PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ СЪС СБЛИЖАВАНЕТО



korpin
09-01-2011, 20:25
Здравейте!
Ето какъв е моят,да го наречем, проблем:не мога да се сближавам с хора от противоположния пол.Преди 2 години имах връзка с 1 момче,която продължи само месец.Аз поисках да се разделим,защото разбрах,че не изпитвам нищо към момчето.Доста време след това не можехме дори да се погледнем в очите.Той го прие доста болезнено,което е странно,защото като цяло не се познавахме никак добре.Просто имаше свалка ( 2 седмици) и после Бам!-тръгнахме.
Както и да е!Та от тогава ми е много трудно да се сближа с някой,когото харесвам.Имала съм много свалки от тогава,опознавала съм някой от тях даже,но стане ли дума за нещо повече бягам като попарена!Искала съм да имам нещо повече с почти всички от тях,но когато дойде време за нещо повече,сякаш чувствата ми се променят коренно и обикновено се стига до караница.И все когато срещна някое мило свястно момче си казвам:този ще е,този път няма да оплескам нещата...и все едно и също става...
Много ще съм благодарна ако ми дадете съвети как да се оправя с този проблем,как да не ме е страх от обвързване,защото аз наистина го искам и дори когато сърцето ми крещи:ДА!,разумът надделява,започвам да си мисля негативни неща,да откривам само кусури и в крайна сметка,човекът който ме е харесал се чувства излъган,мен ме боли от поредния провал...
Благодаря ви,че отделихте време да прочетете за моите терзания! :D :)

elysunny
09-01-2011, 20:28
не знам, аз съм същата ама се се намира някои, които да ме задържи за по-дългичко
на колко си години??
п.с. смени си името на темата с малки букви, щото изгл. доста отчаяно

annonimnna
09-01-2011, 20:29
Ами просто не мисли толкова много. Щом сърцето ти го иска-така да е...
Не търси само "кусурите", а изкарвай хубавите неща от човека :)

Verminaard
09-01-2011, 20:34
Добре дошла на купона,сядай където искаш,и без това сме малко.


А теб не те е 'страх' от обвързване.Просто премисляш нещата,стигаш до логичното заключение,че въпросният индивид не е за теб и минаваш на следващия.Това е много хубаво нещо,между другото,защото поне така пестиш загубено време от безсмислени обръзвания,докъто не намериш правилен човек.Пък и винаги е най-добре да се водиш от разума.Логиката е крал и господар.

xBadxApple
09-01-2011, 20:43
Не си срещнала достатъчно интересен човек, явно, който да провокира желание да го опознаеш и разчовъркаш, мисля.

kyon
09-01-2011, 22:47
Логиката е крал и господар.

Blab
09-01-2011, 22:56
Не си срещнала достатъчно интересен човек, явно, който да провокира желание да го опознаеш и разчовъркаш, мисля.
дам!
//здрасти, здрасти)

korpin
09-02-2011, 07:19
Индивидът не е за мен,минавам на следващия-ок. Но в такъв случай започвам да се питам:а кой е за мен тогава? Може би докато чакам принца от мечтите ми няма да преодолея страха да имам нещо повече с някой,след като осъзнавам още в начален стадии,че не е това на което съм се надявала.
Благодаря ви за мненията,anyway.За пореден път се обеждавам,че в този сайт мога да намеря много свестни хора :)

SheDevil
09-02-2011, 07:34
Прекалено много мислиш. Отдай се на момента,любовта е безумие, приключение,страст, а не формула по която да изчислиш колко сдържана трябва да си...

fenkaaa
09-02-2011, 08:38
Не си срещнала достатъчно интересен човек, явно, който да провокира желание да го опознаеш и разчовъркаш, мисля.

++

и когато намериш този човек,ще видиш как от самосебеси ще се отпуснеш.. :)

korpin
09-02-2011, 10:37
А сега като чета поста си се чудя дали пък проблемът със сближаването не идва точно от онази кратка връзка.Сякаш след нея започнаха проблемите:страх от сближаване,не умея да допускам хората до себе си.Дойде ли се до нещо повече от заигравката,свалката,изгра ждам бариера и не си позволявам да опозная повече човекът,като се самоубеждавам,че не е за мен,че не е този от когото имам нужда и както вече казах,започвам да му търся недостатъците..

badsector
09-02-2011, 10:46
Един ти трябва да те изчука качествено и ще се оправиш.

jane_17
09-02-2011, 11:12
А сега като чета поста си се чудя дали пък проблемът със сближаването не идва точно от онази кратка връзка.Сякаш след нея започнаха проблемите:страх от сближаване,не умея да допускам хората до себе си.Дойде ли се до нещо повече от заигравката,свалката,изгра ждам бариера и не си позволявам да опозная повече човекът,като се самоубеждавам,че не е за мен,че не е този от когото имам нужда и както вече казах,започвам да му търся недостатъците..

Мислиш, че си си повлякла крак... Или в самата връзка е имало нещо, което те е накарало да не искаш да се обвързваш пак???

korpin
09-02-2011, 11:26
Aми свързвам я само с негативни емоции и може би вътрешно не искам да се обвързвам за да не се повторят.. или нещо такова