PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



didet0oo
09-01-2011, 21:43
Здравейте, аз съм момиче на 18 и искам да опиша ситуацията ,в която се намирам за да ми дадете съвет. Имах връзка (предимно сексуална) със момче на 24 год. Той е имал сериозна 4годишна връзка от която много е страдал, аз също имах сериозна връзка 2 години и половина от която много страдах и за това и двамата не искахме да сме гаджета. Още в началото си обещахме, че ще бъдем само приятели и ако правим секс това да не разваля приятелството ни.
В продължение на 1 месец всичко си беше добре докато не разбрах,че той си има гадже от половин година,която обаче не е от нашия град и се виждат много рядко, подържат връзка само чрез интернет.Дори си писах със нея,защото съм приятелка на братовчед и, който е от нашия град. Но разбира се не й казах, че гаджето й се вижда с мен. Аз много се ядосах, но когато ме попита дали отношенията ни ще си останат същите му казах да, защото все пак тя е много далече и се виждат изключително рядко. После обаче размислих.. Беше петък вечер и ние с него се бяхме разбрали да отидем на един купон, пихме цяла вечер, той по принцип се държеше с мен все едно ми е гадже. В цялата му компания само аз бях момиче, но все пак беше забавно,защото сме само приятели. И така вечерта преспах у тях, защото той живееше на две крачки от там. Сутринта ме изпрати до нас... и после като си писахме по скайп му казах,че ще е по добре повече да не се виждаме.. много бях мислила за това още като разбрах,че си има гадже. Той не ми каза нищо, каза просто добре.. Казах му,че няма лошо да сме си наистина приятели и само да си пишем. Той се съгласи обаче чат пат като го питах нещо лично ми отговаряше: нъли сме само приятели,няма нужда да ти отговарям, или нещо от сорта. И след няколко дни се скарахме, защото неговото "прекрасно" гадже му беше говорила глупости за мен и се е опитала да ме изкара виновна. Няма смисъл да обяснявам по подробно,заради това нещо той ми каза,че съм много долна и че не е очаквал ,че ще го предам. Но след като му обясних нещата ми се извини. Обаче тогава бях прекалено ядосана,за това че ме е обидил и му казах,че не искам да го виждам никога повече ,и че е един много голям боклук . Казах му,че ако гаджето му го познава толкова колкото аз съм го опознала изобщо няма да е с него. Той ме блокира от фейсбук и ме премахна от скайп. На другия ден не бях толкова ядосана и му търсих пълномощно по скайп, той ми каза ,че няма да ми даде.. попитах дали наистина никога повече няма да ми пише и той ми каза,че сега ми е много ядосан и по нататък ще ми пише.
И така писа ми чак след седмица,даде ми пълномощно,но не иска да ме отблокира във фейсбук, нито да се видим ... Попитах го дали още ми е приятел и той каза:горе долу да. Като се опитвам да говоря за това между нас ми казва въобще да не говоря за това и да не го питам лични въпроси за гаджето му.. Попитах го дали иска да се видим и да гледаме филм както винаги, но той каза,че не му се гледа филм.. и аз му казах,че може да правим нещо друго и тогава ми каза, че сега за сега не иска да се вижда с мен и МОЖЕ БИ НЯКОЙ ДРУГ ПЪТ... Това значи ли ,че не иска да прави секс с мен? Дайте ми някакъв съвет ,дали изобщо да чакам този някой друг път ??

Преместено.Extremescream

09-01-2011, 21:47
Прочетох само последните 2 изречения.
Отг:Не.

Extremescream
09-01-2011, 21:50
Ъъъ, защо сложи кавички на ''прекрасно'', при положение, че на тази девойка очевидно гаджето и е идиот, а ти спиш с него, независимо от факта, че си има приятелка....
Щом не иска да се виждате, ти мислиш ли, че иска да прави секс с теб? Замисли се малко.
А и нали ти си му била ядосана и искаш да сте само приятели, сега изведнъж искаш секс. Вземи реши какво искаш всъщност.

TheGuardian01
09-01-2011, 21:51
Прочетох само последните 2 изречения.
Отг:Не.
Е т'ва е :D :D :-)
Аз пък го прочетох цялото - ако толкова ти харесва сексът с него - давай смело , продължавай да му се натискаш. Ако ти е все тая- заебавай ситуацията и смело напред. Чак пък толкова , та да изпишеш цял ферман тука :lol: 8-)

didet0oo
09-01-2011, 21:55
Прочетох само последните 2 изречения.
Отг:Не.
Е т'ва е :D :D :-)
Аз пък го прочетох цялото - ако толкова ти харесва сексът с него - давай смело , продължавай да му се натискаш. Ако ти е все тая- заебавай ситуацията и смело напред. Чак пък толкова , та да изпишеш цял ферман тука :lol: 8-)
Ми какво да кажа като се влюбих в него? А и той като си има гадже защо тогава се виждаше с мен и то не само за секс?! А аз в началото незнаех,че си има гадже

Extremescream
09-01-2011, 21:58
Щото гаджето му е на пичка си майчина и иска близост + секс, това не значи, че е влюбен в теб.

TheGuardian01
09-01-2011, 22:04
Еми като си влюбена в него - твой проблем. Като беше разбрала, че си има приятелка - пътя и т'ва е.
Сяаа, с извинение, ше го ядеш големия, около 1 месец... освен ако не искаш да се превърнеш в момиче на повикване де, че аз като гледам натам вървят нещата :?

Zarity
09-01-2011, 22:55
Мен ми е необяснимо защо си сложила темата в секс.

Ето кво става като се навъдиха толкова филми с такъв сюжет,приятели само за секс ми били,айде бягай от тука.
На 18 години се предполага да не си толкова слабоумна.

didet0oo
09-01-2011, 23:39
Мен ми е необяснимо защо си сложила темата в секс.

Ето кво става като се навъдиха толкова филми с такъв сюжет,приятели само за секс ми били,айде бягай от тука.
На 18 години се предполага да не си толкова слабоумна.

Ми да ти кажа честно ние си бяхме като гаджета,просто не исках обвързване,за да не бъда наранена за пореден път.. А като разбрах,че си има гадже много мислих и накрая все пак му казах,че не искам повече да се виждаме. И както казах и на него аз го познавам много по добре от гаджето му,той за 1 месец е прекарал повече време с мен отколкото с нея за 6 месеца! :) И щом е бил с мен значи с нея нещо му е липсвало и не мисля ,че е било само секса..

09-01-2011, 23:48
Мен ми е необяснимо защо си сложила темата в секс.

Ето кво става като се навъдиха толкова филми с такъв сюжет,приятели само за секс ми били,айде бягай от тука.
На 18 години се предполага да не си толкова слабоумна.

Ми да ти кажа честно ние си бяхме като гаджета,просто не исках обвързване,за да не бъда наранена за пореден път.. А като разбрах,че си има гадже много мислих и накрая все пак му казах,че не искам повече да се виждаме. И както казах и на него аз го познавам много по добре от гаджето му,той за 1 месец е прекарал повече време с мен отколкото с нея за 6 месеца! :) И щом е бил с мен значи с нея нещо му е липсвало и не мисля ,че е било само секса..
Повярвай ми мъжете не са ЧААК толкова сложни създания. Даваш му секс-твой е. Онази започва да му дава повече секс-вече не е твой. Кефиш го на външен вид - твой е. Онази го кефи повече-еми..кофти тръпка. Намери си сериозна връзка, срамота на 18 години и се изживяваш като момиче на повикване. Нямаш ли си изпити, за които да си учиш???

didet0oo
09-01-2011, 23:58
Мен ми е необяснимо защо си сложила темата в секс.

Ето кво става като се навъдиха толкова филми с такъв сюжет,приятели само за секс ми били,айде бягай от тука.
На 18 години се предполага да не си толкова слабоумна.

Ми да ти кажа честно ние си бяхме като гаджета,просто не исках обвързване,за да не бъда наранена за пореден път.. А като разбрах,че си има гадже много мислих и накрая все пак му казах,че не искам повече да се виждаме. И както казах и на него аз го познавам много по добре от гаджето му,той за 1 месец е прекарал повече време с мен отколкото с нея за 6 месеца! :) И щом е бил с мен значи с нея нещо му е липсвало и не мисля ,че е било само секса..
Повярвай ми мъжете не са ЧААК толкова сложни създания. Даваш му секс-твой е. Онази започва да му дава повече секс-вече не е твой. Кефиш го на външен вид - твой е. Онази го кефи повече-еми..кофти тръпка. Намери си сериозна връзка, срамота на 18 години и се изживяваш като момиче на повикване. Нямаш ли си изпити, за които да си учиш???

За мен момиче на повикване е доста обидно.. Но не мисля,че съм такава,защото и на мен ми е харесвала тази връзка. Просто грешката ми в момента е ,че съм влюбена в него,а той от началото ме предупреди да не се влюбвам. И каква сериозна връзка да си намеря като винаги попадам на боклуци?! А с него като нямах такава уж неможеше да ме нарани, но сега пак съм наранена.. Тъжно, но факт :)

09-02-2011, 00:00
Тъжно нетъжно, за това не се хващаш с момчета, които не знаят какво искат.

didet0oo
09-02-2011, 00:04
Тъжно нетъжно, за това не се хващаш с момчета, които не знаят какво искат.
Мерси все пak

FlyingUnderpants
09-02-2011, 00:19
theeye770, гномо як подпис.

sasha_90
09-02-2011, 06:00
Доста си объркана и мисля,че не знаеш какво искаш.
В началото сте се разбрали да сте приятели и от време на време да правите секс,после не си искала такива отношения,а накрая след като си успяла да го отблъснеш искаш отново същите отношения...НЕ ТЕ РАЗБИРАМ.Или искаш нещо,или не го искаш.В отношенията между мъж и жена не трябва да има такова разиграване-правиш това,което желаеш или губиш човека.В твоя случай-си го загубила.

didet0oo
09-02-2011, 11:24
Доста си объркана и мисля,че не знаеш какво искаш.
В началото сте се разбрали да сте приятели и от време на време да правите секс,после не си искала такива отношения,а накрая след като си успяла да го отблъснеш искаш отново същите отношения...НЕ ТЕ РАЗБИРАМ.Или искаш нещо,или не го искаш.В отношенията между мъж и жена не трябва да има такова разиграване-правиш това,което желаеш или губиш човека.В твоя случай-си го загубила.

Казах му,че не искам ,защото се чувствах много кофти като разбрах ,че си има гадже.. И да наистина съм малко объркана, но сега като нямам никакви отношения с него -Да ,отново искам старите ...

fenkaaa
09-02-2011, 11:41
Кво се впрягаш,нали ти е само за секса ;)

sasha_90
09-02-2011, 11:45
Доста си объркана и мисля,че не знаеш какво искаш.
В началото сте се разбрали да сте приятели и от време на време да правите секс,после не си искала такива отношения,а накрая след като си успяла да го отблъснеш искаш отново същите отношения...НЕ ТЕ РАЗБИРАМ.Или искаш нещо,или не го искаш.В отношенията между мъж и жена не трябва да има такова разиграване-правиш това,което желаеш или губиш човека.В твоя случай-си го загубила.

Казах му,че не искам ,защото се чувствах много кофти като разбрах ,че си има гадже.. И да наистина съм малко объркана, но сега като нямам никакви отношения с него -Да ,отново искам старите ...
Още един пример за това,че винаги искаме нещата,които не можем да имаме,защото вече сме ги загубили.

sladur4etyYy
09-02-2011, 11:53
наистина ли си толкова глупава и наивна, че не забелязваш, че просто те използва да му запълваш времето? ако ще се занимаваш с обвързано момче, поне го прави така, че да предпочете теб накрая, а не да те държи като резерва, когато няма с коя да си начеше крастата.