва да го направя, за да се осъзнае.. ;( ..

Luidgie
09-02-2011, 19:14
Не се заяждам, съветвам те. Ама си ревлива... Ако ще и стотната тема да ти е. Такива усмивчици са наоулно излишни, както и многоточието след всеки три думи. Както и да е. Приятно мрънкане, оставям те.

FuCKkK13
09-02-2011, 19:16
Не се заяждам, съветвам те. Ама си ревлива... Ако ще и стотната тема да ти е. Такива усмивчици са наоулно излишни, както и многоточието след всеки три думи. Както и да е. Приятно мрънкане, оставям те. многоточието ми е навик... иначе мерси ...