PDA

View Full Version : Battlefield3 vs ModernWarfare3



val181
09-01-2011, 21:16
Знам че и двете игри не са излезли но въз основа на това което е известно това ще са 2 много конкуриращи се игри и за това Ви питам вие коя бихте избрали?

UNITED2
09-01-2011, 21:25
Аз съм повече за MW3,графиката на MW2 за мен си е повече от перфектна и няма какво повече да искам... на MW3 изглежда ще е същата но това не ме притеснява,геймплея на Call of Duty е уникален,малки детайли го правят такъв... Battlefield3 ще е игра с уникална графика и супер реализъм,това не ме грее много защото системните изисквания ще са големички и два ли ще успея да я видя в пълния си блясък,а тя е игра която разчита на визията си така,че ако я играеш с по ниски настройки няма да е нищо особено.. можеби но ще видим !
До сега всички игри ги играя на макс,сигурен съм,че Call of Duty ще я подкарам пак,обаче Battlefield3 .. :-|
Все пак двете игри ще са уникални,това че са такава голяма конкуренция стреми производителите да ги усъвършенстват все повече и повече това за нас може да е само + защото ще станем свидетели на 2 истински шедьовъра ! :) :grin:

val181
09-01-2011, 21:42
Не знам аз пък съм за батълфилда защото играя на конзола и системните не ме бъркат пък и аз искам от една игра реалистичност и графика което е плюс за батълфилда. Разбира се не мога да отрека че блек опс е шедьовър и че авторите на СоД винаги изпипват детайлите но мисля че батълфилд ще е по-добра игра.

sunman
09-02-2011, 09:31
Аз пък съм и за двете игри! :)

ThEKiNgG
09-02-2011, 11:01
Батълфайлд кал оф дути немогат даги направят реалиститчни.

K_O_L_E_V
09-02-2011, 11:16
Батълфайлд кал оф дути немогат даги направят реалиститчни.

Ами кое, CS-а ли е реалистичен ?

Трябва да се изчака поне до утре, днес излиза първия мултиплеър клип на MW3.

UNITED2
09-02-2011, 15:54
Аз пък не играя мултиплейър,кампанията си я връткам с кеф и толкова !
Не се оплаквам,че в днешно време игрите са късички (5-8 часа) дългите игри ме отегчават ... :-|

K_O_L_E_V
09-02-2011, 17:07
Аз пък мултито на CoD4 го играя почти всеки ден, искам да видя какъв ще е мултиплеъра на MW3 за да решя коя да си купя.