PDA

View Full Version : СТРАХ ОТ ОБВЪРЗВАНЕ и какво ли още не :X



nadetee
09-02-2011, 19:22
Преди 3 месеца приключих сериозна връзка.. Доста голяма любов беше. Много го обичах, но той не се отнасяше с мен по начина , който аз исках. Оставих го, забравих го.. Или поне така си мислех аз.ДО ВЧЕРА.. Излязохме с една моя приятелка и две момчета.. Едното доста симпатично, добро и свястно момче , просто така ме целуна. Това ме зарадва , защото момчето си струва наистина. Всичко беше 6 докато не се появи в същото кафе ТОЙ.. Момчето, което не бях виждала 2 месеца..Момчето, което така се стараех да забравя.. Сърцето ми затупа, цялата се разтреперих.. Всичко, в което вярвах изведнъж ми се стори толкова нелепо.. Нямам желание да се връщам при него, просто след като го видях се разколебах.. Вече не съм така сигурна,че съм готова за нова връзка. Страх ме е да предприема нещо с това момче и не мога да си обясня защо.. Още ли го обичам ?! Не знам какво да правя вече със себе си.. Как може да видя бившата си любов за 30 секунди и да се разколебая толкова.. Не знам какво искам или го обичам ? Някакви идеи какво да правя :(
П.П. Съжалявам, че стана толкова дълго и благодаря на тези , които ще си направят труда да го прочетат :-)

FeelMyPain
09-02-2011, 19:24
с нова любов най-лесно ще го забравиш

nadetee
09-02-2011, 19:27
Проблемът е , че ме е страх от нещо ново.. Започнах с това момче, но сега сама се усещам как се отдръпвам от него..

LeprikonA
09-02-2011, 19:28
нормално е, щом казваш, че е било сериозно, няма как да не почувстваш нищо щом чувствата са били силни. принципно сама трябва да си изясниш чувствата, но моят съвет е да не си втълпяващ глупости от рода на "да се върна ли при и него и как да стане". move on.

Chacho
09-02-2011, 19:29
Не стъпвай 2 пъти в 1 лайно. С новото момче може да се развият малко по-бавно нещата при такива обстоятелства, но ако знае кво да прави, ще те задържи.

DragonLady
09-02-2011, 19:31
Колкото и да е трудно, трябва да забравиш бившият и всякакви мисли от рода на " ако се върна при него, дали ще е по добре " и т.н. Опитай с новото момче, дай му шанс, пък знае ли човек, може да се получат нещата между вас :)

Chacho
09-02-2011, 19:33
LeprikonA, беше по-оригинално като се цитира ;(

nadetee
09-02-2011, 19:36
Благодаря ви :-) Другото е, че вчера за пръв път излязохме с това момче и то ме целуна.. Имам чувството,че иска бързо да стане.. Ще поговоря и с него.. И най-важното е , че изобщо не си мисля да се връщам при предния.. Просто се страхувам..

Chacho
09-02-2011, 19:38
Е тва пък е тъпо, какво ще говориш? Дръж му юздите, ама не с приказки.

LeprikonA
09-02-2011, 19:40
LeprikonA, беше по-оригинално като се цитира ;(
даа, много :D

nadetee
09-02-2011, 19:40
Е тва пък е тъпо, какво ще говориш? Дръж му юздите, ама не с приказки.
Просто ще му кажа,че искам да го караме по бавно.. ИЗПРАТИ МЕ ДО ВКЪЩИ И МЕ ЦЕЛУНА ПРЕД ВХОДНАТА ВРАТА ?!?!?!?!

Chacho
09-02-2011, 19:44
Аз щях и да поизчакам след това да ме поканиш. Какво толкова е направил, нали и на двамата ви е било приятно? Такъв е бил момента.


Не му казвай, че искате да го карате по-бавно, за да не го карате въобще изкуствено. Надали и той взима нещата насериозно все още, от 1 ден се знаете. Ако пусне ръце към задника, премести му ги на талията; ако заговори за нещо, което искаш да отложите, отклони темата, сещаш ли се? Жена си, запази си женствеността.

nadetee
09-02-2011, 19:46
Всъщност не се познаваме от 1 ден , а от 2-3 месеца.. :D Имали сме контакт от време на време, вчера излязохме така просто .. Аз се имам горе-долу с неговия приятел и така..

Chacho
09-02-2011, 19:47
Все тая, ти си знаеш. Аз съм си още на това мнение.

nadetee
09-02-2011, 19:54
Все тая, ти си знаеш. Аз съм си още на това мнение.
Да, и си много прав. Благодаря ви на всички :-)

Verminaard
09-02-2011, 20:04
Е тва пък е тъпо, какво ще говориш? Дръж му юздите, ама не с приказки.
Просто ще му кажа,че искам да го караме по бавно.. ИЗПРАТИ МЕ ДО ВКЪЩИ И МЕ ЦЕЛУНА ПРЕД ВХОДНАТА ВРАТА ?!?!?!?!
Ти направи ли му орално благодарение?Естествено.

Anja
09-02-2011, 20:06
При мен беше нещо подобно. С предишния ми приятел бяхме заедно 1 година. Много го обичах, но после се случи нещо, поради което просто не можеше да остана с него и да продължа тази връзка. И го напуснах. Беше много трудно от начало, без съмнение. Но се държах много кораво и дори успях да изумя себе си! Приятелките ми ми казваха, че съм безсърдечна, тъй като въпросното момче тичаше след мен по улиците и молеше за прошка, но аз бях непреклонна. Не можеше да продължи. Исках да запазя всичко като хубав спомен, да се радвам, че го е имало, а не да тъжа, че всичко е свършило. И въпреки това, когато бях сама и нямаше кой да ме види, бях развалина.

Докато съвсем случайно и неочаквано, 3 месеца по-късно, не се появи ТОЙ. Съвсем различно момче, коренно различно. С ниско самочувствие, беше убеден, че е твърде грозен, за да бъде с момиче като мен. Чудесен характер. Показа ми колко много ме цени и колко много ще се радва, ако ме има. И просто го обикнах. Влюбих се в него и в начина, по който доказваше любовта си и по който ме ценеше толкова много, че се чудеше дали съм реална и наистина съм с него. Обожавам го. Не искам да го губя и знам, че за момента няма нищо достатъчно силно да ни раздели. Вече помня предишното момче с насмешка и се смея над глупостта му, но все пак - той беше този, който ме научи да обичам, така че, част от мен го помни и с капчица приятно чувство. Сега с него сме приятели, и двамата продължихме напред.

Извини ме за дългия пост, просто исках да ти покажа, че това момче заслужава шанс. Всеки един човек заслужава шанс! Не знаеш кога можеш да намериш най-прекрасния човек за себе си!

nadetee
09-02-2011, 20:11
При мен беше нещо подобно. С предишния ми приятел бяхме заедно 1 година. Много го обичах, но после се случи нещо, поради което просто не можеше да остана с него и да продължа тази връзка. И го напуснах. Беше много трудно от начало, без съмнение. Но се държах много кораво и дори успях да изумя себе си! Приятелките ми ми казваха, че съм безсърдечна, тъй като въпросното момче тичаше след мен по улиците и молеше за прошка, но аз бях непреклонна. Не можеше да продължи. Исках да запазя всичко като хубав спомен, да се радвам, че го е имало, а не да тъжа, че всичко е свършило. И въпреки това, когато бях сама и нямаше кой да ме види, бях развалина.

Докато съвсем случайно и неочаквано, 3 месеца по-късно, не се появи ТОЙ. Съвсем различно момче, коренно различно. С ниско самочувствие, беше убеден, че е твърде грозен, за да бъде с момиче като мен. Чудесен характер. Показа ми колко много ме цени и колко много ще се радва, ако ме има. И просто го обикнах. Влюбих се в него и в начина, по който доказваше любовта си и по който ме ценеше толкова много, че се чудеше дали съм реална и наистина съм с него. Обожавам го. Не искам да го губя и знам, че за момента няма нищо достатъчно силно да ни раздели. Вече помня предишното момче с насмешка и се смея над глупостта му, но все пак - той беше този, който ме научи да обичам, така че, част от мен го помни и с капчица приятно чувство. Сега с него сме приятели, и двамата продължихме напред.

Извини ме за дългия пост, просто исках да ти покажа, че това момче заслужава шанс. Всеки един човек заслужава шанс! Не знаеш кога можеш да намериш най-прекрасния човек за себе си!
Ти наистина ме надъха много.. Благодаря ти.. Ще опитам да не спичам и да не обръщам внимание чак толкова на страха.. :-)

hacktheplanet
09-02-2011, 20:28
Абе, не се занимавай с връзки и нова любов и тем подобни! Излизай с повече момчета и си реши точно какво искаш и какъв е твоят тип. Точно това имат в предвид мама и татко, когато ти говорят да не започваш връзка веднага. Просто излизай с повече момчета, разбери какви са интересите им, какво мислят, какво искат, и в последствие ти ще разбереш какво искаш, и точно кой е твоя тип момче, и евентуално ще го срещнеш. Точно заради това ходите по няколко месеца/година, защото се получават караници, поради разминаване на интересите, което се получава точно от факта, че не си допадате като типове. А всичко върви добре отначало, защото всеки се старае, но в последствие хората се отпускат и резултата е налице. Та по въпроса - експериментирай, възприемай, виж кой е твоят тип и чак тогава започвай връзка.

annonimnna
09-02-2011, 20:34
Опитай с новото момче. Знеш ли, може пък нещата да си паснат и да се зароди една нова любов. Според мен нищо не губиш... :)

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:46
Не се връщай при стара любов, без значение колко е силна, защото е като да четеш книга отново и отново,когато знаеш как свършва
:!: :!: :!: