PDA

View Full Version : Много сложно.. но го обичам.. ;x



Donitka
09-04-2011, 11:09
Здравейте..!! Може да ви е писнало от такива теми.. но просто имам нужда да си излея чувсвата..
Значи има едно момче.. появи се преди 1 година с цел да ме промени, защото направих много грешки за които съжалявам.. и той успя постигна целта си, направи ме друг човек..! Всичко зопочна на една екскурзия до Турция... там за пръв път се почувствах наистина желана след толкова разочорования.. един следобед бяхме на разходка и аз просто се обърнах към него и той ме целуна пред всичкии ! От тогава станахме много близки.. аз ходя у тях.. той идва у нас.. правим неща типични за една доста влюбена двойка.. но има моменти в които той просто ей така спира да ми обръща внимание.. не ми говори ;x;x ходи да се натиска с едно момиче от компанията.. и на мен ми е супер непрятно и той знае това.. но продолжава.. след това пак се връща при мен пак аз съм център на вниманието му.. и това се повтаря цяла годинаа ! Казвал ми е, че ме обича и то не само веднъж !! Аз го ОБИЧАМ АДСКИ МНОГО, ПРОСТО НЕМОГА БЕЗ НЕГО ! Казвал ми е също, че ако ще си хване приятелка това ще бъда само и единственно АЗ.. но той не желае да има връзка докато не завърши 12 клас това са 2 години.. А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !! :cry: Незнам какво да правя вече.. твърде много го обичам за да прекратя отношенията си с него.. но той адски много ме наранява.. :( :(

SuperBadSuperFresh
09-04-2011, 11:16
"Обичаш го",защото ти е обърнал внимание в труден момент.И си мислиш че "А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО " пак по същата причина.Я си вдигни самочуствието и го махни тоя използвач.

Luidgie
09-04-2011, 11:21
А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !! Я се стегни! Неможе животът ти да зависи от някакво си момче, което дрънка колкото да те задържи. Като се натиска с друга и после се връща при теб, ти защо го приемаш? За какъв дявол? Обичаш не обичаш, не може да позволяваш такова унижение! Стегни се и не се занимавай с глупости.

onestar
09-04-2011, 11:46
Хах! Момчето си знае работата. Врътнал ти е главата до изнемогване, спокоен е, че без него си едно нищо (ъ?) и започнал да си хойка, 'щото за него вече си прочетена книга, а той копнее да нещо ново и интересно.

Това нямаше да се случи ако... знаеше как да запазиш интереса му (или нещо такова).

Отблъсващо е за едно момче да вижда, че момичето до него няма никакво самоуважение.
Трябва да покажеш, че имаш характер, че не си му в кърпа вързана. Че не може да те има всеки път, когато пожелае...

error92
09-04-2011, 14:04
Спри да бъдеш "ЕДНО НИЩО"...лесно е - повярвай ми :o

rusoto_baby_f
09-04-2011, 14:11
А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !! Я се стегни! Неможе животът ти да зависи от някакво си момче, което дрънка колкото да те задържи. Като се натиска с друга и после се връща при теб, ти защо го приемаш? За какъв дявол? Обичаш не обичаш, не може да позволяваш такова унижение! Стегни се и не се занимавай с глупости.
+1

stefinkaa7
09-04-2011, 14:15
Хах! Момчето си знае работата. Врътнал ти е главата до изнемогване, спокоен е, че без него си едно нищо (ъ?) и започнал да си хойка, 'щото за него вече си прочетена книга, а той копнее да нещо ново и интересно.

Това нямаше да се случи ако... знаеше как да запазиш интереса му (или нещо такова).

Отблъсващо е за едно момче да вижда, че момичето до него няма никакво самоуважение.
Трябва да покажеш, че имаш характер, че не си му в кърпа вързана. Че не може да те има всеки път, когато пожелае...

Това наистина е добър съвет !! :)

SisiStrange
09-04-2011, 14:19
Веднага го разкарай.
Не те е променил ТОЙ. Променила си се ти. Истинските промени в живота стават, когато наистина поискаме сами да сме различни. Никой не може да ти повлияе, ако искрено искаш нещо, което си зависи от теб.
И без него, си стой такава, каквато се харесваш просто.

DragonLady
09-04-2011, 14:20
А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !! Я се стегни! Неможе животът ти да зависи от някакво си момче, което дрънка колкото да те задържи. Като се натиска с друга и после се връща при теб, ти защо го приемаш? За какъв дявол? Обичаш не обичаш, не може да позволяваш такова унижение! Стегни се и не се занимавай с глупости.

+1
Тоя не ми се види стока. Най-добре се опитай да си намериш нов, а тоя го остави със хойканиците му. Нищо не му дължиш.

kyon
09-04-2011, 14:29
А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !! Я се стегни! Неможе животът ти да зависи от някакво си момче, което дрънка колкото да те задържи. Като се натиска с друга и после се връща при теб, ти защо го приемаш? За какъв дявол? Обичаш не обичаш, не може да позволяваш такова унижение! Стегни се и не се занимавай с глупости.

dydankaa
09-04-2011, 15:01
.. недей да се залъгваш ,че той е твоето всичко и т.н .. той е просто увлечение , което скоро ще преодолееш !

SmilezZz
09-04-2011, 15:14
Казаха ти по-горе защо си мислиш,че той ти е всичко и го обичаш !!
Както и да е. Защо му прощаваш всеки път,когато се натиска с друга ? Нямаш ли си грам достойнство и самоуважение,че да не го допуснеш това ? Според мен го зарежи. Не си заслужава.

Me4encety
09-04-2011, 15:41
Мда,той май е от момчетата с големи сърца тип "има място за всички".Зарежи го.Не ти трябва такъв.

Gr0zDan0v
09-04-2011, 15:48
мотае те като паткица... стегни се и го зарежи !

scandalousLady
09-04-2011, 15:51
Използва те, не се занимавай и дай малко самочуствие, без него си нищо да трънки айде горе главата и успех :-)

sladkalady
09-04-2011, 15:57
Много си го търпяла.Не си струва да си с човек,който не може да е само с едно момиче.По-добре се взе ми в ръце-не се занимавай с него.Казваш,че го обичаш,но как може да обичаш някой,който те наранява.Той със сигурност няма същите чувства ,каквито имаш ти,следователно няма смисъл да се бориш за него.И не се надявай той да се промени.

anonymous708973
09-04-2011, 17:52
А АЗ БЕЗ НЕГО ЩЕ СЪМ ПРОСТО ЕДНО НИЩО !!

Това е единственото, което прочетох от цялата тема.
Стегни се и спри да бъдеш парцал.

Donitka
09-04-2011, 18:56
Дааа прави сте..!!! Но преди малко когато бяхме заедно незнам какво стана.. той се закачаше нещо с мен щипеше ме, скубеше ме уш на майтап.. и аз тръгнах да го гоня.. отдалечихме се от компанията.. и на майтап започнах да го удрям.. но го оставих и трагнах.. но той ме дръпна и каза: каде отиваш.. а аз му казах: остави ме.. и той ме пусна и каза: е сега къде си мислеш, че може да отидеш.. ии аз просто се обърнах и тръгнах. Седнах на една пейка в парка и незнам какво стана, от вътре ми дойде.. просто се натъжих и започнах да плача :cry: :cry: ии след малко той дойде при мен с още един негов приятел.. когато видя, че плача му каза да се дръпне и останахме насаме.. той ме прегърна да ме успокой, но незнам, всякяш всички спомени с него изплуваха в ума ми.. и все повече и повече се натъжавах.. постоянно ме питаше защо плачеш.. казваше: аз просто се закачах с теб.. докато накрая му прошепнах.. плача, защото те обичам..!! И той каза : да знам, но недей да плачеш всичко ще е наред..!! но това всякаш не ме успокояваше.. стоях плачейки, вкопчена в него поне 30 мин., и немажах да се успокоя.. просто вървя по пътя и плача.. незнам защо... НЕЗНАМ КАКВО МИ СТАВА.. !! Сега му писах смс да намери малко време и да дойде до нас.. дано да дойде защото, имам нужда да поговоря с него.. :( :( а ако някои знае как се казва това мое състояние.. и ако някой е бил в подобна ситуация, кажете ТОВА ЛЮБОВ ЛИ Е, ИЛИ НЕЩО ДРУГО..!!! :cry:

annonimnna
09-04-2011, 19:52
Имам чувството, че много яко си обсебена от момче, което не те заслужава.
Ти на колко викаш си?

Donitka
09-04-2011, 19:55
15 ... ;x;x

cookie_master
09-04-2011, 20:04
Бий му шута и въобще не се занимавай. :)

sexy_for_you
09-04-2011, 20:27
Обичаш него или хубавите спомени,които имаш с него?Как така ще си "нищо" без него?Как той повлиява на теб самата?Вярно,оказал е голямо влияние върху теб в труден момент,но явно не иска нещата между вас да се получат.Защо не поговориш с него за отношенията ви като цяло,вместо да се чудиш как ще живееш без него :-o Успех!

crowberry
09-04-2011, 20:36
Хех..
Върти те, ама понеже си си втълпила, че той те бил променил не щеш да го разкараш, макар и да ти е пределно ясно, че трябва. Обичаш, не обичаш го зарежи, ако ти е останало поне малко самоуважение.

MsDarcy
09-04-2011, 20:46
Накарай го да избира. Нищо не губиш. Доста неща ще си изясните.