PDA

View Full Version : Моето Доверие и Нейната Лъжа



basipi4a
09-04-2011, 20:23
Не съм доверчив и на никога съм нямал доверие.Най-много мразя не спазените обещания.С приятелката ми сме заедно от 6 месеца.Много се лъгахме за 2-3 месеца и накрая реших да сложа край като признах за своите лъжи и тя за нейните и взаимно си обещахме да не се лъжем.И така мина месец нямаше лъжи доскоро.Писах си с една нейна приятелка и ми каза,че са се видели и видях в хронологията,че ми е казала,че ще излиза на пазар.Говорихме и я питах защо ме излъга?Каза ми да си купя от нея @von.За колко пари?За 5 лева.Цялото ми доверие го е дала за 5 лева?

annonimnna
09-04-2011, 20:25
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D

basipi4a
09-04-2011, 20:28
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D
Обеща да не ме лъже и съм и казвал,че на никого нямам доверие,но на нея ще и вярвам.И накрая ме излъга заради един @вон за 5 лева

crowberry
09-04-2011, 20:29
Нещо не разбрах...

Glamour92
09-04-2011, 20:29
@basipi4a,изчакай още 1 седмица... :)
като тръгнеш пак на училище едва ли ще имаш време да се косиш за такива дреболии...

arsenalllbaby
09-04-2011, 20:29
2 пъти го прочетох и пак не разбрах.. :?

crowberry
09-04-2011, 20:30
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D
Обеща да не ме лъже и съм и казвал,че на никого нямам доверие,но на нея ще и вярвам.И накрая ме излъга заради един @вон за 5 лева

Ахааа...
Ми, като за начало, говори с нея.. близко е до акъла.

annonimnna
09-04-2011, 20:33
И какво?! Ти й се ядоса заради @von-а така ли? 8-)
Я се стегни... Не ти е изневерила, за да се разочароваш толкова. ;)

basipi4a
09-04-2011, 20:34
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D
Обеща да не ме лъже и съм и казвал,че на никого нямам доверие,но на нея ще и вярвам.И накрая ме излъга заради един @вон за 5 лева

Ахааа...
Ми, като за начало, говори с нея.. близко е до акъла.
Говорихме и ми каза ами ....не знам.Викам и добре защо не си го купи от друго място?Ами не знам
П.П За мен доверието е най-ценното нещо нещо в една връзка,а тя го пропиля заради 5 лева?

Glamour92
09-04-2011, 20:37
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D
Обеща да не ме лъже и съм и казвал,че на никого нямам доверие,но на нея ще и вярвам.И накрая ме излъга заради един @вон за 5 лева

Ахааа...
Ми, като за начало, говори с нея.. близко е до акъла.
Говорихме и ми каза ами ....не знам.Викам и добре защо не си го купи от друго място?Ами не знам
П.П За мен доверието е най-ценното нещо нещо в една връзка,а тя го пропиля заради 5 лева?
стига,бе,човек...бива ли за такава глупост да вдигаш олелия до Бога,честно ми кажи?изобщо някога лъгали ли са те, в истинския смисъл на думата? Стига сега,животът е прекалено кратък,за да си го усложняваш,заради нещо толкова незначително...По друг начин стоят нещата обаче,ако си решил просто да си потърсиш повод да я зарежеш...

basipi4a
09-04-2011, 20:38
Днеска ме лъже за 5 лева утре може да ми изневери

sexy_for_you
09-04-2011, 20:38
Първо,много се впрягаш.Лъжата не е кой знае каква.И не е било заради 5-те лева,повярвай.Второ,каква връзка имате,като уж си имате доверие,за теб доверието е всичко,а няколко месеца сте се лъгали?Не разбирам...

kobrichka
09-04-2011, 20:40
Не разбрах много темата, но смятам че правиш проблем за нищо.И аз не се доверявам на хората, но тук според мен не става въпрос за някакво предателство на доверието ти. Това е някакво супер незначително нещо и ти се вкарваш сам във филм прекалено много.

crowberry
09-04-2011, 20:41
Днеска ме лъже за 5 лева утре може да ми изневери

Ти и нямаш, ама грам доверие. Щом за таква простотия вдигаш скандали, ще те разкара, рано или късно.

Glamour92
09-04-2011, 20:46
Днеска ме лъже за 5 лева утре може да ми изневери

Ти и нямаш, ама грам доверие. Щом за таква простотия вдигаш скандали, ще те разкара, рано или късно.
а може би точно това е целта му...

Hilary_
09-04-2011, 20:46
.. и взаимно си обещахме да не се лъжем.
FAIL .. :lol:

А останалото, което описваш е също толкова глупаво и детинско .. :lol:

cigarettekisses
09-04-2011, 20:51
2 пъти го прочетох и пак не разбрах..

BrokenKnight
09-04-2011, 20:59
в случая си е намерила оправдание, за тва че те е излъгала, ( с надеждата, че ще се вържеш ) за никви 5 лева не става въпрос .. и щом те е излъгала, ще го прави пак и пак и пак ...

айде сега ти помисли, заслужава ли си да си с такъв човек ?

NomNomNom
09-04-2011, 21:23
Не съм доверчив и на никога съм нямал доверие.Най-много мразя не спазените обещания.С приятелката ми сме заедно от 6 месеца.Много се лъгахме за 2-3 месеца и накрая реших да сложа край като признах за своите лъжи и тя за нейните и взаимно си обещахме да не се лъжем.И така мина месец нямаше лъжи доскоро.Писах си с една нейна приятелка и ми каза,че са се видели и видях в хронологията,че ми е казала,че ще излиза на пазар.Говорихме и я питах защо ме излъга?Каза ми да си купя от нея @von.За колко пари?За 5 лева.Цялото ми доверие го е дала за 5 лева?

Абе, тъпо , малоумно лъжливо копеле, ако приятелката ти те заебе, осъзнаваш ли , че после ще си на сухо цял живот ?
Нямаш мозък за 2 стотинки , с какво ще си изкарваш парите за прехраната?
Възможно ли е да си такъв филмар?
И да , продуктите на ейвън можеш да си ги вземеш само от твоя дистрибутор, пак е пазар и няма къде да ходи.


Моето доверие и Нейната лъжа ...
Ти си малоумен бе .
Малоумен.
И да си трол, пак си малоумен.
Просто не знам какво да кажа.
И обвиняваш момичето .
Отивай в канавката и се закопай да не те виждат.
Миришеш зле.
Подстрижи се.


ОМГ ОМГ ОМГ.

Авторе , болен си , ходи се прегледай :razz: :razz:

Glamour92
09-04-2011, 21:28
^въх...добре се получи,сега остава трудната част- @басипича да загрее... :D
и...само на мен ли ми се струва,че той упорито си търси под дърво и камък удобен повод,за да разкара горкото момиче? иска му се да прочете няколко пъти "давай,махай я тая,не те заслужава" и разни подобни,за да може да и резне шалтера с чиста съвест..?

error92
09-04-2011, 21:44
първоначално помислих, че аз съм тъп и не мога да чета, ама сега след 10 прочита и опита да разбера ми стана ясно.
Сега по темата: ЗНАМ, искаш съвет и ще го получиш - > ИДИ НА ЛЕКАР КОПЕЛЕ !!!

leadyflame
09-04-2011, 22:00
Мисля, че проблема е в мен... нищо не схаванах, я някой да светне... :-o 8-)

error92
09-04-2011, 22:12
Лейдифлейм чек да те светна...значи - те ходят ! тя лъже, той лъже, обещават си да не се лъжат, 2 месеца, авон, 5 лева...аз мога до тук

NomNomNom
09-04-2011, 22:41
^въх...добре се получи,сега остава трудната част- @басипича да загрее... :D
и...само на мен ли ми се струва,че той упорито си търси под дърво и камък удобен повод,за да разкара горкото момиче? иска му се да прочете няколко пъти "давай,махай я тая,не те заслужава" и разни подобни,за да може да и резне шалтера с чиста съвест..?
Да, иска да се начеше малко егото 8-) Той , все пак, е по-велик от нея бе.
Следващата му тема ще е:
Защо жените за нищо не ставаТЕ 8-)

someonerandom
09-04-2011, 22:53
Ти напушен ли си ве?Моето доверие и нейната лъжа вика,и за кво те е излъгала?Отишла на пазар,купила си продукт на ейвън от приятелка-ВЕДНАГА отиди при нея и и кажи,че живота ти е окончателно съсипан и трябва да поеме разходите за психиатър поне за следващите 15 години.Я моля те,кажи ми какви точно и бяха лъжите през първите 2 месеца?Казала ти е,че е яла Морена,а си намерил в тях опаковка от Троя?! :shock: "Не се доверявам на никого"чул си го тва от някой филм и сега се правиш на голям,лошото е,че идея си нямаш какво значи лъжа...
@Glamour92 -Той ако си търсеше повод да я зареже,щеше да осъзнава,че това с Ейвън-а е пълна простотия и нямаше да пусне тема тук,особено пък с очакване някой да му каже да я зареже.Пича просто е луд 8-)


Аа да,и да разясня за неразбралите 8-)
Те хоядят.Първите 2 месеца много се лъжат,после си признават за всички минали лъжи и си обещават повече да не се лъжат.Приятелката му му казва,че отива на пазар,а той си пише с нейна приятелка,която му казва,че са се видели.Авторът риема това като огромно нарушение на всякакви негови права и потъпкване на чувствата му-как така оная ще се вижда с приятелки?!-и и пише,при което тя се оправдава,че са се видяли само за да може тя да купи нещо на ейвън от приятелката си за 5 лева.Авторът е в депресия,убеден,че тя го е продала за 5 лева и вече отчаян от тази огромна трагедия в живота си,пуска тема тук.

Glamour92
09-04-2011, 23:03
.
@Glamour92 -Той ако си търсеше повод да я зареже,щеше да осъзнава,че това с Ейвън-а е пълна простотия и нямаше да пусне тема тук,особено пък с очакване някой да му каже да я зареже.Пича просто е луд 8-)
може и тайничко да си го осъзнава...то не пречи 8-) другият вариант е да е толкова мишкарски настроен,че да не му стиска открито да я чупкира и затова да се прави на г*з с надеждата мацката да свърши "мръсната работа" ...всякакви ги има
иначе,да-не отпада и възможността пичЪт просто да страда от тежка форма на параноя...

Chacho2
09-04-2011, 23:07
This is a .... wait for it... trololololololooooo

someonerandom
09-04-2011, 23:12
.
@Glamour92 -Той ако си търсеше повод да я зареже,щеше да осъзнава,че това с Ейвън-а е пълна простотия и нямаше да пусне тема тук,особено пък с очакване някой да му каже да я зареже.Пича просто е луд 8-)
другият вариант е да е толкова мишкарски настроен,че да не му стиска открито да я чупкира и затова да се прави на г*з с надеждата мацката да свърши "мръсната работа" ...всякакви ги има

Ако беше това,пак нямаше да има никакъв смисъл от темата.

иначе,да-не отпада и възможността пичЪт просто да страда от тежка форма на параноя...
Тва е истината 8-)
И знам за пълния член,просто ми звучи по-забавно без него 8-)

Ludwig
09-04-2011, 23:13
Следващия път ти и купи един @вон, за да не те лъже.

Chacho2
09-04-2011, 23:14
Вам не въй ли мирише на ебавкен?

Glamour92
09-04-2011, 23:14
^хъх...ноу проблъм-даже не бях забелязала,просто имам стария,упорит навик някой път да уголемявам Ъ-то 8-)

Marisa93
09-04-2011, 23:27
И един мармот овива шоколади в станиол!

frozendeath
09-05-2011, 03:41
Ти си..... ти си..... абе много си зле! Търсиш под вола теле.
Откъде си сигурен, че двете не са ходили на пазар?

AmanitaMuscaria
09-05-2011, 04:51
Ти си..... ти си..... абе много си зле! Търсиш под вола теле.
Откъде си сигурен, че двете не са ходили на пазар?

Ама тя му казва, че отива на пазар и после нейната приятелка казва, че я е видяла и той я пита "Защо ме излъга?" и тя казва, че си е купила Avon за пет лева и той я пита защо е постъпила така и тя казва, че не знае и после Хуанита се жени за баща си, но парите на Дон Хавиер липсват...Според теб, ако Марийка имаше банка, а Иванчо детска градина кой щеше да си вземе изпита по иврит?

balu4ka
09-05-2011, 07:55
По -голяма простотия не бях чела.Наложи ми се да го препрочета -.-".Ти си филмар,търсиш удобен момент да се оттървеш от нея,то това е ясно.Ама спри да се излагаш по форумите,да занимаваш и останалите .Вземи се стегни и престани да изпадаш в такива истерии.

bloodyF
09-05-2011, 08:07
TROLLING (http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29)

BumpyRide
09-05-2011, 08:44
Много детински ми прозвуча цялата история...Изглежда и нямаш наистина никакво доверие и ако продължава така просто няма да се задържите. Отстрани изглежда, че наистина се впрягаш за глупости, но знам ли..

frozendeath
09-05-2011, 16:41
Ти си..... ти си..... абе много си зле! Търсиш под вола теле.
Откъде си сигурен, че двете не са ходили на пазар?

Ама тя му казва, че отива на пазар и после нейната приятелка казва, че я е видяла и той я пита "Защо ме излъга?" и тя казва, че си е купила Avon за пет лева и той я пита защо е постъпила така и тя казва, че не знае и после Хуанита се жени за баща си, но парите на Дон Хавиер липсват...Според теб, ако Марийка имаше банка, а Иванчо детска градина кой щеше да си вземе изпита по иврит?

Марийка, 'щото може да подкупи изпитващия. ;д;д

someonerandom
09-05-2011, 18:51
Ти си..... ти си..... абе много си зле! Търсиш под вола теле.
Откъде си сигурен, че двете не са ходили на пазар?

Ама тя му казва, че отива на пазар и после нейната приятелка казва, че я е видяла и той я пита "Защо ме излъга?" и тя казва, че си е купила Avon за пет лева и той я пита защо е постъпила така и тя казва, че не знае и после Хуанита се жени за баща си, но парите на Дон Хавиер липсват...Според теб, ако Марийка имаше банка, а Иванчо детска градина кой щеше да си вземе изпита по иврит?

Марийка, 'щото може да подкупи изпитващия. ;д;д
Ами ако детето на изпитващия е в градината на Иванчо?А?А? 8-)

DevilWish
09-05-2011, 19:21
Днеска ме лъже за 5 лева утре може да ми изневери

Ти и нямаш, ама грам доверие. Щом за таква простотия вдигаш скандали, ще те разкара, рано или късно.
Точно така ;)

differenTgiirL
09-06-2011, 09:09
Незнам, но май много се впрагаш, от мухата правиш слон.. :)

Skaarj
09-06-2011, 09:25
Трай си :Д

SmilezZz
09-06-2011, 09:26
Днеска ме лъже за 5 лева утре може да ми изневери Божее.. По-тъпо изказване не може да има. Както и да е. Ти и нямаш грам доверие ,за какво доверие въобще си говорите. И какво като не ти е казала,че ще ходи да купува Ейвън,казала ти е,че ще излиза с въпросната приятелка ,нали ? Я ,се осъзнай и излез от тези филми. Започни да й имаш повече доверие ,иначе няма да продължите много.

DesireToFire
09-06-2011, 11:11
Ти си..... ти си..... абе много си зле! Търсиш под вола теле.
Откъде си сигурен, че двете не са ходили на пазар?

Ама тя му казва, че отива на пазар и после нейната приятелка казва, че я е видяла и той я пита "Защо ме излъга?" и тя казва, че си е купила Avon за пет лева и той я пита защо е постъпила така и тя казва, че не знае и после Хуанита се жени за баща си, но парите на Дон Хавиер липсват...Според теб, ако Марийка имаше банка, а Иванчо детска градина кой щеше да си вземе изпита по иврит?
Гошко! Май.. Ох, не дъм сигурна :-o

the_best_f
09-06-2011, 11:40
Нищо не разбрах.

vikiraa
09-06-2011, 12:06
:shock: ооо неее,излъгала те е за @von .... предателка!!!
:?

Gr0zDan0v
09-06-2011, 12:09
стига правил от мухата слон бе 8)

Vasoto129
09-06-2011, 17:19
Вкарваш се излишно в някви филми :D като си си наумил че всичко което каже е лъжа естествено че ще е така давай го по леко :)

sasha_90
09-06-2011, 18:20
Много се впрягаш,а няма смисъл.Прецакали сте си връзката от самото начало.

li0n
09-06-2011, 18:22
http://i280.photobucket.com/albums/kk169/revived5656/facepalm.jpg?t=1244264048 <--

rebeccaa
09-06-2011, 18:27
Кво доверие, къв @von, кви 5 лева?
Нищо не схванах :D

c14m
09-06-2011, 18:59
Я моля те,кажи ми какви точно и бяха лъжите през първите 2 месеца?Казала ти е,че е яла Морена,а си намерил в тях опаковка от Троя?! :lol: :lol: :lol: :lol:

li0n
09-06-2011, 19:02
Я моля те,кажи ми какви точно и бяха лъжите през първите 2 месеца?Казала ти е,че е яла Морена,а си намерил в тях опаковка от Троя?!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: