PDA

View Full Version : Swf файл с Фотошоп!?



AniBG
09-01-2011, 19:03
Накратко - трябва да направя swf файл с Photoshop CS5! Нямам си ни най-малка представа как да го направя, още повече какво означава и представлява този тип файл! Имам известна представа, върху какво е изграден, но като цяло нямам никакви познания относно това конкретно! Ще съм благодарна на тези, които ми помогнат, естествено като са по-навътре в нещата, имат опит с това и по възможност да са с близка или същата версия на моята! Устройва ме и сайтове с уроци въпреки, че знам няколко, в които или няма никакви обяснения или изобщо не е добре обяснено!! :?

sli73r
09-01-2011, 20:15
Да не искаш да кажеш Adobe Flash CS има го в замундата
Намерих нещо http://www.wonderhowto.com/how-to-make-rotating-swf-logo-photoshop-355039/

AniBG
09-01-2011, 20:29
Не знам, на мен ми казаха, че ставало и с фотошоп, моята версия е Adobe Photoshop CS5 Extended не знам дали ще стане!?

sli73r
09-01-2011, 20:57
Не знам, на мен ми казаха, че ставало и с фотошоп, моята версия е Adobe Photoshop CS5 Extended не знам дали ще стане!?
Ми само с втория линк мога да ти помогна съжелявам
или пък потърси тук http://myplace-online.info/

Yapp
09-02-2011, 18:10
Няма как да стане с Photoshop, няма значение коя версия е (няма версия "Adobe" - това е фирмата която ги произвежда целият Creative Suite).
За флаш файлове си има Adobe Flash - но щом не разбираш шанса да постигнеш желаният резултат е мимимален ;).

ToOoNiCe
09-02-2011, 19:48
Няма как да стане с Photoshop, няма значение коя версия е (няма версия "Adobe" - това е фирмата която ги произвежда целият Creative Suite).
За флаш файлове си има Adobe Flash - но щом не разбираш шанса да постигнеш желаният резултат е мимимален ;).

Амиии може първоначално да направи графичните файлове на фотошоп и после да ги прекара през макромедия ... :razz:

Yapp
09-02-2011, 20:22
...

Амиии може първоначално да направи графичните файлове на фотошоп и после да ги прекара през макромедия ... :razz:

Retard ? Не пита как да вкара графични файлове в флаш, а как да направи флаш с Photoshop

ToOoNiCe
09-02-2011, 21:43
...

Амиии може първоначално да направи графичните файлове на фотошоп и после да ги прекара през макромедия ... :razz:

Retard ? Не пита как да вкара графични файлове в флаш, а как да направи флаш с Photoshop

Ти си по-голям ретард , като се има в предвид ,че по-нагоре в темата казаха хората ,че не може ...