PDA

View Full Version : Въпросчи :)



Skaarj
09-03-2011, 07:01
хи ал, на 14 съм все още и учЪ в езикова, сефтето не съм го правил, но имам няколко въпросчета относно това сефте. знам че на момчетата им е по - лесно (аз съм момче), но аз се притеснявам и за момичето, как ще стане работата, не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс, все пак има си тук-таме няколко за помпене, но едната е по-голяма от мен и е отворена *(нали викат 'земи си кака да те отрака'), другата е девствена, но и 2-те ме харесват. Много ми се .... , но пък нЪли имам мозък в тая глава и си мисля, че ще е по-добре да си завърша 8 клас, вече в 9 няма да ми е толкова натоварено, и ще мога да помисля и за момиче, не съм некаф задръстен, но ддз... Още от рано искам да озная пред какво се изправям и т.н., тоест - аз к'во трябва да направя (не как да я....), как да съм сигурен, че тоя презерватив няма се скъса, нек'ви хапче трябва ли да копувам и т.н., все пак мисля за тея работи : ) Ем ще чакам съвети, пък ако хормоните много ме бият в 8 клас, к'во да напрайме, съдба :D

Anja
09-03-2011, 07:04
не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 - това ще те запознае. Колкото до въпроса ти, който, ако правилно съм го разбрала, е дали да правиш секс с едното от двете момичета сега, по-добре не. За да има хубав секс, трябва да има любов. Задръж хормоните още малко и късмет. :)

Skaarj
09-03-2011, 07:09
не съм запознат с нещата, които могат да станат по време на секс

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 - това ще те запознае. Колкото до въпроса ти, който, ако правилно съм го разбрала, е дали да правиш секс с едното от двете момичета сега, по-добре не. За да има хубав секс, трябва да има любов. Задръж хормоните още малко и късмет. :)
Малииииииии, аз като ги видях какви са рисковете вече хич не ми е до секс :razz:

Едит : знам, че ще ми кажете да чета , но не че ме мързи, но не всичко е важно. Аз искам да го чуя от някой опитен. Как го правите, к'ви са ви предпазните мерки, след секс какво правите и т.н. ?

Anja
09-03-2011, 07:13
Тогава изчакай правилното момиче. Когато тя дойде, няма да те интересуват толкова много рисковете, просто защото ще я обичаш и ще искаш да бъдеш с нея. :)

Skaarj
09-03-2011, 07:14
Тогава изчакай правилното момиче. Когато тя дойде, няма да те интересуват толкова много рисковете, просто защото ще я обичаш и ще искаш да бъдеш с нея. :)
Ахаха, и после като й стане нещо, "ко ке праеме" ? :lol:

Anja
09-03-2011, 07:16
Точно затова трябва да се образоваш и да си готов да си поемеш последиците, защото те са вид твоя отговорност. Сигурна съм, че ако прочетеш темата, част от глупавите въпроси ще излязат от главата ти. Но все пак - как да се пазите? На тези години най-добре с презервативи. Как да го правиш? Това трябва да ти е вродено по природа, няма да ти обяснявам кое къде се вкарва. След секс? Ами гушкаш момичето, къпеш се... Това са нормални неща.

Skaarj
09-03-2011, 07:18
Точно затова трябва да се образоваш и да си готов да си поемеш последиците, защото те са вид твоя отговорност. Сигурна съм, че ако прочетеш темата, част от глупавите въпроси ще излязат от главата ти. Но все пак - как да се пазите? На тези години най-добре с презервативи. Как да го правиш? Това трябва да ти е вродено по природа, няма да ти обяснявам кое къде се вкарва. След секс? Ами гушкаш момичето, къпеш се... Това са нормални неща.
Ъм, например, ако нещо стане с презерватива (най-много затова се притеснявам, защото той играе основната роля)?

granger
09-03-2011, 07:21
Абе , Anja , ти даде статия да четеш. Нищо няма да и стане ,ако се ограмотиш малко и знаеш кво правиш . Презерватива няма да се скъса,ако е сложен правилно-без да има въздух в него! Хапче,предполагам за Ескапел говориш ,пие се при рисков акт, не е като бонбонки да се пие.
Почети допълнително из нета има много инфо !

Anja
09-03-2011, 07:22
Най-сигурните презервативи на българския пазар като че ли са Durex. Може да са малко по-скъпи от другите, но ти предлагат повече сигурност. Като за начало най-добре опитай с Durex Extra Safe или Durex Classic. Увери се, че поставяш презерватива правилно (това може да го пробваш няколко пъти преди секс, да не стане гаф. Ако опиташ - след това ХВЪРЛИ презерватива, за по-сигурно.)



Как се поставя презерватив
За да отворите опаковката, разкъсайте фолиото от едната страна и извадете презерватива внимателно. Не отваряйте опаковката със зъби или с ножица, защото така бихте могли да повредите презерватива. Презервативите са здрави, но могат да се разкъсат от нокти или бижута.
Винаги поставяйте презерватива след като пениса е вече в ерекция и преди контакт с тялото на партньора. Това съдейства за предотвратяване на заразяването с болести, преносими по полов път и на забременяване.


Дръжте презерватива за края му и използвайте другата си ръка за да отстраните чрез стискане евентуално събралия се в него въздух. По този начин се освобождава място за спермата. След това го поставете на върха на пениса с навитата част навън.

С другата ръка развийте презерватива така, че да покрие целия пенис. Ако пенисът е необрязан, издърпайте кожата назад преди да поставите презерватива.
Извадете пениса скоро след еякулацията като придържате плътно презерватива в основата за да остане на мястото си.

Преди да свалите презерватива, пенисът трябва да е изцяло извън тялото на партньора ви. Не допускайте допир на пениса и презерватива с вагината, за да се избегне евентуален контакт със спермата.
След употреба, веднага изхвърлете използвания презерватив. Увийте го в салфетка и го изхвърлете на подходящо място, не в тоалетната чиния.

Когато е правилно поставен, шансът да се скъса е много малък.

Skaarj
09-03-2011, 07:29
Вижте сега, аз не искам да науча същността на тези заболявания, презервативи и т.н., просто искам да знам как става тая работа :D Тези болестите ги познавам, учил съм ги, презерватив знам как се слага, хапче, разбрах, че не се пие като бонбонче, ААААААААА сетих се, вчера докато щях да заспивам, и нали я мислех тая тема, какво да напиша вътре, след като се регистрирам, та въпросът ми е, какво да правя с момичето ако е девствено, ако има кръв и т.н. ? Другият въпрос към МОМИЧЕТАта - как да се отнасям с тях, знам, че те искат да си нежен,мил, да им правиш кефа, но вие момичета, ако ви опънат по-здравата харесва ли ви ?

Anja
09-03-2011, 07:30
Ох, аз се предавам, някой друг да му обяснява...

Skaarj
09-03-2011, 07:33
Айде, айде, т'ва е последното, което питам :lol:
Едит ; някое по-опитно момиче ще ми покаже ли как стават работите :-D

granger
09-03-2011, 07:35
ОМГ ...
Слушай сега , ако е девствено момичето трябва да си много внимателен, може и да има кръв,може и да няма !Ако е девствена трябва да я караш бавло и полека , щото малко или много я боли.Преди това е хубаво да си поиграете, сещаш селюбовна игра-ала бала, за да е възбудена максимално.В никакъв случай,ако и е за първи път не я "опъвай по-здравата". Пък и нямаш чак такъв опит,че да я караш по-хард. Сексът не е само ръгане-запомни го!
Едит: Нали няква какa ти се кефела , ко си пускаш тук въдиците,няма да ти вържат :D :lol:

Skaarj
09-03-2011, 07:38
Имам 2 сестра, обяснявали са ми повечето неща, как им е по хубаво, какви движения да правя и т.н., знам, че нямам опит, но пак знам как става, та мерси за инфото, Айде ЛОК

Cucko0
09-03-2011, 13:04
аЗ