PDA

View Full Version : Новата прическа



crazyfrog
09-04-2011, 16:41
Здравейте,не съм сигурна дали това е правилния раздел,извинете ако не е..
Така,на 15 съм,преди година някъде запо4нах да се отървавам от етажите на косата си..Сега ги няма. Имам бретон настрани,но косата ми като е няква никва и всеки ден този бретон стои както си иска (дори ида го правя)
Та цяло лято не съм се подстригвала и сега за у4или6те си мислех някоя нова при4еска пак с бретон,но нямам идеи тъй като косата ми е доста странна-къдрава е и аз не я реша ами я оставям на къдрици Може снимки да ми давате,които спред вас може да са подоходяши... :)
И друг въпрос... ако се направя на етажи по обемна ли ще стане. А ако я филирам. Благодаря ви предварително!

koshtramba
09-04-2011, 16:46
Ужасно си тъп, Кире! :lol:

Anichkaxxwee
09-04-2011, 17:05
http://momi4eto.com/images/stories/downdos-a840.jpg

FuCKkK13
09-04-2011, 17:29
с къдрава коса според мен на етажи е добре, но най-късия да не е много къс :D как го обясних.. бритонче настрани и ако го изправяш ще е добре.. аз много се кефя на къдрава коса с прав бритон... а за филирането... по скоро ще ти е по-лесно да я оформяш ако я филираш :)

SmilezZz
09-04-2011, 18:40
Дай снимка ,за да добием по-ясна представа. Нали казваш,че косата ти е къдрава - тогава си има достатъчно обем и не мисля,че етажите ще й седят добре.

musicbaby
09-04-2011, 18:57
^ ^
да дай снимка, защото не можем да определим :)

millmii
09-04-2011, 21:23
И аз съм "за" да ни постнеш снимка, за да види по добре и формата на лицето - също. Ние не сме гадатели. ++ и още нещо - нали до сега си била на етажи и си чакала косата ти да порасне .. ??