PDA

View Full Version : НЛО!



ccdesigns
09-03-2011, 17:59
Случайно някой да е видял НЛО? Току що някакви супер странни огнени топки (не бяха звезди) идваха откъм Румъния над град Козлодуй и изчезваха в небето. Сигурен съм, че не бяха самолети. Сигурно бяха поне 30 и не бяха падащи звезди. Изчезнаха в небето.

BuBzzz
09-03-2011, 18:08
Миналата година на морето видях същите неща,каквито ги описваш.Бяха много странни и изведнъж изчезнаха в небето :shock:

Sh@d0w
09-03-2011, 18:08
Чувал ли си за едни небесни тела,наричани метеорити и че при навлизане в земната атмосфера се раздробяват и много преди да достигнат земята изгарят в атмосферата?

ccdesigns
09-03-2011, 18:10
Чувал съм. Казах, че не знам какво е. НЛО не значи извънземни. Може и да си прав, аз също съм доста скептичен по този въпрос. :) Но от друга страна бяха точно еднакви по големина и се движеха по една и съща траектория. Идват от едно и също място, преминават през един и същи маршрут и изчезват точно на едно и също място. Не бяха по цялото небе. Освен това съм почти сигурен, че не падаха надолу. Просто изведнъж се издигаха (май..) и ги виждаш как изчезват в небето.

dPa3HuTeJl
09-03-2011, 23:24
Видял си семейството на Чък Норис.

Bonbonchencetyy
09-04-2011, 06:29
Не вярвам в извънземни,но и не мисля,че сме единствените във Вселената...

Tiin
09-04-2011, 06:38
Над с. Гълъбово почти всяка вечер виждам ( и не само аз де :D ) Нещо като звезда,което се движи не много бързо,много е ярко,но изведнъж светлината му започва да намалява и някрая изчезва.( не е самолет,не е и падаща звезда)

Liko98
09-04-2011, 07:34
Ако не вярвате вижте с очите си
http://www.youtube.com/watch?v=eKs4i8OUR48

cookie_master
09-04-2011, 09:16
хмм :-o

ccdesigns
09-04-2011, 10:09
Да, ето. Само дето аз разкрих още вчера загадката :D Пред един(стевния) хотел в града са пускали някви светлинки. Ама оди разбери как са летяли по една и съща траектория :D Няколко приятели ми казаха, че оттам са ги пускали.

П.П. Лико98, да не е да си от тука? :D

DaNGeRousLy
09-04-2011, 10:14
Не вярвам в извънземни,но и не мисля,че сме единствените във Вселената...

А как тогава наричаш тези, които не живеят с нас на земята ?

ccdesigns
09-04-2011, 10:18
^Може би "Единствените разумни същества в света"?

maksimal
09-04-2011, 10:22
Ако не вярвате вижте с очите си
http://www.youtube.com/watch?v=eKs4i8OUR48

Хах.. Най обикновен ефект, който и баба ми може да го направи с фенерче..

по темата.. вярвам че все някъде на милиони светлинни години има живот, просто няма как да сме единствени, но тези превземки, че имало на земята НЛО нз си кво кат почнат да се вживяват, отвличания разни започват да ме дразнят тей..

DaNGeRousLy
09-04-2011, 10:24
^Може би "Единствените разумни същества в света"?

може би .. http://forum.net-surf.net/images/smilies/facepalm.gif

ccdesigns
09-04-2011, 10:45
Ако не вярвате вижте с очите си
http://www.youtube.com/watch?v=eKs4i8OUR48

Хах.. Най обикновен ефект, който и баба ми може да го направи с фенерче..

по темата.. вярвам че все някъде на милиони светлинни години има живот, просто няма как да сме единствени, но тези превземки, че имало на земята НЛО нз си кво кат почнат да се вживяват, отвличания разни започват да ме дразнят тей..

Бе, не беше баш така...

И мен.

someonerandom
09-04-2011, 12:08
А как тогава наричаш тези, които не живеят с нас на земята ?



^Може би "Единствените разумни същества в света"?
Объркан съм... :-o
Сигурно някъд има някакви форми на живот,обаче не мисля,че просто ей така ще ни обикалят планетата и ще вземат случайни индивиди,за да ги изследват и да ги върнат с изтрита памет...тва само в Холивуд го има.

Liko98
09-04-2011, 13:57
Заснел съм няколко от многото летящи "неща" снощи (виждат се на видеото), уверявам ви, това не са ефекти на фенерче или други подобни.

ccdesigns
09-04-2011, 14:45
Заснел съм няколко от многото летящи "неща" снощи (виждат се на видеото), уверявам ви, това не са ефекти на фенерче или други подобни.

A са пуснати лампички отпред хотела :D

Bonbonchencetyy
09-05-2011, 08:32
Не вярвам в извънземни,но и не мисля,че сме единствените във Вселената...

А как тогава наричаш тези, които не живеят с нас на земята ?

Ми не се знае,може да са всякакви неща... :-o

Anja
09-05-2011, 13:05
Не вярвам в извънземни,но и не мисля,че сме единствените във Вселената...

Я пак?
По темата - някой беше казал, най-вероятно са метеорити. А извънземни със сигурност има.