PDA

View Full Version : Шофьорски курс в София - Къде?



monityY
09-02-2011, 18:14
Имам едно питане, тъй като нищо конкретно не мога да намеря в google, повечето автошколи нямат обявени цени а и няма достатъчно мнения за да се ориентирам към някоя. Искам да започна курсовете за категория B, от София съм, ж.к Овча Купел. Но търся нещо за около 600 лв в която цена да са включени всички разходи по курса (изпитите - вътрешни,външни,листовки и т.н ; цялото обучение - кормуване и теория), освен ест БЧК и медицинското, което до колкото знам при вс случаи се заплаща отделно. Изобщо искам да съм сигурна, че дам ли тези пари после няма да ме муфтят за още ако освен не ме скъсат на някои изпит, което вече няма как да не си заплатя. Но въпроса е в коя автошкола да започна, къде ще ме научат да карам, тъй като хабер си нямам от коли и шофиране и наистина ми трябва добър инструктор и като цяло хора и екип които си разбират от работата, а не мислят само как да вземат парите на хората? Не искам тази цена от 600 лв да ми излезе през носа като после без причина ме скъсат 5 пъти на кормуване за да си избият още толко пари. Моля, насочете ме. Четох, че "Василеви" уж са добри, но не съм сигурна, не искам да сбъркам в избора си. Моля ви без реклама, чисто и просто ме насочете, най-вече ще съм благодарна на мненията на хора изкарали книжката наскоро.