PDA

View Full Version : Голямо постижение ли е да си хванем гадже?



Chacho
09-03-2011, 23:56
Е?

TheNewReligion
09-04-2011, 00:15
Ако връзката е пълноценна и за двамата партньори, според мен, си е постижение 10/10.
Под пълноценна връзка разбирам хората в нея да умират един за друг през повечето време.

Gerrynka
09-04-2011, 00:17
Подкрепям TheNewReligion

Chacho
09-04-2011, 00:19
Затова давам 1ца. Ако човек смята, че на всяка цена трябва да гепи каквото и да е гадве, тогава фуцк йорселф. Земята се върти около ебането, Слънцето отдавна свири втора цигулка.

Anichkaxxwee
09-04-2011, 00:28
Ако връзката е пълноценна и за двамата партньори, според мен, си е постижение 10/10.
Под пълноценна връзка разбирам хората в нея да умират един за друг през повечето време.

+1

Luidgie
09-04-2011, 00:34
Земята се върти около ебането, Слънцето отдавна свири втора цигулка. Много точно казано. Преди е било вълнуващо да си хванеш гадже. Сега е вълнуващо, колко ще минеш и за колко време.

NomNomNom
09-04-2011, 00:37
О, не знам какво имате в предвид под постижение .
Все има кой да ме обича, и да няма някой ден - ще се постарая да има.

До нагласа си е. Ако възнамеряваш да се държиш като гъз/путка и се намери кой да те хареса- постижение е.
Ако се държиш нормално и гледаш да не дразни околните - не е трудно човек да те оцени.

То за да си хванеш гадже , ако ще да е секс за една вечер, ако ще да е - дълга връзка - основно поддържане на външен вид и основни комуникационни умения са ти необходими .
Вече, ако имаш ти претенции към качествата на другия - гледаш да работиш в такава посока, че да започне и той да харесва нещо в теб.

HotLife
09-04-2011, 00:38
ако имаш предвид да срещнеш любовта на живота си - 10
иначе просто гадже - 4

NomNomNom
09-04-2011, 00:38
Земята се върти около ебането, Слънцето отдавна свири втора цигулка. Много точно казано. Преди е било вълнуващо да си хванеш гадже. Сега е вълнуващо, колко ще минеш и за колко време.
Мен повече ме вълнува редовният секс, бройката не ми е от значение, ако може с 1, че да не хабя толкова енергия за лов :lol:

NomNomNom
09-04-2011, 00:40
Пък има един идеален начин всеки път да постигаш хубава връзка - нагаждаш се към другия и леко го направляваш какво точно желаеш и ти.
С почти всеки можеш да изградиш стабилни взаимоотношения, стига да имаш желание и подход.

Luidgie
09-04-2011, 00:41
Земята се върти около ебането, Слънцето отдавна свири втора цигулка. Много точно казано. Преди е било вълнуващо да си хванеш гадже. Сега е вълнуващо, колко ще минеш и за колко време.
Мен повече ме вълнува редовният секс, бройката не ми е от значение, ако може с 1, че да не хабя толкова енергия за лов :lol:
За теб може, ама като гледам 15 - годишните, и като си разправят колко са имали и кой къде ги "мхм". И как смятали да го режат, защото секса не бил чак толкова добър. Експерти.

NomNomNom
09-04-2011, 00:49
Това с "лошия" секс е поправимо.
Стабилна връзка се изгражда много по трудно.

Те това явно го виждат, и може и да ги е шубе, не само да искат да трупат бройка 8-)

А и много лъжат ! Даже някои нереални цифри си слагат !

Иначе, сетих се за една история свързана с лъжите за бройката.

Стоим си с моя на първа среща , вече обсъдихме всичко духовно и религиозно, учебно и техническо , и започнахме с изпадналите истории.
Той разказва, аз разказвам. Всичко си изпях , той също пя.
Накрая се оказа, че ме е слъгал за поне 4-5 случая.
И ми обяснява преди това - аз съм те лъгал за връзки , и ти мен , на всеки се случва. И аз се пуля О.о , защото всичко си му казах 8-)

Пък после той призна за какво ме е слъгал , ма лошото май беше , че не бях лъгала и аз ли , не знам 8-)

Пък един бивш беше девствен , и лъжеше , че е бил с 2-3 . След като не отворихме и дума за секс 9 месеца, и решихме по някое време да правим - реших, че не ме е излъгал.
Ама после и той си призна.


Та, измислят , щото е срамота за тях да са девствени, или с малко.
Което спъва комуникацията, защото още в началото я обвързва с някакви малки лъжи, които си тежат сериозно.



Да, пак по темата - ако се похвали , че е спал с много - ще се стресирам и ще бягам.
Ако сподели , че е бил в дълга връзка - ще ми хареса да го чуя.

Nestlee
09-07-2011, 01:46
:lol: ОМГ, има ли някой, който го смята за постижение ? :shock: Гадже всеки може да си хване, така че според мен не е абсолютно никакво постижение .

Chacho2
09-07-2011, 01:49
Ще се учудиш на колко много хора проблемът на живота им е, че не са "всеки"

SisiStrange
09-07-2011, 05:15
Зависи как гледаш на нещата и какво търсиш от човека. Според мен не е постижение да го "хванеш", а да го намериш този, който е точно, каквото си искал.

Впрочем относно хващането, за една супер красавица или за един богат чичка да си хванеш гадже не е нищо, докато за някое дебело бедно момче е чудо на чудесата.

anonymous708973
09-07-2011, 06:43
Ако си 120 кг, с половин нос и без мозък, да, постижение е.

differenTgiirL
09-07-2011, 06:46
Ако си 120 кг, с половин нос и без мозък, да, постижение е. :lol:

За някой трябва да си в крак с модата, да си хванеш гадже..тва е..ВЕЛИКО НЕЩО :D

kalpazanka
09-07-2011, 07:27
Не е постижение да го хванеш, а да го задържиш и връзката ви да се развива.

dontblameme
09-07-2011, 08:47
Ако си 120 кг, с половин нос и без мозък, да, постижение е.
Съгласен съм. :)

Gr0zDan0v
09-07-2011, 08:58
Не е важно количеството,а качеството ! ОПАКОВКАТА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ,ЩОМ СЪДАРЖАНИЕТО Е БОКЛУК !!!! Запомнете го ! ;)

Leonore
09-07-2011, 10:36
:lol: ОМГ, има ли някой, който го смята за постижение ? :shock: Гадже всеки може да си хване, така че според мен не е абсолютно никакво постижение .

Съгласна.

fenkaaa
09-07-2011, 11:25
Постижение е да си "хванеш" гадже,ако както се изразиха в 1-вото мнение,връзката е пълноценна.

Когато хората се подкрепят,държат един на друг,обичат се .. си е постижение,че си намерил такъв човек ;)

antifashionshit
09-07-2011, 11:25
ако си обливиън13 си е постижение, да :Д

vikenceto555
09-07-2011, 19:49
Да постижение е стига да се обичат,уважават и да са верни един на друг :-)

kyon
09-07-2011, 20:23
:lol: ОМГ, има ли някой, който го смята за постижение ? :shock: Гадже всеки може да си хване, така че според мен не е абсолютно никакво постижение .

Гадже не е постижение. Обич да създадеш е постижение.

UbYrKaNa
09-08-2011, 00:37
Зависи какво е гаджето..

vikenceto555
09-08-2011, 07:38
Именно това е обичта и уважението, което са изградили двама души може да се нарече постижение ;]

fama
09-08-2011, 11:57
Постижение аз го разбирам така :

Хванала съм си гадже и правя всичко възможно да задържа тази връзка колкото е възможно по-дълго. Същото се очаква и от отсрещната страна . В наши дни, поколенията 97-98-99 да не казвам по-малки, вече са се ''запознали'' дотолкова с ннещата, че смятат че щом си хванат някой батко , вече си е доста голямо постижение.. Видиш ли, другите й приятелки нямат, ама тя нашата има .

Постижение е това, което постигнат докато са заедно. Хармоничността, доверието, взаимността, обичта и да се задържи всичко това за доста дълго време.

theKING95
09-08-2011, 12:16
зависи кво си хванал ако е то4но това което си искал от 1моми4е/мом4е си едоста голямо постижение