PDA

View Full Version : HELP!



katyperryET
09-03-2011, 07:04
с приятеля ми правихме на 31,08,11,,,,, на мен ми беше за първи път! Но се скъса Дюрекса и малко е свършил в мен! Правих си промивка с оцет и 4 часа след фала пих Ескапел! Има ли голяма вероятност да има бременност!? И имам една такава тъпа болка в корема, Благодаря предваритилено

SisiStrange
09-03-2011, 07:07
Е, щом си пила Ескапел не си бременна. :-o

И това с оцета е пълна простотия.

Skaarj
09-03-2011, 07:08
Много ми са интересни тия жени, да не мислиш, че в форума някой ще ти даде по-добър съвет, отколкото гинеколога ? Тука само ще ти ги вкарат някакви мушици в главата и айде оправяй се... Та, по - добре отиди на гинеколог, че там е най - Ефикасно :)

DragonLady
09-03-2011, 07:08
Няма такова нещо като малко свърши в мен. Или е свършил в теб или не!
След като си пила ескапела, той е предотвратил бременността, която без него не ти мърда. И за бога научете се как се слагат тея презервативи бе! НЕ ТРЯБВА ВЪТРЕ ДА ИМА ВЪЗДУХ!

Skaarj
09-03-2011, 07:13
НЕ ТРЯБВА ВЪТРЕ ДА ИМА ВЪЗДУХ!
Ъ, това не го знаех :lol:

katyperryET
09-03-2011, 07:14
ем малко имаше и по мен! ми той предполагам си го и сложил правилно!

SisiStrange
09-03-2011, 07:15
След като си пила ескапела, той е предотвратил бременността, която без него не ти мърда.
Е де де. Не е така. Бебетата не стават чак толкова лесно. Възможно е да е била бременна, но далеч не е задължително да е станало. При акт с никакво предпазване, шансът за забременяване е към 30-40%, не 100%.

Skaarj
09-03-2011, 07:16
ем малко имаше и по мен! ми той предполагам си го и сложил правилно!
Вземаш един маркуч, усилваш до края и със сигурност ще се изчисти :lol:

katyperryET
09-03-2011, 07:18
добре!Кото го направихме два дина преди това ми беше свършило!

SisiStrange
09-03-2011, 07:20
добре!Кото го направихме два дина преди това ми беше свършило!
Дишай. Нали си пила Ескапел? За какво мислиш са тия 30 лева? Не си бременна. По-внимателно следващия път с кондомите.

katyperryET
09-03-2011, 07:23
Да трябва да се внимава с тях! А да знаете нещо за тая тъпа болка дето ми е в стомаха !? В интернет пише че е страничен ефект от Ескапела

granger
09-03-2011, 07:24
ем малко имаше и по мен! ми той предполагам си го и сложил правилно!
Щом се е скъсал не го е сложил правино!

SisiStrange
09-03-2011, 07:28
Да трябва да се внимава с тях! А да знаете нещо за тая тъпа болка дето ми е в стомаха !? В интернет пише че е страничен ефект от Ескапела
Амии ти току що си отговори. Страничен ефект. Ще изчезне рано или късно.

katyperryET
09-03-2011, 07:31
Благодаря много на всички!!! ;-)

KumchoValcho
09-03-2011, 07:39
Това с оцета не го прави никога, никога повече.
Ескапела ще се погрижи за евентуалната бременност

Девствен съм и пак знам как се слага правилно презерватив. Образовайте се поне

katyperryET
09-03-2011, 07:55
Добре за оцета! Явно никой не го одобрява и явно не е правилно!

FuCKkK13
09-03-2011, 08:07
божеее... момиче... свършило ти е 2 дни преди половия акт... стави ги тия бабешки глупости.... пила си и Ескапел... дишай... шанса да си бременна е 0% ;) .. и другия път... що не вземеш ти да му го сложиш щото май той не го е сложил мн мн добре :?

katyperryET
09-03-2011, 08:25
човек като си наие илмите върви се оправяй с него!

Skaarj
09-03-2011, 08:26
човек като си наие илмите върви се оправяй с него!
Ъ?

katyperryET
09-03-2011, 08:40
Човек като си набие Филмите върви се разправяй с него

ankata
09-03-2011, 09:59
че си го пила е колкото добре -толкова и зле..пила съм го и на никой не пожелавам да го пие и да изпита това, което и аз..докато ми дойде след приемането бях изтръпнала ,побърках се не стига,че не знаех кога да го чакам а и мислех куп глупости свързани със страничните ефекти.Но не се притеснявай,ако след приема ти дойде в рамките на 5 6 дни всичко е наред,макар че при мен даже не приличаше на цикъл,но при следващия всичко се оправи..

DragonLady
09-03-2011, 10:04
НЕ ТРЯБВА ВЪТРЕ ДА ИМА ВЪЗДУХ!
Ъ, това не го знаех :lol:

Вече го знаеш ;) И е едно от най-важните неща ако ще тръгваш да правиш секс.

09-03-2011, 10:14
Да трябва да се внимава с тях! А да знаете нещо за тая тъпа болка дето ми е в стомаха !? В интернет пише че е страничен ефект от Ескапела
Амии ти току що си отговори. Страничен ефект. Ще изчезне рано или късно.
запек.
иначе бебетата стават само п време на овулация. охарчила си се безсмислено според мен.

didkymd
09-03-2011, 10:57
Само да ви светна,че последното нещо на което се дължи скъсването е неправилното слагане (нещо не мога да си го представя как може да си толковаааа тъп).По скоро от липса на достатъчно лубрикант по презерватива или от некачествения латекс ! Никога не ми се е късал DUREX(ако при някой се е късал да каже),а онези боклуци по 30 ст се късат редовно,а ги слагам по еднакъв начин :-D

Shturrrche88
09-03-2011, 11:26
Само да ви светна,че последното нещо на което се дължи скъсването е неправилното слагане (нещо не мога да си го представя как може да си толковаааа тъп).По скоро от липса на достатъчно лубрикант по презерватива или от некачествения латекс ! Никога не ми се е късал DUREX(ако при някой се е късал да каже),а онези боклуци по 30 ст се късат редовно,а ги слагам по еднакъв начин :-D
Хаха, е да-ако го поставяш правилно няма да влиза въздух вътре, ако обаче има въздух, значи не е сложен правилно-елементарно, Уотсън...това за овлажняването и лубриканта също е важно...

fenkaaa
09-03-2011, 11:30
Ако си била в овулация - бременноста е в кърпа вързана,но щом си пила Ескапел,няма за какво да се тревожиш :)

Shturrrche88
09-03-2011, 12:15
Ако си била в овулация - бременноста е в кърпа вързана,но щом си пила Ескапел,няма за какво да се тревожиш :)
Аре стига говорихте на изуст деее...
Дори и в овулация, зачеването не е на 100% сигурно :x

09-03-2011, 12:25
Ако си била в овулация - бременноста е в кърпа вързана,но щом си пила Ескапел,няма за какво да се тревожиш :)
Аре стига говорихте на изуст деее...
Дори и в овулация, зачеването не е на 100% сигурно :x
а на 99,9. При едно 15-16-17год. МОМИЧЕ овулация+сперма=бебе. Наистина малцинство са тия, дето са извадили късмет и не се е получило при тях.

Shturrrche88
09-03-2011, 12:28
Ако си била в овулация - бременноста е в кърпа вързана,но щом си пила Ескапел,няма за какво да се тревожиш :)
Аре стига говорихте на изуст деее...
Дори и в овулация, зачеването не е на 100% сигурно :x
а на 99,9. При едно 15-16-17год. МОМИЧЕ овулация+сперма=бебе. Наистина малцинство са тия, дето са извадили късмет и не се е получило при тях.
Добре, ще го поставя по друг начин.
Малцинство-мнозинство-няма значение. Факт е, че не е задължително да има зачеване, ДОРИ и при момичета в тази възраст...
И стига сме изтъквали частни случаи...Защото аз определено не визирам жени, при които има проблем със зачеването по принцип. Говоря ти за абсолютно здрави двойки, които правят секс, и дори по време на овулация пак не са заченали.

09-03-2011, 12:31
Искаш да ми кажеш, че повечето ЗДРАВИ двойки, които правят секс без кондом и момчето свърши в момичето НЯМА ДА ИМА БЕБЕ?! :lol:
Щото доколкото виждам мацката се оплаква, че презерватива се е скъсал и той е свършил в нея. Ако е била в овулация има ОГРОМЕН шанс да забременее, освен ако не си изпие хапчето навреме.

katyperryET
09-03-2011, 12:39
nе свърши изцало в мен! пе си апчето 4 часа след като Дюрекса си скъса

katyperryET
09-03-2011, 12:41
и не знам дали съм била но съм почти сигурна че не съм била защото стана два дена след като ми свърши!

Gr0zDan0v
09-03-2011, 12:46
другия път пробвай промивка с олио и чер. пипер :lol:

didkymd
09-03-2011, 12:47
ХАХА е мн се посмях....от медицинска гледна точка ...здраво момиче + здраво момче+свършване в нея+овулация е= на 25-30 % вероятност от забременяване :D Mного взехте да се филмирате.То ако така ставаше :D Знаеш ли колко фактори има ...дори ще ти дам за пример най....най-простия .Ако след секс не полежиш oколо 5 мин намаляваш вероятността на смерматозоитите да стигнат до яйцеклетката с 20 % ;D 1 Кутия цигари =50 % намаляване на шанса и още мн мн ,просто изброих най-простичките :)

katyperryET
09-03-2011, 12:51
Значи една цигара от колкото 30 лв за хапче

didkymd
09-03-2011, 12:54
кутия..кутия :D не цигара :-P

katyperryET
09-03-2011, 12:57
аааа кутия ми пак е по евтино от хапчето!!!

Shturrrche88
09-03-2011, 12:59
Искаш да ми кажеш, че повечето ЗДРАВИ двойки, които правят секс без кондом и момчето свърши в момичето НЯМА ДА ИМА БЕБЕ?! :lol:
Щото доколкото виждам мацката се оплаква, че презерватива се е скъсал и той е свършил в нея. Ако е била в овулация има ОГРОМЕН шанс да забременее, освен ако не си изпие хапчето навреме.
Точно това искам да ти кажа, като човек, който си прави бебе от няколко месеца, без да имам никакви здравословни проблеми, нито партньора ми...
Сега ще спорим за глупости ли. Моля ти се... :?

katyperryET
09-03-2011, 13:04
Вярно е трудно стават но за тези които искат,,, не хората като мен дето се моля всяка секунда нищо да ми няма

granger
09-03-2011, 13:12
Как пък го реши тва?! Бебетата не стават толкова лесно. Иначе нямаше да има толкова бездетни двойки!

katyperryET
09-03-2011, 13:16
Ем вярно е ама,,,

antoniqqq
09-03-2011, 15:40
Искаш да ми кажеш, че повечето ЗДРАВИ двойки, които правят секс без кондом и момчето свърши в момичето НЯМА ДА ИМА БЕБЕ?! :lol:
Щото доколкото виждам мацката се оплаква, че презерватива се е скъсал и той е свършил в нея. Ако е била в овулация има ОГРОМЕН шанс да забременее, освен ако не си изпие хапчето навреме.
Точно това искам да ти кажа, като човек, който си прави бебе от няколко месеца, без да имам никакви здравословни проблеми, нито партньора ми...
Сега ще спорим за глупости ли. Моля ти се... :?


Глупости на таркалета!!!
Ако мъжът и жената нямат здравословни проблеми,оплождане е напълно възможно.Ето как: Жената е в овулация и отделената яйцеклетката само 'чака'' някой сперматозоид да я достигне,след което ще настъпи оплождане.Ако семенна течност навлезе във влагалището,но нито един сперматозоид не достигне яйцеклетката,то мъжът има проблеми със семенната течност и това не позволява оплождане.Иначе няма причини да не настъпи оплождане, освен ако някой от двамата няма здравословен проблем.Отвори учебника по биология за 8-ми клас и ще прочетеш следното.
"Ако в продължение на една година в едно семейство не настъпи оплождане,говорим за безплодие".
Така,че хората,които в рамките на една година не успеят да имат бебе,трябва да се консултират с лекар,за да установят причината и съответно да вземат нужните мерки!
Друг е въпросът ,че някои двойки се мъчат от много време да имат бебе,понеже жената неуспешно е изчислила датата на овулация или не е направила овулационен тест.

09-03-2011, 15:43
ХАХА е мн се посмях....от медицинска гледна точка ...здраво момиче + здраво момче+свършване в нея+овулация е= на 25-30 % вероятност от забременяване :D Mного взехте да се филмирате.То ако така ставаше :D Знаеш ли колко фактори има ...дори ще ти дам за пример най....най-простия .Ако след секс не полежиш oколо 5 мин намаляваш вероятността на смерматозоитите да стигнат до яйцеклетката с 20 % ;D 1 Кутия цигари =50 % намаляване на шанса и още мн мн ,просто изброих най-простичките :)
Да, така става! Не случайно в България сме с най-голям процент на аборти. Щото такива всезнайковци като тебе и като приятеля ми си мислите, че бебета ставали мнооого трудно. Но познай какво-секс без презерватив по време на овулация води до бебе. Това, че някой си е извадил късмет сега, не означава, че няма да му се случи утре.

09-03-2011, 16:23
Искаш да ми кажеш, че повечето ЗДРАВИ двойки, които правят секс без кондом и момчето свърши в момичето НЯМА ДА ИМА БЕБЕ?! :lol:
Щото доколкото виждам мацката се оплаква, че презерватива се е скъсал и той е свършил в нея. Ако е била в овулация има ОГРОМЕН шанс да забременее, освен ако не си изпие хапчето навреме.
Точно това искам да ти кажа, като човек, който си прави бебе от няколко месеца, без да имам никакви здравословни проблеми, нито партньора ми...
Сега ще спорим за глупости ли. Моля ти се... :?
А аз ти говоря от гледната точка на човек, който си е патил. Айде моля ти се не ми говори глупости "има ли овуллация и свършване, няма бебе". При мене и без свършване се получи.

didkymd
09-03-2011, 18:15
ХАХА е мн се посмях....от медицинска гледна точка ...здраво момиче + здраво момче+свършване в нея+овулация е= на 25-30 % вероятност от забременяване :D Mного взехте да се филмирате.То ако така ставаше :D Знаеш ли колко фактори има ...дори ще ти дам за пример най....най-простия .Ако след секс не полежиш oколо 5 мин намаляваш вероятността на смерматозоитите да стигнат до яйцеклетката с 20 % ;D 1 Кутия цигари =50 % намаляване на шанса и още мн мн ,просто изброих най-простичките :)
Да, така става! Не случайно в България сме с най-голям процент на аборти. Щото такива всезнайковци като тебе и като приятеля ми си мислите, че бебета ставали мнооого трудно. Но познай какво-секс без презерватив по време на овулация води до бебе. Това, че някой си е извадил късмет сега, не означава, че няма да му се случи утре.

ХАХАХ ей в тая страна всеки разбира от нещо и то никога не е в тая област в която се е реализирал.Ти го знаеш уж от опит ...е аз го знам и от опит...а и се занимаваме и с това! Така,че моля те не се излагай.Тази сигурност която изразяваш я има само в математиката само там 1+1 =2 Във всяка друга наука непрекъсното се появяват нови теории...Явно ти си от тия 25-30 % при които се е получило :lol:

didkymd
09-03-2011, 18:18
Искаш да ми кажеш, че повечето ЗДРАВИ двойки, които правят секс без кондом и момчето свърши в момичето НЯМА ДА ИМА БЕБЕ?! :lol:
Щото доколкото виждам мацката се оплаква, че презерватива се е скъсал и той е свършил в нея. Ако е била в овулация има ОГРОМЕН шанс да забременее, освен ако не си изпие хапчето навреме.
Точно това искам да ти кажа, като човек, който си прави бебе от няколко месеца, без да имам никакви здравословни проблеми, нито партньора ми...
Сега ще спорим за глупости ли. Моля ти се... :?


Глупости на таркалета!!!
Ако мъжът и жената нямат здравословни проблеми,оплождане е напълно възможно.Ето как: Жената е в овулация и отделената яйцеклетката само 'чака'' някой сперматозоид да я достигне,след което ще настъпи оплождане.Ако семенна течност навлезе във влагалището,но нито един сперматозоид не достигне яйцеклетката,то мъжът има проблеми със семенната течност и това не позволява оплождане.Иначе няма причини да не настъпи оплождане, освен ако някой от двамата няма здравословен проблем.Отвори учебника по биология за 8-ми клас и ще прочетеш следното.
"Ако в продължение на една година в едно семейство не настъпи оплождане,говорим за безплодие".
Така,че хората,които в рамките на една година не успеят да имат бебе,трябва да се консултират с лекар,за да установят причината и съответно да вземат нужните мерки!
Друг е въпросът ,че някои двойки се мъчат от много време да имат бебе,понеже жената неуспешно е изчислила датата на овулация или не е направила овулационен тест.

Мисля,че учебника от 8 клас е наистина сериозен аргумент ...а най-вече четиво с голяма тежест :smt021

09-03-2011, 18:21
didkymd
Добре, свършвай си в приятелката докато е в овулация и моля те спри да спамиш. Когато стане гафа ще си биеш главата. И щом се занимаваш с това, значи може би трябва да знаеш, че жена забременява след като сперматзоид оплоди яйцеклетката, докато е в овулация, а не когато звездите го предскажат, скача на един крак и прави какви ли не ритуали.
А и също така глупостта "ако не полежи 5 мин няяло как да стане" не я пробутвай начовек, който 2 секунди след като се изправи, след 2 седмици му излезе положителен тест. Много ти знае главата, ама като стане гафа сам ще си патиш!

Me4encety
09-03-2011, 18:39
Еми писна ми от такива теми ! :-x Чакаш две седмици и правиш тест.Не сме врачки тук.

didkymd
09-03-2011, 18:40
didkymd
Добре, свършвай си в приятелката докато е в овулация и моля те спри да спамиш. Когато стане гафа ще си биеш главата. И щом се занимаваш с това, значи може би трябва да знаеш, че жена забременява след като сперматзоид оплоди яйцеклетката, докато е в овулация, а не когато звездите го предскажат, скача на един крак и прави какви ли не ритуали.
А и също така глупостта "ако не полежи 5 мин няяло как да стане" не я пробутвай начовек, който 2 секунди след като се изправи, след 2 седмици му излезе положителен тест. Много ти знае главата, ама като стане гафа сам ще си патиш!

Значи "Пей си пенке кой те слуша" Къде съм казвал,че свършвам в приятелката си ? Къде съм казал,че ако лежи 5 мин няма да стане ? Казах ,че намаля вероятността.Добре си ги съчиняваш.Правиш ли разлика между това нещо да е 100% сигурно и това да е вероятно?Защото трърдението,че ако жената е в овулация и нямат здравословни проблеми и двамата води до бебе на 100% ....е МЕКО казано нелепа ;)

09-03-2011, 18:43
didkymd
Добре, свършвай си в приятелката докато е в овулация и моля те спри да спамиш. Когато стане гафа ще си биеш главата. И щом се занимаваш с това, значи може би трябва да знаеш, че жена забременява след като сперматзоид оплоди яйцеклетката, докато е в овулация, а не когато звездите го предскажат, скача на един крак и прави какви ли не ритуали.
А и също така глупостта "ако не полежи 5 мин няяло как да стане" не я пробутвай начовек, който 2 секунди след като се изправи, след 2 седмици му излезе положителен тест. Много ти знае главата, ама като стане гафа сам ще си патиш!

Значи "Пей си пенке кой те слуша" Къде съм казвал,че свършвам в приятелката си ? Къде съм казал,че ако лежи 5 мин няма да стане ? Казах ,че намаля вероятността.Добре си ги съчиняваш.Правиш ли разлика между това нещо да е 100% сигурно и това да е вероятно?Защото трърдението,че ако жената е в овулация и нямат здравословни проблеми и двамата води до бебе на 100% ....е МЕКО казано нелепа ;)
Нелепа?! Ти изобщо някога правил ли си секс?!
И какво извинявай ще спре сперматозоида да оплоди УЗРЯЛАТА яйцеклетка? Чък Норис?

antoniqqq
09-03-2011, 18:52
didkymd
Добре, свършвай си в приятелката докато е в овулация и моля те спри да спамиш. Когато стане гафа ще си биеш главата. И щом се занимаваш с това, значи може би трябва да знаеш, че жена забременява след като сперматзоид оплоди яйцеклетката, докато е в овулация, а не когато звездите го предскажат, скача на един крак и прави какви ли не ритуали.
А и също така глупостта "ако не полежи 5 мин няяло как да стане" не я пробутвай начовек, който 2 секунди след като се изправи, след 2 седмици му излезе положителен тест. Много ти знае главата, ама като стане гафа сам ще си патиш!

Значи "Пей си пенке кой те слуша" Къде съм казвал,че свършвам в приятелката си ? Къде съм казал,че ако лежи 5 мин няма да стане ? Казах ,че намаля вероятността.Добре си ги съчиняваш.Правиш ли разлика между това нещо да е 100% сигурно и това да е вероятно?Защото трърдението,че ако жената е в овулация и нямат здравословни проблеми и двамата води до бебе на 100% ....е МЕКО казано нелепа ;)

Не те знам какъв си ,нито с кво се занимаваш,но това ,което си написал e пълна безсмислица.Тотална глупост.Ти изобщо не си на ясно с процеса оплождане.Независимо в какво положение е жената,сперматозоидите изминават пътя си към яйцеклетката.Отиди да си учиш уроците,защото пишеш глупости на поразия,а някой заблуден тук ще вземе да ти повярва.
8) :!:

didkymd
09-03-2011, 18:56
didkymd
Добре, свършвай си в приятелката докато е в овулация и моля те спри да спамиш. Когато стане гафа ще си биеш главата. И щом се занимаваш с това, значи може би трябва да знаеш, че жена забременява след като сперматзоид оплоди яйцеклетката, докато е в овулация, а не когато звездите го предскажат, скача на един крак и прави какви ли не ритуали.
А и също така глупостта "ако не полежи 5 мин няяло как да стане" не я пробутвай начовек, който 2 секунди след като се изправи, след 2 седмици му излезе положителен тест. Много ти знае главата, ама като стане гафа сам ще си патиш!

Значи "Пей си пенке кой те слуша" Къде съм казвал,че свършвам в приятелката си ? Къде съм казал,че ако лежи 5 мин няма да стане ? Казах ,че намаля вероятността.Добре си ги съчиняваш.Правиш ли разлика между това нещо да е 100% сигурно и това да е вероятно?Защото трърдението,че ако жената е в овулация и нямат здравословни проблеми и двамата води до бебе на 100% ....е МЕКО казано нелепа ;)
Нелепа?! Ти изобщо някога правил ли си секс?!
И какво извинявай ще спре сперматозоида да оплоди УЗРЯЛАТА яйцеклетка? Чък Норис?


Ххахах вземи се образовай....явно учебника по биология за 8 клас не е достатъчен.Няма да ти го пиша сложно за да ме разбереш защото явно миелиновата обвивка на нефроните ти не си върши работата: # Пушене, прекомерна употреба на алкохол и някои лекарства.
# Начинът на хранене – приемащите Витамини Е и C имат по- качествени сперматозоиди.И това само при напълно здравите хора.А я си напъни онова между ушите и се замисли колко аджеба са напълно здравите хора????? Както казах средния процент е 25-30 % !

09-03-2011, 19:10
Така значи, според тебе забременяването е като някакъв... Дефицит. Мога да ти кажа, че бременните тийнейджърки и абортиралите момичета са много повече от раждащите. Едва ли гаджетата им нарочно се тъпчат с витамини, за да ги забременят.
В учебника ми по биология пише "сперма+чряла яйцеклетка= бебе" . Това дали ще си от късметлиите на които няма да се случи го знае само Оня горе. Бий си главата с "това с което се занимаваш" и не заблуждавай децата в тоя форум. Че ми писна от въпроси "бременна ли съм или не"?!

sapphire5
09-03-2011, 19:15
оф стига сте писали тия романи вече, чее.... и на мене нещо ми писна с тва забременяване :o пила е ескапел и . по въпроса.... след няколко седмици си направи един шибан тест и тва е....

09-03-2011, 19:23
ние отдавна вече не говорим за нея.

didkymd
09-03-2011, 19:27
Така значи, според тебе забременяването е като някакъв... Дефицит. Мога да ти кажа, че бременните тийнейджърки и абортиралите момичета са много повече от раждащите. Едва ли гаджетата им нарочно се тъпчат с витамини, за да ги забременят.
В учебника ми по биология пише "сперма+чряла яйцеклетка= бебе" . Това дали ще си от късметлиите на които няма да се случи го знае само Оня горе. Бий си главата с "това с което се занимаваш" и не заблуждавай децата в тоя форум. Че ми писна от въпроси "бременна ли съм или не"?!

Спирам до тук да наливаш вода в сито смисъл няма.И не ми цитирай това букварче.Там нещата са написани толкова колкото да не е без хич !

09-03-2011, 19:28
Оо не, писна ми да обяснявам на прости хора, че к*ра им не е просто уред за забавление. Както и да е, пожелавам ти някой ден да ти се случи и да разбереш от собствен опит КАК АДЖЕБА СЕ ПРАВЯТ БЕБЕТА