PDA

View Full Version : Кофти ситуация...



wk
09-02-2011, 11:53
Здравейте, значи имам изключително тъп проблем, но мисля, че трябва да го споделя. Значи пред завързване на сериозна връзка с момиче съм, обаче изведнъж се оказа, че ще трябва да сложа брекети на горната чельост. Чуствам се изключително тъпо, а още повече ако не тръгнем заради тази подробност, та питам някой знае ли пречи ли на целуването и ако пречи в нещо друго бихте ли ми казали в какво? Благодаря предварително. :(

fenkaaa
09-02-2011, 11:54
Не съм се целувала с човек който носи брекети,но ако иска да е с теб,не би трябвало това да пречи :)

sladur4etyYy
09-02-2011, 11:55
не ми е ясно само как разбра, че си ''пред завързване на сериозна връзка''. 8-)

wk
09-02-2011, 11:57
Просто и ясно. Заедно сме от 2 месеца, излизаме постоянно, разбираме се перфектно,целуваме се дори, все едно виждам моето аз, само, че в женски пол :D :)

Goddess
09-02-2011, 11:59
Просто и ясно. Заедно сме от 2 месеца, излизаме постоянно, разбираме се перфектно,целуваме се дори, все едно виждам моето аз, само, че в женски пол :D :)

Уау...та вие сте направо пред женитба и деца... :-o

Иначе нито съм имала брекети, нито съм се целувала с момче с брекети, но имах 3 приятелки, които носеха и казваха, че не им представляват абсолютно никакъв проблем с целувките.

sladur4etyYy
09-02-2011, 12:01
нали сте заедно от 2 месеца, защо питаш ''а ако не тръгнем, заради тази глупост''?

при всички случаи ако на теб ти пука, и на нея ще й пука, ако го приемаш като нещо най- обикновено, и за нея няма да е проблем.

wk
09-02-2011, 12:04
нали сте заедно от 2 месеца, защо питаш ''а ако не тръгнем, заради тази глупост''?

Заедно сме, но още на 2рата седмица и предложих, и тя каза, че не е готова (просто много близки приятели) , затова чакам точния момент. След около месец има рожден ден и мисля тогава да го сторя отново.Питам защото ги слагам след 5 дни,а не знам... може да е такъв тип момиче, че да не и харесва примерно заради целуването или знам ли, точно затова питам, за да съм подготвен за каквото и да било.

sasha_90
09-02-2011, 12:09
а още повече ако не тръгнем заради тази подробност,
...значи не държи на теб.

Me4encety
09-02-2011, 12:40
И защо да пречи ? Имам приятели и причтелки с брекети и на никой не му пречат.Друг е въпроса какви ще си сложиш т.е. има най-обиновени и безцветни (метален цвят),но ако си сложиш ранзите там шаренийки ще заприличаш на клоун.(или на Бети)Така че внимавай какви си избираш.

wk
09-02-2011, 12:47
И защо да пречи ? Имам приятели и причтелки с брекети и на никой не му пречат.Друг е въпроса какви ще си сложиш т.е. има най-обиновени и безцветни (метален цвят),но ако си сложиш ранзите там шаренийки ще заприличаш на клоун.(или на Бети)Така че внимавай какви си избираш.

Разбира се, че няма да са шарени... от вторник намразвам числото 750 :D

dessyfreak
09-02-2011, 12:49
Ако наистина иска да е с теб не би трябвало да прeчи ;)

bubkaa93
09-02-2011, 13:35
Щом се харесвате и тръгвате не мисля,че това ще е проблем.

LeprikonA
09-02-2011, 13:54
ебаси сериозната връзка ще да е.

wk
09-02-2011, 13:59
Еее, вие пък.. Човек да напише нещо и веднага с упреците :D добре. Нормална връзка, не помислих кви глупости пиша.. на 17 колко да е "сериозна" както и да е.. :D

ruth
09-02-2011, 14:06
Значии брекетите се залепят от външната страна на зъбите и нямат нищо общо със областта (не знаех как да се изразя 8-) ) с която се целуваш, няма дори да ги усеща. До преди година имах и на приятеля ми не му пречеха, така че не мисля, че ще има проблем.

wk
09-02-2011, 14:18
Значии брекетите се залепят от външната страна на зъбите и нямат нищо общо със областта (не знаех как да се изразя 8-) ) с която се целуваш, няма дори да ги усеща. До преди година имах и на приятеля ми не му пречеха, така че не мисля, че ще има проблем.

Това ме интересуваше, благодаря ти много (както и на другите които ми обърнаха внимание.) :grin:

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:35
ахахха аз като малък носех ''Шини'' :-D Не пречат споко :)