PDA

View Full Version : Как да противодействаме на ниско кръвно



Hayashi
09-02-2011, 05:29
Винаги съм си била с ниско кръвно. То пише, че си е нормално за млади слаби момичета, така че не съм се и притеснявала.
Лятото ми се случва да ми падне, когато съм навън и е горещо, и не съм яла. Съответно се оправям като хапна нещо и се поохладя.

Но тази вечер пак ми беше много ниско. В момента съм настинала, може и това да е фактор, но почти не спах, и ми беше много зле.

Преди малко пих айрян със сол и мисля, че веднага ми стана малко по-добре.

Но ми предстои 24 часа път с автобус днес и ме е страх, че няма да знам какво да правя. (Щото в чужбина няма айрян >w< ) Ще си купя и черен шоколад, но някой друг със същия проблем, ако сподели как се справя ще съм му много благодарна.

Кафе не пия и лично на мен не ми помага. А колата е изключена в момента, защото още ме боли много гърлото.

badsector
09-02-2011, 11:08
Пий МИНИМУМ по 2 литра вода на ден.

granger
09-02-2011, 12:08
Ами при мен помага колата и шоколада. Но наистина , за да предотвратя да ми падне кръвното, вода и разходки, ходи по 20-30 минути примерно.При мен има ефект!Щом ще пътуваш ,обаче, вземи си и кола.Свежият въздух също помага и не стой много наслънце, стой на място до пътечката , за да не те напича и имай нещо сладко за хапване за всеки случай-сникърс или баунти-мен ме спасиха по път със самолет така :X Доста е неприятно,но сладкото и колата имат ефект!

badsector
09-02-2011, 13:03
Колата е отрова. Храни се здравословно, пий вода и спортувай.