PDA

View Full Version : Оценяваш някой, чак когато го загубиш?



fama
09-02-2011, 18:28
Какво мислите по въпроса? Така ли е ? Обвинявате ли се, че сте го допуснали да се случи? Какво бихте направили , за да си го върнете обратно или просто оставате нещата така? Чувствате се безпомощни, защото не знаете вече какво и как да кажете, за да ви повярват? .. Какво правите в такива случаи ... какви мисли ви минават през главата, като се случи всичко това, как го преживявате...

LeprikonA
09-02-2011, 18:30
зависи как в приключило всичко. ако аз съм прекратила нещата значи определено си е имало сериозна причина. така се случи наскоро, мисля че той осъзна колко губи, защото до последно искаше шанс, но аз бях категорична. не мисля, че оценявам някого или нещо чак когато го изгубя, за да го изгубя значи така е трябвало.

Luidgie
09-02-2011, 18:34
Много банални и предъвкани въпроси задаваш. Има поне сто резултата в гугъл като го напишеш тоя въпрос.

SisiStrange
09-02-2011, 18:39
Не. Оценяваш някого, когато се държи истински добре с теб и се чувстваш перфектно с него.

fenkaaa
09-02-2011, 19:07
Винаги всяко нещо се оценява,когато се загуби ;)

Despicable95
09-02-2011, 19:14
Да оцених след като го загубих и то доста ... но мина време и човека видя че не може без мен и той ме оценил след като се раздели с мен ... И сегааа тича тичааа без посока :) Така е .. Винаги оценяваш човек или нещо/ предмет дори/ след като го изгубиш :)

kyon
09-02-2011, 19:16
Вярно е (поне при мен). Обвинявала съм се и съм мислила да отида и да поискам прошка, НО гордостта е по голяма от мен и оставих всичко.
Просто го приемам и продължавам напред.
Става въпрос за приятелка, а не гадже.

ivcheto0o
09-02-2011, 20:00
Съгласна съм с този банален цитат,за съжаление в повечето случаи така се получава.Но и да оценя нещото когато го загубя,не се връщам назад,щом така се е получило,така е трябвало,защо да си повтарям грешките.

iveetyy
09-02-2011, 20:03
Ако не се осъзнаеш по-рано е така.

Gr0zDan0v
09-02-2011, 22:06
...безмислена тема..

PullMeCloser
09-03-2011, 00:01
Аз пък не съм съглана с цитата. Изобщо не е нужно да губиш някого, за да го цениш, не знам как му е хрумнало на някой. Абсолютна простотия е за мен.

Shturrrche88
09-03-2011, 00:12
Ако си глупав-ще оцениш това, което си ИМАЛ, когато си го ЗАГУБИЛ!
Когато човек има пипе в главата си, и обича истински, оценява какво притежава, без да се стига до загубата му...

xXxPrivateLovexXx
09-03-2011, 00:16
За да съм загубила някой - имало е причина.Не съжалявам за никой и нищо,което е останало в миналото.

SisiStrange
09-03-2011, 03:12
Аз пък не съм съглана с цитата. Изобщо не е нужно да губиш някого, за да го цениш, не знам как му е хрумнало на някой. Абсолютна простотия е за мен.
Мхм. Големи детинщини са това.
Когато някой ме обича, доказва ми се, грижи се за мен и ме кара да се чувствам щастлива, си го оценявам и без сериозни сътресения.

anonymous708973
09-03-2011, 08:38
Не. Оценяваш някого, когато се държи истински добре с теб и се чувстваш перфектно с него.

Да, съгласна съм.
Супер тъпо клише е. Не знам колко ... тъп трябва да си, че да не оцениш човека до себе си, когато е грижовен и показва, че те обича с дела, а не само с думи.

Evterpa
09-03-2011, 09:01
Аз пък не съм съглана с цитата. Изобщо не е нужно да губиш някого, за да го цениш, не знам как му е хрумнало на някой. Абсолютна простотия е за мен.

Мда.

LiveToWin
09-03-2011, 09:13
Аз мисля, че е точно така! В момента съм в такава ситуация. Преди не беше нищо особено , не си давах голям зор. А сега.. сега не мога да си представя животът ми без въпросният човек!

PullMeCloser
09-03-2011, 09:34
Аз пък не съм съглана с цитата. Изобщо не е нужно да губиш някого, за да го цениш, не знам как му е хрумнало на някой. Абсолютна простотия е за мен.
Мхм. Големи детинщини са това.
Когато някой ме обича, доказва ми се, грижи се за мен и ме кара да се чувствам щастлива, си го оценявам и без сериозни сътресения.

Абсолютно. Не разбирам как е възможно да не цениш човек, ако той се държи добре с теб, дава ти това, от което имаш нужда, обича те и тн. Трябва да си сериозно тъп, че да го оцениш чак след като го загубиш. И как толкова много хора са съгласни с това, не знам. Че ако не цените човека до себе си, тогава какъв изобщо е смисълът от всичко? :shock:

jghgh
09-03-2011, 10:06
Не. Оценяваш някого, когато се държи истински добре с теб и се чувстваш перфектно с него.

Да, съгласна съм.
Супер тъпо клише е. Не знам колко ... тъп трябва да си, че да не оцениш човека до себе си, когато е грижовен и показва, че те обича с дела, а не само с думи.
Ами има доста тъпи хора по тая логика. : )
И на мен ми се е случвало да оценя някого, чак след като го загубя.

Да, и до днес се тормозя заради това. Можех да съм по-адекватна и да си изживея приказката, но няма как, животът продължава и нещата не се връщат назад. И няма смисъл от "ами ако". Остава поуката да грабваш момента и да цениш нещата, хората и събитията своевременно, докато ти се случват/са около теб.

И цитатът е много верен, между другото. Евала на хората, които успяват да оценят нещата своевременно, но има доста хора, които не умеят това и за тях цитатът е верен. Така че не е нужно да се оспорва само от една гледна точка, защото всички сме различни и всеки е в своята си реалност. Показателно е, че доста хора намират цитата за верен, което е много тъжно за тях, но какво да се прави.. : )

Ако се вдъхновя още, може и да отговоря на зададените въпроси в темата, но засега ще се въздържа.

blaaablaaablaaa
09-03-2011, 19:19
В такива случай гледам да поправя грешката си спрямо въпросния човек. :)

XTREMEFREERIDE
09-04-2011, 09:10
Аз мога да оценя някого, когато ме прави щастлива. Не можеш да изгубиш човек, защото той не ти принадлежи. Единственото, което може да се изгуби е чувството, което те кара да изпитваш, когато е добричък. Тогава вече всеки си задава много въпроси...

sapphire5
09-04-2011, 10:07
Винаги всяко нещо се оценява,когато се загуби ;)

Goddess
09-04-2011, 10:13
Вярно е. Но за съжаление го допускат повече спрямо мен - не ме оценяват докато ме имат и после съжаляват.