PDA

View Full Version : Спешна нужда от съвет !!!!!



anonimna5793
09-03-2011, 22:15
Здравейте на всички .
За първи път пиша в подобен сайт , но имам нужда да чуя нечие чуждо мнение , току-виж се съглася с него хаха .
Имам си ново гадже , много си го обичам , познавам го от 12 години , годе-долу от толкова имам чувста към него , до колкото знам при него нещата седят по същия начин . Винаги е бил най-специалният за мен , дори когато ми беше само приятел и общо взето не мога да кажа лоша дума за него . Но в нашата едномесечна връзка не ме притесняват чувствата или кой кого повече . Притеснява ме това , че дребни неща не ми допадат понякога , но винаги си мълча . Не мисля , че аз съм тази , която трябва да му държи сметка , пък и не искам да го задушавам по някакъв начин . Винаги се държа така , съобразявам се напълно , но понякога се злоупотребява с това . От негова страна виждам същото старание. Той не е човек , който говори за чувствата си , но откакто е с мен това се промени . С очите си виждам колко много ме обича и как се старае нашата връзка да потръгне , но въпреки всичко идеално , пак има неща които ме дразнят - последните дни така се случва , че седя да го чакам по цял ден да се разберем да се видим , той става от компиутъра и казва , че после ще пише , а това после е след 5-6 часа евентуално . Вчера ме попита сутринта дали съм свободна да се видим и аз казах да естествено (за него винаги) . Той каза , че има работа вкъщи и като свърши ще дойде до нас . Да но стана 6-7 и той ми писа , че ще яде и тръгва . Вчера също така беше мача България - Англия . Учудих се , че ще дойде да ме види вместо да гледа мача , но нищо не казах . Той дойде към 8 и 30 и каза , че е за малко , защото отива да гледа мача у приятел от моя квартал . Еми издразних се , дали защото малко се видяхме , дали защото го чаках цял ден , не знам . Ето такива дреболии ми правят впечатление , но не знам дали е редно да говоря с него . Винаги ме притеснява факта , че може да издребнявам и наистина не знам .... Та молбата ми е да ми дадете някакъв съвет , да говоря или не и защо . Не искам да коментирате историята , която разказах , защото това е единичен пример и не мисля , че играе някаква роля за нашата връзка. Благодаря предварително :)
П.С. : Ако някой се чуди , аз съм на 19 , той също и досега сме били в един кас . Моля тези , които са по малки от мен да се лишат от коментар , искам да видя мнението на някой "по-мъдър" от мен :)

Chacho
09-03-2011, 22:21
Добре, ти нямаш ли други занимания, та само мислиш за него? Като не ти е писал, може да си е имал друга работа. И на 19 сте ебати, зарежете тия чатове и се виждайте - много по-пълноценно ще си използвате времето. Чатът е за уреждане на срещи.


И си правиш мечешка услуга, като премълчаваш дразненията, щото се насъбират, а е трудно човека срещу теб да се усети за тях и после ще му дойде като гръм от ясно небе едно кило хранене и сълзи. Нали един признак на това, че сте близки, е да сте откровени един към друг. Не сте малки да си засягате егото, търпете си по малко критика и я компенсирайте с ласки.


Ае със здраве!

roseleaf94
09-03-2011, 22:23
Дишай! Ти си жена, нормално е да се дразниш от такива неща. Това типични дрязги между момиче и момче. Поговорете! :)

Azoria
09-03-2011, 22:26
Нека предварително се извиня,че не се въздържам от коментар ,защото съм на 18,но пък съм на мнението,че мъдростта не идва с времето за съжаление... :( И честно казано докато го четях не ми се стори,че го е писал някой по-голям от мен... Както и да е . Моят съвет е ,ако мислиш,че тези неща ,които премълчаваш биха били проблем когато се понатрупат (което според мен е така) трябва да си поговорите. А мисля,че ги намираш за проблем щом търсиш съвети. От друга страна е добре да му даваш малко свобода да си гледа мачовете и др. и да не се сърдиш когато не се виждате постоянно,защото това само ще е повод да се карате, Просто измисли нещо,което да правите заедно по-често...познавате се от 12 години,все има какво да ви свързва освен чувствата. :)

anonimna5793
09-03-2011, 22:39
Нека предварително се извиня,че не се въздържам от коментар ,защото съм на 18,но пък съм на мнението,че мъдростта не идва с времето за съжаление... :( И честно казано докато го четях не ми се стори,че го е писал някой по-голям от мен... Както и да е . Моят съвет е ,ако мислиш,че тези неща ,които премълчаваш биха били проблем когато се понатрупат (което според мен е така) трябва да си поговорите. А мисля,че ги намираш за проблем щом търсиш съвети. От друга страна е добре да му даваш малко свобода да си гледа мачовете и др. и да не се сърдиш когато не се виждате постоянно,защото това само ще е повод да се карате, Просто измисли нещо,което да правите заедно по-често...познавате се от 12 години,все има какво да ви свързва освен чувствата. :)

Не съм искала никого да засягам , нито да се правя на много знаеща или много велика , просто не ми се иска да чета менията на момичета на 12 години . Но като гледам никой не ме е разбрал , аз питам дали е уместно да му кажа това , което написах във форума . Искам да прочета , да уместно е или не не е уместно и защо . Това е просто за пример , за да видите какви дребни неща ме притесняват .

Azoria
09-03-2011, 22:42
Ами както вече казах,ти сама си знаеш до колко тези неща са ти проблем. Ако мислиш ,че е сериозно - да кажи му,защото да премълчаваш е само минус за теб и твоите нерви. :) Дано поне той те разбере... :wink:

TheNewReligion
09-04-2011, 01:14
Ежедневието ти се върти около него. Ако ти се ходи до тоалетна, обаждаш ли му се, за да го питаш дали ще му е удобно да се изпикаеш?
Тъпото е, че момчето не изисква това от теб, а ти доброволно организираш деня си според неговите желания и възможности, а не според своите.
Сама ще го осъзнаеш.

NomNomNom
09-04-2011, 01:22
Разбирам те , че си толерантна.
Спри да си .
Покажи му , че и ти си цениш времето .

LeprikonA
09-04-2011, 08:19
аз търпях две години толерантност. моят съвет е да му кажеш незабавно, защото после така здраво се натрупва, че всичко ще се излее и ще свърши по най-грозен начин.

LiveToWin
09-04-2011, 08:39
Сериозно.. Голяма си на 19 забога , мисля , че трябва да имаш опит във ръзките и да знаеш , че всичко... добре де почти всичко се решава с разговор помежду ви.
Успех , поговорете си!!!

sexa_na_kompleksa
09-04-2011, 09:04
От начало с моя бяхме по същия начин. Но после аз му казах, че искам да прекарваме повече време заедно, и искам да знам по-рано кога ще се видим, за да мога да си организирам нещата. Оказа се, че той не ми звънял често, защото не искал да ме притиска.
Може би е хубаво да си поговорите, но не прекалявай - може да се познавате отдавна, но отскоро сте двойка. Може да се почувства застрашен от това, че му нарушаваш личното пространство.

Nadislawaa
09-04-2011, 09:12
По-добре поговори с него, защотото от толкова търпене и толерантност или ще ти се натрупа и ще свърши по много грозен начин или ще ти се качи на главата.

Skaarj
09-04-2011, 11:08
Аз попринцип се съобразявам, когато мисля, че е редно, ако момичето е с моя характер, хич не се държа като някакъв бизнесмен или нещо подобно, което правите вие, просто си показвам характера, говоря това ,което искам и става работа, за твоя случай - не прочетох до края ама разбрах че дребни работи те дразнят, при всички е така, поне при повечето, но помни, че щом дреболиите те дразнят е по-добре, вместо да стават по-големи нещата. От време на време, трябва да се карате понякога защото така връзката ви става по-стабилна и си разрешавате проблемите, пък и по някой път трябва не се виждате няколко дни (за да почнете да си липсвате и така няма да си омръзнете) поне от моя гледна точка 8)

error92
09-04-2011, 14:20
Говори с него, както вече ти казаха - не чакай да ти писне и да му го изсипеш всичкото на куп и после той :shock: а после ти :(