PDA

View Full Version : Имам проблеми с приятелите



callia
09-04-2011, 01:14
Абе, хора, моля ви се, кажете ми - всички ли са така, или само на мен се случва?! почти винаги така става:

Запознавам се с някво сграхотно момиче/момче - всичко е суперяко - купони, кафета, дълги разговори... исва края на ваканцията. Ние разменяме координати... е, да, ама нигога не си пишем.. и незнам защо става така, че да няма за кво да ги говорим по скайпа или по телефона - аз ли съм случна или всички са като мен... и се притеснявам, че няма да ми останат никакви приятели ако вляза в друго училище... :( :( :(

alexpetev
09-04-2011, 04:22
Спокс. Вси4ки имаме проблеми с приятели в някоя 4аст от живота ни :). Ей аз преди колко време се бях скарал с моя най-добър приятел, но се преживяват такива неща. За скайпа и телефона също са нормални - нищо не е като истинското "фейс то фейс" (на 4 о4и :-D ). А на последния ти въпрос отговора само ти можеш да дадеш - ако си дружелюбна (защо ли предпо4итам "френдли" :?) 100% е сигурно 4е 6те си намериш нови приятели. Също така помни 1 стар приятел е по-добре от 100 нови и не е колкото си мислиш трудно да се общува със стари приятели. Едно здрасти е достатъ4но да запали 4ас и половинов разговор.Айде успех :)

musicbaby
09-04-2011, 10:23
В даден момент от живота на всеки го има този проблем. Не се притеснявай ще си намериш достатъчно приятели явно с тези нямаш общ характер щом не можете да завържете разговор. Живота е пред теб, а приятели колкото искаш

callia
09-04-2011, 11:01
Не, аз просто вече се мисля за луда, тъй като дори и с най-добрите ми приятелки не поддържам връзка (едната е на село, разбираемо е, ама за другата...), а понеже и живея като отшелник с нашите на гъза на географията, на края на Варна, няма и как да се виждаме по-често... благодаря ви!! Настина мн мс :)

an0nimn0
09-04-2011, 13:11
*за мен това не е титла, а нещо, което се изгражда върху доверие и много време*

другото го казаха :)

reich
09-04-2011, 21:17
Аз имам 1-2 истиснки приятели,които знам че ще помогнат когато трябва.Иначе другите са страхливи,или се правят само на приятели.Мизерна работа.Иначе "познатите" са много,колкото щеш.

Nikolcheto24
09-06-2011, 22:12
Имам доста от така наречените "приятели", но само на двама мога да нарека истински.

differenTgiirL
09-07-2011, 06:39
Аз имам 1-2 истиснки приятели,които знам че ще помогнат когато трябва.Иначе другите са страхливи,или се правят само на приятели.Мизерна работа.Иначе "познатите" са много,колкото щеш.

Точно, като им трябваш, си при тях, но като дойде време, в което те са ти нужнии си врътват гъза и "айде оправяй се сам" :D

em0tik0nka
09-07-2011, 10:06
callia и ти като мен :-D :-D Най-крайната точка :D :D

callia
09-09-2011, 21:09
callia и ти като мен :-D :-D Най-крайната точка :D :D

:D:D Сродни души направо...

stelit0
09-09-2011, 21:46
callia и ти като мен :-D :-D Най-крайната точка :D :D

:D:D Сродни души направо...Е и аз съм на майна си райна във Варна ама кво да се прави..преживява се :Д :lol:

SmilezZz
09-09-2011, 22:32
Поддържайте връзка. Излизайте от време на време ,дори и да е рядко. Пък и щом не се виждате често ,може би по скайп разговора може да тръгне така: "Какво правиш ,как прекарваш лятото" ,ала бала. Измисли нещо. Относно анкетата: Да ,имам си най-добър приятел. Излизахме цяло лято ,ама последните дни се забравихме ,честно казано.

callia
09-11-2011, 20:56
Най-странното е, че моята най-добра приятелка живее в Люксенбург, а двете ми добри приятели... е, едната цяло лято е на село, а другата е в друго даскало... еми, то така става като съ странна си избирам... 'странни' приятели... а пък те трите дори не се познават... та, ами, да, излизам, но рядко.. :D