PDA

View Full Version : Смесено пране



GrippingBosh
09-02-2011, 08:57
Здравейте...
Стана най-голямата простотия ,която можеше!!! В пералнята са били червено ,черно и бяло и завъртяла се пералнята и опа....всичките ми неща са с различен цвят ...възможно ли е на химическо чистене да върнат истинските им цветове или трябва да се пребоядисат ......направо ще се побъркам ,всичките ми дрехи са за боклука...

Glam0rous
09-02-2011, 09:55
Ще те разочаровам, обаче няма да се оправят и на химическо. Пробвай за всеки случай да ги изпереш по отделно като този път гледаш какво слагаш, обаче надали щом веднъж да се боядисали ще се оправят. :?

katii
09-02-2011, 10:02
И при мен скоро се беше получило нещо такова, но добре че само 2 бели блузки се бяха оцветили. Бялото можеш да го оправиш със синьо Aче :D А за другите неща не знам какво може да ти помогне :(

eminemfenka
09-02-2011, 10:16
Vanish ! или има едни ариел капсули май бяха, и с тях ..

Аз така бях с един бял потник - нов! :shock: Метнах го с едни дънки дето пускат ужасно и потника ми беше нов :booooomb: И първо пробвах с вениш и търкане с една четка малко,почти се махна вс. и после само с една капсула го изпрах и сега си е бяяял и си ме радва :-) :grin:

GrippingBosh
09-02-2011, 13:13
Благодаря ви много!
А сиви панталонки ,които са станали сини дали има надежда

GrippingBosh
09-08-2011, 18:16
Хора с Белина как да процедирам :) :)

anonymous708973
09-08-2011, 18:18
Само с бели неща! Внимавай, докосне ли се за секунда до нещо цветно, няма оправяне!

eminemfenka
09-08-2011, 19:37
Благодаря ви много!
А сиви панталонки ,които са станали сини дали има надежда

Не мисля,аз миналата година си взех едни мнооого яки сиви бричове..

После станаха сини,после лилави,после избледняха и сега е някво бледо синио-сиво-лилаво.. ддз :?