PDA

View Full Version : Българските ''звезди'' :)



Biskfitka
09-01-2011, 20:02
Може ли българите да сме толкова...меки!? 8-) :? :? :?
Как може цяла България да се възхищава на ........АЗИС?!?!?!?
От няколко дни съм потресена направо! ;х Разглеждам профилчето на нашата звезда в фб и всеки 2ри му пише колко го обича,той бил перфектния мъж или жена (всеки различно).Бил символа на България :shock: ....Ако напишеш нещо против него всички ти обясняват ,че си беден,грозен и завиждаш хахахах а..
И върха-азис споделя,че не го е срам,че правил секс за пари,гордеел се, и всичко му викат браво,гордеем се с теб и т.н.Ако не е Азис ще му обясняват колко е тъпо,подло и т.н.,но не...той нали е символа на нашата мила циганска държава :-)
Ей какви хора сме... :?

Нямам въпрос,просто споделям,ако някой иска може да изрази мнението си... :)




Обаче е голям кеф,като го обидиш и всички почнат да ти обясняват колко завиждаш на някакъв педерасТ :grin:

lubo9712
09-01-2011, 20:05
Да, тея дето го харесват са хейтърчетата на вибокс :-D

no
09-01-2011, 20:15
Аз 100% не се възхищавам на АЗИС :smt072 .

Biskfitka
09-01-2011, 20:49
Аз 100% не се възхищавам на АЗИС :smt072 .Да бе,той е толкова сексиии,истински мъж...който се хвали,че има най-красивите и женствени бедра на светаааааааааа :-) :-) :-)

whiteterror
09-01-2011, 22:48
Азис е звезда заради гласа си, а не заради това че се прави на педал. Пределно ясно е, че не е педал. Пределно ясно е и че има уникален глас.

Biskfitka
09-01-2011, 23:40
По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.

xoxi
09-01-2011, 23:49
Той човека не е виновен. Даже си е достоен за възхищение, след като е открил с какво може да добие слава в тази държава. На всички ни е ясно, че тук не провокираш ли с простотията, сексуалността си или нещо друго, няма да те бъде.
Попадала съм няколко пъти на предавания с него и мога да кажа, че съм останала с добро впечатление. За гласовите му данни нищо не мога да кажа, тъй като не съм слушала негови песни. Само "дуета" му с Тома слушах, но ми беше достатъчно да чуя, че има глас. Което е в негов плюс, но и да нямаше, пак щеше всички да го знаят.

whiteterror
09-02-2011, 00:23
По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.

По принцип циганите са добри музикани. Не всички обаче могат да пеят.

Biskfitka
09-02-2011, 00:28
По принцип циганите пеят много добре.Но гласът му не е чак толкова уникален.Според мен.

По принцип циганите са добри музикани. Не всички обаче могат да пеят.Да де,в този смисъл го казах. :)


Не става въпрос само за Азис,има и много по-зле от него,просто последните дни само такива неща чета като вляза във фб ;х ....
Въпросът е,че българите сме толкова странни индивиди.Когато не познаваме някого,можем да го съдим за какво ли не,но ако той е ''известен'' едва ли не е безгрешен и всичко ,което прави е нормално о.О ..
И слушам чалга,да,но да се казва за изпълнителите й,че са символите на България :?

xoxi
09-02-2011, 00:58
И слушам чалга,да,но да се казва за изпълнителите й,че са символите на България :?

Реално погледнато, точно чалга изпълнителите и чалга песните представят по-голямата част от българите. Може да се каже, че са нещо като символ, да!
Сигурно 90% от българите слушат тази музика, като много от тях й придават прекалено голямо значение в личния си живот, начина на обличане, визия като цяло, общуване, начин на мислене, ценности и т.н.

Colouring
09-02-2011, 10:17
Не знам какво толкова сте потресени.Това не е от вчера или днес.Чалга манталитет и култура,която е гадна,гнусна и дразнеща,но вече съм свикнала с нея.
Като чуя бъгарска "звезда" и ми става лошо.Веднага знам,че ще се спомене някоя от новоизтъканите чалга певици,които нямат грам мозък и още по-малко гласови възможности.
Относно Азис-не го знам дали пее хубаво или не,но за мен всичко е една постановка,с цел известност/пари и т.н.
И това е,
свикнала съм и не се впечатлявам от такива работи.

kalpazanka
09-02-2011, 13:21
Biskfitka, ще ме прощаваш, но и от твоята тема лъха на лицемерие.
Звезди си го окичила в кавички, а във фейсбук разглеждаш страницата му. Или ти е противен и не се допираш до нищо, свързано с него, или му правиш реклама /щото на практика няма лоша реклама и явно признанието за парите е част от рекламна кампания/, или си мека. Избери си.

fenkaaa
09-02-2011, 13:54
Азис е звезда заради гласа си, а не заради това че се прави на педал. Пределно ясно е, че не е педал. Пределно ясно е и че има уникален глас.

Biskfitka
09-02-2011, 17:20
Biskfitka, ще ме прощаваш, но и от твоята тема лъха на лицемерие.
Звезди си го окичила в кавички, а във фейсбук разглеждаш страницата му. Или ти е противен и не се допираш до нищо, свързано с него, или му правиш реклама /щото на практика няма лоша реклама и явно признанието за парите е част от рекламна кампания/, или си мека. Избери си.Нито едно от трите :? Добавен ми е в страницата с харесванията и затова постоянно ми излизат новини и публикациите му.Естествено,че като ми стане интересно нещо,ще го прочета. :)

sasha_90
09-02-2011, 17:34
Нека прави Азис каквото си иска.Той доказа,че има глас.А що се отнася до пола му-не знам какъв е.Ту се прави на жена,ту на мъж,направо се обърквам.