PDA

View Full Version : идеи?



asd25
09-02-2011, 14:14
искам трикчета за приятеля си..смсл нещо по така? като например стриптийз..мазане с сметана и течен шоколад .. и какви ли не такива работи.. че се изчерпах вече ... някви идеи ? :)

tuzaro
09-02-2011, 14:30
сменяй приятеля

Me4encety
09-02-2011, 14:33
Захарно бельо? Намежете се с бебешко олио и правете секс така.Готино ще да е.Напръскай се с няколко парфюма на различни места по тялото ти и го накарай да разбере къде си се напръскала два пъти с един и същи парфюм.Колкото искаш игрички има,само да ти е до мислене.

TheHangedMan
09-02-2011, 14:34
:shock:

09-02-2011, 16:03
тройка.

leadyflame
09-02-2011, 16:05
Камшици, белезници и др. :-o

bib
09-02-2011, 16:10
Тези статии може да са ти от полза:
http://www.cosmopolitan.bg/seksualni-tehniki/za-kakvo-si-umirat-mujete-v-legloto.html
http://www.cosmopolitan.bg/seksualni-tehniki/dva-trika-koito-ujasno-mnogo-muje-obichat.html

badsector
09-02-2011, 16:44
Вземи си колан с пенис и го чукай.

Verminaard
09-02-2011, 16:59
Пробвай да се намажеш с терпентин.

NomNomNom
09-02-2011, 17:07
Ам, аз като съм у мойо го чакам да се прибере от работа и приготвям нещо за хапване - разни омлети , панирани гъби , салата картофи с лук , абе каквото има в хладилника и каквото ми хрумне ;д
Гадните патриархални шибани курове си умират за такова нещо, та може да го нахраниш , след това да се намажеш със сладолед , или някакъв рандом крем/шоколад - сметаната е изтъркана.
Купи си силиконови чорапи , много ще ти вършат работа , пък стоят много секси .

Eclipsercho
09-02-2011, 18:20
Чукане в гъза.

fenkaaa
09-02-2011, 19:30
Чукане в гъза.

И със сигурност няма да има нищо против всеки път да е това :lol:

roseleaf94
09-02-2011, 19:36
Не ти препоръчвам да смесваш яденето със секса... става едно мазало... пробвай да играете роли! Примерно, най- тривиалното- непослушната ученичка и строгия учител... етс.

Eclipsercho
09-02-2011, 19:47
Не ти препоръчвам да смесваш яденето със секса... става едно мазало... пробвай да играете роли! Примерно, най- тривиалното- непослушната ученичка и строгия учител... етс.

То това е идеята..

Относно ролите.. Ако мойта тръгне да ми ги прави тези.. Ще се смажа да се смея и сигурно ще омекна 8-) :lol: :lol:

roseleaf94
09-02-2011, 19:54
Eclipsercho, може и да имаш право, но това си е просто въпрос на вкус. Аз пък мразя да лепна и трябва да отида да се изкъпя. Дори когато и приятелят ми дойде с мен заедно да се изкъпе... ами не знам, няма много последователност и логика в нещата. :)

Eclipsercho
09-02-2011, 19:58
Eclipsercho, може и да имаш право, но това си е просто въпрос на вкус. Аз пък мразя да лепна и трябва да отида да се изкъпя. Дори и когато и приятелят ми дойде с мев заедно да се изкъпе... ами незнам, няма много последователност и логика в нещата. :)

Е как да няма, бе момиче.. Отпусни се малко.. :)

Омазвате се целите (пазите половите органи, освен ако не е със сметана), ближете се тук таме, освен че ви е секси е и доста забавно, става работата.. След края влизате заедно в банята, къпете се един друг, може да ви дойде настроението за втори път..

tonyaaa
09-03-2011, 10:50
Хмм и аз имах същите дилеми с моя приятел, но май намерих решението :) Наскоро имахме годишнина и в един сайт намерих игра (подобна на Монополи :D ), която се казва "Страст" и я поръчах ей така ... за шега. Но една вечер я отворихме и поиграхме ... мога да ви кажа, че, колкото и смешна да ми се струваше, играта се оказа наистина много интересна и провокираща за по-различни емоции. Всичко в крайна сметка опира до въображение и до колко освободени се чувствате един пред друг - всичко спонтанно би било хубаво :)

Skaarj
09-03-2011, 20:22
Направете го в ситуации, в които няма да е възможно, на някой по-такива места, понякога може да направите някаква игрица- мажеш се с глазура и той трябва да вкуси къде - каква е ... ддз измисли нещо :)

Gr0zDan0v
09-04-2011, 15:24
Вземи си колан с пенис и го чукай. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Marisa93
09-04-2011, 16:29
Направи му свирка със захар или лед в устата си.
А най-простото което може да внесе разнообразие са нови пози,които не сте пробвали до сега...

sapphire5
09-04-2011, 16:32
Вземи си колан с пенис и го чукай. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:D :D

ПТ
съгласна съм с Marisa93

anonymous708973
09-04-2011, 18:10
Eclipsercho, може и да имаш право, но това си е просто въпрос на вкус. Аз пък мразя да лепна и трябва да отида да се изкъпя. Дори и когато и приятелят ми дойде с мев заедно да се изкъпе... ами незнам, няма много последователност и логика в нещата. :)

Е как да няма, бе момиче.. Отпусни се малко.. :)

Омазвате се целите (пазите половите органи, освен ако не е със сметана), ближете се тук таме, освен че ви е секси е и доста забавно, става работата.. След края влизате заедно в банята, къпете се един друг, може да ви дойде настроението за втори път..

Добре де, успявате ли да не омажете чаршафите?

Eclipsercho
09-04-2011, 19:21
Добре де, успявате ли да не омажете чаршафите?

Мне. Пък и дори да се омажат, какво? Все едно са еднократни и не могат да се изперат, или пък в къщата има само един чаршаф? :)