PDA

View Full Version : Да си намеря работа в киното?



ndirector
09-02-2011, 22:23
На 15 съм в момента.Винаги съм се чудел,след като пускат статисти и т.н да обикалят из снимачните площадки,дали аз не мога да отида да работя за определено време там.Нямам предвид като актьор или статист,а просто другата година през лятото ( или някоя ваканция през годината ) да помагам с някакви неща.
Понеже обичам всички свързано с киното,мога да помагам нещо зад кадър като правят,да нося разни неща и през това да гледам как стават нещата във филма,как правят и т.н . В смисъл да си намеря някаква работа там,ей така ,просто да трупам опит.Дали е възможно да стане?Едва ли ще ми позволят просто да гледам как правят конкретен филм и т.н,така че някаква работа?
Естествено,мислех,че след като стана на 16 и вече има начин да стане законно,може би няма да е проблем след като изявявам желание,но после се досетих,че може би ще ги е страх едно 16 годишно лапе да не се раздрънка относно какво става във филма и т.н и да им провали нещата?Вие какво мислите?Моля за мнения ,искам да знам . :)

AngliskiqtKostumar
09-03-2011, 11:34
На 15 съм в момента.Винаги съм се чудел,след като пускат статисти и т.н да обикалят из снимачните площадки,дали аз не мога да отида да работя за определено време там.Нямам предвид като актьор или статист,а просто другата година през лятото ( или някоя ваканция през годината ) да помагам с някакви неща.
Понеже обичам всички свързано с киното,мога да помагам нещо зад кадър като правят,да нося разни неща и през това да гледам как стават нещата във филма,как правят и т.н . В смисъл да си намеря някаква работа там,ей така ,просто да трупам опит.Дали е възможно да стане?Едва ли ще ми позволят просто да гледам как правят конкретен филм и т.н,така че някаква работа?
Естествено,мислех,че след като стана на 16 и вече има начин да стане законно,може би няма да е проблем след като изявявам желание,но после се досетих,че може би ще ги е страх едно 16 годишно лапе да не се раздрънка относно какво става във филма и т.н и да им провали нещата?Вие какво мислите?Моля за мнения ,искам да знам . :)

Ми не не ги е страх просто няма да те вземат :D

ndirector
09-03-2011, 11:37
Много добър отговор мерси,помогна ми много .

AngliskiqtKostumar
09-03-2011, 11:48
Много добър отговор мерси,помогна ми много .
Пич има много хора с такава мечта само тея с връзки се докопват. Един от моят клас си има връзките и е очаствал в доста известни филми ...

ndirector
09-03-2011, 11:49
Така ли?А ти си просто глупав за да прочетеш темата или си дрънкаш някакви работи?Казвам ти,че не искам да работя като актьор,а да помагам на хората отзад.Ако искат да им нося нещо и т.н и т.н.Каквото и да е,просто да гледам процеса на снимане.
Не ме интересува тая от твоя клас как влязла и не знам си какво.По-информиран съм от тебе относно връзките и тея небивалици ,че хората само с връзки влизат ги дрънкай на някой друг.

krasiveli
09-03-2011, 12:04
С малко повече търсене в jobs.bg и обяви във вестниците, можеш да попаднеш на такъв вид работа. Само малко се съмнявам да те наемат - както каза, може да се страхуват да не се разприказваш какво снимат и/или става зад кадър.

Junieee8
09-03-2011, 12:07
А ти си просто глупав за да прочетеш темата или си дрънкаш някакви работи

кефиш ме :D

Crazytu
09-03-2011, 18:19
Ти си на 16, без никакъв опит. Много ме съмнява да те вземат някъде дори и за да пренасяш просто някакви неща. Виж като станеш на 18 по-може да се пробваш някъде.
Според мен единствения ти шанс сега е ако имаш правилните познати.