PDA

View Full Version : Проблем...помогнете ми :(



Sunsss
09-03-2011, 13:37
Здравейте, значи, наскоро ми купиха нов цифров фотоапарат марка sony cyber-shot dsc-w570.Проблемът е, че не мога да качвам видеоклипове на компютъра ми, мога да качвам само снимки.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна. :-k :-)

badsector
09-03-2011, 13:53
Предполагам клиповете ги запаметяваш върху някаква SD карта? Просто я извади и я сложи в карточетец (продават се по 10-15 кинта).

Sunsss
09-03-2011, 13:57
Предполагам клиповете ги запаметяваш върху някаква SD карта? Просто я извади и я сложи в карточетец (продават се по 10-15 кинта).
Добре, ще пробвам, много ти благодаря!! :-)

naksdy
09-03-2011, 14:05
Аз го имам абсолютно същия, взех си го преди 2 седмици :-D
Я ми кажи първо имаш ли карта памет, както и като го свържеш към компютъра колко папки едновременно искат да ти се отворят? На мен са 3 - PMB Portable, вградената памет на фотоапарата и картата памет. Гледай да не търсиш в погрешната памет :)

Sunsss
09-03-2011, 18:34
Аз го имам абсолютно същия, взех си го преди 2 седмици :-D
Я ми кажи първо имаш ли карта памет, както и като го свържеш към компютъра колко папки едновременно искат да ти се отворят? На мен са 3 - PMB Portable, вградената памет на фотоапарата и картата памет. Гледай да не търсиш в погрешната памет :)
Моя също е купен преди две седмици между другото :D Иначе ми излиза само една папка, в която са снимките, папката се казва Sony Digital Still Camera :(