PDA

View Full Version : Почистване на зъбите



cazzo
09-04-2011, 13:50
Искам да ви попитам колко пъти на ден си миете зъбите и с какво. Аз много се грижа за тях, използвам паста за зъби AZ (италианска), но когато свърши и не мога да я намеря използвам Blend-a-med 3D White pearl. Ползвам и вода за уста Aquafresh 3in1 Mint. Също така и конец за зъби Trista. Мия си зъбите 2-3 пъти на ден.

LoveHurT
09-04-2011, 13:58
ако съм в нас след всяко хранене, иначе сутрин и вечер
вода за уста - след всяко миене

radoschetyy
09-04-2011, 14:02
Искам да ви попитам колко пъти на ден си миете зъбите и с какво. Аз много се грижа за тях, използвам паста за зъби AZ (италианска), но когато свърши и не мога да я намеря използвам Blend-a-med 3D White pearl. Ползвам и вода за уста Aquafresh 3in1 Mint. Също така и конец за зъби Trista. Мия си зъбите 2-3 пъти на ден.



доста хигиенично се отнасяш към почистването на зъбите си :) и това е хубаво :) Аз ползвах до скоро Optifresh избелваща паста за зъби. 2 четки за зъби имам за сутрин и вечер и ги сменям доста често :) дори трябва да се сменят всяка седмица, но аз ги сменям на 1 месец :) Единствените грижи, които полагам за зъбите си е миенето им с паста сутрин и вечер, за почистване с конец и други неща нямам изграден такъв навик още :D но е полезно :)

cazzo
09-04-2011, 14:17
Една четка за зъби може да се използва най-много 3 месеца, така че не се притеснявай :-D

zlatit0o
09-04-2011, 14:24
Сега ползвам тази паста Signal, не е зле. Но по принцип винаги си купувам лакалут. Водата за уста ми свърши преди една седмица и утре ще ходя да си купувам нова (Аквафреш). Мия ги задължително сутрин и вечер. Ако ям нещо, което полепва по зъбите и ако съм вкъщи мия зъбите, ако съм навън взимам 1 дъвка.

HolyShit
09-04-2011, 14:42
Colgate , blend-a med :D сутрин и вечер и след всяко хранене включващо сладко,включително киселини и подобни,които еб*ват майката на зъбите (плодове,ядки)

cazzo
09-07-2011, 22:21
Искам да ви попитам колко пъти на ден си миете зъбите и с какво. Аз много се грижа за тях, използвам паста за зъби AZ (италианска), но когато свърши и не мога да я намеря използвам Blend-a-med 3D White pearl. Ползвам и вода за уста Aquafresh 3in1 Mint. Също така и конец за зъби Trista. Мия си зъбите 2-3 пъти на ден.



доста хигиенично се отнасяш към почистването на зъбите си :) и това е хубаво :) Аз ползвах до скоро Optifresh избелваща паста за зъби. 2 четки за зъби имам за сутрин и вечер и ги сменям доста често :) дори трябва да се сменят всяка седмица, но аз ги сменям на 1 месец :) Единствените грижи, които полагам за зъбите си е миенето им с паста сутрин и вечер, за почистване с конец и други неща нямам изграден такъв навик още :D но е полезно :)

Така е!