PDA

View Full Version : влюбена съм в мюсюлманин



98765
09-02-2011, 12:56
Здравейте,моля Ви не ме упреквайте за това,което ще напиша.Достатъчно е,че се срамувам от себе си.
Запознахме се преди известно време.Пишем си всеки ден,гледаме се по камерите.Той е на 28,аз на 22.Живее в Турция.Има един брак и развод зад гърба си.
Всъщтност това е големия проблем,че е мюсюлманин.Майка ми ги мрази....
Той е толкова добър с мен,по всякакъв начин ми показва,че съм ценна за него.Взе си ваучер на глобул,всеки ден ми звъни,пишем си смс-и.Показа ми една моя снимка,която си я е сложил в рамка.Много ме зарадва.Същата снимка му е на телефона.
Когато си пусна камерата му виждам изражението.Той е ухилен и много щастлив.Купил ми подарък утре щял да го изпрати по пощата и ми искаше адреса.
Проблема е ,че майка ми мрази турци.Аз не знах как точно да й кажа за него.Но й казах,че един мъж от Турция много ме харесва,казах й и за снимката.Тя каза "да не е някакъв манияк".Днеска пак й казах тя каза "Ти луда ли си??!Гледай само да не се влюбиш в него"Как да й кажа,че е вече късно...
Не знам какво да правя,той ме кани в Турция да отида,но аз няма как да ида при това положение.Не знам какво да правя.
Много съм влюбена,но и се срамувам от себе си ужасно много.Не знам какво да правя.Мисля за него по цял ден....
Ако й кажа,че съм влюбена,тя ще каже да избирам между семейството си и него...

Не ме упреквайте моля....

leadyflame
09-02-2011, 13:02
ВЕДНАГА ДА СЕ ОТЛЮБИШ!!!!!!

Abbey
09-02-2011, 13:04
Вие въобще виждали ли сте се :-o

anonymous708973
09-02-2011, 13:04
На 22 си, достатъчно си голяма. Друг въпрос е колко си зряла. Прецени трезво нещата, но... повечето хора имат лесно обясним и все пак ужасно глупав предразсъдък към турците, имайки предвид 500-годишното робство.
Този човек не трябва да бъде винен заради родината или религията си. Ако можете да преодолеете пречките, няма нещо, което да ви спре да бъдете заедно.

Verminaard
09-02-2011, 13:20
Правилно е да се срамуваш,за срам си е.Даже не заслужаваш тези две изречения,предателка.

LeprikonA
09-02-2011, 13:24
надявам се не очакваш 14-15 годишни да ти кажат какво да правиш. на 22 си, голяма си, имаш право на избор, сама трябва да знаеш кое е правилно за теб и какво искаш.

bubkaa93
09-02-2011, 13:25
Познавате ли се лично ? Ако,ако не го познаваш лично и просто ей така ще отидеш в Турция ? Може да е някакъв маниак,както е казала майка ти много внимавай и по-добре го забрави и си харесай някое момче от България. ;)

ruth
09-02-2011, 13:31
Няма да те упреквам и да ти казвам да го забравиш, защото знам че няма да се повлияеш от мнение във някакъв форум. Може би би било добре той да дойде в България и да го запознаеш с майка ти, ако наистина е толкова свестен и тя ще го хареса.

elii94
09-02-2011, 13:31
На 22 си, достатъчно си голяма. Друг въпрос е колко си зряла. Прецени трезво нещата, но... повечето хора имат лесно обясним и все пак ужасно глупав предразсъдък към турците, имайки предвид 500-годишното робство.
Този човек не трябва да бъде винен заради родината или религията си. Ако можете да преодолеете пречките, няма нещо, което да ви спре да бъдете заедно.
+1 :)

SUNxxShine
09-02-2011, 13:32
Всъщност АЗ СЪМ МЮСЮЛМАНКА НЕ ТУРКИНЯ ище ти кажа техните в никакъв случай няма да позволят нямаш си представа какъв позор ще е за тях ако синът и вземе жена от др религия ми или трябва да го забравиш или трябва да минеш от към ИСЛЯМА (даже и тога не е сигурно)

SoloHaterWehrmacht1945
09-02-2011, 13:42
тцтц.. ще се пишат филми май :-D

FeelMyPain
09-02-2011, 13:48
рязаната паламарка ще дълбае ли българско месо

Verminaard
09-02-2011, 13:59
Всъщност АЗ СЪМ МЮСЮЛМАНКА НЕ ТУРКИНЯ

Още по-лошо.

fenkaaa
09-02-2011, 14:18
Ти си на 22,пълнолетна,свободна.Откъ е на къде ще искаш разрешение от майка си къде да ходиш,с кой да бъдеш и т.н.

Аз също не одобрявам такава връзка,но това ^^ е тъпо :)

Auriss
09-02-2011, 14:23
енд ай кийп тролин' ,тролин' енд тролин' ,тролин'

Hilary_
09-02-2011, 14:29
Правилно е да се срамуваш,за срам си е.Даже не заслужаваш тези две изречения,предателка.
++

Принципно любовта не пита, но аз имам един въпро, който често задавам на такива като теб .. толкова ли се свършиха хубавите ни БЪЛГАРСКИ мъже? :?

fenkaaa
09-02-2011, 14:30
Правилно е да се срамуваш,за срам си е.Даже не заслужаваш тези две изречения,предателка.
++

Принципно любовта не пита, но аз имам един въпро, който често задавам на такива като теб .. толкова ли се свършиха хубавите ни БЪЛГАРСКИ мъже? :?

Точно.

gegomego
09-02-2011, 14:40
.Той е на 28,аз на 22.Живее в Турция.Има един брак и развод зад гърба си...

този цитат ми направи голямо впечатление: първо, че си голяма на 22 и че според възрастта ти можеш сама да прецениш кое решение е правилно ( разбира се не казвам че е лошо да потърсиш чуждо мнение) . второто нещо е онова с брака и разводът- на 28 с брак и развод- странно. представи си че бъдете заедно и МОЖЕ и да има още един развод- имам в предвит че за него ти може да си "поредната" . от този цитат ми стана ясно всичко- моят съвет е- не прави празни опити, не се занимавай. кажи си СТИГА, ТОЧКА и приеми. пък и другата причина да се откажеш от това е религията. това е моето мнение. и с "две думи"- недей , няма да има полза от всичко това. надявам се да си ме разбрала. вземи правилното решение ;) успех ;)

someonerandom
09-02-2011, 14:56
На 22 си, достатъчно си голяма. Друг въпрос е колко си зряла. Прецени трезво нещата, но... повечето хора имат лесно обясним и все пак ужасно глупав предразсъдък към турците, имайки предвид 500-годишното робство.
Този човек не трябва да бъде винен заради родината или религията си. Ако можете да преодолеете пречките, няма нещо, което да ви спре да бъдете заедно.
Един нормален човек в тоя форум...
Авторке,ти си решаваш какво да правиш,обаче поне според мен преди да възлагаш някакви огромни надежди,поне един от двамата да си вземе билет и се вижте на живо за малко...

Goddess
09-02-2011, 15:00
Всъщност АЗ СЪМ МЮСЮЛМАНКА НЕ ТУРКИНЯ ище ти кажа техните в никакъв случай няма да позволят нямаш си представа какъв позор ще е за тях ако синът и вземе жена от др религия ми или трябва да го забравиш или трябва да минеш от към ИСЛЯМА (даже и тога не е сигурно)

Това са пълни глупости. Всичко си е до хора - има и такива, които не са такива фанатици на тема религия. Имам приятелка, която има връзка с мюсюлманин и родителите му я приемат перфектно. А и със сигурност не е единствения пример, колко такива смесени връзки и бракове има по света не е истина...
Та...нищо нередно не виждам в цялата ситуация, само майка ти и разбиранията са проблем явно, но...на 22 си, достатъчно голяма си сама да определяш постъпките си и сама да избираш с кой да си.

TheNewReligion
09-02-2011, 16:04
Кажи й какво чувстваш към него, виж й реакцията и вземи решение. Отдавна си пълнолетна, така че т'ва с кого ще си зависи от теб.

TheNewReligion
09-02-2011, 16:06
Правилно е да се срамуваш,за срам си е.Даже не заслужаваш тези две изречения,предателка.
++

Принципно любовта не пита, но аз имам един въпро, който често задавам на такива като теб .. толкова ли се свършиха хубавите ни БЪЛГАРСКИ мъже? :?
Хубавите не са свършили, но се носи мълва, че качествените са на изчезване. [-o< :lol:

Moderatorius
09-02-2011, 16:15
По-добре да не беше писала тук. :D Хората ще те отчаят до краен предел. ;Д Иначе самата история е странна - аз също не харесвам турци, но няма спор че има и нормални. Внимателно наблюдавай как се отнася към религията си, защото в Турция са 50 на 50. Половината са си привързани много към религията, другите - не толкова. Забележи и по турските сериали - не гледам, но поне от тва, дето съм мяркала, жените са си направо разголени. Имам голям страх от мюсюлмани. Разучи мнооооооооооого внимателно техните закони и традиции.. после се замисли дали искаш точно тва. Макар че от личен опит знам, че човек като е влюбен, не слуша никой и нищо. Едва ли и ти ще се повлияеш.. пък и начинът по който се държи с теб.. още повече те дърпа към него. Съвет не мога да дам, но просто внимавай.

И относно изказванията, свързани с тва, дали българските мъже са изчезнали, че някои тръгват да търсят от други страни... тва е доста ограничено мислене. Дай като сме се родили тука, само за българи да се женим... айде, няма да се обяснявам повече.

Verminaard
09-02-2011, 16:20
Абе какво въобще се трепете да и давата съвети на тази мръсна родоотстъпничка?Като иска турски член - да ходи в турция и в техни форуми да се жалва.Предатели на родината и българщината нямат място нито тук нито където и да било в държавата.

Biskfitka
09-02-2011, 16:32
Заради миналото робство и аз не ги харесвам много,много на турците,но познавам такива,които се държат много добре с българите.
Но съм и чувала ужасни истории за връзка,подобна на твоята.Не знам,аз не бих тръгнала с момчето ;)

NoMore
09-02-2011, 17:49
Аз не съм против турците, обаче ако мислиш да градите живота си заедно трябва да се замислиш за различията, които имате и дали ще успеете да ги преодолеете. Освен това не ми стана ясно виждали ли сте се някога на живо?

SwEeTMuFFiN
09-02-2011, 17:57
надявам се не очакваш 14-15 годишни да ти кажат какво да правиш. на 22 си, голяма си, имаш право на избор, сама трябва да знаеш кое е правилно за теб и какво искаш.
ем съжелявам, ама съм на 14 и ще споделя моето мнение...
Ако сте се виждали и имате възможност да се виждате понякога може да се опознаете и да му кажеш, за да видиш какво ще стане. и може да прозвучи странно + това че съм на 14 ама и аз харесвам турчин и той е много добричък , ама кво да се прави като няма свестни българи :-) :) :-o

Verminaard
09-02-2011, 18:02
Нямало свестни българи,а?За теб няма да има,много ясно,при положение че не заслужаваш въздуха който дишаш,какво остава за свестен сънародник.Ходи си там с турския и след няколко години като те накара да сложиш забрадката и да се кланяш на алаха ще падне голям смях.
И последно - границата,мили мои колеги и колежки,е на юго-изток,хващайте си турските половинки и се махайте от държавата ми!

Hilary_
09-02-2011, 18:03
Хубавите не са свършили, но се носи мълва, че качествените са на изчезване. [-o< :lol:
за МОЕ огромно съжаление .. 8-)

leadyflame
09-02-2011, 18:05
надявам се не очакваш 14-15 годишни да ти кажат какво да правиш. на 22 си, голяма си, имаш право на избор, сама трябва да знаеш кое е правилно за теб и какво искаш.
ем съжелявам, ама съм на 14 и ще споделя моето мнение...
Ако сте се виждали и имате възможност да се виждате понякога може да се опознаете и да му кажеш, за да видиш какво ще стане. и може да прозвучи странно + това че съм на 14 ама и аз харесвам турчин и той е много добричък , ама кво да се прави като няма свестни българи :-) :) :-o
:booooomb: :booooomb:

Goddess
09-02-2011, 18:22
Хубавите не са свършили, но се носи мълва, че качествените са на изчезване. [-o< :lol:
за МОЕ огромно съжаление .. 8-)

А такива генерални заключения и изказвания от рода "Всички са еднакви" са мееко казано смешни и инфантилни. Когато минете всички, тогава се изказвайте така. Още повече казано от момиченца на по 14-16 хахаха.
Иначе пак казвам, че нямам против такива смесени връзки, в крайна сметка говорим за чисто човешки взаимоотношения и съответно са важни чисто човешките качества. Националността и религията според мен са подробности, в случай, че си срещнал човек, който отговаря на емоционалните нужди и не само.

leadyflame
09-02-2011, 18:28
хаха свидетел съм на подобни взоимотношения и това което виждам е едно заличаване на човека (момата)

SwEeTMuFFiN
09-02-2011, 18:35
Абе какво въобще се трепете да и давата съвети на тази мръсна родоотстъпничка?Като иска турски член - да ходи в турция и в техни форуми да се жалва.Предатели на родината и българщината нямат място нито тук нито където и да било в държавата.
еми няма да има като та гледам и тебе какъв си расист :-x :-x :-x какво да напрая като в българия момчетата са пяници дето ходят по курви ](*,) познавам толкова многоо дето са за едното чукане :booooomb: и това не съм го казала че като да няма хич, ама като гледам тебе и се отчайвам. :( :( :(

Shturrrche88
09-02-2011, 18:36
Анатема :?

leadyflame
09-02-2011, 18:36
На 14 и вече знае всичко .... :razz:

Verminaard
09-02-2011, 18:47
Абе какво въобще се трепете да и давата съвети на тази мръсна родоотстъпничка?Като иска турски член - да ходи в турция и в техни форуми да се жалва.Предатели на родината и българщината нямат място нито тук нито където и да било в държавата.
еми няма да има като та гледам и тебе какъв си расист :-x :-x :-x какво да напрая като в българия момчетата са пяници дето ходят по к**ви ](*,) познавам толкова многоо дето са за едното чукане :booooomb: и това не съм го казала че като да няма хич, ама като гледам тебе и се отчайвам. :( :( :(

Казах - родоотстъпничките и предателките на паметта на всички умрели,за да не говорим турски - да си хващат турците и да отиват в турция.Няма място за вас тук.
Расист съм,да,благодаря ти за комплимента.А това че си попадала на боклуци - сама си си виновна,щом нямаш достатъчно мозък,че да преценяваш хората преди да си отваряш краката - да,няма да има светни българи за тебе.

SheDevil
09-02-2011, 18:48
Eдин съвет от мен обаче....очите и ушите на четири..... нека той дойде първият път в България, вместо ти да правиш тази крачка....

Abbey
09-02-2011, 18:57
Eдин съвет от мен обаче....очите и ушите на четири..... нека той дойде първият път в България, вместо ти да правиш тази крачка....

Много съм съгласна.

Hilary_
09-02-2011, 18:57
Хубавите не са свършили, но се носи мълва, че качествените са на изчезване. [-o< :lol:
за МОЕ огромно съжаление .. 8-)

А такива генерални заключения и изказвания от рода "Всички са еднакви" са мееко казано смешни и инфантилни. Когато минете всички, тогава се изказвайте така. Още повече казано от момиченца на по 14-16 хахаха.]
Къде видя само думата "всички" .. :lol: Търсиш под вола теле ..


п.п. и за годините ми също си далече от истината .. 8)

LeprikonA
09-02-2011, 19:03
Абе какво въобще се трепете да и давата съвети на тази мръсна родоотстъпничка?Като иска турски член - да ходи в турция и в техни форуми да се жалва.Предатели на родината и българщината нямат място нито тук нито където и да било в държавата.
еми няма да има като та гледам и тебе какъв си расист :-x :-x :-x какво да напрая като в българия момчетата са пяници дето ходят по к**ви ](*,) познавам толкова многоо дето са за едното чукане :booooomb: и това не съм го казала че като да няма хич, ама като гледам тебе и се отчайвам. :( :( :(

ти няква проста ли си или да?? на 14 години вече знае какви са всички българи, познава им характерите, навиците, само с ракийка ги вижда, нали? защото си супер голяма, всичко си видяла, всичко си усетила?

МИСЛИ! размърдай нещото, което ти е дадено - кви са тия заключения дето ги вадиш от въздуха?! както се каза - ходи си в турция да въртиш гюбеци и да се кланяш на алаха!

Verminaard
09-02-2011, 19:05
^ Не бе,не бе.Нея проблема е че си е вдигнала полата за един-двама батковци,наебали и заебали са я,ЕСТЕСТВЕНО и сега света и е крив и ние сме и виновни.

Goddess
09-02-2011, 19:06
Къде видя само думата "всички" .. :lol: Търсиш под вола теле ..
п.п. и за годините ми също си далече от истината .. 8)

Не съм видяла. Казах "заключения от рода". И колко да съм далече..17-18.. 8) Все тая, и на 25 и на 30, просто самите изказвания са смешни. Не останали мъже, били на изчезване...еми те и мъжете като така разсъждават, то за никой нищо няма.

leadyflame
09-02-2011, 19:06
Това е светът на 14 годишните, мрачен и изпълнен с ненавист към всички. ХА-ХА

LeprikonA
09-02-2011, 19:25
@ Verminaard а да я поебат и другите да почне и по тях да плюе.няма да и е излишно, явно.

Verminaard
09-02-2011, 19:28
И накрая ако се самоубие - перфектно.Такива ходещи дефекти са приемливи само на три метра под земята.

someonerandom
09-02-2011, 20:24
Принципно нямам нищо против турците,обаче ти SwEeTMuFFiN...е момиче ти просто си куха.14-годишна седнала да обяснява,че всички българи били еди какви си и не ставали...знаеш ти нещо за алкохолизна и к*рварството... :?
До авторката:наистина ще е по-добре той да дойде да те види първи-и то не толкова защото е турчин,колкото защото не е много добре идея само момиче да отиде в чужбина при хора,които реално вижда за 1 път...поне според мен.

Evterpa
09-02-2011, 20:47
Верминард, в кой век живееш? Мисленето ти, ако може да се нарече такова, е като на човек от средновековието.
Сред турците, както и сред всички други народи, има и свестни, и отрепки. Сегашните не са виновни за миналото.
Поставянто под общ знаменател показва ограниченост.

Verminaard
09-02-2011, 20:59
Верминард, в кой век живееш? Мисленето ти, ако може да се нарече такова, е като на човек от средновековието.
Сред турците, както и сред всички други народи, има и свестни, и отрепки. Те не са виновни за миналото.
Поставянто под общ знаменател показва ограниченост.

А ти в коя държава живееш бре,принцеске?Чалмите са виновни за миналото.Ти какво,да не си мислиш че в момента турция не ни превзема бавно и поетапно?Само дето не ни превземат по военен а по икономическо-политически път.То поне 80% от строителството у нас е на турски фирми,това е достатъчно.Да не говорим за допълнителното зло от размиването на границата между българско и турско с пропаганда и гнусни напъни за мултикултурализация.Ти вземи си извади члена от мозъка и виж какво е реалното положение и как сме на ръба да станем официална турска провицния.
И нищо в начина ми на разсъждение не показва ограниченост.
Така че KУP за тези дето се мешат с турците,KУP за тези които казват че в това няма нищо лошо и смърт за теб и твоят мироглед.

Evterpa
09-02-2011, 21:15
Аха, значи турците се опитват да ни превземат, ама руснаците, примерно, нямат такива апетити? За американците да не говорим...
Значи момичето може да се влюби в китаец, примерно, ама щом иска да е с турчин - анатема! :lol:
Кое те прави родолюбец - това, че плюеш хората от друга националност/религия по форумите и сипеш цинизми?


Айде спирам със спама, щото го обърнахме на политика, а темата е с друга насоченост.

Verminaard
09-02-2011, 21:21
Аха, значи турците се опитват да ни превземат, ама руснаците, примерно, нямат такива апетити? За американците да не говорим...
Значи момичето може да се влюби в китаец, примерно, ама щом иска да е с турчин - анатема! :lol:
Кое те прави родолюбец - това, че плюеш хората от друга националност/религия по форумите и сипеш цинизми?


Айде спирам със спама, щото го обърнахме на политика, а темата е с друга насоченост.

Teмата ОТДАВНА се изчерпа.И какво?Ако се влюби в китаец пак ще я плюя,защото размива расата и националността си,но турските дяволи са напълно отделен върпос.Китайците не са ни тъпкали пет века,не са ни подлагали на геноцид и не продължават да ламтят да ни превземат чрез пропаганда и промиване на мозъци.Американците вече ни превзеха.Младите консуматорчета се американизираха отвсякъде и единственото нещо,което гори в сърцата им е 'ХАРЧИ ПАРИ,КОНСУМИРАЙ,ИЗПОЛЗВАЙ'. Пък и колкото до руснаците - по-добре те отколкото турците.Все пак руснаците няма да те накарат да носиш забрадки и да се кланяш на алаха в пет следобед.
И ме прави родолюбец това че обичам нашенското и ме боли когато то бива ДОБРОВОЛНО поругавано от чуждестранни влияния.За съжаление едва ли ще схванеш за какво ти говоря.

Evterpa
09-02-2011, 21:36
Ако се влюби в китаец пак ще я плюя,защото размива расата и националността си
Ахахахаха, по-голяма смешка не бях чувала. Светът се глобализира, мой, и такива като теб са безсилни да спрат процеса.
Всеки носи свободата в себе си, ама теб явно още те държи робството.

Едит - не 'разсъждаваш' като средновековен човек, а направо като кроманьонец.
Айде със здраве, толкова от мен.

obesendomat
09-02-2011, 21:37
Ех тоя листопад всичките ви побърка :lol:

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:53
Ферхундето хахаха

xPafx
09-02-2011, 22:00
на 22 си.. не си деете, сама взимай решения!

Verminaard
09-02-2011, 22:31
Ако се влюби в китаец пак ще я плюя,защото размива расата и националността си
Ахахахаха, по-голяма смешка не бях чувала. Светът се глобализира, мой, и такива като теб са безсилни да спрат процеса.
Всеки носи свободата в себе си, ама теб явно още те държи робството.

Едит - не 'разсъждаваш' като средновековен човек, а направо като кроманьонец.
Айде със здраве, толкова от мен.



Eто едно нещо с което сме съгласни.Глобализацията е процес,регресивен процес но все пак.А ти се радвай на либералната помия с която си отровена.Когато трима негри те изнасилват в мякоя улица,дали ще се радваш на мултикултито и бедствията които носи?
Но какво да се прави,права си,безсилен съм да променя мисленето на идиоти като теб.Поне вие либералчовци сте ми много интересни,толерантни сте към всичко,което не е в разрез със вас.Комедията е абсолютна.А ти като искаш да се глобализираш и да загърбиш всяка частица от расова и народна идентичност и гордост - заповядай.Един ходещ дефект по-малко,да си разваля имиджа.
О,и забравих - аз не живея в робството.Това че предателска отрепка като теб предпочита да се кланя на световния господар и да се прави че робство почти не е имало,не значи че няма истински българи с непромити мозъци,които знаят точно колко зверства сме търпели от чалмите.Но,за съжаление,ти не блестиш с особен интелект и будно съзнание,така че ще те оставя да си джафкаш смехотворните бълвочи и няма да те опитвам да те просветля.

elizabethg
09-02-2011, 22:45
Аз съм против смесените бракове...Сигурно заради влиянието на баща ми.Той мрази турците!Аз обаче нямам нищо против тях. :) Дори един от моите близки приятели е турчин. :)

NoMore
09-02-2011, 23:00
Verminaard ти си просто брутален! Как може да си позволяваш да приказваш на хората по този начин? Били по-добре на метри под земята, заслужавали смърт, че кой си ти бе ГОСПОД? Всички си изказваме мнението, ти кажи своето и престани да обиждаш другите, просто защото нямаш правото! Имаш адски ограничено мислене, ако беше интелигентен човек нямаше да ръсиш расистките си изказвания и обиди във форум, където всеки има правото да си каже мнението... нали знаеш разни хора разни идеали... :?

Verminaard
09-02-2011, 23:13
Verminaard ти си просто брутален! Как може да си позволяваш да приказваш на хората по този начин? Били по-добре на метри под земята, заслужавали смърт, че кой си ти бе ГОСПОД? Всички си изказваме мнението, ти кажи своето и престани да обиждаш другите, просто защото нямаш правото! Имаш адски ограничено мислене, ако беше интелигентен човек нямаше да ръсиш расистките си изказвания и обиди във форум, където всеки има правото да си каже мнението... нали знаеш разни хора разни идеали... :?
A,значи всички имат право да си кажат мнението,освен тези с мнение дето не ти изнася,а?Обадиха се от цирк Слънце,казха че утре
ще работиш двойна смяна като клоун.И ще приказвам както си искам,не си ти човекът,който ще налага цензура над речта.Все пак нали вие либералчета точно за това се борите?А моят съвет към теб е да се скриеш някъде и да не говорш само за да трупаш бройка постове.И мене ще ми е лесно да почна да тъпча форума със заучени лафчета,но за разлика от тебе имам интелект и не го правя.

NoMore
09-02-2011, 23:17
Оле боже айде кажи ми колко от хората, който са си изказали мнението са си позволили да обиждат така като теб? И аз не пиша за да трупам постове пиша, защото се дразня, че си позволяваш да говориш така... коя съм аз че да налагам цензура хаха никоя точно там е проблема, че и ти си никой, че да говориш така на хората :?

IncendiaSanctus
09-02-2011, 23:19
Хммм, и на мен много не ми допада идеята... Освен това, не мисли ли авторката, че е малко голяма да се хваща на "интернет любови" !?
Пък и точно турчин... Откъде го намери този турчин, в смисъл... как така точно с турчин се запозна, ако не си търсела да се запознаеш с такъв ( или поне с чужденец някакъв )...

Verminaard
09-02-2011, 23:19
За разлика от теб не съм безгръбначно,бълващо наложени думички.Аз кой съм бил че да говоря така за другите,ти коя си че ме критикуваш?Виждаш ли сега къде ти издишва логиката.А така говоря само за долни отрепки като рази родоотстъпничка.Айде,ти като си в отбора на подкрепящите турците,смесените бракове и прочее - хващай си хавлията и заминавай за истанбул.И не се връщай.

Shturrrche88
09-02-2011, 23:22
Абе какво въобще се трепете да и давата съвети на тази мръсна родоотстъпничка?Като иска турски член - да ходи в турция и в техни форуми да се жалва.Предатели на родината и българщината нямат място нито тук нито където и да било в държавата.
еми няма да има като та гледам и тебе какъв си расист :-x :-x :-x какво да напрая като в българия момчетата са пяници дето ходят по к**ви ](*,) познавам толкова многоо дето са за едното чукане :booooomb: и това не съм го казала че като да няма хич, ама като гледам тебе и се отчайвам. :( :( :(
Аз взех, че се зачетох.
Значи същество от женски пол, навлязло наскоро в пубертета, пишещо с малки и големи буквички, даващо квалификации на хората....седнало да съди?
Алоу, моето момиче-боя ти е бил малко, еба*ето повече...
Вземи ходи на училище като ку*вите и алкохолиците, пък може и мозъчните ти клетки да се размножат, за да почне мисловна дейност да минава между ушите ти... :x

NoMore
09-02-2011, 23:22
Ей добре, че си да ме оправиш в живота :D както и да е стига съм спамила темата на момичето :)

Verminaard
09-02-2011, 23:25
Ей,Щурче,не и давай идеи да ходи да се образова.Трябват ми такива идиоти,че да има на чий гръб да се смея.

А,NoMore,айде де,тъкмо взех да разгрявам,не подвивай опашка.Едва сме започнали дискусията.

TheNewReligion
09-02-2011, 23:27
Хубавите не са свършили, но се носи мълва, че качествените са на изчезване. [-o< :lol:
за МОЕ огромно съжаление .. 8-)

А такива генерални заключения и изказвания от рода "Всички са еднакви" са мееко казано смешни и инфантилни. Когато минете всички, тогава се изказвайте така. Още повече казано от момиченца на по 14-16 хахаха.

Тебе за пореден път те засичам в момент, в който пишеш колкото да се изкажеш срещу нещо, за да трупаш мнения.
Т'ва в тупираната ти главица за равновесие ли го ползваш или и за т'ва не става? " :lol: " видя ли го? Думата "ирония" говори ли ти нещо? :smt115

NoMore
09-02-2011, 23:28
Verminaard уууу харесваш ми определено много си устат :D и аз обичам да споря ама много ми се спи. Обещавам утре да продължим :-o

Shturrrche88
09-02-2011, 23:29
Ей,Щурче,не и давай идеи да ходи да се образова.Трябват ми такива идиоти,че да има на чий гръб да се смея.


Покорно се извинявам :oops:

Verminaard
09-02-2011, 23:34
Хех хех хех. :oops:

Oh u

Biskfitka
09-02-2011, 23:46
надявам се не очакваш 14-15 годишни да ти кажат какво да правиш. на 22 си, голяма си, имаш право на избор, сама трябва да знаеш кое е правилно за теб и какво искаш.
ем съжелявам, ама съм на 14 и ще споделя моето мнение...
Ако сте се виждали и имате възможност да се виждате понякога може да се опознаете и да му кажеш, за да видиш какво ще стане. и може да прозвучи странно + това че съм на 14 ама и аз харесвам турчин и той е много добричък , ама кво да се прави като няма свестни българи :-) :) :-oВсе още си много малка и глупава...

BumpyRide
09-03-2011, 05:26
Ама такива оправдания тип "няма свестни български момчета" просто ми бъркат не знам къде..ИМА! Има свестни БЪЛГАРСКИ момчета!!! Ама айде вървете се хванете с турчин..да ви се кефят :x Това аз никога не съм го приемала, няма и да го приема..Факт. Имам приятели момчета турци, с които се разбирам много добре..но ТУРЧИН да ме привлече сексуално?!.. Не го приемам аз това.. Ама всеки решава сам какво да прави.

По темата:Аз те съветвам да послушаш майка си.

Me4encety
09-03-2011, 07:56
Е като е мюсюлманин да не е избягал от Чернобил случайно? :? Не мога да ги разбера тея предрасъдъци.СПоред мен трбва да поговриш с майка си и да й кажеш всичко.Намери начин да се разберете.

anonymous708973
09-03-2011, 08:35
Verminaard, както има българи, които не вярват в Господ и единственото, което ги свързва с тая страна е, че живеят тук, така има и турци, за които религията не е пътеводна светлина в живота.

И да, тесногръд си.

Verminaard
09-03-2011, 08:54
Verminaard, както има българи, които не вярват в Господ и единственото, което ги свързва с тая страна е, че живеят тук, така има и турци, за които религията не е пътеводна светлина в живота.

И да, тесногръд си.

E,да,права си.Пу тая политическа некоректност пак ме забърка в неприятности.Ама,какво да ти кажа.Айде,ще бъда толерантен и разбиращ...и така и така съм почнал,я да отида,междувременно,и да препикая паметниците на Левски,Ботев и прочее българи,умрели за да не могат тия помияри да ни превземат.Оу,но,верно,забра вих,не е редно да си спомняме за миналото,за геноцида,за еничарите и за насилствените потрурчвания - не е политически коректно.Пък и не е въпросът че се е хванала с мюсюлманин,въпросът е че се е хванала с турчин.Въобще не отварям въпрос за религия,въпреки че и тя е огромен фактор.

lentini999
09-03-2011, 09:20
Verminaard ти просто прекаляваш имам чувството че си някакъв мега изнервения тип и аз мразя турците твърде против тях съм и въпреки това само чета и се чудя на тъпизмите на тези момичета дето ходят да ги порят рязани :)

someonerandom
09-03-2011, 09:32
Verminaard, както има българи, които не вярват в Господ и единственото, което ги свързва с тая страна е, че живеят тук, така има и турци, за които религията не е пътеводна светлина в живота.

И да, тесногръд си.

E,да,права си.Пу тая политическа некоректност пак ме забърка в неприятности.Ама,какво да ти кажа.Айде,ще бъда толерантен и разбиращ...и така и така съм почнал,я да отида,междувременно,и да препикая паметниците на Левски,Ботев и прочее българи,умрели за да не могат тия помияри да ни превземат.Оу,но,верно,забра вих,не е редно да си спомняме за миналото,за геноцида,за еничарите и за насилствените потрурчвания - не е политически коректно.Пък и не е въпросът че се е хванала с мюсюлманин,въпросът е че се е хванала с турчин.Въобще не отварям въпрос за религия,въпреки че и тя е огромен фактор.
Говориш пълни глупости.Нещата,които изброи-геноцид,еничари,насилствен и потурчвания-това са нещата,против които са се борили Левски и Ботев.Връзка между българка и турчин повече от 100 години след края на робството-това няма нищо общо,и е абсолютна гавра с тях да свързвате паметта им със своя криворазбран патриотизъм и смешни предрасъдъци.С приказките си за размиване на народа,родоотстъпничество и т.н не правиш нищо,освн да се излагаш.Да вадиш изтъркания и абсолютно безсмислен аргумент с робството преди век и нещо в опит да оправдаеш разбиранията си,които,колкото и да отказваш да го признаеш,са просто ограничени и тесногръди(няма да кажа раситски,щото явно го приемаш като комплимент) е направо тъпо.

anonymous708973
09-03-2011, 09:33
Verminaard, както има българи, които не вярват в Господ и единственото, което ги свързва с тая страна е, че живеят тук, така има и турци, за които религията не е пътеводна светлина в живота.

И да, тесногръд си.

E,да,права си.Пу тая политическа некоректност пак ме забърка в неприятности.Ама,какво да ти кажа.Айде,ще бъда толерантен и разбиращ...и така и така съм почнал,я да отида,междувременно,и да препикая паметниците на Левски,Ботев и прочее българи,умрели за да не могат тия помияри да ни превземат.Оу,но,верно,забра вих,не е редно да си спомняме за миналото,за геноцида,за еничарите и за насилствените потрурчвания - не е политически коректно.Пък и не е въпросът че се е хванала с мюсюлманин,въпросът е че се е хванала с турчин.Въобще не отварям въпрос за религия,въпреки че и тя е огромен фактор.

Значи положението е далеч по-зле отколкто си мислех. Обясни ми как един турчин, роден... 1990 година да кажем, е виновен за това, което е ставало преди повече от век?! В момента обвиняваш човека, само защото е роден в дадена държава, на дадена територия. Наистина ли не осъзнаваш колко нелепо е това?
Дай тогава да не стъпваме в Германия, щото видиш ли, Хитлер е бил канцлер десетина годинки? Нищо, че германците го мразят и в червата, също както е имало турци, които вероятно не са били съгласни със ситуацията в България.

Verminaard
09-03-2011, 09:45
^ Германците мразят Хитлер?О не,скъпа моя,пак се излагаш като говориш без да знаеш.Германците не мразят човека,направил най-великата социално-икономическа реформа във историята им.Просто,заради световното еврейство,са длъжни да са 'политически коректни' и да го мразят.И по тая твоя логика - защо Германия продължава за изплаща репарации на Израел,при положение че Хитлер и оригиналните национал-социалисти са мъртви?Един германец роден 1990та година какво общо има?Защо той трябва да плаща на евреите за нещо,с което няма нищо общо?
И сега ще кажеш 'ами защото Хитлерова Германия избила 600,000 хиляди евреи'.Ами турците са ни избивали на сходна скала и не ни плащат за геноцида и масовите кланета.Това,което се опитвам да ти издълбая в мозъка,е че събития от такава величина не се прощават и не се забравят.Особено когато,в нашият случай,продължава да има опити за тяхното осъществяване.

И преди да ми отговориш с поредната си глупост,вземи си прегледай аргументите,че издишват много жестоко.

anonymous708973
09-03-2011, 09:51
Хайде пък да ти кажа, че съм имала бая контакти с германци от всякакъв пол и възраст и едно от първите неща, които чух на ухо от партньорката си, когато отидох в Германия, беше: "Не говори за Хитлер, много болна тема ни е, постоянно ни обвиняват за него, а ние го мразим". Дали 16-годишно момиче държи да е политически коректно?

И да, това с "аргументите ти издишат" е старо като света.
Твоите - също. Защото казах много неща, а ти се хвана за едно. Останалите къде ги пропусна?

Да знаеш, че няма да ти отговоря повече - не защото нямам какво да кажа, а защото съм спорила с тесногръди на тая тема хора и преди и не виждам какво полезно научавам аз от цялата ситуация.

Verminaard
09-03-2011, 09:56
И за кое едно нещо съм се хванал?Попита ме защо всички турци са виновни,даде ми пример с Германия и Хитлер и точно твоя пример използвах за да се аргументирам и да ти разбия логиката.
А лафът с аргументите може и да е стар,но е изключително на място в твоя случай,скъпа моя.
А ти какво очакваш да ти кажат швабите бе?Че обичат Хитлер?Те го обичат,но никога няма да го кажат на бял свят,защото всички знаем какво ще стане.Ти сериозно ли си мислиш,че наистина мразят човекът,който на практика е създал модерна Германия?
Блажени са невежите.

А ти защо се измъкваш от разговора и не ми обориш аргумента с Германия и национал-социалистите,като си толкова веща по световна политика?

Германец роден 1990та година - виновен за 'геноцида',според света.
Турчин роден 1990та година - няма нищо общо с робството,масовите убийства и прочие,според теб.

А сега си помисли и ми кажи дали не искаш да си промениш нещо в твърденията.

IncendiaSanctus
09-03-2011, 10:01
Абе и на мен ми се струва, че единствената причина, поради която германците могат да кажат, че мразят Хитлер, би била това, че просто така придобиват популярност и се "приобщават" към другите народи. И така изнася на правителството да смятат другите... И мнението на едно 16-годишно момиче дори е смешно, че се ОПИТВАШ да го принесеш като сериозен аргумент, PinkPan7her ( ако съм объркал ника, извинявам се, по памет го написах ). А иначе, нали се сещате, че за Германия специално той не е направил нищо лошо xD Толкова са напреднали по негово време, че просто надали са имали такъв сериозен бум преди и след това... Че , да му се не види, те като са влезли в Полша с танковете, ония са били на коне с пушки !!!

А аз искам да задам и друг въпрос... Ние като сме толкова добрички и интегриращи и приемащи, дали и в Турция ни се радват толкова, колкото ние на тях ? Става въпрос като цяло, не е нужно да ми посочвате по 1-2-5 изключения, защото и аз имам такива, въпроса е като цяло какво е положението ... Замислете се над този въпрос...

Goddess
09-03-2011, 10:16
Тебе за пореден път те засичам в момент, в който пишеш колкото да се изкажеш срещу нещо, за да трупаш мнения.
Т'ва в тупираната ти главица за равновесие ли го ползваш или и за т'ва не става? " :lol: " видя ли го? Думата "ирония" говори ли ти нещо? :smt115

А теб кога и да те срещна, все на интересна се правиш, като изключим факта, че не си. И аз не съм. И постът ми беше придружен и с мнение по темата, така че надали е за да трупам мнения.
Пише се тОпирана и не знам как реши, че главата ми е такава, но все за нещо я ползвам със сигурност. А думата "ирония" ми говори, да, когато е използвана уместно. И май поне на теб ти улучих възрастта.

Verminaard
09-03-2011, 10:40
тл;др

Как национал-социалистите са превзели Полша?
Ами марширували са на заден ход и поляците са си мислели че си тръгват.


:lol: :lol: :lol:

Shturrrche88
09-03-2011, 10:58
ОМГ хахахахах, тука вече е вери фъни майне фрьонд ;))))

Verminaard
09-03-2011, 11:04
Какво мога да кажа? Комедията е моят живот. :lol:

LeprikonA
09-03-2011, 11:10
за разлика от повечето аз ще взема да се съглася с Verminaard. пък и всеки от нас си има право на мнение, нали??? това как го изразява си зависи от него. чудно как говорите за свобода, пък му обяснявате какво грешно му било мнението. ми и аз горе долу на неговото съм, може би не чак толкова крайно, айде и по мене спамете сега, за спорта и за коментарите.изсмуквате си от пръстите някакви жалки аргументи, които са не само неубедителни, ами и брутално глупави.

Verminaard
09-03-2011, 11:20
^ Айде,двама срещу света сме,колега!Започва се.

Shturrrche88
09-03-2011, 11:23
Какво мога да кажа? Комедията е моят живот. :lol:
Ма аз не се смея на теб :P

Verminaard
09-03-2011, 11:26
Все пак аз,такова,да изтъкна факта. :oops:

IncendiaSanctus
09-03-2011, 11:26
^ Айде,двама срещу света сме,колега!Започва се.

Други не приемате ли в пакта ? :\

Verminaard
09-03-2011, 11:27
^ Айде,двама срещу света сме,колега!Започва се.

Други не приемате ли в пакта ? :\

Не!Смърт!Вие си правете пактове ваши си.Мене един ми трябва да го образовам като хората.

IncendiaSanctus
09-03-2011, 11:28
Аз ще съм нещо като Япония тогава, със същите убеждения, само че малко по-различни, и накрая ще остана сам да се боря и ще го духам :D

Shturrrche88
09-03-2011, 11:28
^ Айде,двама срещу света сме,колега!Започва се.

Други не приемате ли в пакта ? :\

Не!Смърт!Вие си правете пактове ваши си.Мене един ми трябва да го образовам като хората.
Викаш, трудно е да образоваш някой, който вече се е образовал :-o

Verminaard
09-03-2011, 11:35
Винаги има какво да се доошлайфа.
Например Леприкона си признава че не е достатъчно краен,това е породено от липса на обективен поглед върху целия мрачен световен натюр морт (защото така или иначе сме на ръба).

Shturrrche88
09-03-2011, 11:37
Винаги има какво да се доошлайфа.
Например Леприкона си признава че не е достатъчно краен,това е породено от липса на обективен поглед върху целия мрачен световен натюр морт (защото така или иначе сме на ръба).
Ми не знам, приятелю ;) Аз съм крайна по принцип. Иначе не ми е интересно... а либерални хора пък има само в пробитите от еврейска пропаганда страни...алилуя.

Verminaard
09-03-2011, 11:41
Винаги има какво да се доошлайфа.
Например Леприкона си признава че не е достатъчно краен,това е породено от липса на обективен поглед върху целия мрачен световен натюр морт (защото така или иначе сме на ръба).
Ми не знам, приятелю ;) Аз съм крайна по принцип. Иначе не ми е интересно... а либерални хора пък има само в пробитите от еврейска пропаганда страни...алилуя.


Съответно либералчовците са навсякъде и са много.Не че има нещо лошо,де.Колкото са повече - толкова повече ще се смея,като след 15 години опитите им за глобализация и мултикултурализация се сгромолясат в пламъци на световна скала.Голям смях ще падне като плачат,докъто банда негри се опитва да им оплоди дебелите черва в някоя улица по сред бял ден.А иначе много добре знам че си крайна,то това си личи.

Shturrrche88
09-03-2011, 11:53
Винаги има какво да се доошлайфа.
Например Леприкона си признава че не е достатъчно краен,това е породено от липса на обективен поглед върху целия мрачен световен натюр морт (защото така или иначе сме на ръба).
Ми не знам, приятелю ;) Аз съм крайна по принцип. Иначе не ми е интересно... а либерални хора пък има само в пробитите от еврейска пропаганда страни...алилуя.


Съответно либералчовците са навсякъде и са много.Не че има нещо лошо,де.Колкото са повече - толкова повече ще се смея,като след 15 години опитите им за глобализация и мултикултурализация се сгромолясат в пламъци на световна скала.Голям смях ще падне като плачат,докъто банда негри се опитва да им оплоди дебелите черва в някоя улица по сред бял ден.А иначе много добре знам че си крайна,то това си личи.
Те, негрите ще са им най-малкия проблем...
Аз се смея на нашата мила родна картинка.
Обожавам репликата "много сте закостенели в мисленето си...били сме под турско "присъствие" преди повече от 100 години, защо продължавате да ги мразите", казано от хора, които тактично си затварят очите, при пристигането на ордата автобуси от Турция, по време на избори, или взривяването на влак с майки и деца от турчоля, или опитите една голяма част от България да се турцизира... Та, това са нашите негри-турците, към които всеки драпа да бъде толерантен...спокойно-аз съм наясно, че много от въпросните са анално податливи розови гевреци....
Другите дори нямам намерение да ги коментирам, че почвам да се паля...

Verminaard
09-03-2011, 12:05
Eто точно това е една от грешките на много от нашите.Палите се,а не трябва.Отвратително е,знам,обаче паленето и яростта трябва да се пазят за когато им е времето.И всики знаем това кога ще е.
Оу да,и аз много обичам разни подобни изказвания.
Като например от милите ни колежки у форумо 'аа,оо,уу,как не те е срам,расистки проклетник,умри,<постави потоп от заучени аргументи тук>,няма нищо в това да се мешаш с турци,мангали и прочее сган'.А пък когато някой от гореспоменатите индивиди доближи милите ни колежки - въпросните бягат с писъци.Лицемерие ли бе да го опишеш?
Ама не,дай да сме европейско-демократични,толерантни и мултикултурни персони,че така е модерно.


Въобще - трагикомедията вече се води абсолют.

Shturrrche88
09-03-2011, 12:10
Eто точно това е една от грешките на много от нашите.Палите се,а не трябва.Отвратително е,знам,обаче паленето и яростта трябва да се пазят за когато им е времето.И всики знаем това кога ще е.
Оу да,и аз много обичам разни подобни изказвания.
Като например от милите ни колежки у форумо 'аа,оо,уу,как не те е срам,расистки проклетник,умри,<постави потоп от заучени аргументи тук>,няма нищо в това да се мешаш с турци,мангали и прочее сган'.А пък когато някой от гореспоменатите индивиди доближи милите ни колежки - въпросните бягат с писъци.Лицемерие ли бе да го опишеш?
Ама не,дай да сме европейско-демократични,толерантни и мултикултурни персони,че така е модерно.


Въобще - трагикомедията вече се води абсолют.
Не съм се запалила още, имах предвид, че ще почна да използвам думи, заради които мога да си отнеса бан (отново) :D
Иначе спокойствието ми е безгранично.
Знам в кой момент е подходящо да вилнея, а този момент още не е дошъл...но време има. Надявам се да сме повечко хора само :-o

Verminaard
09-03-2011, 12:15
A,спокойно,то вече банват за политическа некоректност.И не се ебавам.
Отдавна сме пътници,особено аз.
Нали знаеш - съгласиш ли се с некоректния и ти го ядеш черния,от 'закона'.

Shturrrche88
09-03-2011, 12:17
A,спокойно,то вече банват за политическа некоректност.И не се ебавам.
Отдавна сме пътници,особено аз.
Нали знаеш - съгласиш ли се с некоректния и ти го ядеш черния,от 'закона'.
М, чи ко му й???

Verminaard
09-03-2011, 12:23
http://prikachi.com/images/830/3773830x.jpg

Shturrrche88
09-03-2011, 12:24
:oops: :D
Ох, човек защо не се включва някой от опозицията, така като си говорим с теб, и те...те....нищо не казват, а трябва да се заям с някой вече...прекалено са шубета май :o :booooomb: :lol:

Verminaard
09-03-2011, 12:28
Ами какво да ти кажа.Както винаги опозицията не успя да спечели със клишираната си копипаста,напълни гащите като усети интелигентен отпор със истински аргументи и се предаде...хмм,сигурно са французи.
ХАЙОООООО

France :
http://prikachi.com/images/841/3773841t.jpg

LeprikonA
09-03-2011, 13:45
Винаги има какво да се доошлайфа.
Например Леприкона си признава че не е достатъчно краен,това е породено от липса на обективен поглед върху целия мрачен световен натюр морт (защото така или иначе сме на ръба).

като за начало - женско (мислех, че си личи 8-) ) както и да е де, според мен не е хубаво да сме прекалено много крайни. това не ни помага кой знае колко. а и малко са хората всъщност, които не са
хмм,сигурно са французи.

bloodymirror
09-08-2011, 08:03
Попринцип наистина трябва много добре да го опознаеш,защото съм чела доста разкази,разказвали са ми истински истории как разни такива турци зарибявали момичета,правели ги богини,а като се бракосъчетаят,стават слуги,бият ги,задължават ги да се забулват..не всички в Турция се държат по европейски.Като за началото накарай го да те запознае с родителите си,виж как ще те приемат и т.н.Няма лошо,че е чужденец,също така и че е мюсюлманин,ако наистина се обичате,религията и семействата ви няма как да ви бъдат пречка.

thegame11
09-08-2011, 09:10
Еми няма лошо, но първо избери булчинска рокля 8-)
http://reporter.blog.bg/photos/56570/original/burka.jpg
Лошото е ,че неговите следващи жени могат да имат като твоята .

XTREMEFREERIDE
09-08-2011, 09:17
Прочети "Не без дъщеря ми". Или гледай филма. Просто информативно.

ivyy
09-08-2011, 09:51
В класа ми има няколко турци и нямам никакъв проблем с тях. Общуваме си и даже може да кажа, че са готини хора. Ама само до тук. Не мразя турците, но брак с турчин? Не, мерси. Любов, любов, ама чак пък дотам не искам да стигам. Не ми харесва религията им, начина им на живот, абе всичко. Бих отишла в Турция само на почивка, но да живея там, да се омъжа за турчин - не.
Някъде бях чела за смесените бракове. Да не сме едно затворено общество, че само българин и българка да се женят помежду си? Това вече не го разбирам. Аз нямам нищо против смесените бракове, защото съм дете на такъв. Баща ми е българин, а майка ми е рускиня. Започнете да мислите по-неограничено. Всеки взема свои решения. Това, че момичето се е влюбило в чужденец не я прави родоотстъпничка. Както и всички, които са намерили любовта в образа на някой, който не е от България.

someonerandom
09-08-2011, 10:00
В класа ми има няколко турци и нямам никакъв проблем с тях. Общуваме си и даже може да кажа, че са готини хора. Ама само до тук. Не мразя турците, но брак с турчин? Не, мерси. Любов, любов, ама чак пък дотам не искам да стигам. Не ми харесва религията им, начина им на живот, абе всичко. Бих отишла в Турция само на почивка, но да живея там, да се омъжа за турчин - не.
Някъде бях чела за смесените бракове. Да не сме едно затворено общество, че само българин и българка да се женят помежду си? Това вече не го разбирам. Аз нямам нищо против смесените бракове, защото съм дете на такъв. Баща ми е българин, а майка ми е рускиня. Започнете да мислите по-неограничено. Всеки взема свои решения. Това, че момичето се е влюбило в чужденец не я прави родоотстъпничка. Както и всички, които са намерили любовта в образа на някой, който не е от България.
Сега Verminaard ще ти обясни,че и ти си родоотстъпничка и нямаш място в неговата държава 8-)

ivyy
09-08-2011, 10:07
Еми, виновна съм, че баща ми е предпочела рускиня. :D

elizabethg
09-08-2011, 10:10
Прочети "Не без дъщеря ми". Или гледай филма. Просто информативно.


Това може да си ти след време.(На мястото на майката) Гледай го. \:D/ \:D/ \:D/

NambyPamby
09-08-2011, 10:11
Влюбила се била и то в турчин от няколко изтъркани фрази, от неколкократен чат, без да го е виждала на живо. Ти не си в ред. То бива, то може да ти липсва внимание в реалния живот, ама... чак пък толкова ли, бе!?

theKING95
09-08-2011, 12:08
ти или имаш някви отклонения или си малумна при толкова бъгари се влубваш в накав рязан не мога да го приема не се обиждай :shock:

kilers
09-08-2011, 12:36
Fu*ck the turkish bastards :-x :-x :-x :-x :-x

muhtesemfan
09-08-2011, 12:54
Всъщност АЗ СЪМ МЮСЮЛМАНКА НЕ ТУРКИНЯ ище ти кажа техните в никакъв случай няма да позволят нямаш си представа какъв позор ще е за тях ако синът и вземе жена от др религия ми или трябва да го забравиш или трябва да минеш от към ИСЛЯМА (даже и тога не е сигурно)

:D :D :lol: :lol: Това е само при арабите,вече турците са модерни! :-P Знаеш ли колко двойки познавам,които са момичето-българка,момчето-турчин или обратното? :) При арабите да си с християнин е позор,а не при турците :) Арабите живеят бая назад и мислят,че това е позор ;)

ChaoticCharm
09-08-2011, 13:22
Нямам особено отношение към турците - нямам вродена омраза като някои от коментиралите вече,но и до известна степен не одобрявам вярванията и традициите им. Като цяло всъщност ме дразнят прекалено религиозните хора, каквито и да са те,така че оставям на страна факта,че е мюсюлманин. Обаче за какво ти е подобна връзка от разстояние? Какво като той има твоя снимка в рамка и ти е пратил някакъв подарък. Ти дори не си го виждала,а правиш планове да си с човек,който дори не е от твоята държава. Защо ти трябва да отидеш? Нека дойде той,малко по-друго е да се видите на наша почва,ако мога така да го кажа. Не прибързвай със заключения само,защото някой ти е обърнал внимание и няколко пъти сте си чаткали по клавиатурата. Това не е любов и не е причина да промени напълно живота си. Майките много често се притесняват излишно, наричат ни луди и се опитват да ни контролират, но някога имат право. Наистина може да е "маниак", пак казвам не заради религията, а просто ги има всякакви.

djipsito
09-08-2011, 13:34
Прочети "Не без дъщеря ми". Или гледай филма. Просто информативно.

Има и още една книга, не знам коя на коя е продължение "Една принцеса разказва" и тя е по истински случай. Тези две книги се отнасят повече за арабския свят, ама пак...

Моят съвет е да послушаш майка си. Преди няколко години моята майка също ми говореше, само че не я послушах и накрая разбрах, че от самото начало е била права. Е, аз имах връзка с българин, ама все пак... Искам да кажа, че майките усещат и знаят много повече от нас. И не ни спират за лошо.

Тези неща са илюзия. Може би си била в такъв период, че си имала нужда от някой и нещо ти е липсвало и за това си се хванала така за тази интернет връзка. И може би си мислиш, че получаваш достатъчно, а всъщност не получаваш кой знае какво. Повечето неща са плод на фантазии и представи, които ти се ИСКА да бъдат реалност.
Много малко са хората с успешна връзка, започнала в интернет, без реален контакт. Дори тези хора да са в една държава, а какво остава за "х" хиляди километра.

Не пиша, колкото да натрупам още едно мнение и без да знам за какво точно става въпрос. Разбирам те, и още много други, на които им се е случвало те разбират. И знаем какво излиза накрая.

Почти съм убедена, че няма да спреш да общуваш с него, дори да си съгласна, че сме прави. Просто внимавай какви действия ще предприемеш.

Моето мнение е да не ходиш в Турция, а той щом толкова много иска да е с теб и да те види, нека да дойде в България. Тествай го ;), подхвърли му тази идея и виж какво ще ти каже. Недей да бъдеш толкова сляпо доверчива и се пази ;)

GunSnSteelflowers
09-08-2011, 20:47
Мама каза... глей да не се събудиш на 45 до мама.
Турчин, дръпнат, негър, бял, индианец.. нали нямало значение? А сега?

antifashionshit
09-09-2011, 05:58
верминаа... вермин... верм... вер... в... АХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХ АХААХ :lol: :lol: :lol:

след като прочетох темата дори не мога да ти кажа ника без да се хиля
нещо дори ме мързи да пиша смислен пост с аргументи в него. то да спориш с фанатизирани нацисти е като някой да ти обяснява, че си костенурка. можеш да изложиш каквито доказателства си искаш, че не си, от рода на 'ама аз съм бозайник', 'ходя на два крака' и прочие, но той просто продължава да си спами, че ти си костенурка.

една доста вярна(за щастие или нещастие) поговорка:
кучето си лае - керванът си върви - верминаард умри.

соре, много хейтвам филмирани нацисти.

nymphetamine666
09-09-2011, 10:53
аз ще се абстрахирам от това , че е турчин. и аз , като други, които са писали преди мен, ще те питам наживо виждала ли си го ? защото това е много важно. аз до ден днешен не си обяснявам как е възможно да се влюбиш в някого, без да си го виждал наживо, само по снимка.това е все едно , когато бяхме малки и се захласвахме по разни актьори и певци , които виждахме по телевизията, но това НЕ Е реалният живот. опасно е да ходиш при някой, когото не си виждала, ако сте имали контакт наживо и си наясно какво представлява, е вече друг въпрос.дали се свършиха българските момчета? човек НЕ ИЗБИРА в кого да се влюби!турчин,германец,алба ец... не зависи от нас!важното е да не е някой лъжец, който иска да те примами и после да ти съсипе живота.