PDA

View Full Version : Генеколог ?



bobby95
09-02-2011, 11:06
Когато си девствена и отидеш на генеколог трябва ли да "отваряш краката " или само те гледат с видеозон или там каквото е... :-D
?

Преместена.
kalpazanka

gersinkaa
09-02-2011, 11:11
Зависи за какво отиваш на гИнеколог. Девствена съм и пак ме накараха да седна на кушетката, после ме гледаха и на видеозон. :)

dimitar_ak
09-02-2011, 11:19
Ето отговорите
http://bialotechenie.net/ginekologichen-pregled/

fenkaaa
09-02-2011, 11:28
Първият път,когато ходих си "отварях краката" и не бях девствена.

granger
09-02-2011, 12:02
Еми някои неща не могат само на видеозон да се видят, за това ще се наложи да :отвориш краченца" . Той ще те пита девствена ли си или не си , за да знае как да процедира!

SwEeTMuFFiN
09-02-2011, 18:19
аз съм на 14 и ходих скоро- девствена съм, ама си разкрачих краката за да ме види, ако е предгед- да ще ти се наложи :-D и ако имаш проблем на интимните части пак да, ама аз не разбирам много защото тая беше джаста праста ии като ми взимаше секрет, не знам дали трябваше да е толкова грубо като ми навтя една пръчка (тя тънка амаа...) като почна да върти да натиска, манее щеше да ме отпуши, много болеше идиотка голяма.. ама ти не се притеснявай нека те заведат на някоя миличка :)

bobby95
09-02-2011, 19:12
аз не знам изобщо дали съм за лекар...От дооста време имам бяло течение ли е нз какво е.. ако сутринта си сложа гащички вечер имат мокро петно ( и затова гледам да се мия по няколко пъти на ден )... ходих при личния ми лекар и ми изписа едни хапчета Флажил... ок пих ги течението спря...дойде ми и след като свърши си беше същата история ..
някакви идеи от какво е и с какво да го лекувам ( домашни лекове ) ?

gugenceto2
09-03-2011, 13:27
аз не знам изобщо дали съм за лекар...От дооста време имам бяло течение ли е нз какво е.. ако сутринта си сложа гащички вечер имат мокро петно ( и затова гледам да се мия по няколко пъти на ден )... ходих при личния ми лекар и ми изписа едни хапчета Флажил... ок пих ги течението спря...дойде ми и след като свърши си беше същата история ..
някакви идеи от какво е и с какво да го лекувам ( домашни лекове ) ?
Не си играйте със здравето си.Отиди на гинеколог.Нали това му е работата.Всяко момиче трябва да ходи на такива прегледи.Няма от какво да се срамуваш.А и си за лекар!Домашните лекове...ами аз много вяра на тях нямам!Щом за толкова кратко време ти тече толкова много значи има проблем!Не е нормално.Успокой се и кажи на майка си ако ще се чувстваш по-добре.И не забравяй-ОТИДИ НА ГИНЕКОЛОГ!

ThisIsMe
09-03-2011, 18:07
аз не знам изобщо дали съм за лекар...От дооста време имам бяло течение ли е нз какво е.. ако сутринта си сложа гащички вечер имат мокро петно ( и затова гледам да се мия по няколко пъти на ден )... ходих при личния ми лекар и ми изписа едни хапчета Флажил... ок пих ги течението спря...дойде ми и след като свърши си беше същата история ..
някакви идеи от какво е и с какво да го лекувам ( домашни лекове ) ?

Не разчитай на домашни лекове!Бялото течение HE е нормално.Отиди на гИнеколог!

SweetySmallDevil
09-04-2011, 17:28
Същата работа и при мен ... миналата година ходих, изследванията бяха напълно нормални... но течението си продължаваше, тази година отидох при друга гинеколожка.. изследванията показаха, че всичко ми е абсолютно нормално ... тя ми изписа Флажил, пих го -> течението продължава .. не знам какво става.. ако някой има идея, да казва :S

mmm_sweet
09-04-2011, 18:21
Моята гинеколожка е ТОООЛКОВА добра,че малко след като спах с гаджето си и отидох на преглед тя взе,че ме доотвори :-x И викаше,че нищо ми нямало,а от мен течеше ИСТИНСКА кръв. Нямам думи,толкова некадъни хора има,а се взимат за специалнисти :-x :-x :-x :-x :-x

09-04-2011, 18:58
Моята гинеколожка е ТОООЛКОВА добра,че малко след като спах с гаджето си и отидох на преглед тя взе,че ме доотвори :-x И викаше,че нищо ми нямало,а от мен течеше ИСТИНСКА кръв. Нямам думи,толкова некадъни хора има,а се взимат за специалнисти :-x :-x :-x :-x :-x
Моляя? Как така те доотвори?!?! Това е отвратително, можеше да подадеш жалба :shock:

granger
09-04-2011, 19:08
Моята гинеколожка е ТОООЛКОВА добра,че малко след като спах с гаджето си и отидох на преглед тя взе,че ме доотвори :-x И викаше,че нищо ми нямало,а от мен течеше ИСТИНСКА кръв. Нямам думи,толкова некадъни хора има,а се взимат за специалнисти :-x :-x :-x :-x :-x
Моляя? Как така те доотвори?!?! Това е отвратително, можеше да подадеш жалба :shock:
Е баси гинеколожката ... тва е отвратително...:x

DragonLady
09-04-2011, 19:38
Моята гинеколожка е ТОООЛКОВА добра,че малко след като спах с гаджето си и отидох на преглед тя взе,че ме доотвори :-x И викаше,че нищо ми нямало,а от мен течеше ИСТИНСКА кръв. Нямам думи,толкова некадъни хора има,а се взимат за специалнисти :-x :-x :-x :-x :-x

До колкото се запознах със правото и закона за две години, имаш право да я съдиш за нанасяне на лека телесна повреда, но ти трябва медицинско от личният лекар, което да потвърждава думите ти. После молбата се отнася в районният съд на града в който живееш и се е случило деянието. Мисля, че може и за лекарска грешка да я съди, но за това вече не съм 100% сигурна.

kalpazanka
09-06-2011, 11:29
Насилие не се установява от личния лекар, а трябва да се кекери пред съдебен лекар. Друг е въпросът какво точно ще вземе след подобен иск, защото в съда биха се хилили с г*за си заради дребнавостта й и стремежа да изкопчи пари от лекар заради това, че трябва да има виновен пред родителското тяло, задето тя вече не е девица.
Направо на моменти ме е срам да ви чета...

Biskfitka
09-06-2011, 22:55
Насилие не се установява от личния лекар, а трябва да се кекери пред съдебен лекар. Друг е въпросът какво точно ще вземе след подобен иск, защото в съда биха се хилили с г*за си заради дребнавостта й и стремежа да изкопчи пари от лекар заради това, че трябва да има виновен пред родителското тяло, задето тя вече не е девица.
Направо на моменти ме е срам да ви чета...+

Дали ще те ''доотвори'' лекар или приятелят ти е все едно...ако беше гаджето ти после щеше да пищиш във форума,че те боляло...


По темата-според мен зависи какви оплаквания имаш

mmm_sweet
09-07-2011, 19:58
Моята гинеколожка е ТОООЛКОВА добра,че малко след като спах с гаджето си и отидох на преглед тя взе,че ме доотвори :-x И викаше,че нищо ми нямало,а от мен течеше ИСТИНСКА кръв. Нямам думи,толкова некадъни хора има,а се взимат за специалнисти :-x :-x :-x :-x :-x

До колкото се запознах със правото и закона за две години, имаш право да я съдиш за нанасяне на лека телесна повреда, но ти трябва медицинско от личният лекар, което да потвърждава думите ти. После молбата се отнася в районният съд на града в който живееш и се е случило деянието. Мисля, че може и за лекарска грешка да я съди, но за това вече не съм 100% сигурна.

Аз бях много бясна,но понеже майка ми я уважава,защото тая идиотка по някакъв начин й е направила животозастрашаваща операция,която била успешна (майка ми е имала извънматочна бременност преди много време и маточните тръби са й се скъсали,така тая гинеколожка става незаменима в очите на майка ми) :? Не знам това преди колко години е било,но просто "великата" докторка така и не показа професионализма,който по някаква случайност й се е лепнал до името й :-o

mmm_sweet
09-07-2011, 20:02
Насилие не се установява от личния лекар, а трябва да се кекери пред съдебен лекар. Друг е въпросът какво точно ще вземе след подобен иск, защото в съда биха се хилили с г*за си заради дребнавостта й и стремежа да изкопчи пари от лекар заради това, че трябва да има виновен пред родителското тяло, задето тя вече не е девица.
Направо на моменти ме е срам да ви чета...+

Дали ще те ''доотвори'' лекар или приятелят ти е все едно...ако беше гаджето ти после щеше да пищиш във форума,че те боляло...


По темата-според мен зависи какви оплаквания имаш

Има ГОЛЯМА РАЗЛИКА дали ще те доотворят с метални клещи или гаджето ти :-D

Biskfitka
09-07-2011, 23:12
Ако си й казала,че не си девствена нормално да ти вкарва там разните му неща и случва се...нищо ти няма 8-)