PDA

View Full Version : Проблем при изхождане УЖАССС



saaaddd
09-02-2011, 03:54
Имам проблем с космите по дупето, след като се изходя се бърсах само с тоалетна хартия и ставах.. мислех си, че всичко е ОК!
Ама на скоро ми се натрупаха изпражнения заплетени в космите ( гнусно е да но много гадно.. ) не мога сега да се изходя, пробвах се да си махна космите с ножичка да го премахна това ама не стана..причината да не си измия добре дупето след като се бях изходил беше, че бяха свършили мокрите кърпички :x Моля ако някой е имал същия проблем да напише отговор :( :smt022 Между другото Бабалюгата (топчета сухи лайна) е втвърдено и не може да се премахне лесно.. :?

gugenceto2
09-02-2011, 07:00
ОБРЪСНИ СЕ!

ted4ty
09-02-2011, 07:21
причината да не си измия добре дупето след като се бях изходил беше, че бяха свършили мокрите кърпички :x

еееее WTF!! Вода и сапун няма ли??Принципно след голяма нужда трябва се измива дупето :x Някои хора не го правят,но от хигиенна гледна точка :( Не можеш ли да се обръснеш?Мястото е гадно,но не е невъзможно ;) Взимаш едно огледалце,бръсначка и една кърпичка и готово ... и почни да се миеш...мокрите кърпички,НЕ МОГАТ да постигнат същия ефект!!

kalpazanka
09-02-2011, 07:52
Бръсненето ще влоши положениео- космите ще станат по-гъсти и трудностите ти ще са още по-големи. Избърсвай се старателно без оглед на количествата хартия, които похабяваш. Топченцата може да махаш, като ги обхващаш с хартия и ги издърпваш.

saaaddd
09-02-2011, 09:54
Така правя след като свърша първо с тоалетна хартия после с мокри кърпички и нямах никакъв проблем, също така се къпе по 1-2 пъте дневно.. ама това е направо ужасно от 5дена не съм ходил по голяма нужда :-x доста тъпо..
(Топченцата може да махаш, като ги обхващаш с хартия и ги издърпваш.) - няма да стане както казах е засъхнало и няма да стане

antoniqqq
09-02-2011, 09:59
Ами измий се със сапун и вода.Не разчитай на кърпи :?
Запек ли имаш?
:?

saaaddd
09-02-2011, 10:08
Нямам запек досега съм нямал такъв проблем, просто заради това засъхналото ако дето стои пред ануса оплетено не мога да се изходя.. :x

badsector
09-02-2011, 11:04
Троловете стават все по-гнусни с времето...

DragonLady
09-02-2011, 15:50
Троловете стават все по-гнусни с времето...

+1
Е**си гнусният тролинг ...

09-02-2011, 16:18
Еми отрежи си задника!

gugenceto2
09-02-2011, 16:43
Еми отрежи си задника!

:razz: :razz: :razz: :razz:

gugenceto2
09-02-2011, 16:44
Тука няма ли опция повръщане щото ми се гади от таз тема :-& :-&

DragonLady
09-02-2011, 16:54
Опция нема, има емотиконки.

:-& :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078

Abbey
09-02-2011, 19:04
:shock: :smt078 :?

reperw
09-02-2011, 21:15
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...

saaaddd
09-03-2011, 01:24
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...


С мокри кърпички го мия и плюс това се къпя 2-пъти дневно

ted4ty
09-03-2011, 12:56
еми хващаш и дърпаш оххх направо ми се повдига от тая тема :smt078 :smt078 :smt078

gugenceto2
09-03-2011, 13:16
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...


С мокри кърпички го мия и плюс това се къпя 2-пъти дневно

А ти бършеш ли си проклетия задник?!То за това е тоалетната хартия.А след това се къпеш бе човек!!!Баси работата :-x :-x

Abbey
09-03-2011, 14:13
С мокрите кърпички не може да се нарече миене.

IncendiaSanctus
09-03-2011, 14:45
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...

Май имаш предвид биде ?

А аз не мога да спра да се хиля на думата "бабалюга" :razz:

gugenceto2
09-03-2011, 17:39
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...

Май имаш предвид биде ?

А аз не мога да спра да се хиля на думата "бабалюга" :razz:

:D :D :D

reperw
09-04-2011, 09:52
DAMNNNNNNNNNNNNN ние имаме нещо като тоалетна каде си миеш гъза ...

Май имаш предвид биде ?

А аз не мога да спра да се хиля на думата "бабалюга" :razz:

Дефиниция:

Суровина, която се получава, когато изсъхналите екскременти останат по космите на задника, известна във Варна и като бръндза, а в Русе - като камбанка.

ТЕХНОЛОГИЯ НА ДОБИВАНЕ

Често след акане лайняни субстанции остават по космите на задника. След известно време специален протеин от космите реагира с витамините от екскремента и се получава бабалюга.


да май биде се казва сее тая ама е яко и няма бабалюги ахаххаухухауахуахуа :lol: :lol:

lili12
09-04-2011, 15:14
Пич, не ти ли смърди :lol:
По темата: Мий се след ходене по голяма нужда!
Друго решение няма!

Тая тема ме РАЗБИ тотално :smt046

gugenceto2
09-04-2011, 15:34
Значи имаш едно голямо неизмито лайно залепено за космите ти :razz: :razz: :razz: :razz:

mimsitu
09-05-2011, 13:27
Пич, не ти ли смърди :lol:
По темата: Мий се след ходене по голяма нужда!
Друго решение няма!

Тая тема ме РАЗБИ тотално :smt046

+++

Skaarj
09-05-2011, 15:51
Земи си направи чешмичка на задника, че да не ти залепват лайна :lol:

Uncredible
09-05-2011, 23:07
Пф ... Стига сте се подигравали на момчето :x На вас може и да ви е смешно, но не сте се поставили на негово място може наистина да е доста неприятно ! Като ви е гнусна темата не я четете можеше да си спестите тъпите коментари :? Всеки си има някакъв проблем и не бива да се подиграваме с това ... // По темата - а дали ще е добре след като се избършеш да се намажеш с някакъв крем да '' омекоти ситуацията '' ? Незнам дали е правилно обаче :-o Може и да отидеш на лекар ако стане по-сериозно :)

09-05-2011, 23:10
Пф ... Стига сте се подигравали на момчето :x На вас може и да ви е смешно, но не сте се поставили на негово място може наистина да е доста неприятно ! Като ви е гнусна темата не я четете можеше да си спестите тъпите коментари :? Всеки си има някакъв проблем и не бива да се подиграваме с това ... // По темата - а дали ще е добре след като се избършеш да се намажеш с някакъв крем да '' омекоти ситуацията '' ? Незнам дали е правилно обаче :-o Може и да отидеш на лекар ако стане по-сериозно :)
Ти шегуваш ли се? 1во темата е 100процентова ебавка и 2ро-какъв крем?!?!??!

Uncredible
09-05-2011, 23:38
Пф ... Стига сте се подигравали на момчето :x На вас може и да ви е смешно, но не сте се поставили на негово място може наистина да е доста неприятно ! Като ви е гнусна темата не я четете можеше да си спестите тъпите коментари :? Всеки си има някакъв проблем и не бива да се подиграваме с това ... // По темата - а дали ще е добре след като се избършеш да се намажеш с някакъв крем да '' омекоти ситуацията '' ? Незнам дали е правилно обаче :-o Може и да отидеш на лекар ако стане по-сериозно :)
Ти шегуваш ли се? 1во темата е 100процентова ебавка и 2ро-какъв крем?!?!??!
От къде знаеш, че е ебавка ? // Еми просто някакъв крем може и да помогне :)

Skaarj
09-06-2011, 08:46
Пф ... Стига сте се подигравали на момчето :x На вас може и да ви е смешно, но не сте се поставили на негово място може наистина да е доста неприятно ! Като ви е гнусна темата не я четете можеше да си спестите тъпите коментари :? Всеки си има някакъв проблем и не бива да се подиграваме с това ... // По темата - а дали ще е добре след като се избършеш да се намажеш с някакъв крем да '' омекоти ситуацията '' ? Незнам дали е правилно обаче :-o Може и да отидеш на лекар ако стане по-сериозно :)
Ти шегуваш ли се? 1во темата е 100процентова ебавка и 2ро-какъв крем?!?!??!
От къде знаеш, че е ебавка ? // Еми просто някакъв крем може и да помогне :)
ахаха, никога не може да ти "Засъхне лайното" ако си се избърсал :lol: :lol: С каквато и да е кърпа, ТЕМАТА Е Е*АВКА :razz: С крем вика се намажи :lol:

kalpazanka
09-06-2011, 08:55
Аз.