PDA

View Full Version : Нов потребител. Линкове?



GGGXXX
09-01-2011, 19:16
Здравейте. Исках да пусна обява. Извадих подробна ифнормация. Дадох линкове, за да бъда по-изчерпателен и да не каже някой, че лъжа. Но новите потребители не могат да слагат линкове. Писах ви на имейла, очевидно или не го преглеждате, или нямате време да ми отговорите, или просто не искате. Както и да е, въпросът ми е може ли да ми бъде позволено да пусна тази обява (а и още 1, която още не съм подготвил) с линковете. В тях има снимки на предлагания от мен продукт и информация за него. Благодаря предварително и се надявам, че поне тук някой ще ми отговори.
Поздрави, Геш 8)

ПС - Благодаря за бързия отговор. Значи все пак става дума за брой мнения, а не за време откакто си регистриран? Пратих ЛС на LadyDi. Сега си прочетох мнението, звучи малко враждебно, но, повярвайте ми, не е. Извинявам се, ако сте го възприели така. :neutral:

amk933
09-01-2011, 20:40
Първо, като имаш такъв проблем пиши директно до някой от екипа на ЛС - нямам си никаква идея на кого си пратил мейл или поне аз не знам модератори/администратори да си имаме е-поща. В смис, сигурно си пратил мейл на някой от инвестор, където се занимават с по-други неща около сайта.

Второ - проблемът ти. Поне аз нямам техническите права да ти дам такъв достъп. Мисля, че и колегите администратори също не могат да правят такива изключения. И като казвам не могат имам предвид липса на такава функция в системата, а не, че не искат.

Така или иначе тази превантивна стъпка не трае кой знае колко дълго. Попиши малко из форума и след няколко 10ки мнения ще се махне този лимит.

Предполагам, че отговорът ми няма да ти хареса много, но регулациите и системата са такива. :)

Поздрави,
амк933

LadyDi
09-01-2011, 20:44
Къде искаш да пуснеш тази обява?
Пиши ми на ЛС за какво точно става въпрос и ще видим какво можем да направим.