PDA

View Full Version : Съсипана съм..!!!



0utSpoken
09-02-2011, 20:07
Отидох за 2 месеца в Гърция и се влюбих в едно момче! Имам подозрение, че и той ме харесва, но това не е важно! Лошото е, че се прибрах в България а дори не се видяхме като за последно! Страшно много плача, не знам как ще издържа! Аз и преди съм плакала за него (и то много) но сега.. не може да се опише! Чуствам се съсипана, нямам настроение за нищо и никoй! Моля ви помгонете ми, щото не знам какво да правя!

Anja
09-02-2011, 20:09
Няма ли някакъв начин да се свържеш с него? Скайп, ICQ или нещо подобно? Ще го видиш ли пак?

Verminaard
09-02-2011, 20:10
Tи си съсипана,нас не ни интересува...кръговрата на форума.А ти сама си си виновна,ако беше отделила време да си вземете 'бай' като хората нямаше да си в това положение.Плюс,не разбирам как очакваш да ти помогнем,все още форумния телепорт не работи и не можем да ти го докараме от глъргция.

Anichkaxxwee
09-02-2011, 20:14
Не можем да ти го докараме от Гърция.

xoxi
09-02-2011, 20:15
За два месеца и си пред пресъхване от сълзи?
До една-две седмици няма и да се сещаш как е изглеждал.

Luidgie
09-02-2011, 20:17
Tи си съсипана,нас не ни интересува...кръговрата на форума.А ти сама си си виновна,ако беше отделила време да си вземете 'бай' като хората нямаше да си в това положение.Плюс,не разбирам как очакваш да ти помогнем,все още форумния телепорт не работи и не можем да ти го докараме от глъргция.+++ да си се постарала да вземеш нещо за контакт. Ние не сме виновни за малоумието ти.

0utSpoken
09-02-2011, 20:20
Аз искам помощ, а не :''Нас не ни интересyва''! Иначе ще го видя другото лято! Добре че my направих папарашки снимки! И ми кажете как да го намера да му кажа bye , като той беше извън Гърция?!

Chacho
09-02-2011, 20:21
Не винаги получаваш това, което искаш. Има още мЪже.

Luidgie
09-02-2011, 20:23
Ами научи се сама да преживяваш тези неща. Никой няма намерения да те дундурка и съжелява.

Verminaard
09-02-2011, 20:27
Аз искам помощ, а не :''Нас не ни интересyва''! Иначе ще го видя другото лято! Добре че my направих папарашки снимки! И ми кажете как да го намера да му кажа bye , като той беше извън Гърция?!

С какво да ти помогнем бре?Ако ваше величество желае - да стегнем форумната мафия и да отидем до гърция да ти го отвлечем,а?Тоя телефон нямал ли е че да му се обадиш да му изтропаш едно сърцераздирателно и сълзливо 'бай бай' на рамото?
Сериозно,хора,не ги разбирам тия индивиди.Каква помощ търсят във форум?!

SmilezZz
09-02-2011, 21:20
Отидох за 2 месеца в Гърция и се влюбих в едно момче! Имам подозрение, че и той ме харесва, но това не е важно! Лошото е, че се прибрах в България а дори не се видяхме като за последно! Страшно много плача, не знам как ще издържа! Аз и преди съм плакала за него (и то много) но сега.. не може да се опише! Страдаш и смяташ,че не е важно това дали и той те харесва ? Защо ? Може би просто трябва да го забравиш,колкото и трудно да е. Делят ви километри,а не препоръчвам връзките от разстояние,може би се сещаш защо ?

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:24
не е болка за умиране...има още милиарди мъже от който може да избираш...

Luidgie
09-02-2011, 21:29
не е болка за умиране...има още милиарди мъже от който може да избираш...БроИ

Me4encety
09-03-2011, 08:17
Ееее хора какво й се нахвърлихте ? Авторке в същото положение съм само дето нямам никакви контакти към момчето и не знам дали ваобще ще го видя.Така че те разбирам.Кофти е да,но се опитвай да не мислиш за него.Излизай с приятели и се забавлявай и просто чакай следващото лято.

cigarettekisses
09-03-2011, 08:33
Еми нямаш друг избор освен да продължиш напред.
Ще ти мине с времето.

musicbaby
09-03-2011, 08:43
опитай се да го забравиш

miShle
09-03-2011, 13:20
ti ot kude si .. toi ot kude e (nqmam kirilica)

LeprikonA
09-03-2011, 14:58
колко теми мислиш да пуснеш,а :lol: на какъв език да ти се каже, че да разбереш? :shock: какво искаш наистина? "не плачи, недей, ох милата..".... реви си,реви си, щи мине,баси. мисли ли изобщо докато беше там, освен да си фантазираш глупости, както и сега "ще го видя другото лято", ми ако можеш да чакаш цяла година, при положение, че човекът сигурно идея си няма, че съществуваш - давай.

sapphire5
09-03-2011, 15:04
или се откажи и спри да ни 'ревеш' на нас тука, или... както в началото anja каза, потърси го, чрез интернет...

0utSpoken
09-03-2011, 18:11
Ееее хора какво й се нахвърлихте ? Авторке в същото положение съм само дето нямам никакви контакти към момчето и не знам дали ваобще ще го видя.Така че те разбирам.Кофти е да,но се опитвай да не мислиш за него.Излизай с приятели и се забавлявай и просто чакай следващото лято.

Мерси! Ти единствена ме разбра!

blaaablaaablaaa
09-03-2011, 18:19
Връзка от разстояние... Трудно... Но може, не е фатално. Има скайпове, майпове, fb и т.н. Пиши му, пробвай се, но няма гаранция. А за депресивните чувства, при някои хора музиката помага, при мен ги влошава де... Най-добрият начин е да излизаш навън с приятели. По темата: пробвай, нищо не губиш! :)

elysunny
09-03-2011, 18:37
ок

error92
09-04-2011, 15:05
Пробвай да плачеш до другото лято и тогава се постарай повече като дойде "момента на раздялата" или се стягай и го забрави (или поне не реагирай като 12 годишна :D ) :o виж колко възможности имаш :-P

martito2
09-04-2011, 17:28
Имам чуството, че тук, който и каквото да напише винаги ще има някой недоволен, който само да пише тъпи коментари!!! Като не можете да й помохнете - добре, но защо тр да й се нахвърляте така ??? :-x ...
Единственото, което можеш да направиш е даа изчакаш следващото лято, ако му имаш номера, скайпа, фейса, абв-то му пиши ;) ако не ... сори, но ще почакаш да го видиш отново. Дотогава можеш да излизаш с приятелки, това ще ти помогне!! :)

Chacho2
09-04-2011, 17:39
Или да се осъзнае, че не е само той?

FuCKkK13
09-04-2011, 17:44
спокойно, ще си харесаш друго момче рано или късно.. сега гледай да се забавляваш с приятели и да не мислиш толкова за него :) .. ако имаш хоби - още по-добре... айде успех :)

sexy_for_you
09-04-2011, 20:45
Не че нападам,но какво очакваш от подобни отношения?Влюбена и бленуваща по нещо безнадеждно.Какво като го видиш?Да не би да си въобразяваш,че това е Той..Просто увлечение,породено от илюзията,че някакъв ваканционен флирт е истинска любов.Стегни се.Не мисли за това.И спри да се самосъжаляваш.Успех!

crowberry
09-04-2011, 20:55
Чак пък съсипана. Ще го забравиш, след като се появи някой готин пич от Враца.. 8)

ludnica
10-01-2011, 12:43
Хората са го казали: "Далече от очите, далече от сърцето!" Сега може да ти е тежко, но с времето ще ти мине :)

Mi6inka
10-01-2011, 12:50
Аз искам помощ, а не :''Нас не ни интересyва''! Иначе ще го видя другото лято! Добре че my направих папарашки снимки! И ми кажете как да го намера да му кажа bye , като той беше извън Гърция?!

е искаш помощ, ама как по-точно да ти помогнем ние? Да отидем до Гърция със снимките ти и да го търсим ли? :?

ledenakrasota
10-01-2011, 12:53
Сега, когато те завърти ученето бързо ще се стабилизираш. :)

martito2
10-01-2011, 14:06
Сега, когато те завърти ученето бързо ще се стабилизираш. :)

Ммм, попринцип наистина като започнеш да учиш няма да ти остава много-много време да мислиш за него.. особенно ако ти е някоя "важна година" :)

radie
10-01-2011, 19:33
забрави го . ;)