PDA

View Full Version : Гадже или само секс?



cool_angel
09-02-2011, 09:57
Въпросите ми са два:
1. Как да разберем дали едно момче иска само секс или нещо повече, винаги съм се чудила това..?
2. В моя случай с въпросното момче си пишем почти постоянно на всякакви теми и даже за бившата си ми е споделял, не е ставало въпрос за секс, но ме покани в едно заведение да отидем някой пат, когато аз искам. Сигурно ще приема, ама не мога да разбера като приятелка ли ме кани, или нещо повече :o

kyon
09-02-2011, 10:00
Отиди и ще разбереш.

korpin
09-02-2011, 10:01
Предполагам,че сте се запознали по интернет и до сега не сте се виждали.Щом не е отварял дума за секс,сигурно просто иска вече да се видите на живо и да се поопознаете.Според мен не става дума за секс,поне за сега :D

sasha_90
09-02-2011, 10:03
Излез с него,опознай го и ще разбереш какво иска.Сега е рано,а и не сме гадатели,че да знаем със сигурност.

Diva4e
09-02-2011, 10:06
Ако си пишете само по интернет, а не се познавате, по-добре разпитай ваши общи познати за него, ако имате такива. Внимавай защото от другата страна може да не стои човека за който се представя той ! :)

sapphire5
09-02-2011, 10:10
Внимавай защото от другата страна може да не стои човека за който се представя той ! :)

е тва винаги съм го най-мразела.. :?

Luidgie
09-02-2011, 10:14
Какво общо има секса с "проблемът" ти?

badsector
09-02-2011, 10:19
Щом му става пишката, значи 100% иска секс. Вече дали ще е само секс, или ще има и нещо друго, няма как да ти кажем. Но бъди напълно сигурна за секса. Той е просто константа.

Evterpa
09-02-2011, 10:25
Хъх, момчетата рядко канят момиче на среща от чисто приятелски подбуди.
Дори да иска нещо повече от секс, със сигурност няма да откаже да го направите. 8-)

HotLife
09-02-2011, 10:25
Въпросите ми са два:
1. Как да разберем дали едно момче иска само секс или нещо повече, винаги съм се чудила това..? То ще си проличи
2. В моя случай с въпросното момче си пишем почти постоянно на всякакви теми и даже за бившата си ми е споделял, не е ставало въпрос за секс, но ме покани в едно заведение да отидем някой пат, когато аз искам. Сигурно ще приема, ама не мога да разбера като приятелка ли ме кани, или нещо повече :o Все пак те е поканил на заведение, не на хотел, нали?

korpin
09-02-2011, 10:28
Хъх, момчетата рядко канят момиче на среща от чисто приятелски подбуди.

Да,но тя иска да знае дали той иска само секс от нея или иска да са гаджета :D
Вероятно иска секс,но е рано да се каже дали ще има нещо повече,ако те е харесал пък сигурно 1во ще се загаджосате предо секса :D

eXxXciTeD
09-02-2011, 12:10
Просто отиди и разбери

bloodyred
09-02-2011, 12:37
Ние не може да знаем дали иска само секс.. нормално е да иска секс всъщност, но въпроса е дали ще иска връзка, даа.. ами просто отиди, опознай го и си решавай сама .. :)

badsector
09-02-2011, 12:50
...дали ще иска връзка...
Това, на което момиченцата казвате "връзка", за момченцата е "секс повече от веднъж".

bloodyred
09-02-2011, 13:05
...дали ще иска връзка...
Това, на което момиченцата казвате "връзка", за момченцата е "секс повече от веднъж".
И все пак по-добре секс за повече от веднъж, отколкото само веднъж .. 8-)

liliii
09-02-2011, 13:10
...дали ще иска връзка...
Това, на което момиченцата казвате "връзка", за момченцата е "секс повече от веднъж". :razz:
Може би не е говорил за секс, защото ще си помислиш, че само това иска. Едва ли, ако не го привличаше и не те харесваше щеше да си пише постоянно с теб.

leadyflame
09-02-2011, 13:10
Ако един мъж/момче те харесва няма начин да не иска да прави секс с теб, отделен е въпроса дали връзката ви ще бъде само на сексуално ниво.

bubkaa93
09-02-2011, 13:30
отиди там,където те е поканил и ще разбереш,какво иска толкова ли е трудно,че чак и тема пускаш :-o

Verminaard
09-02-2011, 14:05
Въпросите ми са два:
1. Как да разберем дали едно момче иска само секс или нещо повече, винаги съм се чудила това..?
2. В моя случай с въпросното момче си пишем почти постоянно на всякакви теми и даже за бившата си ми е споделял, не е ставало въпрос за секс, но ме покани в едно заведение да отидем някой пат, когато аз искам. Сигурно ще приема, ама не мога да разбера като приятелка ли ме кани, или нещо повече :o

Всхички искаме секс,не се притеснявай.И повечето искаме само секс,и за това не се притеснявай.А ако отидеш и го питаш - естествено ще почене да отрича на секундата.Реално погледнато няма как да разбереш без риск печели риск губи.
Аз залагам на 5 червено - само секс.

LeprikonA
09-02-2011, 14:38
както се каза - не те е извикал в хотел нали? т.е въпросът със секса няма нищо общо.. другото... ако не си го виждала никога на живо умната, че както наскоро видях в една тема да не се окаже "Христо на 43 години от Русе" :D

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:39
Не се вкарвайте в замундата моля ви ... ;) Педофил бил .. незнам си къф бил... да не сте на 10 ?

На 1-вият ти въпрос - Ако иска само секс ще разбереш много скоро

2- Просто излез с него...щом те кани значи те харесва....

cigarettekisses
09-03-2011, 08:22
Ще си проличи,споко

Skaarj
09-03-2011, 08:24
Go, Go, Go !

Anja
09-03-2011, 09:07
Излез с него и сама ще разбреш!

SmilezZz
09-03-2011, 11:51
Въпросите ми са два:
1. Как да разберем дали едно момче иска само секс или нещо повече, винаги съм се чудила това..? То ще се разбере,честно казано. По държанието,по това ,което говори.
2. В моя случай с въпросното момче си пишем почти постоянно на всякакви теми и даже за бившата си ми е споделял, не е ставало въпрос за секс, но ме покани в едно заведение да отидем някой пат, когато аз искам. Сигурно ще приема, ама не мога да разбера като приятелка ли ме кани, или нещо повече. Щом не се е отворила тема за секс,надали иска това. Поне не и сега. Явно иска да се опознаете. Пък и не те кани да ходиш у тях или на някое усамотено място,а в заведение. Отиди,ако искаш..

TheManTheLegend
09-03-2011, 11:59
Момичета не разбрахте ли че момчетата ви заговарят и канят да излезете САМО И ЗАЩОТО са сексуално привлечени :-o
Те ви канят с идеята че може да им пуснете, но дали ще е за 1 вечер или ще станете гаджИта зависи и от 2та и дали ще си допаднете.

badsector
09-03-2011, 13:13
...Щом не се е отворила тема за секс,надали иска това....Какво ти се иска на теб и какво е в реалност, са две коренно различни неща. Колкото по-рано проумееш, че мъжете търсят основно секс от една жена, толкова по-добре за теб.

LiveToWin
09-03-2011, 16:34
Всеки иска секс. Дори и ти ! Просто момчето иска да те опознае , да те види. А вече ако нещата се задълбочат , секса вие си го решавате :)

xPafx
09-03-2011, 17:56
Темата ти е адски интересна, кара ме да се замисля, както никога преди. Цяла вечер само това ще ми е в главата, ахх, защо я прочетох..?! :(

blaaablaaablaaa
09-03-2011, 18:33
Едва ли е само за секс. Като се видите, ще разбереш. Всеки иска секс, но не всички са такива, че да ти се нахвърлят отведнъж. Мисля, че пичът става. :)

badsector
09-03-2011, 19:15
...но не всички са такива, че да ти се нахвърлят отведнъж...
Аха, тя да ти се метне веднага на врата, пък ти ще я върнеш недоебана? Всички знаем, че няма как да стане. И к'во излиза - мъжете винаги са готови за секс, просто зависи от жената кога ще им пусне. Значи в крайна сметка пак задължително искаме секс от тях.
Но разбрахме подзамисъла ти, че ти не си като останалите и си склонен да стоиш на сухо цял живот, защото си много чувствителен и не търсиш това от жените. Или просто си гей?

blaaablaaablaaa
09-03-2011, 19:34
Пич, няма човек, който да не търси това от жените. Ако е само до секса, има и платени услуги. 8) Мисълта ми е, че не всички са такива курвари, че 10 минути след първата среща вече да клатят леглото. :D

badsector
09-03-2011, 20:24
...Мисълта ми е, че не всички са такива курвари, че 10 минути след първата среща вече да клатят леглото. :D
Но ако мацката сама си го поиска, ще топнат чушлето :D Платеното е вече за мега бруталните задръстеняци.