PDA

View Full Version : Най-тъпите фрази, с които са ви заговаряли/сваляли



Страници : [1] 2

Chacho
09-02-2011, 20:16
Гаранция има такива.


-Много хубаво пушиш.

*след 5 минути шушукане от другата маса, няколко засичания на погледи и кикотене.*
-Извинявай, ще ми подадеш ли пепелника. *имат 2 на тяхната маса*

*В асансьора, слизаме и двамата към подземния етаж в едно молче, където работят само тоалетните*
-Здравей.
-Здрасти.
-Къде отиваш?

*Заговарям момиче на бара*
- Интересна татуировка.
- Мерси... Гледал ли си Здрач? :razz:

katii
09-02-2011, 20:20
Хахаха, много интересна темичка 8-)
Ако се сетя за нещо ще пиша.

FeelMyPain
09-02-2011, 20:27
един приятел към няква


-кой набор си
-94
-от тогава само световното ще се запомни с нещо

deni979
09-02-2011, 20:30
*Заговарям момиче на бара*
- Интересна татуировка.
- Мерси... Гледал ли си Здрач? :razz:
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Колко трябва да си зле...

NomNomNom
09-02-2011, 20:38
Аз се опитвах да свалям един съсед като го питах дали има оцет.
Каза, че няма.
След 10 минути дойде да ми иска чер пипер 8-)
Беше в рамките на майтапа де.

Иначе, един грък, който в последствие ми обясняваше, че иска да сме заедно (за 2-3 дни, щеше да е забавно ) и т.н. , ми заяви , че Македония е гръцка и ние можем да го духаме . Така де, и после се чудеше защо го режа.
Всъщност, просто бях семейно на море и трябваше да мъкна братовчедката с мен, а тя щеше да се разтрои от още секс.

Един съученик в 8ми клас ме пита дали искам да ходим, при което аз не зацепих и питах - къде да отидем , при Пешо от другата страна на булеварда ли ( приятеля му беше от другата страна ) , при което момчето млъкна и не каза повече нищо.

Свалки с глупави лафове не се сещам повече, по-скоро самите ситуации са много комични винаги, но това е за друга тема май 8-)

Goddess
09-02-2011, 20:39
* догони ме по улицата, вървя с мен през целия път до кафето и говореше глупости, накрая:
- да си дадеш телефона да се видим някой път на по кафе ?
- не. имам си проятел.
- е, то и аз си имам жена и дете, ама така...да се видим просто ?

:-o

*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас :lol: )

* бях промоутърка на шампоани във верига магазини..
- ще изкупя всички шампоани, ама...ще трябва да те взема да се къпеш с мен... :-o

Blab
09-02-2011, 20:46
*Заговарям момиче на бара*
- Интересна татуировка.
- Мерси... Гледал ли си Здрач?
хаха, какво беше татуто - Тийм Едуард?:Д

Какво правите, когато не четете? -(ъ-ъ) Имам предвид - къде може да Ви срещне човек без книга в ръка? - това е най-идиотското нещото, което изниква в главата ми. //със слушалки и потънала в текста, някакъв господин.

иначе тъпи - бол, всякакви заучени клишета, от които просто те избива на смях.

annonimnna
09-02-2011, 20:50
"Ейй мацо, арИ да тЪ взи'ам за мома... 8) " хахахаха, това ми го каза некъв "пич", с ризка, дънчици а-у, а от 10000км си личеше какъв селяндур е :D:D

Chacho
09-02-2011, 20:51
*В магазин за обувки*
-Кой номер обувки носиш?
*оказа се, че не е продавачка, а случаен клиент...*

NomNomNom
09-02-2011, 20:53
Ааа ^ Сетих се за случай, дето исках да забравя.

Вървя си аз и питам едни весели дядки - пазачи на къде е сградата , която търся. Те ми обясниха и усмихнато си продължих.

Тръгна мъж след мен и започна да ми обяснява, че дъртаците като видят хубаво момиче се съживявали.
Аз се изсмях и игнор, защото нямаше никого наоколо , т'ва при сградата на ИТК-то , около 4ти км.
Тоя беше работник по-скоро , ма може и луд да беше.

Та започна да върви след мен и да ме пита как се казвам.
- Ани.
- Ани, къде мога да те видя отново , много ми харесваш.
- Много съм заета .
- Чакай да те настигна, аз съм Светослав. Ани, искам те.
- Чаооо.
- Ани , много силно те желая.

И побягнах , той ме подгони, влязох въс заден вход на сградата , в която трябваше да отида .
Той също влезе и аз побягнах на първия етаж , завих в края и имаше затворена врата . Изкарах си ангелите, погледнах назад- беше се разкарал.


Та, неговото е опит за сполучлива свалка, следвайте примера 8-)

Chacho
09-02-2011, 20:55
Ааа ^ Сетих се за случай, дето исках да забравя.

Вървя си аз и питам едни весели дядки - пазачи на къде е сградата , която търся. Те ми обясниха и усмихнато си продължих.

Тръгна мъж след мен и започна да ми обяснява, че дъртаците като видят хубаво момиче се съживявали.
Аз се изсмях и игнор, защото нямаше никого наоколо , т'ва при сградата на ИТК-то , около 4ти км.
Тоя беше работник по-скоро , ма може и луд да беше.

Та започна да върви след мен и да ме пита как се казвам.
- Ани.
- Ани, къде мога да те видя отново , много ми харесваш.
- Много съм заета .
- Чакай да те настигна, аз съм Светослав. Ани, искам те.
- Чаооо.
- Ани , много силно те желая.

И побягнах , той ме подгони, влязох въс заден вход на сградата , в която трябваше да отида .
Той също влезе и аз побягнах на първия етаж , завих в края и имаше затворена врата . Изкарах си ангелите, погледнах назад- беше се разкарал.


Та, неговото е опит за сполучлива свалка, следвайте примера 8-)

о.О Педобеър :D

SisiStrange
09-02-2011, 21:01
Спомням си, че веднъж обяснявах по телефона на най-добрата ми приятелка с подробности как да се целуне за пръв път с гаджето си и като и затворих, някакъв доста смотан на вид ми вика: "Айде и мен да ме научиш!" И добре, че ми дойде рейса.

FeelMyPain
09-02-2011, 21:04
И все пак най-яката свалка ми я разказа не кой да е, ами баба ми..


през далечната 50 и някоя си, на някаква забава
-ВАЩЕ ОВЦЕ ДРИСКАТ ЛИ ?


:razz: :razz: :razz:

ann321
09-02-2011, 21:07
Вървя си аз с една приятелка край едно езерце и някъв - на не повече от 15-16 се спира да ни пита нещо "Тука има ли къде да се пека?" (тъпо,защото отсреща имаше плаж..) та,гледайки мен,почна "Ама не,аз искам на езерото" "Ами има няколко места на брега,ама ги заемат рибари" "Е ако си взема въдица,дали ше мога да се пека?" " Е,пробвай" и си тръгнахме..чух да казва нещо от сорта на "Айде да се разходим заедно",при което приятелката ми се обърна,ама я дръпнах..оня не беше наред,а и как мазно гледаше.. :D И аре сетете се къде се пипаше..very TOUCHING moment беше :D

Anichkaxxwee
09-02-2011, 21:12
Вървя си аз с една приятелка край едно езерце и някъв - на не повече от 15-16 се спира да ни пита нещо "Тука има ли къде да се пека?" (тъпо,защото отсреща имаше плаж..) та,гледайки мен,почна "Ама не,аз искам на езерото" "Ами има няколко места на брега,ама ги заемат рибари" "Е ако си взема въдица,дали ше мога да се пека?" " Е,пробвай" и си тръгнахме..чух да казва нещо от сорта на "Айде да се разходим заедно",при което приятелката ми се обърна,ама я дръпнах..оня не беше наред,а и как мазно гледаше.. :D И аре сетете се къде се пипаше..very TOUCHING moment беше :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arsenalllbaby
09-02-2011, 21:13
На морето.. Лежа си по гръб с една приятелка и виждам как един около 25-годишен идва (поне на толкова го направих).. Тоя супер флегматичноо се домъкна при нас, клекна до мене.. ( btw аз съм с по-голям бюст, така.. ) Изгледа ми добре бюста и ми вика "Колко кубика?" :shock: :shock: :shock: Хвърлих му един празен поглед, после стана вбесен погледа, казах му "Изчезни" и тоя се омете ;д И го гледаме как отива при друго момиче и го заговаря .. :?

ilievabe098
09-02-2011, 21:19
като изключим "Познаваме ли се?" и "Всички в Младост са толкова хубави или само ти?"
имаше един случаи в една дискотека , който уби всичко детско в мен :D ... та идва момчето аз съм с още две момичета , ама дреме му на него и вика "Коя е майка ти ?" :D и аз се пуля насреща (и понеже беше хубаво момчето) го попитах "какво?" и въпросния пич отговаря "Ми бих я целунал затова,че те е направила толкова хубава"

Gr0zDan0v
09-02-2011, 21:23
И все пак най-яката свалка ми я разказа не кой да е, ами баба ми..


през далечната 50 и някоя си, на някаква забава
-ВАЩЕ ОВЦЕ ДРИСКАТ ЛИ ?


:razz: :razz: :razz: :shock: :-&

SisiStrange
09-02-2011, 21:28
като изключим "Познаваме ли се?" и "Всички в Младост са толкова хубави или само ти?"

Ти си от Младост? :P

ann321
09-02-2011, 21:44
А,сега се сетих нещо,не е свалка,но е заговаряне,така че се брои..

Значи отиваме с нашите на гости у сестра ми,обаче тя скоро се е преместила при приятеля си в неговата къща,та отиваме там за пръв път. И сме нали пред къщата и изведнъж се появява някаква бабичка и вика "А сега,коя е майка ти?" на сестра ми..е,ние се обърнахме и гледахме тъпо..щото бяхме аз,майка ми и сестра ми..трябваше да й кажа,че съм аз..

:D :D

Хора,пускате брутално яки истории xD

TheNewReligion
09-02-2011, 21:47
- Защо си толкова ниска?- ама супер възмутен, все едно зависи от мене.
- Мииии, не знам.

На следващия ден разглеждахме няк'ва катедрала и същото момче идва до мене и се изцепва:
- Абее, много си ниска, виждаш ли нещо?

След два дена същият младеж ме оглежда от глава до пети и се изцепва:
- Абеее, ниска си, ама си много хубава.
Та тогава разбрах за какво иде реч. :lol:

RealGangsta
09-02-2011, 22:01
Докато съм яко във филма една пичка ме попита :
Ти пушиш ли козче?

Chacho
09-02-2011, 22:05
Докато съм яко във филма една пичка ме попита :
Ти пушиш ли козче?

Че това не е тъпо, понякога черпят.

xoxi
09-02-2011, 22:08
TheNewReligion, колко си висока?
Извинявай за въпроса, стана ми любопитно.. :oops:

На мен няколко пъти ми се е случвало да ми казват, че са ме сънували в разни еротични сънища. И то все хора, с които сме се виждали 1-2 пъти.
Последния нацели да ми го каже, точно когато не бях в настроение.
- Снощи те сънувах.
- Какъв беше съня? И аз те сънувах.
- Ммм показваше ми какво правиш, когато ти е горещо.. Аз какво правех в твоя сън?
- Нищо, прегази те ТИР.

sun_sea
09-02-2011, 22:24
Момичета играете ли белот?

-От къде си?
- Русе
- Всичките ми приятелки са оттам
- Ъъъ ?



- Ко прайкаш, ма? Айде качвай се у голфа!


седи си на ръба на една скала
- Да скачам ли?
- Стиска ли ти?
- Емиии... чудя се

- Ехе ти да не си братовчедката на Лили от Биг Брадър ?

- Ей, котенце, ще ти изям катеричката..

и всякакви такива тъпи .. за съжаление, не мога да се сетя в момента по - интересните ..

mi6eto942
09-02-2011, 22:30
В момента се сещам само за едно.
-Искаш ли да отидем да изорем нивата...
:D :D :D

Chacho
09-02-2011, 22:32
Един приятел на рождения ми ден към няколко момичета:

-Уя е у боба, боба 'а на масата, ша седате ли да ядете?

TheNewReligion
09-02-2011, 22:35
TheNewReligion, колко си висока?
Извинявай за въпроса, стана ми любопитно.. :oops:


В личната ми карта пише, че съм 152 см, но далеч не съм съгласна. 8-)

Сетих се още.
- Момичета, коя от вас може да играе белот?
И приятелката ми:
- Никоя. Пък и да можехме, нямаше да играем с вас.


- Може ли да ти разкопчая сутиена, много искам...

Chacho
09-02-2011, 22:37
Какво лошо има на "момичета, можете ли да играете белот". 3ти за тройка и 4ти за белот са не намират, влезте им в положението.

TheNewReligion
09-02-2011, 22:46
Хах... 8-)
Аз и без това не тая особено топли чувства към тая игра. Така и не се научих да играя. Никой не се навива да ме научи.
Но пък може да се получи сносна свалка, докато се опитвате да научите момиче да играе на карти или примерно на билярд, имайте го предвид.

fenkaaa
09-02-2011, 22:47
Отиваме на кафе с една приятелка и както си стоим едно момче идва и сяда при нас.

Пита ме как се казвам и аз му казвам Нели,той ми се представя и казва приятно ми е.. след което от мен последва 10-15 секундно странно взиране в него и отговорът "Мерси" :razz:

elizabethg
09-02-2011, 22:49
"Случайно да си участвала в конкурса "Мис България"? Оня ден някакъв ми го каза,но аз не обръщам внимание на такива. :)

Anichkaxxwee
09-02-2011, 22:49
С една моя приятелка седим на една пейка и някви момчета идват към нас и едно вика: Здравейте момичета, може ли да се запознаем? *и си подава ръката*. И приятелката ми: Абе, ти в ред ли си,ве?


Нямам си представа защо така реагира 8-) 8-)

Chacho
09-02-2011, 22:57
Ахахаха, гОркия!


Та, не знам въобще как забраих тая ситуация: :lol: :lol: :lol: :lol:

Едно момиченце, предполагам че беше на 5-6 годинки, ритна топката и дойде при мен. Дадох й я и й викам:
-Внимавай, цели се като риташ, иначе няма да вкараш гол.
-Ти си бати и имаш пишка.

Изкиска се и си тръгна... Дано я срещна пак някой ден :oops:

fenkaaa
09-02-2011, 22:58
Ахахаха, гОркия!


Та, не знам въобще как забраих тая ситуация: :lol: :lol: :lol: :lol:

Едно момиченце, предполагам че беше на 5-6 годинки, ритна топката и дойде при мен. Дадох й я и й викам:
-Внимавай, цели се като риташ, иначе няма да вкараш гол.
-Ти си бати и имаш пишка.

Изкиска се и си тръгна... Дано я срещна пак някой ден :oops:

Това беше добро :lol:

Biskfitka
09-02-2011, 23:43
От преди точно 1 седмица:
С една приятелка стоим вечерта (към 9 и нещо) зад пощата (доста висока сграда) и там е тъмно така ;д а на 5 метра от нас има някакво кафе/кръчма и нататък е пътя...и идва някакъв дядо...(според мен над 65г.) и ние мислим ,че ще ни иска огънче...и: ->
-добър вечер момичета,бихте ли дошли на нашата маса... :)
-ние
:shock: а не не,и аз му казах,че сега тръгваме...(всъщност си беше така де..)
-Ама моля ви се елате на нашата маса!
-Не!
-моля ви се...
-НЕ,НЕ,не! и си тръгнахме ,а той продължи да дрънка ;д

Още не мога да си обясня,как дядовци на възрастта на дядо ми изобщо си мислят,че имат шанс с толкова млади момичета :o

PullMeCloser
09-02-2011, 23:57
* догони ме по улицата, вървя с мен през целия път до кафето и говореше глупости, накрая:
- да си дадеш телефона да се видим някой път на по кафе ?
- не. имам си проятел.
- е, то и аз си имам жена и дете, ама така...да се видим просто ?

:-o

*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас :lol: )


И аз имам същите истории, само дето първия случай е леко по-различен. Имаше си приятелка, а след това започна да ми се моли. "Моля ти се,само между нас ше си остане". :shock:

SisiStrange
09-03-2011, 03:18
Но пък може да се получи сносна свалка, докато се опитвате да научите момиче да играе на карти или примерно на билярд, имайте го предвид.
С две ръце подкрепям. :P
Мен така ме свалиха на един билярд. 8-)

Сега се сетих за един в рейса миналата година, който ме ощипа по ръката и вика: "Постой сега да видим дали ще ти излезе синка." Егати и странния случай беше това. :D (има вероятност тоя да не е бил "сваляч" а просто психично болен де)

Sh@d0w
09-03-2011, 04:11
Но пък може да се получи сносна свалка, докато се опитвате да научите момиче да играе на карти или примерно на билярд, имайте го предвид.
С две ръце подкрепям. :P
Мен така ме свалиха на един билярд. 8-)

:oops:

GossipGirl89
09-03-2011, 05:37
Един приятел на рождения ми ден към няколко момичета:

-Уя е у боба, боба 'а на масата, ша седате ли да ядете?

Е това ме разби :D

Иначе в момента не се сещам за нещо по-специално от обикновените "Може ли да се запознаем?", "Искаш ли да те закарам?", "Ще си дадеш ли телефона" и т.н. Спомням си само че 1 път някъв негър се опитваше да ни заговори с една приятелка пред една дискотека и беше голям цирк ама не помня вече кво точно ни приказваше 8-)

Chacho
09-03-2011, 07:36
Един приятел на рождения ми ден към няколко момичета:

-Уя е у боба, боба 'а на масата, ша седате ли да ядете?

Е това ме разби :D

Иначе в момента не се сещам за нещо по-специално от обикновените "Може ли да се запознаем?", "Искаш ли да те закарам?", "Ще си дадеш ли телефона" и т.н. Спомням си само че 1 път някъв негър се опитваше да ни заговори с една приятелка пред една дискотека и беше голям цирк ама не помня вече кво точно ни приказваше 8-)

-Искате ли бананче? А може и да се пощим взаимно :D

granger
09-03-2011, 07:52
Ъънай-тъпото нещо беше :D
Стоя на едно рали с братовчед ми и компанията и някой слуша Галена , нз коя песен пееше се нешо : Аз до го поема или ти?! Идва до мен някъв и вика :Аааа ще ми го поемеш нали, как се казваш (сладък беше, ма след ая фраза double facepalm и игнор) :shock:
За ся за тва се сещам.

deni979
09-03-2011, 08:02
Сега се сетих един как сваляше едно момиче.Бяхме на плаж в чужбина:
-I love you.
-But I don't.(и момичето го гони)
-Why not? :(I love you. I'm Ken and you are Barbie... И после започна да прави много странни движения,сещате се. 8-) Говореше и други простотии, но не помня вече. :D

Anja
09-03-2011, 08:19
Вие направо ме разбихте... :lol:
Нямам толкова богат опит, ама и аз ще разкажа нещо... 8-)

Прибирам се аз след разходка, слизам от тролея, пресичам улицата и минавам покрай едно кафене. От една маса става мургав мъж на около 30 години, приближава се към мен и ми казва: Може ли да те попитам нещо?
Тъй като аз бях със слушалки просто прочетох по устните му, спрях се, казах 'да' и махнах слушалките. И нашият човек ми вика: Колко е часа? Аз му отговарям: 6 и половина... А ти къде живееш, пита ме той... Аз му казвам 7ми блок, като много ясно, лъжа го... 8-) И той ми вика: А, ами добре, щото си много красива... и аз само смотолевих някакво благодаря и бързо, бързо си заминах... :-D

anonymous708973
09-03-2011, 08:23
*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас )

Аз пък това не го бях чувала преди и като ми го казаха, ми стана забавно. Хитро беше :Д

Chacho
09-03-2011, 08:25
*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас )

Аз пък това не го бях чувала преди и като ми го казаха, ми стана забавно. Хитро беше :Д

Бележка към себе си: Понякога бачка, треа се пробва!

Ducky
09-03-2011, 08:37
Моето не е нищо особено. Отивах на училище с тролей и нещо си четях учебника, и по едно време до мен седна един що годе симпатичен пич,с който през последната седмица винаги се засичахме в тролея, каза ми: Дай си номера. Аз го погледнах супер учудено и му казах не .. по-късно го открих във фейсбук писах му ии след това 2 месеца съжалявах..беше голяма досада

ilievabe098
09-03-2011, 08:38
като изключим "Познаваме ли се?" и "Всички в Младост са толкова хубави или само ти?"

Ти си от Младост? :P
попринцип-да , ама вмомента апартамента в Младост е поднаем и живея в Хиподрума , ама Младост си го обичам мн. живеех в Младост 2 до HIT-a.

ilievabe098
09-03-2011, 08:40
*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас )

Аз пък това не го бях чувала преди и като ми го казаха, ми стана забавно. Хитро беше :Д

Бележка към себе си: Понякога бачка, треа се пробва!
и мене ме радва . хитро е . ама ако каже,че кучето не хапе ... к'во праи'м тогава?

Chacho
09-03-2011, 08:49
Абе то си е win-win ситуация.

andjiandjiandji
09-03-2011, 08:52
Имам си един фр -барман , които си има цяло тефтерче с тъпи фрази. Ревали сме от смях като ни го показа,а най-модерното сега явно е -хвърляш един поглед на мацката от долу на горе и като те види казваш "Мисля,че съм влюбен ,приятно ми е Пешо[primerno]"

TVDQueen
09-03-2011, 10:40
И все пак най-яката свалка ми я разказа не кой да е, ами баба ми..


през далечната 50 и някоя си, на някаква забава
-ВАЩЕ ОВЦЕ ДРИСКАТ ЛИ ?


:razz: :razz: :razz:

:shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SisiStrange
09-03-2011, 10:44
като изключим "Познаваме ли се?" и "Всички в Младост са толкова хубави или само ти?"

Ти си от Младост? :P
попринцип-да , ама вмомента апартамента в Младост е поднаем и живея в Хиподрума , ама Младост си го обичам мн. живеех в Младост 2 до HIT-a.
И АЗ! :shock: Т.е и аз живея в Младост 2 до Хита. :D Стига бе, сигурно съм те виждала.

granger
09-03-2011, 10:47
И все пак най-яката свалка ми я разказа не кой да е, ами баба ми..


през далечната 50 и някоя си, на някаква забава
-ВАЩЕ ОВЦЕ ДРИСКАТ ЛИ ?
Това ме остави без въздух :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Веднъж си стоя аз с приятелки на една пейка и вървят някакви момчета,ама едното лае ...като куче идва до мен и ми вика , харесваш ми искаш ли да тилая на ушенце :lol: :lol: :lol: 10 секунди стоя като тресната и викам ъъъ айде не ,мерси и се изнесохме :D , Сигурно трябваше да му кажа Баф Баф

Goddess
09-03-2011, 11:24
*разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас )

Аз пък това не го бях чувала преди и като ми го казаха, ми стана забавно. Хитро беше :Д

Е, да и аз като го чух за първи път ми се стори забавно, ама... 8-)
А то даже беше на един площад и това ме попита един от първата пейка през която минах, а след това от втората (която е на разстояние метър от другата) пак същото: хапе ли ?
- хапе, да и кучето хапе ( а той тамън беше тръгнал и за кучето да пита и почнаха да се смеят 8-) )

А, сега се сетих. Возя се в рейса и срещу мен седи един ром. Слизам вече и той с мен.
Той: Много си красива, чакай да се запознаем.
Аз - * казвам някакво име там и че бързам
-Той: Хайде запиши си номера ми..
Аз: А, не, няма къде, забравих си телефона вкъщи * в момента, в който го казвам, телефонът ми звъни... :lol:
Той: Е, нищо, няма проблем. Ама да знаеш, че аз съм много заможен, ти не ме гледай сега така, аз мога много да ти помогна в живота. Сега отивам да си взема Мерцедеса от паркинга, че там го оставих. (това го говори, докато пресичаме, преди аз да си влезна в кафето, което е точно от другата страна на светофара )
Аз: Добре, айде, че ме чакат, чао.
Той: Еми, добре, аз отивам да си взема колата, чао.
* аз си влезнах в кафето, той продължи нагоре да си вземе уж мерцедеса, след 5 минути го гледам - връща се и отиде да чака рейс на спирката. :lol:

LeprikonA
09-03-2011, 15:31
точно преди 5 години,на последното море с наще. аз - 12 годишна, той по моя преценка - 19-20.

на плажа, ще влизам аз в морето и водата ми е до кръста и при мен идва въпросния и вика:
- От къде си?
*аз се смущавам от това, че ми изглежда голям, пък и не много красив >.<"
- От Търново, защо?
- Еее, всички сте от там да му се невиди *мазна усмивка*
- Ъхаа..
- Айде ела по-навътре да поплуваме - и ми сочи място без хора и се хили мазно.
*гледам тъпо и след 3-4 секунди*
- Не мога, много съм малка - и тогава майка ми виква и тръгва към мен и аз към нея.
И онзи изчезна на секуната :D :D

elizabethg
09-03-2011, 15:37
Имам си един фр -барман , които си има цяло тефтерче с тъпи фрази. Ревали сме от смях като ни го показа,а най-модерното сега явно е -хвърляш един поглед на мацката от долу на горе и като те види казваш "Мисля,че съм влюбен ,приятно ми е Пешо[primerno]"


Хахаха...Това ми го беше казало едно момче... :lol: :lol: :lol:
Поглежда ме и казва: "Малееееее влюбен съм!",русото момиче до него го пита:"В коя?",а той:"В това момиче с бялото." (понеже бях облечена в бяло:D)
Абе...сакакви ги има ама аз се бягам...Това някой път ще ми изиграе лоша шега...

FeelMyPain
09-03-2011, 15:50
^ тва е добро.. :-o
Смисъл, не знам дали осъзнавате колко ни е трудно да заговорим едно момиче и хем да не бъдем банални, хем да не изглеждаме нелепо, хем да изглеждаме непринудено, стил "не ми пука дали ще ме отреже".

someonerandom
09-03-2011, 17:51
Смисъл, не знам дали осъзнавате колко ни е трудно да заговорим едно момиче и хем да не бъдем банални, хем да не изглеждаме нелепо, хем да изглеждаме непринудено, стил "не ми пука дали ще ме отреже".
И ако успеем,тя да не е в настроение "ако ще да е супер забавен и да мяза на Брад Пит,пак ще го отрежа" 8-)
Мнението ми се гради върху изказвания от форума,не си измислям :D

Chacho
09-03-2011, 18:01
Просто отиваш, питаш нещо и я оставяш да говори 40 минути.. Накрая вмяташ 2 приказки и си сладкото, мило момче, което е перфектен слушател.

jghgh
09-03-2011, 18:11
Какво правите, когато не четете? -(ъ-ъ) Имам предвид - къде може да Ви срещне човек без книга в ръка? - това е най-идиотското нещото, което изниква в главата ми. //със слушалки и потънала в текста, някакъв господин.
Странно, но аз изобщо не намирам свалката на господина за тъпа.
Най-вероятно е бил впечатлен от теб и/или те е виждал и на друго място с книга в ръка и е искал да научи къде се събираш, от какво още се интересуваш и т.н. Приеми,че е впечатляващо да видиш някой, поседнал някъде, с книга в ръка. Просто не е чак толкова често срещано явление. Според мен с този въпрос дори се е опитал да те поласкае, ако си представям правилно ситуацията.


Спомням си когато един форумец, с когото си писахме усилено ме видя на един концерт на Каварна и тръгна да върви след мен, а аз помислих, че е психар, който ме преследва, защото не го разпознах изобщо. Аз бях с приятелка и тя забеляза, че той крачи навсякъде след нас досущ като преследвач и двете много се филмирахме. Той ме спря, пита ме какво правя и аз понеже се бях филмирала вече и не включих кой е, му казах бързо и отсечено, че не се познаваме.
Последва изключително неловък и нелеп спор, в който той ми твърдеше, че се познаваме, и то натъртено и на инат, а аз също се ежих и му опонирах, защото мислех, че не е с всичкия си да ми говори така, при положение, че не се познаваме. През цялото време си мислех "What the fuck!?!?!?", понеже наистина не си припомних кой е и ми се струваше твърде странно да спорим толкова време дали се познаваме. Много се ежих и отношението ми сигурно е било грубо, защото го третирах като смесица между психар и сваляч, или ддз и аз.
Горе-долу се получи така:
-Здравей, какво правиш?
-Ъъ. Г-не, не се познаваме. (нещо в тоя дух, май му говорих на вие.)
-Така ли?! Знаем се.
-Не, не се познаваме.
-Напротив! Познаваме се!
-Не ви познавам изобщо!

Вечерта си писах с въпросния форумник и като ми каза, че е бил той, се почувствах неловко от поведението си.
Няма нищо общо с темата, понеже нямаше тъпи лафове, нито свалки, а само объркване, но си остава една добра история за разказване. Само като се сетя..... 8-)
Много засрамващо и за двамата. И донякъде унизително за съфорумника. Но никой няма вина и е един забавен спомен.

MissSunshine
09-03-2011, 18:51
Момче :
"Здравей кукло да те черпя нещо алкохолно и може да отидем после у нас " :?

andjiandjiandji
09-03-2011, 19:00
^ тва е добро.. :-o
Смисъл, не знам дали осъзнавате колко ни е трудно да заговорим едно момиче и хем да не бъдем банални, хем да не изглеждаме нелепо, хем да изглеждаме непринудено, стил "не ми пука дали ще ме отреже".
Не знам какво добро видя ;д. Аз не се сещам за нещо, което би звучало по-банално от - "малеее влюбен съм"... Според мен .. момчето трябва да се държи .. по-естествено , да не използва заучени фрази.

blaaablaaablaaa
09-03-2011, 19:16
- Ани , много силно те желая.
:razz: :razz: :razz: Звучи искрено... :D :D :D :shock: :shock: :shock:

Chacho
09-03-2011, 19:36
Не знам за най-тъпото, но определено най-оригиалния начин беше, когато бях в едно кафе с приятелки и дойде високо русоляво момче, подаде ми жълт лист и си тръгна.От едната страна на листа беше напечатано " I am free tonight .. И не само " А от другата имаше телефонен номер .. Леле .. :grin:

Имам само бели листя. Може да ги направим ароматизирани, леля държи тук един спрей за къща :)

pisenceto90
09-03-2011, 19:38
-Сигурно ти е много хубаво да ги режеш така...

-Ти си толкова по-различна от другите ..( и ме беше зяпнал в циците) :D

-По принцип съм с по 3 за вечер,но като те видях и си казах ,че за такова момиче като теб ще направия компромис ,така че дейставай да не размисля..


Еххх колко идиотщини съм чувала не е истина 8-)

Chacho
09-03-2011, 19:42
АХАХахахахХАхахахахаххаха хахахах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ilievabe098
09-03-2011, 19:45
Сега се сетих. Една мацка в един филм.. отряза едно момче с " Попринцип ..никога не казвам никога , но ще направя изключение"

Chacho
09-03-2011, 19:47
Сега се сетих. Една мацка в един филм.. отряза едно момче с " Попринцип ..никога не казвам никога , но ще направя изключение"


Е, на филм :D Аз чакам подходяща жертва за "Грозен/грозна си като новите емотиконки на скайпа."

andjiandjiandji
09-03-2011, 19:48
Сега се сетих. Една мацка в един филм.. отряза едно момче с " Попринцип ..никога не казвам никога , но ще направя изключение"
8-)

callia
09-03-2011, 20:16
Ми то мойта мн тъпа, ама не е забавна... абе, айде, ще я кажа...

'Начи, бях на един лагер... и само колкото мене бяхме там, и само някъв гигант (целият лагер 6те гл някъв филм) и всички са заели яките места, и той го гледаш един такъв, огромен, висок, 6те кажеш с 3 год по-голям от мене и само едно тъпо изтърси:

- Исакш ли да седнеш в мен?!

На мене ми стана мн странно и се :shock: и после :-D, а той горкия грешно ме разбра и се омете... :D

Chacho
09-03-2011, 20:18
Нищо чудно. И аз ти разбрах писаниците от 3тия път..

callia
09-03-2011, 20:23
Просто отиваш, питаш нещо и я оставяш да говори 40 минути.. Накрая вмяташ 2 приказки и си сладкото, мило момче, което е перфектен слушател.

Наистина ли мислиш, че е толкова лесно?! :-D :-D :-D :-D

Chacho
09-03-2011, 20:25
Просто отиваш, питаш нещо и я оставяш да говори 40 минути.. Накрая вмяташ 2 приказки и си сладкото, мило момче, което е перфектен слушател.

Наистина ли мислиш, че е толкова лесно?! :-D :-D :-D :-D

Аз не бих се бавил 40 минути..

elysunny
09-03-2011, 20:56
хаха ходиме си с една приятелка и минаваме покрай цигани с няква каруца, подминахме ги, те стояха на едно място нещо ровеха там в каруцата, само ни подсвиркваха нещо и след 5 минути ни настигат и се провикват:
- Ей момичета, пътя за Хаспичан где е
с ебати циганското произношение, при което ние див смях :lol:

roseleaf94
09-03-2011, 21:10
Той: Мацинко, вного си хубава ма!
Аз: Знам ,мерси- усмихвам се мило
Той: Искаш ли да ми го възседнеш?
Аз: А защо ти не възседнеш моя?

Тоя не схвана, че се ебавам и се изпари :lol:

Sintya
09-03-2011, 21:12
Ооо колко съм имала, не е истина.
На морето сме с мама, семейно. Разхождаме се и някъв местен от ресторант вика на мама:
- Безплатна храна за дъщеря ви ! Толкова е хубава !
Мама се обърка и попита:
- А за мене няма ли ?? :D

Имала съм и други... например в дискотека:
- Ще ни танцуваш ли на масата ?
:shock:

Също и още едно:
- Искаш ли да се забиеме?
Аз:
- Не.
Той:
- Що ? Нема да се С Б И В А М Е, а З А Б И В А М Е. Аре плс. ;d

xoxi
09-03-2011, 21:16
Как не се сетих да пиша в предишния пост...
Миналото лято един се задоволяваше цели 2 месеца само с гледане и накрая реши да си опита късмета. Нямаше никакъв подход, държеше се като типичен селяндур, който не може да проумее, че може и да получи отказ някога. Лошото беше, че бях останала с добро впечатление за него, но той успя да го развали точно за няколко часа. Имаше диалози от рода на:
- Виж тук тревата колко е висока.
- Да бе, сигурно и змий ще тръгнат скоро.
- Ми дай двамата да я омачкаме.
или пък:
(аз) - Ще си ходя, доспа ми се.
- Приятна компания искаш ли?
- За какво ми е? Мога да си спя и без компания.
- Тогава няма да те оставям да спиш..

Накрая като видя, че усилията му са напразни, започна да ми обяснява какъв шанс пропускам, как ще съжалявам, колко е опитен и на какво може да ме научи.
Честно казано ми е малко тъжно за него все още, защото наистина изглеждаше свестен в началото. Пф.

elysunny
09-03-2011, 21:22
(идва някъв непознат)
Той: много си красива, дори си чаровна, уникална тръпчинка имаш (супер мило започва)
Аз: Благодаря ти, за комплимента
Той: Не беше комплимент, искаш ли да дойдеш в нас, купих си нова спалня, искам да ти я покажа
Аз: Ами не мерси
Той: оф заеби, грозна си
( тръгва си )
:lol:

ccdesigns
09-03-2011, 21:30
(идва някъв непознат)
Той: много си красива, дори си чаровна, уникална тръпчинка имаш (супер мило започва)
Аз: Благодаря ти, за комплимента
Той: Не беше комплимент, искаш ли да дойдеш в нас, купих си нова спалня, искам да ти я покажа
Аз: Ами не мерси
Той: оф заеби, грозна си
( тръгва си )
:lol:

:razz:

kyon
09-03-2011, 21:37
Сега се сетих. Една мацка в един филм.. отряза едно момче с " Попринцип ..никога не казвам никога , но ще направя изключение"
:lol: :lol: :lol:

hugeZ
09-03-2011, 21:39
Пич, имаш готин задник :D

Правя си мъртва тяга във фитнеса и идва някаква готина такава и ми вика : Как искам да съм на мястото на щангата :grin:

Chacho
09-03-2011, 21:45
Пич, имаш готин задник :D

Правя си мъртва тяга във фитнеса и идва някаква готина такава и ми вика : Как искам да съм на мястото на щангата :grin:

Че какво им е тъпото. И аз веднъж се наведох докато играех билиярд и една мацка ме помоли да не се изправям.



Между другото, интересното е, че не само някои хора са ги сваляли доста тъпи парчета, но някои тук самите са си тъпи парчета :D

callia
09-03-2011, 23:37
^ тва е добро.. :-o
Смисъл, не знам дали осъзнавате колко ни е трудно да заговорим едно момиче и хем да не бъдем банални, хем да не изглеждаме нелепо, хем да изглеждаме непринудено, стил "не ми пука дали ще ме отреже".

В смисъл, не знам за вас, ама ти знаеш ли на момичетата колко им е трудно да направят първата крачка, без да изглеждат като някви кифли, дет си мислят, че всички момчета са им в краката?!?

Chacho
09-03-2011, 23:48
А? Не че отричам, че е наша роля да правим първата крачка, ма ква кифла, кви 5 лева?

-Тук е голяма опашка всяка сутрин. (пред магазин примерно)
-Знаеш ли случайно коя е тази сграда? (в градския)
-Приятелката ми казва, че момичетата с топирана коса са модерни, а аз мисля, че е смешно. Спорим вече от 10 минути и решихме да питаме случаен минувач. Е? (на улицата)


От такъв случаен разговор трябва да остана с впечатлението, че мъжете са й в краката? Просто ме заговаря, аз оттам ще си поема нещата в ръце. Няма място за предразсъдъци.




Да беше казала, че ви е трудно да се отдадете на някого, да не излезе чук и бег, ама тва.. Както и да е, не съм съгласен и с мнението на FeelMyPain, така че all is good.

Nestlee
09-04-2011, 00:56
" Взимам чука и ще те чукам . " :shock:

XTREMEFREERIDE
09-04-2011, 08:36
Влизаме в дискотека с още 3 приятелки. Едно момче:
- Малеее гледай каква усмивка! Гледай, гледай! Малееее...ееее...ееее...!

След малко:
- Много искам да се запозная с теб!
аз: Добре, давай.
- Ама не, аз наистина много искам да се запозная с теб!
аз: Хубаво, де. (продължавам да си търся място)
- Аз съм Ванката! Ей там имаме маса, може да се намери място и за вас.
аз: Ами не, мерси, само търсим къде да си оставим нещата.
- Ей там имаме маса!
аз: Ок. (оставяме си нещата на един стол и изчезваме от там)

След още малко:
- Ти си като рибар!
аз: Какво?
- Като рибар си! Заставаш на брега на една река и като се усмихнеш веднага някой се хваща на въдицата!

Тръгнах си.

Remy
09-04-2011, 11:03
Най-шашавата ми свалка беше на един лагер. От закуската бяха останали няколко банички и ги бяха дали, ако някой иска да хапне, понеже беше късно и нямаше кой да ходи към града. Та, набарал съм аз чантата и я подмятам нещо и както я въртя ударих едно момиче в лицето. След няколко секунди извинения примесени със смях, започвам панически да бягам, понеже момичето си вдигна главата и почна да ме гони да ме бие. Спрях се, поудари ме 2-3 пъти и почна да плаче (явно болката надделя :D ). Аз я прегърнах и ...... хубави моменти бяха след това, въпреки ма-а-алко грубия подход 8-)
Сега съм по-деликатен де.... ;д;д

SuperBadSuperFresh
09-04-2011, 11:41
Някво момче ме заговаря:
Той:Имаш мега странните очи
Аз:Ъъъ?
Той: Яки...смисъл...цвета и...как се променят.Странни са,ама са хубави :D

ilievabe098
09-04-2011, 12:24
Влизаме в дискотека с още 3 приятелки. Едно момче:
- Малеее гледай каква усмивка! Гледай, гледай! Малееее...ееее...ееее...!

След малко:
- Много искам да се запозная с теб!
аз: Добре, давай.
- Ама не, аз наистина много искам да се запозная с теб!
аз: Хубаво, де. (продължавам да си търся място)
- Аз съм Ванката! Ей там имаме маса, може да се намери място и за вас.
аз: Ами не, мерси, само търсим къде да си оставим нещата.
- Ей там имаме маса!
аз: Ок. (оставяме си нещата на един стол и изчезваме от там)


След още малко:
- Ти си като рибар!
аз: Какво?
- Като рибар си! Заставаш на брега на една река и като се усмихнеш веднага някой се хваща на въдицата!

Тръгнах си.
как се е старало момчето ... нищо тъпо не виждам :)

FeelMyPain
09-04-2011, 16:49
^ тва е добро.. :-o
Смисъл, не знам дали осъзнавате колко ни е трудно да заговорим едно момиче и хем да не бъдем банални, хем да не изглеждаме нелепо, хем да изглеждаме непринудено, стил "не ми пука дали ще ме отреже".

В смисъл, не знам за вас, ама ти знаеш ли на момичетата колко им е трудно да направят първата крачка, без да изглеждат като някви кифли, дет си мислят, че всички момчета са им в краката?!?
Аз предпочитам аз да направя първата крачка, но вие ми убихте желанието за непринудена свалка след прочитането на темата.


И все пак, нека си кажем истината.Ако е десятка, каквото и да каже, пак ще му вържете.Ако е 5- и по най-оригиналния начин да влезе, пак ще му се изсмеете.

Chacho2
09-04-2011, 16:52
В повечето случаи, тия, дето се възмущават от "тъпите" свалки, ако не се "изпари" момчето, ще налапат въдицата. Не съм сигурен, дали говоря метафорично.

martito2
09-04-2011, 18:35
:razz: :razz: :razz: охх, спомени!!

вървя си аз по улицата и виждам 2-е момчета се запътват срещу мен
и единия:

-ЗДР, ко праиш
(аз) - познаваме ли се ?! :дд
(той) - ее, как може да не познаш бъдещото си гадже??

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Glamour92
09-04-2011, 18:42
"Да я махаш тая снимка от профила си,че е прекалено хубава и ме хипнотизира" :-o абе,честно казано драго ми стана като го чух,обаче авторът не си покачи акциите кой знае колко...

mayaaa
09-04-2011, 19:05
Вярно ли е, че харесваш Ицо от твоя клас? :lol:

Me4encety
09-05-2011, 10:16
Вярно ли е, че харесваш Ицо от твоя клас? :lol:
^ И това те пита същия този Ицо от твоя клас. :razz:

Lmirage
09-05-2011, 13:28
Това не е за мен, но ми се стори доста тъпо. Седим си на кафе, аз и още няколко човека компания и когато сервитиорката дойде да ни вземе поръчката, един от компанията каза : '' Ааа извинявай, как може да си поръчам сервитьорката ? '' :lol: А момичето като дойде за сметката той пак се включи с : '' Ще може ли сервитьорката, аа сметката де '' :shock: Ужасс, всички умряхме от срам 8-)

anonymous708973
09-05-2011, 16:13
Някво момче ме заговаря:
Той:Имаш мега странните очи
Аз:Ъъъ?
Той: Яки...смисъл...цвета и...как се променят.Странни са,ама са хубави :D

И ти какво каза?

Защото момчето е постъпило доста сладко.

antifashionshit
09-05-2011, 19:35
единственото, за което се сещам, беше нещо от рода на 'да посеем лехата'?!? teh fo0k?
иначе по-скоро аз съм по тъпите фрази и ако се размисля, сигурация ще изкопая поне 7-8 случая.
засега се сещам за

баща ти да не е терорист? щото ти си бомба!(просто не се сдържах, на една симпатична мацка в слънчоглед, удостои ме с десетсекундно искрено учудване :Д)

едно момиче, което се спъна и се изтърси много лошо на паветата на македонията:
-заболя ли те като падна?
(тя не ме чула): какво?
-не от рая, не те свалям, питам те дали си добре :Д
не се получи лафа съвсем :Д

возя се в тролея и тръгвам да слизам, срещу мен някви момичета чакат тролея, не помня точно какво стана, някаква обърквация и се смяхме, и аз изцепих 'ебати бързата свалка, а?'

XTREMEFREERIDE
09-05-2011, 20:06
Влизаме в дискотека с още 3 приятелки. Едно момче:
- Малеее гледай каква усмивка! Гледай, гледай! Малееее...ееее...ееее...!

След малко:
- Много искам да се запозная с теб!
аз: Добре, давай.
- Ама не, аз наистина много искам да се запозная с теб!
аз: Хубаво, де. (продължавам да си търся място)
- Аз съм Ванката! Ей там имаме маса, може да се намери място и за вас.
аз: Ами не, мерси, само търсим къде да си оставим нещата.
- Ей там имаме маса!
аз: Ок. (оставяме си нещата на един стол и изчезваме от там)


След още малко:
- Ти си като рибар!
аз: Какво?
- Като рибар си! Заставаш на брега на една река и като се усмихнеш веднага някой се хваща на въдицата!

Тръгнах си.
как се е старало момчето ... нищо тъпо не виждам :)
Не ми е най-любимото да ме сравняват с рибар, не, че нещо. 8-)
Затова съм сложила в болд точно тази част. (:

SunnyBrown
09-06-2011, 01:04
:razz: :razz: :razz: охх, спомени!!

вървя си аз по улицата и виждам 2-е момчета се запътват срещу мен
и единия:

-ЗДР, ко праиш
(аз) - познаваме ли се ?! :дд
(той) - ее, как може да не познаш бъдещото си гадже??

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:lol: :lol: :lol: Доста криетивно измислено ..
за да не е спам :

- Харесваш ли жаби ?
аз : моля ?
- дано да харесваш , защото аз харесвам принцеси като теб .. :razz:

Chacho2
09-06-2011, 03:45
@SunnyBrown, лол, тоз егати ниското самочувствие дето има :D

babyl0ve
09-06-2011, 11:19
Sujalqvam 4e pisha s latinica, no kirilicata mi ne raboti :) Nai-tupoto koeto sum sa mi kazvali beshe :
- Iskam ti da si pochvata, a az durvoto 8-) 8-)

Gr0zDan0v
09-06-2011, 11:34
Здравей...
Здрасти...
Как си ?
Ок
Е добре..чао... :razz:

horacio
09-06-2011, 11:51
~ С една приятелка ходим по тротоара до една улица и едни с кола (на 17-19) караха до нас бавно в отсрещното :lol: и ме питат:
- Искаш ли дюнер?
- Не.
- Искаш ли айрян? (те нещо пиеха и ядяха тогава)
- Не.
- А, целувка?
- Това, пък съвсем не. :lol:
- Хайде да ви повозим.
- Не.
- Къде отивате?
- Далеч от вас.

:lol: :lol: :lol: :lol:

~ С една друга приятелка седим на една пейка и минава някакъв мъж на около 20 примерно ( дойде някъде из зад нас и продължи на пред, обърна се.... гледа мен... гледа нея...)
- Ама вие сте много красиви. :shock: Хайде след някоя друга година да ми се обадите.
Продългажа напред. Спира. Обръща се.
- След колко време сте на 18?
- След 2 години. :lol:
- Чудесно.
И си тръгна :lol: :lol:
След малко дойде друг и почна да говори как естествената красота била най-хубава, как сме били много яки, как тази красота давала крила и некви такива. :lol: Много смешно ни стана. :lol:


Има и други случки, ама не се сещам с подробности. :lol: Имам къса памет.

Imprevisible
09-06-2011, 12:10
Най тъпите свалки за мен са били от спасители по българското черноморие т.нар. гларуси:

Вървим със сестра ми по плажа и си търсим място.
Той:
–Здрастии. Като се настаните мини пак да те разведа да ти покажа морето.
Аз:
- Непременно, ти ме чакай тука и не мърдай :razz: :razz: :razz:

Или от др гларус:
Айде да те водя на нудисткия плаж.

Разхождам кучето в парка и едно от момчетата на една пейка пита:
– Хапе ли?
– Да.
– А кучето?
:smt068
Тоя лаф явно е разпространен доста, щото ми се е случвало няколко пъти, но вече бех подготвена и на въпроса "Хапе ли" отговора ми беше "И кучето, и аз!"

lyfche
09-06-2011, 12:31
Едно момче се запътва към най-добрата ми приятелка, при което тя го подминава и той :
-Ейй аз те познавам
.. никъв отговор
-Заклевам се бе, познавам те !
:D
на аквапарка спасител ме заговаря :
-Много хубав бански.
-Мерси.
-От къде си го купи? :lol:

Senioritaaa
09-06-2011, 13:01
Е, на филм :D Аз чакам подходяща жертва за "Грозен/грозна си като новите емотиконки на скайпа."

Хахах, т'ва е яко :D

Не се сещам за най-тъпото, ноо една случка:
Идва едно непознато момче при мен...(Бях на кафе с приятелки) и ми вика: Дай си номера и може би ще ти звънна. Виж попринцип аз момичета не свалям, само те ми се лепят, ама айде ще направя изключение.
Аз: Не мерси, няма да ти развалям метода. :)
Той: Е що бе айде едно кафенце моля те.

(И след малко един негов приятел му вика: АРЕ ВЕ ГЕОРГИ, приятелката ти идва...Върна се човека на масата и верно приятелката му дойде после. И като си тръгна той обаче се върна и ми казва: Ееее айде бе кукло не си ли промени мнението за номера... о.О )

Sh@d0w
09-06-2011, 13:20
^ :razz:

По темата: Преди две години някъде седя си в автобуса на последната спирка и чакам да тръгне,прибирайки се от даскало и със слушалките,слушам музика.

По едно време идват две момичета и едната почва да ми говори нещо.Явно не видяха че съм със слушалки,щото бях с дълга коса тогава.След секунда свалям слушалките и казвам "Ок пробвай сега пак".Разхилиха се,запознахме се.Оказа се че са от моето даскало с 3 години по-малки от мен.Не е много фейл,но беше смешно 8-)

vilityyy979
09-06-2011, 15:48
Аз сега се сетих за още нещо. :Д
Трябваше да ходя да си купувам кецове, влизам в магазина и протича следния разговор:
- Добър ден (втренчил се е в мен), какво търсите?
(а в този магазин продават само и единствено кецове)
- Добър ден, мисля че (изчаквам малко) си търся нови кецове.
- Да, разбира се, извинявам се, просто се отплеснах. Какво мога да ви предложа?
- Аз вече съм си избрала, но ще поогледам малко преди това, мерси.
(започвам да се въртя около рафтовете и да разглеждам, после взех модела, който си бях избрала и отидох към продавача)
- От този модел 39-ти номер имате ли?
- Да, да, разбира се само момент.
(бах тоя момент близо 10-15мин.....)
- Ето, извинявам се.
- Случва се, няма проблем, колко Ви дължа?
- Искам да отбележа, че тези кецове много ще отиват на очите Ви.
(кецовете са зелени, а тогава бях с лещи и очите ми бяха кефеви)
(избива ме яко на смях и не мога да се сдържа...)
(а той стой и ме гледа странно)
(после извадих единия кец поставих го на нивото на очите ми, почнах да пърхам, като пеперудка и казах "Нали?")
(после му стана доста тъпо :Д)
- Ами...като цяло исках да отбележа, че сте много чаровна.
- Разбрах, само недей да ми надписваш номера си на касовата бележка. *усмихвам се*
- След около месец-два ще получаваме новата колекция.
- Супер.
- Ще се видим ли тогава пак?
- Ако случайно не ме блъсне тир до тогава е съвсем възможно, да. Лек ден.
(от него нямаше отговор) :Д
:razz:

sasha_90
09-06-2011, 16:21
Сега се сещам само за:"имаш ли огънче?",а въпросното момче знаеше,че не пуша.

DaNGeRousLy
09-06-2011, 16:23
' Как ми стои червилото ? ' 8-)

jghgh
09-06-2011, 20:36
Аз сега се сетих за още нещо. :Д
Нищо тъпо не виждам в свалката.
Явно просто не ти е бил симпатичен, което е основното, всъщност.
Ако някой е готин, никой не гледа много-много лафчетата и дали ги приказва глупости.

ccdesigns
09-06-2011, 22:31
Мда, в темата има доста добри свалки. Просто като някой не му е симпатиче на момичето и веднага свалката не струва.

bebzgirl
09-06-2011, 22:50
- Имаш ли огънче ?
- Не
*седи такъв до мене и най-добрата ми приятелка*
- След малко се обръщам и що да видя - човека си запалил цигарата с голи ръчички :D :D -

eminem213
09-10-2011, 19:21
Преди 2 дни се бях разбрала да се чакам с една приятелка в един парк. Отивам аз и сядам на една пейка. Чакам някъде около 15мин и идва един мъж и ми вика:
-Извинете, да сте виждали един мъж, така доста дебел.
-Не, не съм видяла.
-Ама той е доста едър със зелена блуза.
-Не! Току-що седнах!
-Аааа.. ти сега си седнала.
-ДА!
-Ами да ти оставя номера си и ако случайно го видиш да ми се обадиш?
-Няма да го видя, 'шот съм сляпа. :lol:

По главната улица се разхождам с един приятел и зад нас въври мъж на около 25год, достна натаралянкан. :D
-Ей малката, с теб ще правя свалката!
(аз: :shock: )
(и само чувам от страна на фр-то)
-Ти ли, ти ли със мустак, като котарааак!? :lol:

MrsSapphiraA
09-10-2011, 22:11
Бях на морето. Плувам си и един на около 20 ме пита:

Русалке, ще ме научиш ли да плувам като теб?! (много въудушевен и ентусиазиран) :-D

Аз: Не.

И продължавам да си плувам... :lol: :lol:

AnotherDay
09-10-2011, 22:12
не му ли обясни поне на човека, че не можеш да плуваш.
плавай, плавай, не е риба. :-)

Chacho
09-10-2011, 22:15
Бях на морето. Плувам си и един на около 20 ме пита:

Русалке, ще ме научиш ли да плувам като теб?! (много въудушевен и ентусиазиран) :-D

Аз: Не.

И продължавам да си плувам... :lol: :lol:

Ъхъхъхъъъъъ


Да направя една тема за тъпи отговори, като гледам има доста кандидати?

onestar
09-10-2011, 22:30
Тази вечер.

*Бързам да стигна до парка, за да се видя с Краси. Вървя бързо и задминавам двама случайни пешеходци. Вървя известно време пред тях - те забързват крачката, за да ми хванат темпото*

№1: - Извинявай, може ли да се запознаем?
Аз: - Съжалявам, бързам.
№2: Е, казах ти...
№1: Ама то и ние бързаме.
*продължавам да си ходя*
№2 За къде си се разбързала?
Аз: За среща. (блях, че тъпо!)
№1: Ама за среща с приятелките ли?
№2: Ще ни запознаеш ли поне с тях?
Аз: Те са заети...
№2: Ама то и ние сме двама!
*№2 на №1*
- Те са две ли каза? Т'ва ли каза?
№1: Ама то и ние сме двама де...

Свих зад ъгъла, а те са продължили напред, когато се обърнах вече ги нямаше.
М'да. Тъпо беше...

Fuck0ff
09-10-2011, 22:37
във фейсбук :

преди 3 часаИзпратено чрез чата
*
neznam na kolko si no ima6 krasotata na 10 dveist godi6ni momi4eta
*
na deset momi4eta po na dvaiset godini iskam da kaja

:shock: :D :D :D

dream1707
09-10-2011, 22:41
Седим си ние с най-добрата ми приятелка в парка на една пейка и пишем някви работи ... и минава някакъв, седи, седи до пейката, по едно време тръгва и се обръща и ми вика:
- С тебе кога ще излезем бе..
Минута мълчание, аз:
- Мии... няма да е скоро.

MoonPie
09-10-2011, 23:57
1. Съобщение във ФБ:
- Супер.
Аз: Кое?
- Ти.
При което аз бях - :lol: От къде да знам, че трябва да чета на хората мислите, когато ми пишат само 1 дума.

2.То това си беше направо предложение:
- Какво ще кажеш да спя с теб?
- Какво ще кажеш, като ти кажа, че съм заета?
- Ааа, аз не съм ревнив.

3. Вървя си аз по улицата, говорейки по тела и една кола намаля. Един възрастен "чичко" ми вика:
- Ей, котенце, вижда ми се че искаш да те закарам.
- Грешно ти се вижда.

Едит: Как можах да забравя и още два странни случая?!
Отивам аз на зъболекар и някакви момчета спират до мен, хилейки се:
- Къде, казваш е морето?
- Ъъ... В Бургас.
- Ама тука нямате ли?
- Ами.. нямаме.
- Е, жалко.
И си продължиха момчетата.

Или... Отивам аз към училище, полу-заспала, първа смяна, при което някаква кола ни спира.
- Абе, имате ли делфин?
Споглеждаме се с приятелка и мълчим, гледайки тъпо. И те пак:
- Абе, имате ли делфин?
И ние:
- Ъ, не. Забравихме го.

kinkoveca
09-11-2011, 09:44
-Веднъж си празнувах рожденния ден в клуба и по едно време гледам една супер засукана седи сама на бара и дрънкаше Мартини след Мартини. Изчаках я да се напие за да се поотпусне , та и на мен да ми е по лесно да я забия и отидох при нея.
- Мацо, кво ш пийш да почерпя ?
- Пия само Джони Уокър
- Е нема проблеми , аз и без тва немаше те черпя някой ментак
- викам на бармана : Тоше , сипи тука по 1 голямо Джони Ред Лейбъл
-а путката вика : Пич , Ред Лейбъла е за шматките , консумирам само син етикет.
-стана ми неловко и аз само....Ъъъъъ да да няма проблеми
- Тоше дай по едно голямо джони Син Лейбъл
- След тва и предложих да я почерпя с бонбон понеже имах рожден ден тогава а тя вика:
-Сори аз бонбони не пия , но още едни джони няма да откажа
Вече бях в играта и беше късно да се отказвам и я чрпих още едно
После ме пита каква кола карам и като и казах , че е Алфа Ромео 145
ми вика:
Сори пич , готин си ама няма да се получи.......мерси за питиетата.
И си тръгна....даже не си изпи второто джони.
След тва помолих Тошето да ме пише на пирона щот нямах толкова пари за трите джонита........Тея дето знаят колко струва едно Джони Син лейбъл ще ме разберат. Беше мн кофти. Така и не ми върза тая путка.

Веднъж пък танцувам с една в дискотеката ама смъртно пиян и директно я питах :
-Ебе ли ти се ?
- Не
- Ам ай махай са тогаз ! (викам аз)
:razz:



Вднъж пак се бях наскубал с едни водки , едни джинове....абе не знаех кво става , толкова се бях натряскал и викам на една мадама:

Абе ти знаеш ли , че когато правя секс се получават земетресенията ?

А тя вика явно не си голям сваляч щом толкова рядко има трусове. Зажелявам , но и днес няма да тресеш земята.

:D


Веднъж отново в дискотека и естествено яко напит викам на една пичка около 40 години:

-От 1 час не спирам да те гледам , направо ми взе акъла.
а тя вика: Момче засрами се , сигурно съм на годините на майка ти !
- Е аз ако имах майка като тебе , жена нямаше да ми трябва. викам аз
- Момче , хич не ме развълнува. Освободи ме от присъствието си ако обичаш. И без това ти е малка пишката за мене !
-Е тя и чушката е малка ама е люта нали ?

нищо не каза а отиде при охраната да се оплаче :D



Друг случей:
Бяхме с компания в дискотеката и както си пийкахме по едно време дойде някакво непознато момиче което със сигурност не беше от града и седна при нас да си говори с един моите приятели. Били Съученици навремето. След 30 мин. викам на моя човек.
-Абе ква е тая бе , мн е натокана. Ще ме запознаеш ли ?
-Недей се занимава , няма да ти върже и без това си пиян като мотика.
Аз въпреки тва реших да се запозная с нея и викам:
-Как се казваш коте ?
-Ганика. - отговори тя , извърна погледа си и продължи да си пие без да ми обръща внимание.
- Аз съм Иван , Кинко ми викат , да знаеш.
- Какво означава Кинко , попита ме тя ?
- Ами понеже съм много як и вместо Кинг-Конг ми викат Кинко за по кратко
-Аха....не ми изглеждаш много як честно казано
- Е тя силата ми е в гащите , мога да ти дам да пипнеш мускула
Тя нищо не каза , а само ме изгледа възмутено
- След твя я питам: От кой крад си , не съм те вийдал тука.
- От Варна съм , а ти от кое село си ?
- Какво село бе от града съм.
- Ем не ти личи......
:razz: :D


Веднъж пък чух един мангал да вика на няква:
Ей бадънке , хубаво вартиш тоз задник като моторетка ама без мойта манивела няма да го запалиш.

kinkoveca
09-11-2011, 10:22
Бяхме с компания в дискотеката и както си пийкахме по едно време дойде някакво непознато момиче което със сигурност не беше от града и седна при нас да си говори с един моите приятели. Били Съученици навремето. След 30 мин. викам на моя човек.
-Абе ква е тая бе , мн е натокана. Ще ме запознаеш ли ?
-Недей се занимава , няма да ти върже и без това си пиян като мотика.
Аз въпреки тва реших да се запозная с нея и викам:
-Как се казваш коте ?
-Ганика. - отговори тя , извърна погледа си и продължи да си пие без да ми обръща внимание.
- Аз съм Иван , Кинко ми викат , да знаеш.
- Какво означава Кинко , попита ме тя ?
- Ами понеже съм много як и вместо Кинг-Конг ми викат Кинко за по кратко
-Аха....не ми изглеждаш много як честно казано
- Е тя силата ми е в гащите , мога да ти дам да пипнеш мускула
Тя нищо не каза , а само ме изгледа възмутено
- След твя я питам: От кой крад си , не съм те вийдал тука.
- От Варна съм , а ти от кое село си ?
- Какво село бе от града съм.
- Ем не ти личи......

IzrudaBoss
09-11-2011, 10:27
Kinkoveca направо ме разби от смях с неговите случки :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ADMIRALKA14
09-11-2011, 12:21
В Турция.
Аз си плувам във водата баш до шамандурата и идва един мазен турчин 35+ небръснат, дебел и не знам си какво още:
- kjcfldbkjfgbjkhfvf vkjdfbkldfjbng bbvjk (Нещо на турски ми дрънка)
- Не разбирам. I don't understand. :shock: :-o
- In which hotel are you?
- (Излъгах го нещо там..мда)
- Where are you from?
- Bulgaria. (И плувам към брега)
- Wait. Come swim. (и ми сочи зад шамандурата където няма хора)
- Ъъъъ.. Nope.. :x
- Why?
- Bye :smt097
Излязох на сушата 2 мин. след мене и той и ме следя с поглед, но не посмя да ме доближи тъй като бях с родителите си.
Да си призная докато бях във водата с него се поизплаших. Дееба и турците на всякъде са плъзнали..

Chacho
09-11-2011, 12:33
Ще се застрелям

someonerandom
09-11-2011, 12:36
Дееба и турците на всякъде са плъзнали..
Била си в Турция.
Да ви имам тъпите изказвания...
@kinkoveca ти си безнадежден случай 8-)

p3tinc3t0
09-11-2011, 13:19
Още в началото на лятото с една приятелка бяхме на плаж и до нас имаше някакви момчета, едното не отделяше поглед от мен чак ми стана неудобно по едно време.И след около десетина минути идва
-здравей
-и аз здравей
-как се казваш?
-Петя(усмихвам се)
-Хубаво име, а между другото хубав тен, може ли да си дадеш лосиона да се намажа и аз че си забравих моя (а се виждаше, че и те имат)
-да разбира се, подавам му го
И в същия момент правя някакви физиономии, едва се сдържам да не се засмея и приятелката която беше с мен ме видя че едва се сдържам и за да ми отвлече вниманието само:
- виш виш парашут, винаги ме е било страх от такива неща
-аз вече се заливам от смях..да да и мен също..
и накрая момчето само "мерси много и си замина" 8-)

за това се сетих :)

ADMIRALKA14
09-11-2011, 15:32
Ще се застрелям
защо? :shock:

Chacho
09-11-2011, 19:39
Щото отговорите са по-тъпи от свалките и продължават такива да се публикуват. Погледни петинцето, всичко е нормален разговор до парашута. ОК, не са харесали момчето, но са се направили на идиоти. И аз да бях, и аз щях да си тръгна.

DragonLady
09-11-2011, 20:02
Бях в София и отивах от хотела до един търговски център. Вървя си аз по тротоара и по едно време спира до мене на улицата едно БМВ, вътре някакъв около 23 - 24 и ми вика:
- Да те закарам някъде?
- Не, мерси
И оня си отпраши напреде :D :D :D

p3tinc3t0
09-11-2011, 20:49
Chacho За това се сетих първо и го написах, не виждам какъв е проблема. :?

Chacho
09-11-2011, 20:55
Chacho За това се сетих първо и го написах, не виждам какъв е проблема. :?

Проблемът е, че трябва да публикуваме най-тъпите свалки. Кое в свалката беше тъпо. Това, че са си имали олио ли? Защото на фона на парашутите бледнее.

Хубаво, не си се сетила за друга история. Никой не те задължава да публикуваш.

p3tinc3t0
09-11-2011, 21:00
Също така и никой не може да ми каже аз какво да пиша :)

Chacho
09-11-2011, 21:01
Права си, прощавай! Всеки има правото да се излага публично и няма повече да възпрепятствам свободата ви. Публикувай, народееее!

p3tinc3t0
09-11-2011, 21:04
Хаха.. дори и да искаш няма как да стане! :lol:

DeHu
09-11-2011, 21:30
Абе аз се сетих сега за една случка,ама беше много отдавна...Та значи спомням си я още,понеже наистина се наплаших тогава :( Аз да съм била на 14 някъде и се прибирам към нас(и вече е тъмно).Почти съм стигнала до блока ми и покрай мен минава някаква кола и отвътре един ми вика "Айде качвай се,ше те водя в нас".Нищо не му казах,само го изгледах изплашено и се затичах нанякъде,където имаше хора.Той подкара малко след мене,обаче си смени после посоката.Сега ако ми се случи сигурно няма да се стресна толкова,но тогава сърцето ми щеше да се пръсне направо.
Иначе не е лошо да те заговори човек,стига да не е нещо просташко :)

Deni9688
09-11-2011, 23:37
сещам се за една доста забавна случка :D :D
преди години бяхме на море с братовчед ми и вечерта като излизахме той ми каза дай да те хвана за ръката,че има много идиоти и квато си хубава някой да не ти направи нещо и аз викам добре .. спряхме пред един магазин и по едно време някво момиче идва до нас и ни вика:
-Извинете ама вие да не би да сте гажета ?
-Миии неее братовчеди (двамата едновременно го казахме)
при което тая само си отвори остата и каза -АААА :D :D и се объра и започна да върви малко като Пеги Бънди :D :D а ние ня можехме да спрем да се смеем ...

simi4ka
09-11-2011, 23:53
-Хапе ли ?
-НЕ
-А кучето ? :?

мразя гооооооо :?

xoxi
09-11-2011, 23:53
Нещо не схванах, Дени защо писа в тема за свалки. :-o

sun_sea
09-12-2011, 08:58
Преди малко група момчета струпали се пред вход на училище .. :


- Здравей !
- ..
- Как си ?
- ..
- Как я караш?
-..
- Кола имаш ли?
-..
- А караш ли?
-..
- Е, как я караш ?

DesireToFire
09-12-2011, 10:23
[А.]
chowek ako ti kaja che iam begav spomen kak izglejdashe sh mi powqrwash li
;d
[Вие]
:D
e to beshe predi kolko meseca :D
a i beshe pil :D:D
a i ne sme se vijdali osobeno ve4erta
:D
[А.]
em da i tyi go ima
i mojim da go reshim problem
problema *
:D
sq samo sa seti kak
;d
shot az sa setih
[Вие]
da mi vidish snimite? :D:D
snimkite*
[А.]
az gi razgledah
:D
nishty ne fashtam
:D
[Вие]
ami shans
:D
[А.]
opitai pak
:D
ee
brao be moneii
;d
[Вие]
kakvo bravo
ne sum tazi s losha pamet
:D
[А.]
e kak nqa sa setish be ;
[Вие]
to az se setih, no go otpisah kato vuzmojnost :D
[А.]
q kaji kwo e
:D
[Вие]
de se vidim..
:D
[А.]
ne greshka da warim na kafeee :D
[Вие]
su6toto :D
[А.]
oteshitelna nagrada
usmifka
:)
;d

DeHu
09-12-2011, 15:54
Нещо не схванах, Дени защо писа в тема за свалки. :-o
Понеже онзи май не говореше сериозно.Нещо се смееше,обаче на мене хич не ми беше весело...

SmilezZz
09-12-2011, 16:10
сещам се за една доста забавна случка :D :D
преди години бяхме на море с братовчед ми и вечерта като излизахме той ми каза дай да те хвана за ръката,че има много идиоти и квато си хубава някой да не ти направи нещо и аз викам добре .. спряхме пред един магазин и по едно време някво момиче идва до нас и ни вика:
-Извинете ама вие да не би да сте гажета ?
-Миии неее братовчеди (двамата едновременно го казахме)
при което тая само си отвори остата и каза -АААА :D :D и се объра и започна да върви малко като Пеги Бънди :D :D а ние ня можехме да спрем да се смеем ... То , добре , забавно ви е било , ама мисля , че не е по темата. За тъпи свалки не се сещам ? Имала съм съвсем обикновени: "Искаш ли да пийнем по нещо" , когато бяхме с една приятелка и един: "Искате ли компания " , ала - бала.
Иначе доста се хилих, особено на това хапе ли. :lol:

Pinkie
09-12-2011, 20:05
Ами въпросната свалка не беше отправена към мен , а към приятелят ми :
Тя -" Имаш ли огънче? "
Той - " Не , не пуша "
Тя си вади запалката от джоба и си пали цигарата ... :D . Като ми разказа по-късно доста се посмяхме :D

eminemfenka
09-12-2011, 20:09
Имаш много хубави очи... блестят :D

djipsito
09-12-2011, 20:12
Някои имат доста странни разбирания за свалка...

xoxi
09-12-2011, 20:22
Нещо не схванах, Дени защо писа в тема за свалки. :-o
Понеже онзи май не говореше сериозно.Нещо се смееше,обаче на мене хич не ми беше весело...

За другата Дени (под теб) говорех. 8-)

someonerandom
09-12-2011, 20:36
Някои имат доста странни разбирания за свалка...
Някои имат доста странни разбирания за комуникация като цяло 8-)

Vilencety
09-13-2011, 07:26
ей сладОрано и слаТкиш :D :lol:

blondeVIP
09-13-2011, 08:25
Мм в една дискотека до мен сяда някакъв, вади си телефона и ме пита:
- Според теб телефонът ми женски ли е ?

:?

Chacho
09-13-2011, 12:22
Мм в една дискотека до мен сяда някакъв, вади си телефона и ме пита:
- Според теб телефонът ми женски ли е ?

:?

Като те питат колко е часа, ти за свалка ли го приемаш?

FeelMyPain
09-13-2011, 12:40
Мм в една дискотека до мен сяда някакъв, вади си телефона и ме пита:
- Според теб телефонът ми женски ли е ?

:?

Като те питат колко е часа, ти за свалка ли го приемаш?
Свалка е естествено.
На мен дори и да ми трябва нещо, никога не питал грозни момичета за да не си помислят, че ги свалям :lol:

LadyDi
09-13-2011, 12:42
Мен пък не ме свалят.
Аз съм смотана.

FeelMyPain
09-13-2011, 12:46
ти си "свалена" вече :(

LadyDi
09-13-2011, 12:57
ти си "свалена" вече :(
не съм "свалена"
не съм и била "свалена"

аз свалих :lol:

FeelMyPain
09-13-2011, 13:00
е на моите свалки отговаряш с "много си груб", еми ти си неподходяща мишена.. :x

LadyDi
09-13-2011, 13:01
е на моите свалки отговаряш с "много си груб", еми ти си неподходяща мишена.. :x
тва свалка ли беше :shock:

ам, пардон, не съм разбрала... :(

дай да пробваме пак 8-)

FeelMyPain
09-13-2011, 13:03
Здравей, много ти е хубаво котенцето. :lol:

LadyDi
09-13-2011, 13:06
Здравей, много ти е хубаво котенцето. :lol:
Да. Виж как хищно ти зяпа мишлето...

//оф, не ставам за тия работи вече :?

:lol:

FeelMyPain
09-13-2011, 13:08
ХАХАХАХА
добре се справи
заслужено съм привързан към теб
:oops:

LadyDi
09-13-2011, 13:27
ХАХАХАХА
добре се справи
заслужено съм привързан към теб
:oops:
ех, разтопи ми сърчицето

ADMIRALKA14
09-13-2011, 13:35
Щото отговорите са по-тъпи от свалките и продължават такива да се публикуват. Погледни петинцето, всичко е нормален разговор до парашута. ОК, не са харесали момчето, но са се направили на идиоти. И аз да бях, и аз щях да си тръгна.
Трябва да се вдъхновиш от някои потребители тук и да направиш нова тема "Най-тъпите отговори при свалки - заговаряне" или там както ти си решиш и като описание пишеш "Темата е вдъхновена от 'най-тъпите фрази, с които са ви заговаряли/сваляли' и от мненията там " :razz: :razz: :razz:

FeelMyPain
09-13-2011, 17:17
ХАХАХАХА
добре се справи
заслужено съм привързан към теб
:oops:
ех, разтопи ми сърчицето
и сега е момента, в който те каня да излезем на кафе, ти приемаш, и вечера завършва у нас :oops:

Phonique
09-17-2011, 19:21
Лятото бях в Несебър с още две момичета.Седяхме на бара,от някъде се появи някакъв симпатяга:
-Здравеййййййййй
-Здравей :)))
-Аз съм Мишо,приятно ми е...ама всъщност като гледам как си се облякла (бях с лилава рокля нищо особено и черни равни сандали.) няма да продължавам щото ще ми изпиеш парите (пиех мента с джин :DD) Айде довиждане...

и седя още към 5-6 минути и ме гледаше втренчено,накрая си събрахме нещата и се изнесохме....

:)

VikitoRia
09-17-2011, 23:03
-Мамка му много си хубава
-Аз съм твоето бъдеще гадже
И двете ми ги казаха в един и същи ден и то от хора с които току що се запознавам :razz:

blueberryyy
09-17-2011, 23:04
Много често съм навън със звяра и тази съм я чувала едно 50 пъти:
-Кучето хапе ли?
-Хапе.
-А стопанката?

Следващото не са точно свалки.... някакви хрумвания на болни мозъци.
Рано сутринта, сърцето ми още спи, не знам къде се намирам... Возя си се права в автобуса и се държа за едно парапетче, идва някакъв и застава зад мен, като се хваща за тръбата и ме обгражда с двете си ръце. Аз се обръщам и се озовавам лице в лице с него, той не помръдва. Оказва се някакъв огромен ром с мазен поглед. Започвам лееекичко да :shock: и се размърдвам, при което той се пуска с едната ръка, обаче пак е супер близо до мен. Седи и ме оглежда мазно. По едно време се навежда и ми прошепва "Искам да те лижа". What the fuck? :?

След мнооого тежка тренировка си се возя в автобуса и изобщо не съм на кеф. Пак стоя на същото място и някакъв пак се набутва зад мен. Първоначално си мисля, че е заради гъча, обаче по едно време започва супер енергично да се отърква в мен и да пъшка. Обърнах се и му ударих шамар, при което той ме изгледа ааадски стреснато и веднага тръгна да слиза. Преди това обаче някаква жена го удари с чантата си с думите "Перверзник! Как не те е срам!"

Biskfitka
09-18-2011, 00:10
Днес си ходим с една приятелка до магазина (да си купим нещо за даскало ;д ) и трябваше да пресечем,обаче минава каруца с 2ма цигани,на може би не повече от 30г....те спряха и ни дават път да пресечем :shock: 8-)
Пресякохме и продължихме надолу..И ходим по тротоара,а те по улицата си карат нещото ;д и единия ми вика ''Много големи гърдички имаш'' (точно това бяха думите!) :lol: Аз го погледнах ,ама реших да си замълча..а моята фр. се прави ,че нищо не е чула...и на едно кръстовище те си продължават за към даскалото,а ние в ляво за магазина..и тия като видяха и те тръгнаха по нашия път и продължиха...аама много хубави гърди имаш ,ама много сте красиви,много сте сладки и някакви др. работи,които не разбрахме...беше отвратително :razz:

crowberry
09-18-2011, 10:18
Още в началото на лятото с една приятелка бяхме на плаж и до нас имаше някакви момчета, едното не отделяше поглед от мен чак ми стана неудобно по едно време.И след около десетина минути идва
-здравей
-и аз здравей
-как се казваш?
-Петя(усмихвам се)
-Хубаво име, а между другото хубав тен, може ли да си дадеш лосиона да се намажа и аз че си забравих моя (а се виждаше, че и те имат)
-да разбира се, подавам му го
И в същия момент правя някакви физиономии, едва се сдържам да не се засмея и приятелката която беше с мен ме видя че едва се сдържам и за да ми отвлече вниманието само:
- виш виш парашут, винаги ме е било страх от такива неща
-аз вече се заливам от смях..да да и мен също..
и накрая момчето само "мерси много и си замина" 8-)

за това се сетих :)

Колко си зле, не е истина. Горкото момче..

П.Т: Не можах да се сдържа, след като прочетох горния пост. Иначе, тъпи свалки съм нямала все още.

ledenakrasota
09-18-2011, 10:32
Пред клуб:
-Извинете вътре има ли хора?

От кола:
-Мацоооо. Мацо,мацорано... :lol: :lol:

Biskfitka
09-18-2011, 20:09
Пред клуб:
-Извинете вътре има ли хора?

От кола:
-Мацоооо. Мацо,мацорано... :lol: :lol:Имам един досаден бивш,който също като ме види и все ми вика мацо или кифло :lol:

PainInTheAss
09-18-2011, 21:21
Седя аз в рейса с блейдовете в ръка.. И гледам някви 2 момичета седят и ме зяпат.. Обръщам се на другата страна и гледам след 5 мин, втренченият им поглед в мен.. Тамън съм на светофара на който тряя сляза и те само от най задната врата, идват до средната и седят 1 зад друга.. Звънки ми телефона и аз затварям и се обръщам към тях съвсем случайно и гледам, как едната кляка зад другата и се крие от мен.. ;дд седя и почвам да се хиля и те само след 15 мин тъпо гледане смесено с смях се чува -Теб от къде те познавам.. -Ми аз от къде да знам ;дд -Аааа ма познавам те от някъде.. -Добре де от къде.. -ми не знам кажи ми ти .. -Ми оня ден помогнах на 1 да избяга от 3то весело може и ти да си била ;дд И тая зад нея (една русичка мн готина) -Ааа ама тука нея я пуснаха от 3то щот тряяше да обявява Код Жълто в карулково ;дд :lol: :lol:

Chacho
09-20-2011, 13:12
Няква Ели ми пише във фейсбук.


-Здр
-Здрасти
-Как си
-Добре съм. А ти си?
-Добре съм и аз, кво правиш?
-Имах в предвид коя си?
-Ами Ели.
-Познаваме ли се?
-Незнам.


....

Phonique
10-21-2011, 16:44
Седим одеве в едно кафене... и до мене идва и сяда някакво момче...седи и ме гледа втренчено и:
-Сърби ли те гърба?
-Какво?
-Абе гърба бе,сърби ли те?
-Моляяяя ? -а на мене вече ми е супер смешно,но седя и гледам сериозно....
-Абе гърба сърби ли те?Не ти ли излезнаха вече крилца-и седи и ме гледа едно такова ... :D

mechii
10-24-2011, 18:09
Той : Студено ли ти е?
Аз : Да.
Той : Да дойда ли по близо за да те стопля?
Аз : Не.
Той : Защо?
Аз : Номера няма да мине с тези заучени фрази.
Той : Е... добре, искам да те ч*кам. :shock:

ruriiina
10-24-2011, 19:53
В автобуса някакъв на поне 30 седна до мен и към 5-10 мин ме поглежда през интервал от 10 секунди и на мен започна да ми става неудобно и почнах да се въртя наляво-надясно и:
Той:Извинявай, че те гледам така ама ми изглеждаш много позната,да не сме се виждали (еди си къде си) ?
- Не,бъркате се.
-Много ми приличаш на едно момиче и за това........как се казваш,на колко сии, къде учиш ....

15-минутен кошмар точно на рожденния ми ден... на следващия ден го засякох още 2 пъти на отиване и връщане в автобуса и игнор ! познавал ме бил :D

ByBinKaa
10-24-2011, 20:18
В дискотека сме и с моя приятелка си харесахме едно момче и го виждаме как се запътва към нас, при което сме супер щастливи, до момента, в който изцепи "Момичета, прощавайте, виждам ви кви сте хубавици и се чудех имате ли ФДТ, че тука ми е излезнАла една пъпка и няма да мога да ви сваля".. при което ние се обърнахме и пича си тръгна :D

Пак в дискотека, с бившия ми приятел .. около мене един мазен турчин. Аз съм в гръб и само усещам как някой ме опипва. Обръщам се аз и го гледам, държи 20 лева и ми вика "Добре, че се обърна, с тва деколте щеше да ми е трудно да ти ги бутна" :shock: Направих се аз, че нищо не съм чула, докато той пак не ме дръпна и ми каза:
- Сърцето и душата ме болят, че не ми обръщаш внимание, айде утре да пием по кафе
.. ии приятеля ми не издържа и само му каза "Гледай да не те заболи и нещо друго" и си тръгнахме :D

Azoria
10-24-2011, 20:35
Седим в един клуб с една приятелка. От бара някакъв ме гледаше. Тръгнахме да си ходим,той идва при мен и :
- Тръгваш ли си?
- Да.
- Еее,жалко беше ми много приятно. :)
:shock:

ledenakrasota
10-24-2011, 20:37
-Може ли да споделя чадъра ти с теб? :oops:

GladYouCame
10-25-2011, 07:57
Застават двама до мен в една дискотека и почват да ме свалят...
Аз: -Не съм сама.
Те: -На бас,че гаджето ти ще дойде до 20 секунди...

NightGuardian
10-25-2011, 07:59
Седим в един клуб с една приятелка. От бара някакъв ме гледаше. Тръгнахме да си ходим,той идва при мен и :
- Тръгваш ли си?
- Да.
- Еее,жалко беше ми много приятно. :)
:shock:

:razz: :razz: :razz:

аз сега не мога да се сетя , чак такива изцепки , които чета съм нямал. На мен момиче нещо фрапиращо не ми е изцепвало , а аз може и да съм казвал , ама да не помня , те ако са запомнили нещо :lol:
Иначе съм стоял и съм се чудел на акъла на някои , но за свалка не се сещам. 8-)

Cvetii95
10-25-2011, 08:20
Сега се сетих за един случай. През лятото с една приятелка се печем на една поляна където нямаше никой. След няколко минути идва един мъж с две момчета сигурно но около 9-10 години. И тримата бяха по бански . По едно време двете момчета отидоха някъде , а мъжът явно баща им идва при нас и започна да ни разпитва от къде сме, на колко сме и други такива въпроси. Страшно ни стана неудобно понеже непрекъснато ни зяпаше или се мъчеше да завърже разговор с нас :D

NightGuardian
10-25-2011, 08:23
И някои момичета тук бъркат дефиницията кофти(тъпа) свалка със своите резачки. Това ,че сте отрязали някое момче , не я прави тъпа свалка. :)

Star1ight
10-27-2011, 03:20
Най тъпият начин също така е:
1. Здр как си?
2. Може ли да се запознаем с теб?
3. Ти си ангел, принцеса, красавица.. и тн.

Оригинални, както винаги)

gabsit000
10-27-2011, 06:05
разхождам едно куче.
- хапе ли ?
- хапе.
- а кучето ? ( страхотен лаф от 1-ви клас :lol: )


дааа това и на мен са ми го казвали :D:D:D

иначе клишираните: 1."Знаеш ли какви красиви очи имаш-очи звездици" :D
2."Тази нощ виждам бъдещето и то ми казва,че трябва да си с мен"

xrisiinka
10-27-2011, 12:53
момчето ме кани на първа среща и ми казва: -Ще пием биричка ще хапнем цаца...и теб ще те схрускам като една цацка :lol:
пак същия казва ми лека нощ и продължава така: -Сега като легна ще гледам стената и ще виждам теб! и ти като си легнеш ще гледаш твойта стена и ще виждаш мен! така двамата ще се гледаме в очите..ние сме като две ярки звезди в небето аз едната, ти - другата! в очите ти ще се чете само моето име! ии всеки път когато се погледнеш в огледалото ще виждаш мен, ВЪТРЕ В ТЕБ :lol: :lol: :razz:

lubovvv
10-27-2011, 12:56
"Спокойнооо, дано тая вечер да те огрее и някой да те изчуКА"

marktheknight
10-27-2011, 20:29
В морето.
Той: -Ей,мацко,ше може ли да се включиме във волейбола?
Тя: -Ми не.
Той: - Ти да не си на Матей Казийски жена,ма?
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rebirthing
10-27-2011, 21:16
Седим одеве в едно кафене... и до мене идва и сяда някакво момче...седи и ме гледа втренчено и:
-Сърби ли те гърба?
-Какво?
-Абе гърба бе,сърби ли те?
-Моляяяя ? -а на мене вече ми е супер смешно,но седя и гледам сериозно....
-Абе гърба сърби ли те?Не ти ли излезнаха вече крилца-и седи и ме гледа едно такова ... :D

Това наистина е супер тъпо :D както и следното:

Той: Болеше ли ?
Аз: Моля ?!
Той: Болеше ли когато падна от небето ?

Лаф от That's 70s show...

ledenakrasota
10-27-2011, 21:28
Докато си намествах презрамката на сутиена:
- И аз мога да свърша тази работа.

Zaharinka
10-27-2011, 21:30
Толкова си красива,че даже като си обвързана искам да ти пиша :razz:

Marky
10-28-2011, 10:50
В дискотека сме и с моя приятелка си харесахме едно момче и го виждаме как се запътва към нас, при което сме супер щастливи, до момента, в който изцепи "Момичета, прощавайте, виждам ви кви сте хубавици и се чудех имате ли ФДТ, че тука ми е излезнАла една пъпка и няма да мога да ви сваля".. при което ние се обърнахме и пича си тръгна :D
хуаухахха

crash19
10-28-2011, 11:38
Минавам покрай НДК и две момчета ми викат "Искаш ли да си направим тройка??" погледнах ги адски странно, казах им "Вие не сте добре" и забързах крачка. :shock:

gabsit000
10-28-2011, 12:00
А,сега се сетих нещо,не е свалка,но е заговаряне,така че се брои..

Значи отиваме с нашите на гости у сестра ми,обаче тя скоро се е преместила при приятеля си в неговата къща,та отиваме там за пръв път. И сме нали пред къщата и изведнъж се появява някаква бабичка и вика "А сега,коя е майка ти?" на сестра ми..е,ние се обърнахме и гледахме тъпо..щото бяхме аз,майка ми и сестра ми..трябваше да й кажа,че съм аз..

:D :D

Хора,пускате брутално яки истории xD


ама ти не пускаш такива :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

sapphire5
10-28-2011, 12:05
Докато си намествах презрамката на сутиена:
- И аз мога да свърша тази работа.
Мдам и на мен ми се е случвало хаха

Jessie
10-28-2011, 12:48
-Кво прайш бе?
Нищо, ще ходя да се къпя.
-Ех, че не съм там да ти изтъркам гърба..

:-D :-D :-D ... Сладко се получи всъщност, но като за свалка можеше да е и по-оригинално. :D :-D

sapphire5
10-28-2011, 12:54
-Кво прайш бе?
Нищо, ще ходя да се къпя.
-Ех, че не съм там да ти изтъркам гърба..
и на мен ми се е случвало, само, че с -искаш ли да ти помогна ;д

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 00:27
Значи, не знам към коя категория принадлежи, но беше епик :-D :
Двама приятели на по 15 - 16 вървят и си приказват нещо. Аз вървя зад тях, но по едно време ги изпреварвам и минавам точно пред тях. При което единият приятел млъква, а другият продължава да си бърбори. И по едно време бърборещият само се изцепва, ама суууупер силно:
-Абе ей, стига си заглеждал момичето и ме слушай като ти говоря!!! :-x
И другият май нещо супер много затихна, май се изчерви :lol:
(не знам дали беше за мен, но за която и да е било, тя сигурнно го е чула оня) :D

А да, коментирам си жъж ФБ и пиша нещо, че обичам да си драскам графити. Под мен някакъв напълно непознат (14 годишен) ми пише :
- Ти си драскай, пък аз ще ти пръсна сливата
Смешното е, че тогава още не знаех какво е това и помислих,че е някаква обида :lol: И се почнаха едни съобщения от мен защо ме обижда и въобще какво значи това :razz: (той тъкмо ми беше изпратил покана за да ми видел снимките) и на човека естествено му е станало смешно :razz: Още повече, че след 10 дни му пиша, че съм разбрала вече какво е :lol: Епик фейл от моя страна (този път) беше :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 00:29
Докато си намествах презрамката на сутиена:
- И аз мога да свърша тази работа.
Мдам и на мен ми се е случвало хаха
Подобно ми се е случвало и на мен :-D :-D :-D

alwaysnforever
11-01-2011, 09:44
Преди няколко дни вечерта ми звъни Private number, вдигам и ентусиазирано казах; АЛО :) ;д и се чува: Ало...искаш ли да правиме секс ? при което мн грубо се изсмях и казах "не може!" след което последва "имаш много приятен глас..." казах благодаря, довиждане! :D
последва второ позвъняване, в което въпросния мъж ми каза, че ми имал номера от ВЕСТНИК, при което бях потресена и казах, че е нещо в грешка :Д след което тъй като гласът ми бил много хубав и приятен искал да му помогна да свърши! при което казах НЕ, довиждане. хахахахахха

gabsit000
11-01-2011, 09:54
"Хората си мисля,че най-сладкото нещо не света е шоколадът,защото не познават теб!" :D

Beroobs
11-01-2011, 10:06
Значи , не знам за другите момчета как е , но аз като вляза в тая тема и се садвам . Има адски милите неща (поне за мен де) , а вие ги възприемате като простотии . Честно ви казвам , не знам как да заговоря свястно момиче заради тая тема . Просто ... наистина не знам , всякакъв опит за оригиналност вероятно ще бъде заклан от вас :shock:

ledenakrasota
11-01-2011, 10:54
-Ти пушиш ли?
-Не! Що?
-Искам да си изгася пурата в теб. :lol: :lol: :shock: :?

robles
11-01-2011, 13:27
Значи , не знам за другите момчета как е , но аз като вляза в тая тема и се садвам . Има адски милите неща (поне за мен де) , а вие ги възприемате като простотии . Честно ви казвам , не знам как да заговоря свястно момиче заради тая тема . Просто ... наистина не знам , всякакъв опит за оригиналност вероятно ще бъде заклан от вас :shock:

Да, наистина има много мили неща, просто не цепя тия момичета кво се правят на оборотни и за кво приемат комплиментите за ташак. Аз бих се зарадвала на нещо подобно и би ми оправило деня...

Целия филм е, че на някоя от тия кифли, ако някой готин пич им каже нещо по-мило, а не да се държи просташки, сигурно веднага ще му обърнат внимание. Сигурно момчетата, които са ги казвали тези неща не са били кой знае кво на външен вид...

Neftochimic
11-01-2011, 13:50
и как решихте, че всичко написано от вас в темате е точно свалка?
може да е казано на бъзик, дадената фраза/комплимент или просто ей така... което не означава, че е свалка... :lol:

LookAtMeNow
11-01-2011, 14:11
Добре, благодаря ти за мнението. Включете следващия зрител, моля.

Co0kieGirl
11-01-2011, 14:25
Целия филм е, че на някоя от тия кифли, ако някой готин пич им каже нещо по-мило, а не да се държи просташки, сигурно веднага ще му обърнат внимание. Сигурно момчетата, които са ги казвали тези неща не са били кой знае кво на външен вид...
и аз така мисля :?
И Neftochimic също е прав..някои от нещата тук,на мен лично,ми звучат като бъзици..

11-01-2011, 16:17
Днес ми казаха, че хелуин е минал и трябвало да си махна маската от лицето, но нямах такава.

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 16:21
Днес ми казаха, че хелуин е минал и трябвало да си махна маската от лицето, но нямах такава.
Сигурна ли си, че това е било опит за свалка ? :D

Anichkaxxwee
11-01-2011, 16:26
Днес ми казаха, че хелуин е минал и трябвало да си махна маската от лицето, но нямах такава.
Сигурна ли си, че това е било опит за свалка ? :D

:lol: .. И аз тва се чудя

11-01-2011, 17:02
Знам само, че не съм сигурнА, а за другото съм готов да преговаряме.

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 17:04
Знам само, че не съм сигурнА, а за другото съм готов да преговаряме. Ооо, сори тогава, пич :)

VforVendetta00
11-01-2011, 17:17
много хубава тема :)


-айй...в леглото си имам много странно нещо...я ела да погледнем какво е :lol: :lol: :lol:

11-01-2011, 17:29
Чудовищата нали се крият под леглото и може би нещо ти намеква.

Samyy
11-01-2011, 19:22
Мисля че съм алергичен към теб.
Защоо?!!?
Амии, като те видях и ми се поду ... :oops: :grin:

Synshinee
11-01-2011, 19:44
- Много ли те заболя
- Какво
- Когато падна от небето :D

Biskfitka
11-01-2011, 20:15
и как решихте, че всичко написано от вас в темате е точно свалка?
може да е казано на бъзик, дадената фраза/комплимент или просто ей така... което не означава, че е свалка... :lol:+това има много сладки неща :) Нали се сещате,че все някак трябва момчето да започне разговор с вас :) ? Не говоря за простотиите и извратеняците...;х

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:29
Днес ми казаха, че хелуин е минал и трябвало да си махна маската от лицето, но нямах такава.


PWN ! :lol: :lol: :lol: :lol:


П.С. - мене никой не ме зарибява QQ.. :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:30
- Много ли те заболя
- Какво
- Когато падна от небето :D
Aма т'ва е много сладко :oops:
Аз бихсе зарадвала, ако някой ми го каже :) Всички, които познавам не биха си направили труда да търсят такива изрази и т'ва е рядкост :)

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:34
Всички, които познавам не биха си направили труда да търсят такива изрази и т'ва е рядкост :)


Такива изтъркани клишета? ... еми нормално да не го првят хората, то повече се излагаш, от колкото да правиш добро впечатление :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:39
Всички, които познавам не биха си направили труда да търсят такива изрази и т'ва е рядкост :)


Такива изтъркани клишета? ... еми нормално да не го првят хората, то повече се излагаш, от колкото да правиш добро впечатление :lol: Емм, ддз, сега, това показва поне,че са се постарали :)
Според теб по-добре ли ще е това:" 'Щи пръсна сливата"? :)

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:45
Т'ва не е старание, нек'ви крилати фрази, аз ако съм няма се впечатля от такива неща. Поне да се постарае сам/сама да измисли нещо. А не да се носи на работи които дори и баба ми знае :lol:

Колкото до другото - хахахахха, треа си много голям балък, за да кажеш подобно нещо на момиче, макар че съм чувал подобни изказвания на мои познати :lol: ноо както и да е ;д

IlovEmyPuffYToY
11-01-2011, 20:48
Т'ва не е старание, нек'ви крилати фрази, аз ако съм няма се впечатля от такива неща. Поне да се постарае сам/сама да измисли нещо. А не да се носи на работи които дори и баба ми знае :lol:

Колкото до другото - хахахахха, треа си много голям балък, за да кажеш подобно нещо на момиче, макар че съм чувал подобни изказвания на мои познати :lol: ноо както и да е ;д Хубаво, казвали са ми го и затова за това се сетих просто...Ама както и да е, наистина...Искам само да ти кажа, че се използва :)

IseeDEADbodies
11-01-2011, 20:51
Съжалявам, че си преживяла това.. сигурно е кофти :D

А иначе ... да пределно ясно ми е, че все още има такива, които ще решат, че ще са много "оригинални" като "изпъкнат" с такава "крилата" фраза... не знам, не съм фен на клишетата :? В крайна сметка мое мнение :)

Synshinee
11-02-2011, 11:31
- Много ли те заболя
- Какво
- Когато падна от небето :D
Aма т'ва е много сладко :oops:
Аз бихсе зарадвала, ако някой ми го каже :) Всички, които познавам не биха си направили труда да търсят такива изрази и т'ва е рядкост :)

Ами определено не можа да ме впечатли с това клише
:lol:

tututu96
11-04-2011, 22:32
Разхождам кучето си. Срещам някоя яка мацка:
-Тя: Ооооо, колко е сладко!
-Аз: Ооооо, и ти!

glezenafukla
11-04-2011, 23:04
Нещо, за което се сещам в момента.. беше вече след като уж се бяхме свалили и той ми казва: "знаеш ли защо преди те харесах толкова?" и аз: "защо", той: "защото ми заприлича на нея ( бившата му )" и аз: " и по кое по-точно" и той: "ами в челюстите"

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Не стига, че ме сравнява с нея, еми то и в челюстите на лицето.. :grin: Не се засегнах, то си беше за смях, до сега такова нещо не ми бяха казвали..

Иначе, момченца, НЕ правете тази грешка да сравнявате някое момиче с други бивши или каквито и да е, същото важи и за момичетата :)

SorrowEyes
11-05-2011, 16:34
А да, коментирам си жъж ФБ и пиша нещо, че обичам да си драскам графити. Под мен някакъв напълно непознат (14 годишен) ми пише :
- Ти си драскай, пък аз ще ти пръсна сливата
Смешното е, че тогава още не знаех какво е това и помислих,че е някаква обида :lol:

Ами, обида си е! :shock: Особено от 14-годишен "оборотен" ПИКЛЬО !

Боже, какво се е случило с тези деца!?! :(

ted4ty
11-05-2011, 18:19
-Тц,тц като трамвай минаваш покрай мене :-o
-Що?
-Еми не ме поздравяваш :D
-Ееее,нали преди малко те поздравих :?
-Еми нищо пак

:D :D :D

Harum_Scarum
11-05-2011, 19:19
- здравей сладурано , как ти е фб , а може ли да се запознаем ? ... Умрях си :lol:

IlovEmyPuffYToY
11-06-2011, 16:39
А да, коментирам си жъж ФБ и пиша нещо, че обичам да си драскам графити. Под мен някакъв напълно непознат (14 годишен) ми пише :
- Ти си драскай, пък аз ще ти пръсна сливата
Смешното е, че тогава още не знаех какво е това и помислих,че е някаква обида :lol:

Ами, обида си е! :shock: Особено от 14-годишен "оборотен" ПИКЛЬО !

Боже, какво се е случило с тези деца!?! :( Амии да, права си, ама просто наистина не знаех какво значи... Както и да е ...

Infinity
11-06-2011, 19:58
- Брат, брат тая много сладка, бе ! Кажи и колко е сладка, алеле боже кажи и брат ! :razz:

IlovEmyPuffYToY
11-06-2011, 20:15
- Брат, брат тая много сладка, бе ! Кажи и колко е сладка, алеле боже кажи и брат ! :razz:
това ме уби не, не :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:УжасТ

ccdesigns
11-06-2011, 22:35
Поне 50-60% от "свалките" са сравнително добри, просто явно момичетата или си мислят, че е много лесно да ги измисляме тия глупости, или са прекалено глупави, за да ги схванат. Имаше нещо от рода на "Хората си мислят, че най-сладкото нещо на света е шоколадът, защото не те познават.", което беше написано в тази тема, а то точно е много добро и не знам каква трябва да си, че да не го оцениш...

SkyEatsAirplane
11-06-2011, 23:50
аз уча в Германия, сед лекции излизам за по цигарка и се връщам за следващата лекция. Студено е , аз съм по една блузка само. Доближава се до мен едно момче и ми вика (на немски ест)
-Имаш тъмна коса, от турция ли си
викам:
-не от българия
-много си хубава, тук ли учиш

Изгледах го много тъпо.... защото все пак кой луд ще пуши пред факултета по една блузка и да си тръгне после :)

след което ме попита къде сядам, за да седнел до мен. казах че е заето покрай мен пък и спя по време на лекции... и той:
-сънят ли те прави така красива
викам
-не, цигарите

sToyAncHo
11-07-2011, 06:24
Разминавам се с някаква циганка и тя ми прави "муа" и се прави, че ме целува. :lol: Целия ден се смях и на когото и да го разкажа много се смееше. 8-)

IseeDEADbodies
11-07-2011, 06:31
Циганките няма к'во да ги коментираме. Те са просто :lol:
Само смях при тях... смях и ритници :lol:

anonymous708973
11-07-2011, 06:40
Поне 50-60% от "свалките" са сравнително добри, просто явно момичетата или си мислят, че е много лесно да ги измисляме тия глупости, или са прекалено глупави, за да ги схванат. Имаше нещо от рода на "Хората си мислят, че най-сладкото нещо на света е шоколадът, защото не те познават.", което беше написано в тази тема, а то точно е много добро и не знам каква трябва да си, че да не го оцениш...

Аз не бих го оценила, защото е жалка, смешно и евтино сваляческо.
Вижда ме за първи път, кой знае дали изобщо ме е огледал хубаво, камо ли да разбере що за човек съм, ама...
Имам такъв познат, който всеки път ме засипва с комплименти - като модна икона си, сладуранка, тяло на модел бла-бла. Еми, досадно е!

MartinaPerfectdoll
11-07-2011, 18:33
супер тъпа, но смела свалка от мое потенциално гадже: ей Марти, ае да ми духаш? :? :? ужасно конфузен момент :oops: и естествено желанието му не се сбъдна !! кажете ми как може да има такива момчета, които си мислят, че така ще "свалят" момиче? :X : DD

ledenakrasota
11-07-2011, 21:47
Във фейсбук след разговор предния ден ми, предлага една организационна задача с P.S. С много любов, твоЯ Любовник. :lol:

svinqvtrastika
11-08-2011, 00:52
супер тъпа, но смела свалка от мое потенциално гадже: ей Марти, ае да ми духаш? :? :? ужасно конфузен момент :oops: и естествено желанието му не се сбъдна !! кажете ми как може да има такива момчета, които си мислят, че така ще "свалят" момиче? :X : DD


Мен ако питаш не е искал да те сваля ,а просто да му налапаш шнура :-)

JbBj
11-08-2011, 06:19
супер тъпа, но смела свалка от мое потенциално гадже

Ей Марти, аре ми духаш?

jeezloxxy
11-08-2011, 19:12
Какво ли правя тук?
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg

Anichkaxxwee
11-09-2011, 17:03
Какво ли правя тук?
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg



Спамиш както и аз сега 8-)

jeezloxxy
11-09-2011, 17:04
Какво ли правя тук?
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg



Спамиш както и аз сега 8-)

Wtf :shock: Мръсен номер.

Anichkaxxwee
11-09-2011, 17:24
Какво ли правя тук?
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg



Спамиш както и аз сега 8-)

Wtf :shock: Мръсен номер.


Стига толкова . . :D :D

Dizzity
11-11-2011, 17:28
ам аз ссе сещам в момента за една случка която не беше кой знай кво амаа ...
начи вървя си аз с една фр по улицата настига ни някъф и ни вика аиде да пием по едно кафее .. аз : :shock: ами .. предполагам че нее ама си даи номера може някои друг път 8-) а моята фр вика ме изгле учуденоо и ми вика аиде ся маа шот ние точно на кафе отивахме :D .. а аз я сръгаь и викамм не не отиваме и момчето ни изгледа странно и каза ем кут не искате нямаа и тръгна в друга посока 8-) 8-)

..

bettyblackdewil
11-12-2011, 10:42
Погледа ти реже ламарини :D :D