PDA

View Full Version : Смартфони



musicbaby
09-02-2011, 08:48
Искам да си купя обаче много се колебая и искам да ви попитам вие какъв имате, доволни ли сте плюсовете и минусите да му кажете

autista88
09-02-2011, 09:12
Смартфон е по-добре от телефон, ама може да кажеш бюджет нещо и какви изисквания имаш?

musicbaby
09-02-2011, 10:38
няма значение цената препоръчайте ми

Anonimen123456
09-02-2011, 10:45
Препоръчвам ти Sony Ericsson Xperia X8. Аз съм с него вече половин година и съм много доволен.Не е много скъп и си има всичко :)

Nam3less3
09-02-2011, 10:52
Смартфоните имат много функции и възможности, особено ако харесваш тъчскрийните са точно за теб. Аз като любител си взех samsung galaxy s2 Препоръчвам ти го, в момента го има за около 800 лева от операторите с евтини договори.
А като вградените хардуерни възможности и програми ти омръзнат(а едва ли има човек който да има нужда от всичките), влизаш в андроид маркет където има стотици хиляди програми и игри. Иначе ти го препоръчвам, все пак е смартфона с най-добър дисплей, най-бързо работещият и т.н.

badsector
09-02-2011, 11:48
Да, след ретиновия дисплей на iPhone, Galaxy S2 е добър вариант. Бих предпочел нещо, пред iPhonе заради операционната система. Но за обикновен потребител, едва ли има разлика. За по-малко пари в момента са актуални Galaxy Ace и Galaxy Gio.

Nam3less3
09-02-2011, 11:52
Да, след ретиновия дисплей на iPhone, Galaxy S2 е добър вариант. Бих предпочел нещо, пред iPhonе заради операционната система. Но за обикновен потребител, едва ли има разлика. За по-малко пари в момента са актуални Galaxy Ace и Galaxy Gio.Ретиновия бледнее пред първия галакси с, а какво остава пред втория(и не говоря на изуст, ами от личен опит и с 3та телефона). А сега като пуснаха супер амоледите с hd резолюция още повече.

luda4et0o
09-02-2011, 12:20
Galaxy S2

gadgetsbg
09-02-2011, 12:38
Да, след ретиновия дисплей на iPhone, Galaxy S2 е добър вариант. Бих предпочел нещо, пред iPhonе заради операционната система. Но за обикновен потребител, едва ли има разлика. За по-малко пари в момента са актуални Galaxy Ace и Galaxy Gio.Ретиновия бледнее пред първия галакси с, а какво остава пред втория(и не говоря на изуст, ами от личен опит и с 3та телефона). А сега като пуснаха супер амоледите с hd резолюция още повече.
Подкрепям с 2 ръце!

Поздрави

badsector
09-02-2011, 13:44
...Ретиновия бледнее пред първия галакси...
Глупости на търкалета. Супер внимателно съм ги разглеждал и двата телефона и разликата е осезаема. Абе то на Галаксито се виждат пикселите, к'во изобщо говорим?

Nam3less3
09-02-2011, 14:05
...Ретиновия бледнее пред първия галакси...
Глупости на търкалета. Супер внимателно съм ги разглеждал и двата телефона и разликата е осезаема. Абе то на Галаксито се виждат пикселите, к'во изобщо говорим?И пак на галаксито е по-красив дисплея, а първото галакси беше с лошата PenTile матрица, второто не е с такава, а ако толкова те бъркат пикселите, вече пускат с висока резолюция с-амоледи. Я пробвай да пуснеш едни и същи картинки с различни цветове и клипове примерно на айфон 4 и на сгс2 да видиш на кой изглеждат по-добре. А и самсунг са лидерите при дисплейте, и амоледите са идеални за мобилни устройства.

dubi95
09-02-2011, 14:34
вземи този http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=68180 или този ако искаш псп: http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=74&products_id=61169